Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
tak já se taky přidám:-) Po složitém procesu vyjednávání se nám podařilo sehnat termín 16.6. Ale byla to dřina :-p . Máme ve výrobě prstýnky, zamluvené šaty a restauraci.. Na ostatní si teď musím chvilku odpočinout :-D
Odpovědět
@karku Jaromír Šalle. Je super a přijede skoro kamkoli:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina tak to mame zlatou matriku. U nas kdyz se beres na radnici v patek nebo sobotu, tak je obrad zdarma. Pokud bys chtela obrad jiny den v tydnu nabo chces obrad mimo radnici, tak jim platis 1000 Kc.
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 - v Pardubicích jsou zloději no :-| Ale co nám jiného zbyde... Pěkně si vydělají na odměny...
Odpovědět
Ahojky holky, neznáte nějakou dobrou hudbu na svatební hostinu? Ideálně okolí Opavy a Ostravy. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
sice jsem nebyla ještě oficiálně požádána o ruku, ale už jsme kontaktovali matriku i místečko, kde bychom to chtěli uskutečnit, drahý by chtěl 1.6. tak snad bude matrika souhlasit :)) pak budeme v budoucnu slavit výročí společně se dnem dětiček :))
Odpovědět
Profilova fotka
a přípravy ty mám jenom v hlavě, bude docela sranda s realizací, jelikož jsem spíš na to vymýšlení, ale nebudeme se nudit aspoň :) třeba svatební oznámení budeme dělat doma, mám jasnou představu, šikovnější polovička to zkusí zpracovat v programu a já se už moc těším až si tu budu moct udělat albíčko a ukázat jak to bude vypadat :) představa je docela dobrá, tak snad to dotáhneme k dokonalosti i v reálu :))
Odpovědět
@claire90 Tak tě mezi námi vítám:) představa je velmi důležitá:) já sem v těchto dnech ponořena do výroby oznámení, protože máme jasnou představu a říkali jsme si, že to alespoň bude víc od srdíčka, když si to sami uděláme:) mám jich zatím 24, takže sem zhruba v polovině:) tak si přípravy a představy hezky užij a už se těším na tvé album:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab děkuji za přivítání :) u nás to bude na šikovnějším z nás a to já opravdu nejsem :) ale ten zatím říká, že je čas, i když času na oznámení není nikdy dost :)) ale snad do konce ledna nejpozději bude uděláno a rozdáno :)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím:) taky se k vám přidávám!! tak my máme termín 23.6.2012... máme zarezervováno místo na hostinu, objednané prstýnky a zarezervovanou slečnu fotografku:) pomalu si začnu dělat nějakou dekoraci(svatba bude bílo-zelená) a i vývazky budu dělat doma:) kdy holky vybíráte šaty? já pojedu do Olomouce, mám to sice trochu z ruky, ale myslím že to a to bude stát a chci het začátkem února, myslíte, že je to pozdě??? s pozdravem Kristýna :-)
Odpovědět
Tak dnes finálně rezervováno!!! Hurá :-)
Odpovědět
@wikuse Ahojky taky tě vítám... my máme svatbu 30.6.2012 a taky bílo-zelenou:) no já už mám šaty doma, koupila jsem je odsud z beremka z bazárku:) taky si chci spoustu dekorací dělat sama a dělám teď momentálně i oznámení tak snad se bude líbit až ho budem o vánoce rozdávat:)
Odpovědět
Článek se načítá
@claire90 Ten můj taky říká, že je na vše času dost a začíná být lehce protivný, když melu o svatbě, ale říkám si, že ho to snad přejde :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab tak u nás je snad do příprav větší blázen než já :) alespoň co do nápadů :) jenom s realizací otálíme :)) teď večír jsem koukala na vývazky v různých shopech a on mi najednou říká, jestli si je neuděláme sami, což mě napadlo, ale.. :)) a on hned, že to klidně udělá, tak už jsem si tu našla téma pro inspiraci a sem zvědavá jak to dopadne, musím najít nějakou vybavenou galanterku v okolí abysme koupili pěkný stužky a ozdůbky :)) a pak bude sranda :))
Odpovědět
Profilova fotka
:) tak ať se oznámení povedou, pak nahoď nějakou fotečku :-)
Odpovědět
@claire90 tak to ti to jeho nadšení tiše závidím :( já si začínám myslet, že si to s tou svatbou snad do té doby rozmyslí.... :( chvilkama mu vadí o svatbě i mluvit a pak mi zas naopak něčím překvapí, že něco sám vymyslí nebo o ní začne sám mluvit, jenže to je opravdu jen ve vzácných chvilkách :(
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab ale určitě nerozmyslí :) ... u nás to asi za chvíli bude asi jenom na něm, protože se mi to snaží zprotivit, abych se mu do toho nemotala, nebo já nevím :) ukazuju mu svatební veletrh v Praze co bude a on mi říká "a ty bys tam chtěla jet? to bych do tebe neřekl" to jsou milá slůvka po ránu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@mobca jee mame ve stejny den svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 to mate dobre .... ja se budu vdavat hned vedle matriky a už platim matrice 3 000 :-( a to jenom sejdou schody a prejdou namesti ( cca 2 minuty) ...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se take přidavam ... mame termin 16.6 2012 .... nebudu se vdavat na radnici ale jakoby naproti ní. a už zato chtěji 3000 kč + za mistnost obradu :-/ zloději .... a asi budu blazen když řeknu že už mam doma šaty,boty,pucene,darovane,stare,nove ... mame i myslivnu :-) mam dekorace jako jsou okvetni listky fialove(na stoly i na zem) kuličky dováz do vody,lopatku a smetacek,alkoholu uz mame dosti,jen dokoupit medovinu a bile a vino a je hotovo ... mam vlastne už vse pripravene ( to nejdulezitejsi) takze se klidne muzeme vzit za tyden :-D
Odpovědět
@noskova No mně to povídej, mám to úplně stejně až na to, že celkem budem platit 5000,- :(
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab jaktooo ? =-)
Odpovědět
@noskova No protože 1000 za to že to není ve stanovený den, 3000 za pronájem kaple, 500 za to že se bude hrát na historických varhanách, 500 varhaníkovi... i když pokud tam půjde pustit jen cd tak nám ta 1000 odpadne no... ale jsou to fakt vydřiduši...
Odpovědět
Profilova fotka
tak první co nevychází, termíny pro příští rok ještě nejsou schválené (jak nečekané :D) a 1.6.2012 vůbec nemají navržené, tak uvidíme co nabídnou na konci měsíce...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojky tak já se k vám taky přidávám já se vdávám 2.6.2012
Odpovědět
@pajushka89 Jéé, tak to máme stejné datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak od vcerejska jsem uz taky oficialne zasnoubena. uz jsem to ani necekala, ze krome dohody, ze se vezmeme probehne i zadost (zvlast, kdyz je pulka svatby zarizena) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 Tak super! Gratuluju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, moc vás všechny zdravím. My už máme taky termín svatby a to na 22.6.2012, je to pátek. Hledám všude možně inspirace, tak jsem si říkala, že vám sem taky napíšu :-) Já zatím nemám skoro nic a když si to tady tak čtu, tak z toho začínám být taková nervózní :/ Zatím jsem stihla zamluvit termín, zítra jedu na šaty. Mám představu o oznámení, prstýnky mi taky asi nebudou dělat problém. Horší to bude s přítelem, ten se na mě dívá jako na blázna....vždyť svatba je až v červnu, tak co dělám.....že!? :-D Tak zařizujte, zařizujte :-) Já mám teď na programu "hostinu" nechci ji klasickou a momentálně se přu s rodiči :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?