Menu Forum

Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

3. únor 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
polinka_x
Registrovala se 16. října 2007 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
polinka_x
Registrovala se 16. října 2007 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Brno.
 @kierra No fotografa máme domluvené a ten se vůbec nedivil, spíš kadeřnice tak jsem byla v šoku emoticon
4. led 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polinka_x
fotoportrét
fotoportrét
polinka_x
 @ligeja vidím, že tu mám jmenovkyni jj škoda, že nebyla 22.6. sobota to bych určo brala tento datum
4. led 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kierra
8
Registrovala se 10. července 2011 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 1 přítele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
kierra
8
Registrovala se 10. července 2011 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 1 přítele. Region Beroun.
 @lejlinka02 pozvánky budeme rozesílat na přelomu únor/březen, koláčky nosit nebudeme emoticon
4. led 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
Registrovala se 2. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 10 přátel. Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
Registrovala se 2. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 10 přátel. Region Litoměřice.
 Ahojda holky,tak jsem dneska vybírala šaty..jestli Vám můžu poradit,tak si vyberte hned z prvního salonu,protože pak se v tom přebíráte a nevíte co..mám ale jedny favoritní,vyšly by mě teda na 8.400,- ,ale co jsem taknějak pozorovala,zřejmě je to na Litoměřicku normální cena..obdivuji sestřenici,která měla nádherný šaty za 3.000,- - bylo to na Žatecku..jinak s oznámením - asi bych je poslala 2 měsíce dopředu,kdyby náhodou někdo chtěl jet na dovču,nebo tak..ale jak píšou holky,taky už to z rodiny defakto všichni vědí..někdo se tady ptal,jestli se připojuje přítel..já mám přítele ideálního,protože mi všechno odkýve emoticon ,ale aby se neřeklo,samozřejmě se ho zeptám,jestli souhlasí s tímhle a s tímhle..vždycky se mnou souhlasí..buď jsme fakt sehraný,nebo souhlasí,aby měl ode mě klid emoticon ..v jakých barvách vůbec veselku chcete holky?My by jsme chtěli bílá/šampaň/světle hnědá,jak jsem ale koukala,moc lidí tyhle barvy nemá..spíš letí zelenkavá,bordó,fialová,oranž...a to jsem se chtěla zeptat,nemáte nějaký tip na bílé potahy na židle?Přijde mi to všechno předražené,když si vezmu,jen potahy by mě vyšly na nějakých 7.500,- víte některá o něčem levnějším?!?
4. led 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hohe (31 r.)
16
Registrovala se 1. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 135 příspěvků a 1 album. Má 62 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 23. června 2012
    Region Bruntál
fotoportrét
fotoportrét
hohe (31 r.)
16
Registrovala se 1. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 135 příspěvků a 1 album. Má 62 přátel. Region Ostrava.
    Region Bruntál
 Tak jsem teď prožila šok! Bouchlo nám místo hostiny! Nevím, co budeme dělat... máme 90 lidí!
4. led 2012 v 19:44  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
factory (28 r.)
6
Registrovala se 1. února 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 37 příspěvků. Má 9 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 2. června 2012
    Klášter Kladruby, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
factory (28 r.)
6
Registrovala se 1. února 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 37 příspěvků. Má 9 přátel. Region Plzeň.
 @hohe jéjé japato? a kdy máš svatbu? pro 90 lidí? to už je dost...
4. led 2012 v 19:51  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hohe (31 r.)
16
    Region Bruntál
fotoportrét
fotoportrét
hohe (31 r.)
16
    Region Bruntál
 no před Vánoci jim tam zateklo, popraskal strop a udělala se plíseň... super! nemohou to pronajmout... mě asi klepne... domluvení kuchaři, číšnice, všechno a teď tohle!
4. led 2012 v 19:55  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
factory (28 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
factory (28 r.)
6
 jéjé tak to je něco...
4. led 2012 ve 20:31  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Přidala 593 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Přidala 593 příspěvků. Má 67 přátel.
 @hohe - a to to nezvládnou do června opravit???
4. led 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hohe (31 r.)
16
    Region Bruntál
fotoportrét
fotoportrét
hohe (31 r.)
16
    Region Bruntál
 obec na to zřejmě nemá peníze... naši mi říkali ať nešílím, že se to zvládne, zítra se jedou někde podívat... ale nejhorší je, že já tam nejsem a nevidím to... a chlap mi řekl - to se zvládne neboj... jasně, však můžeme jít do parku a místo hostiny dostane každý párek s kečupem - kašlu na to... emoticon
4. led 2012 ve 20:39  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
 @hohe - klíííd, ti chlapi to mají jinak. Já dneska konečně po 3 dnech dokopala chlapa k tomu, abychom z mého předvýběru vybrali dort. A dopadlo to tak, že na všechny řekl, že jsou hnusný. Nakonec z něj vypadlo, že kdyby mašle byly z marcipánu a ne ze stuhy a nebyly nahoře kytky, tak se mu líbí všechny, ale že mu to je fuk, protože jemu záleží jen na tom, jak to bude chutnat emoticon
4. led 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hohe (31 r.)
16
    Region Bruntál
fotoportrét
fotoportrét
hohe (31 r.)
16
    Region Bruntál
 já jsem rezignovala, sežrala jsem všechny čokoládové koule z Vánoc emoticon emoticon emoticon zítra z toho budu mít výčitky, protože do těch šatů co mám nesmím přibrat ani deko.... neřeším... nechám to na zítra, přístí týden pojedu k našim... zaúkolovala jsem všechny ať něco vypátrají a když tak... no prostě půjdeme na námko k hladovému oknu a já poručím 90 párků s kečupem... já párky ráda...
4. led 2012 ve 20:56  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peetruszka
9
Registrovala se 9. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 76 příspěvků. Má 28 přátel. Region Šumperk.
fotoportrét
fotoportrét
peetruszka
9
Registrovala se 9. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 76 příspěvků. Má 28 přátel. Region Šumperk.
 Doufala jsem, že už dnes budeme mít termín, ale zůstala jsem trošku v šoku, že chce matrika za oddání 2000 Kč.. Plus 1000 Kč za oddání na jiném místě, ale s tím se počítalo. Tak zvažujeme jiné varianty. Že by navyšovali v novém roce? Fakt mě to trošku zaskočilo. Když tady čtu 500, 1000 Kč za oddání...
5. led 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kimao
Registrovala se 28. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
kimao
Registrovala se 28. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Má 1 přítele.
 @hohe to je mazec, ale věř chlapovi, ono se to nějak zmákne emoticon

@peetruszka nám obřad vyjde na 4 500 Kč, takže si taky o nějaký pětistovce nebo tisícovce můžem nechat zdát emoticon
@belina46 taky přemýšlím o podobné barevné kombinaci jkao ty, tak si pak můžem povyměňovat názory... chtěla jsem původně zelinkavou, ale pak jsem se dočetla, že zelená na velkýc plochách (ubrusy apod.) nosí do manželství smůlu, takže nic takovýho, nato jsem moc pověrčivá emoticon
5. led 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hohe (31 r.)
16
    Region Bruntál
fotoportrét
fotoportrét
hohe (31 r.)
16
    Region Bruntál
 @peetruszka my platíme ještě víc emoticon ještě jste v normě emoticon
5. led 2012 v 08:42  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peetruszka
9
fotoportrét
fotoportrét
peetruszka
9
 @kimao No taky super částka.. Až na to, že jsme to chtěli na zámku a tam chtějí ještě poplatek 5000, tzn. 5000+2000+1000=8000 Kč jen obřad a to už je mazec. A to chceme malou svatbu, maximálně 30 lidí. K tomu místu mám prostě určitý vztah, takže musím zvážit, jestli mi to za to stojí.. Pak se mají lidi brát, když je každý jen ždíme. Ale v pohodě, já to nějak rozchodím, co mi taky zbývá emoticon
5. led 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
factory (28 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
factory (28 r.)
6
 dobré ránko...koukám že je to všude skoro stejné...my budeme platit za obřad 6000kč emoticon takže taky docela pecka emoticon jinak přeji vše krásný den emoticon
5. led 2012 v 08:51  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
handul
Registrovala se 16. května 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Liberec.
  • Svatba byla 9. června 2012
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
handul
Registrovala se 16. května 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Liberec.
    Region Liberec
 Dobré ráno, tahle diskuze mne trošku vyděsila.... Nemám zařízené skoro vůbec nic. Bereme se 9.6.2012 a nějak nevím kde začít emoticon
5. led 2012 v 10:11  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petzy
2
Registrovala se 9. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
petzy
2
Registrovala se 9. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Praha.
 Ahojky holky, tak koukám co už má kdo zařízené a jsem asi v normálu emoticon mám vizážistku, fotografku, dj, zamluvený termín na obřad, vybrané a domluvené místo na hostinu + raut a předpřipravené oznámení, sami jsme si ho tvořili emoticon menu na oběd chceme klasiku, takže taky žádný problém :o) oznámení budeme rozesílat cca v březnu, i to je dost brzo, ale prostě už se těšíme až je rozdáme emoticon obřad jsme taky platili, myslím těch 500 kč, ale budem ještě platit cca 500 kč za hudbu při obřadu, takže to taky naskáče, bůh ví co si pak ještě řeknou emoticon teď jsem ve fázi šaty, příští víkend se chystáme na svatební veletrh,potom hurá na zkoušky. Jinak doufám, že nás tam zaujmou třeba nějaké prstýnky, představu už máme, takhle by to bylo bez běhání emoticon jen vzít vizitku a až bude čas, zajít a objednat emoticon dort budeme objednávat na místě hostiny + výzdobu atd.. budeme řešit někdy v březnu. Koláčky budu mít od jedné holčiny přes kamarádku, tak to je také o starost míň emoticon jo a barva bude oranžová emoticon možná šmrncnutá do žluta emoticon máme cca 70 lidí na svatbu, ale máme pozvaných hodně čerstvých maminek, nebo těch co jsou ještě v očekávání, tak uvidíme kolik z nich bude moc dorazit
5. led 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kimao
fotoportrét
fotoportrét
kimao
 @handul to je v pohodě... to neví asi nikdo, nejdůležitější je zajistit si kdy a kde a za kolik, potom už to jsou vlastně všechno nadbytečné věci emoticon taky ještě pořád koukám jak zjara, ale začala jsem místem obřadu teď řešíme místo hostiny a na kytky, dorty,. oznájmení je ještě času dost emoticon
5. led 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
 @kimao to jsem ráda,že jsem konečně narazila na někoho,kdo má podobnou představu,určitě pak můžeme povyměňovat názory a nápady emoticon ..
@handul buď v pohodě,já doteď taky nic neměla,přece jen pět měsíců ještě jde,je čas..malinko už se ale poohlížej,jakou by jsi vůbec měla představu emoticon
@petzy normálně závidim emoticon ..s těmi oznámeními Vás obdivuji,nenapadlo by mě si ho udělat po svém emoticon
5. led 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evik1980
Registrovala se 3. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
evik1980
Registrovala se 3. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
 @belina46 ja taky vubec nic nemam, kde ji máte?
5. led 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
handul
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
handul
    Region Liberec
 @kimao místo obřadu máme. S hostinou už je to horší, tady na liberecku toho zrovna moc není.

@belina46 představu mám, o to je to horší. emoticon Oba dva jsme motorkáři, takže je jasné, že motorky na svatbě chybět nebudou. Jen nevím, jak to všechno zkloubit dohromady.
5. led 2012 ve 12:11  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peetruszka
9
fotoportrét
fotoportrét
peetruszka
9
 @petzy Jé, ty jsi šikulka.. Vlastně už nemáš do dělat emoticon Taky budeme mít oranžovou asi jen s bílou..
5. led 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaraklara1
1
Registrovala se 5. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků.
  • Svatba byla 25. srpna 2013
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
klaraklara1
1
Registrovala se 5. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků.
  • Svatba byla 25. srpna 2013
    Region Frýdek-Místek
 belina46 , jééé svatba na motorkách. To bude super.Už jsem takovou viděla,jen nevěstě se na ní dobře nesedělo. Ale bylo to krásné.Držím palce. emoticon
5. led 2012 ve 12:17  •  Svatba byla v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gromlen
Registrovala se 5. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
gromlen
Registrovala se 5. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků.
 @handul ahoj, jestli tě to uklidní, tak taky nemám nic, chceme 9,6, ale vypadá to na červenec. zatím mi nijak nedocház, že bych něco měla dělat. vždyt mám půl roku ne?
5. led 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ligeja (27 r.)
9
Registrovala se 3. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 250 příspěvků a 2 alba. Má 14 přátel. Region Praha.
    Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
ligeja (27 r.)
9
Registrovala se 3. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 250 příspěvků a 2 alba. Má 14 přátel. Region Praha.
    Region Chrudim
 Zdravím kočky emoticon Tak jak sem si nejdřív myslela, že je na vše čas a vlastně není nic potřeba, protože chceme jen svatbu ve čtyřech a pak společnej oběd v 10ti lidech a pak už jen nějaká garden party u nás na zahradě, tak začínám zjišťovat, že je fakt něco potřeba zařídit emoticon Jen co se to doma oznámilo, tak najednou přišlo...no, ale fotografa nějakýho musíte mít, to nejde nemít fotky emoticon No a koláčky, pak nějakej dort, aby jsi měla co dát hostům při odchodu emoticon A už to jede emoticon Nesmim se tím nechat strhnout emoticon ale je fakt, že hned včera sem si volala do naší zamilované restaurace, jestli mají 23.6. volné místo a do dneška sem musela řekat na potvrzení, protože už to tam měl někdo předzamluvené. Díky bohu to dobře dopadlo a restauraci máme zamluvenou emoticon Takže nejít na tyto stránky a na toto fórum, tak sem naprosto v klidu, volala bych tam až někdy v květnu a bylo by to plné, takže sem ráda, že ste mě tak "vyděsily" a pošouply vpřed emoticon
5. led 2012 v 18:56  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alpinka1
3
Registrovala se 28. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků. Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
alpinka1
3
Registrovala se 28. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků. Region Příbram.
 @luonnatar jééé, tak to máme hned po sobě emoticon no, ženich je muž činu, on nerad něco dlouho vybírá, radši rovnou kupuje emoticon to jsme se takhle jednou byli jentak podívat po prstýnkách, že si to promyslíme a už je máme měsíc doma emoticon a jinak spíš zjišťuje po známých kde se dá co sehnat emoticon a jinak my máme jen ty prstýnky a potom mám koupený botičky emoticon na šaty se taky brzo chystám, ale uvažuju i o ušití. no a ňáký představy o kytce už taky mám, ale počítám, že to ještě několikrát změním emoticon a jaký máš ty představy?
5. led 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andik.cz
73
Registrovala se 14. července 2009 na beremese.cz. Přidala 189 příspěvků. Má 47 přátel. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
andik.cz
73
Registrovala se 14. července 2009 na beremese.cz. Přidala 189 příspěvků. Má 47 přátel. Německo.
 @handul Jé další krajanka, no my máme taky celkem problém s místem. Měli jsme jasno-penzion na Bedřichově, ale je v rekonstrukci a tak už to moc nevidím. Asi budem muset hledat dál, ale my nemáme ani seznam hostů pořádně.
Vlastně nemáme prakticky nic, a teď to vypadá, že se možná přítel bude stěhovat do Německa (na 3 roky), takže máme možná ještě méně času než jsme si mysleli. Ani nejsme rozhodnutí jestli DJ a nebo živou (uvidíme co na nás zbyde :D )
5. led 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luonnatar
4
Registrovala se 20. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 7 přátel. Plzeň, Region Plzeň.
    Kutná Hora, Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
luonnatar
4
Registrovala se 20. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 7 přátel. Plzeň, Region Plzeň.
    Kutná Hora, Region Kutná Hora
 @alpinka1 no ted momentalne se rozhodujeme hlavne jaka barva a podle toho uz se zaridi zbytek. a hlavne jsem takovej blazen,ze to barevne musi vsechno sedet atd.proste asi jako kazda nevesta to chci mit dokonale emoticon ja jdu na prvni zkousku satu zitra, tak uvidime, jestli budu mit hned na poprve stesti emoticon no zase prstynky jsou nejdulezitejsi ne? emoticon bez nich by to neslo. a mate z oceli nebo zlato?
822
5. led 2012 ve 22:28  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš