Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ńevěsty tak já už mám moje vysněné šaty doma. Jsou super mám je ve fotoblogu tak se mrkněte a dejte vědět jak se vám líbí:)
Odpovědět
Tak jsme skoro většině rodiny oznámili datum svatby a předali oznámko. Ženské nezklamali, jejich první reakce byla: Já nemám co na sebe :D :D :D jen babička zklamala... neřekla nám na to ani slovo, ani hmm jen si oznámko přečetla pak vrátila do obálky a bavila se o čemkoliv jiné, než tomhle:(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, takže máme zamluvené šaty... Nádherné! od Maggie Sottero - Primavera s třímetrovým závojem... no prostě lahoda, nádhera, úžasné! Jen do nich nesmím přibrat ani deku, jinak je nedopnu. :D
Odpovědět
Ahojky holky, když byste náhodou prodávaly výzdobu v barvě bílá nebo šampaň, tak se ozvěte. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děvčata tak náš termín svatby je 9.června a je to sobota... jak to tak čtu tak jsem taky celkem pozadu s přípravama :-D asi se na to budu muset vrhnout... mám jen zamluvený termín na úřadě a nahlášený termín v restauraci kde proběhne hostina jinak nemám celkem nic :-D
Odpovědět
Ahoj, my máme svatbu naplánovanou na 1. června a kromě zamluveného termínu a prstýnků nemáme ještě nic :-)
Odpovědět
ahojky, tak se k Vám přidávám. Svatbu plánujeme na 16.6.2012, snad to vyjde. Čekáme až nám na zámku vypíší termíny a hned to musím zamluvit, doufám, že to bude volný. Jak tak koukám, tak jsem pěkně pozadu. Nemám ještě nic. Nechce se mi nic zamlouvat a připravovat, když ještě němáme ten termín jistý . Ale za týden už snad budu moc začít s přípravami.
Odpovědět
Profilova fotka
=-) ahoooj, ráda bych se přidala, jen doufám, že z vás tady nechytnu nějakou depku :D já dostakla prstýnek pod stromeček a stanovili jsme si datum 2.6.. Když jsem si tady něco málo přečetla, tak mě začaly brát nervy, že to nemůžem stihnout, ale pokusíme se :D
Odpovědět
@mahdia ahojky jsme na tom stejně, svatbu plánujeme na 23.6.2012, ale termíntaky nemáme jistý, takže zatím ještě žádná příprava.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky,no jak to tak čtu tak jsem asi taky pozadu,máme termín 16.6.No v 2.ledna jdem zamlouvat termín na radnici,volala jsem si už v říjnu,ale paní matrikářka mě odbyla tím,že ještě nemají diář :-) Jinak šaty jdu řešit v únoru,tak snad to není zas tak pozdě :-) Jinak Kimao:můžeš být v klidu myslím si,že to v pohodě stíháte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krusinova že jo :) já si taky říkám! já dneska psala na matriku, tak jsem zvdavá, asi odpovědí až po Novém roce... já se teda musím pochlubit, mám zarezervovanou kadeřnici a slečnu, která mi udělá z ksichtu obličej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kimao Tak to mám taky,ale já jsem kadeřnice tak to u mě nebyl problém :-D jinak mě učeše kolegyně,která mě i nalíčí a zrovna bude i fotit :-) Je úžasná a jsem i ráda,že to mám tak v jednom.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nečetla jsem všechny komentáře, máme sice termín 16.6.2012, ale já vím úplné kuloví kde mám začít :( Co mám.. termín a kde svatba bude. Kde bude hostina možná a pokud to nebude v pohodě tak nevím...mám s toho docela strach aby všechno klaplo, protože do toho budeme dělat i renovaci bytu a to jsou myšlenky navíc :(( a když se někoho zeptám tak je to blbě a nebo na houby nebo to si děláš srandu :( prostě mi nikdo s okolí neporadí jen kritizují :(
Odpovědět
No 16.6 to je za rohom :) ja mam az 6.10 hlavne veci uz mam zajednane tak som spokojnejsia :) ak by ste niekto ci z svk alebo ciech chceli kontakt na dobreho fotografa mozem poslat kontakt do ip
Odpovědět
Ahojky, my mame predbezne zamluveny termin 1.6.2012. Jedine, co mam, je kosmeticka a cimbalovku. Ziva kapela nam potvrdi ucast do tydne, tak snad se to podari. No a to je asi tak vse, co mame.... Kuratko 111, mohu poprosit o kontakt na fotografa. Nechceme jenom fotky z obradu ale i pozdeji ze zabavy, tak snad nekoho najdeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte děvčata. Tak některé jste mě trochu uklidnily, že snad i všechno nějak stihnu :-) Termín jsme vybrali 2.6. a s rezervací čekám až na leden. Ale teď jsem četla komentáře v půjčovně svatebních šatů, kde si chci půjčit šaty a docela jsem se zhrozila.. Paní psala, že už teď zkouší šaty na svatby, které budou v září!!! A to jsem vybrala půjčovnu v jednom malém městě. Takže na šaty musím vyrazit co nejdřív. :-S To jsem chtěla zhubnout, teď po Vánocích asi těžko :-D
Odpovědět
@peetruszka no neviem ci si teta len nerobi reklamu, akoze tie jej saty idu tak na dracku. Ja som bola minule v jednom salone a pytam sa ze toto je vsetko co mate? A ona mi dolezito povedala, ze nie, polovica je udajne pozicana. Tak neviem ci to pravda je ci nie, ale povedala to takym tonom, akoze ten salon je strasne vychyteny a samozrejme ze tam ma tak malo siat ked vsetky ma pozicane. Vo vianocnom tyzdni :-D Tak ja len ze ber to s rezervou trosku :)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Ani nevíte, jak jste mě některé uklidnily :-) My máme termín 2.6. (2012 :-)) O ruku mě můj drahý požádal na konci září a od té doby jsem zatím jen snila ... a včil je čas začít něco dělat! :-) Na druhou stranu mi moje babča i nastávající tchýně řekly, že v dnešní době my nevěsty ty svatby děsně řešíme a že nejlépe je prostě naplánovat svatbu za jeden měsíc (mimichodem: obě se MUSELY vdávat :-D ) No, zatím máme zamluvené místo hostiny (platí se až po hostině), nebyli jsme ale ještě za panem farářem (stačí 4 měsíce před svatbou). Šaty zatím znám jen z obrázků půjčoven, ale nakonec jsem se rozhodla nechat si ušít šaty u Madory - s paní jsem domluvená, že jí někdy v lednu nebo únoru dám vědět, abych mohla přijet do Mikulova domluvit se na detailech. A také mám předběžně domluvenou vizážistku (zkouška líčení na začátek března). Zkrátka, skoro samé sny, ale žádná realizace :-)
Odpovědět
Ahoj, přidávám se, máme zamluvený termín na 16.6.2012 a kromě zaplaceného poplatku na matrice na Staroměstskou radnici nemáme nic :-| Sháníme místo pro hostinu vč. ubytování... hostina pro max. 30 osob a večerní raut a ubytko pro cca 7 dvoulůžkových pokojů... Dneska jsme sedli ke googlu a zjišťujem, že jsme s plány asi dost pozadu... máte nějaké tipy na místo hostiny pro Prahu či Prahu Východ? Rodiče přijedou z daleka...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty! tak my včera seděli nad seznamem hostů (kvůli místu hostiny) a teda musím říct, že jsme se drželi celkem zpátky a i tak máme 70 lidí! =-) takže docela hodně a to doufáme, že nám do toho rodičové nezačnou moc kecat :-p :-D jak to vidíte vy? máte hodně lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
@kimao - my máme cca 30 lidí na oběd (rodina + svědci) a na večer přijde dalších cca 24 lidí. Budeme tam mít všechny opravdu blízké kamarády :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina já si to taky tak plánovala, ale můj nastávající rozhodl, že když někoho pozve na svatbu tak se vším všudy... ale kamarádů máme na seznamu asi 14, jinak je to jenom rodina :D
Odpovědět
@nejstastnejsinevesta jaké sou stránky, když si spokojená, budou určo super, taky kouknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme také svatbu v červnu - 1.6. :-) Máme zamluvený termín na matrice, místo na obřad, hostinu a přespání hostů. Tenhle týden vyrážím zkoušet šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,my máme zamluvený místo,přespání hostů,fotografku,vizážistku a vybraný mam už i šaty:-) V lednu budu mít sraz s floristkou,tak se těšim :-)
Odpovědět
Ahojky nevěsty :) můžu se k vám přidat? Svatbu plánujeme na 16.6.2012 a zatím teda nemáme nic....příští týden budu zamlouvat obřad tak snad nám to vyjde na toho 16.6. :) Koukám že jsem docela pozadu jen tak okem co jsem tu přečetla :-D
Odpovědět
Všechny Vás zdravím! My máme termín svatby 2.6.2012 máme zařízený obřad, restauraci, fogografa, dokonce přitel dnes zarezervoval hotel na svatebni noc a já mám zařízenou kadeřnici, kosmetičku - nehtařku. Přeji hodně štěstí a ať všechny najdou to, po čem touží! ;-)
Odpovědět
@kotvaskala @factory @sweet81 @kierra @onnika @monie21 Ahoj holky tak vás mezi námi vítám. A máte nějaké hrubé představy už o svatbě nebo vše zatím teoreticky? :)
Odpovědět
@kimao My se taky hodně drželi a na rodinný oběd máme 60 lidí a na večerní raut včetně rodinny cca 120 takže slušnej masakr :D u nás chce drahá polovička velkou svatbu narozdíl ode mě až mi to přijde divné :D
Odpovědět
@petulkkab děkuji za přivítání :) my tedy budem mít asi 40 lidí (pořád dopisuji :-D) ale už to je na přítele dost on by nejraději maličkou svatbu..tak místo hostiny už máme domluvené,kapelu také,kadeřnici mám kamarádku..koláčky peče mamka,dort mamky kamarádka :) Takže tak nějak pomalu začínám...:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?