Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@kierra No fotografa máme domluvené a ten se vůbec nedivil, spíš kadeřnice tak jsem byla v šoku :-)
Odpovědět
@ligeja vidím, že tu mám jmenovkyni jj škoda, že nebyla 22.6. sobota to bych určo brala tento datum
Odpovědět
Profilova fotka
@lejlinka02 pozvánky budeme rozesílat na přelomu únor/březen, koláčky nosit nebudeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky,tak jsem dneska vybírala šaty..jestli Vám můžu poradit,tak si vyberte hned z prvního salonu,protože pak se v tom přebíráte a nevíte co..mám ale jedny favoritní,vyšly by mě teda na 8.400,- ,ale co jsem taknějak pozorovala,zřejmě je to na Litoměřicku normální cena..obdivuji sestřenici,která měla nádherný šaty za 3.000,- - bylo to na Žatecku..jinak s oznámením - asi bych je poslala 2 měsíce dopředu,kdyby náhodou někdo chtěl jet na dovču,nebo tak..ale jak píšou holky,taky už to z rodiny defakto všichni vědí..někdo se tady ptal,jestli se připojuje přítel..já mám přítele ideálního,protože mi všechno odkýve :-D ,ale aby se neřeklo,samozřejmě se ho zeptám,jestli souhlasí s tímhle a s tímhle..vždycky se mnou souhlasí..buď jsme fakt sehraný,nebo souhlasí,aby měl ode mě klid :-D ..v jakých barvách vůbec veselku chcete holky?My by jsme chtěli bílá/šampaň/světle hnědá,jak jsem ale koukala,moc lidí tyhle barvy nemá..spíš letí zelenkavá,bordó,fialová,oranž...a to jsem se chtěla zeptat,nemáte nějaký tip na bílé potahy na židle?Přijde mi to všechno předražené,když si vezmu,jen potahy by mě vyšly na nějakých 7.500,- víte některá o něčem levnějším?!?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem teď prožila šok! Bouchlo nám místo hostiny! Nevím, co budeme dělat... máme 90 lidí!
Odpovědět
@hohe jéjé japato? a kdy máš svatbu? pro 90 lidí? to už je dost...
Odpovědět
Profilova fotka
no před Vánoci jim tam zateklo, popraskal strop a udělala se plíseň... super! nemohou to pronajmout... mě asi klepne... domluvení kuchaři, číšnice, všechno a teď tohle!
Odpovědět
jéjé tak to je něco...
Odpovědět
Profilova fotka
@hohe - a to to nezvládnou do června opravit???
Odpovědět
Profilova fotka
obec na to zřejmě nemá peníze... naši mi říkali ať nešílím, že se to zvládne, zítra se jedou někde podívat... ale nejhorší je, že já tam nejsem a nevidím to... a chlap mi řekl - to se zvládne neboj... jasně, však můžeme jít do parku a místo hostiny dostane každý párek s kečupem - kašlu na to... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hohe - klíííd, ti chlapi to mají jinak. Já dneska konečně po 3 dnech dokopala chlapa k tomu, abychom z mého předvýběru vybrali dort. A dopadlo to tak, že na všechny řekl, že jsou hnusný. Nakonec z něj vypadlo, že kdyby mašle byly z marcipánu a ne ze stuhy a nebyly nahoře kytky, tak se mu líbí všechny, ale že mu to je fuk, protože jemu záleží jen na tom, jak to bude chutnat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem rezignovala, sežrala jsem všechny čokoládové koule z Vánoc :-D :-D :-D zítra z toho budu mít výčitky, protože do těch šatů co mám nesmím přibrat ani deko.... neřeším... nechám to na zítra, přístí týden pojedu k našim... zaúkolovala jsem všechny ať něco vypátrají a když tak... no prostě půjdeme na námko k hladovému oknu a já poručím 90 párků s kečupem... já párky ráda...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Doufala jsem, že už dnes budeme mít termín, ale zůstala jsem trošku v šoku, že chce matrika za oddání 2000 Kč.. Plus 1000 Kč za oddání na jiném místě, ale s tím se počítalo. Tak zvažujeme jiné varianty. Že by navyšovali v novém roce? Fakt mě to trošku zaskočilo. Když tady čtu 500, 1000 Kč za oddání...
Odpovědět
Profilova fotka
@hohe to je mazec, ale věř chlapovi, ono se to nějak zmákne :) @peetruszka nám obřad vyjde na 4 500 Kč, takže si taky o nějaký pětistovce nebo tisícovce můžem nechat zdát :) @belina46 taky přemýšlím o podobné barevné kombinaci jkao ty, tak si pak můžem povyměňovat názory... chtěla jsem původně zelinkavou, ale pak jsem se dočetla, že zelená na velkýc plochách (ubrusy apod.) nosí do manželství smůlu, takže nic takovýho, nato jsem moc pověrčivá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@peetruszka my platíme ještě víc :-D ještě jste v normě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kimao No taky super částka.. Až na to, že jsme to chtěli na zámku a tam chtějí ještě poplatek 5000, tzn. 5000+2000+1000=8000 Kč jen obřad a to už je mazec. A to chceme malou svatbu, maximálně 30 lidí. K tomu místu mám prostě určitý vztah, takže musím zvážit, jestli mi to za to stojí.. Pak se mají lidi brát, když je každý jen ždíme. Ale v pohodě, já to nějak rozchodím, co mi taky zbývá ;-)
Odpovědět
dobré ránko...koukám že je to všude skoro stejné...my budeme platit za obřad 6000kč =-) takže taky docela pecka :-D jinak přeji vše krásný den ;-)
Odpovědět
Dobré ráno, tahle diskuze mne trošku vyděsila.... Nemám zařízené skoro vůbec nic. Bereme se 9.6.2012 a nějak nevím kde začít :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak koukám co už má kdo zařízené a jsem asi v normálu :-) mám vizážistku, fotografku, dj, zamluvený termín na obřad, vybrané a domluvené místo na hostinu + raut a předpřipravené oznámení, sami jsme si ho tvořili :-) menu na oběd chceme klasiku, takže taky žádný problém :o) oznámení budeme rozesílat cca v březnu, i to je dost brzo, ale prostě už se těšíme až je rozdáme :-) obřad jsme taky platili, myslím těch 500 kč, ale budem ještě platit cca 500 kč za hudbu při obřadu, takže to taky naskáče, bůh ví co si pak ještě řeknou :-) teď jsem ve fázi šaty, příští víkend se chystáme na svatební veletrh,potom hurá na zkoušky. Jinak doufám, že nás tam zaujmou třeba nějaké prstýnky, představu už máme, takhle by to bylo bez běhání :-) jen vzít vizitku a až bude čas, zajít a objednat :-) dort budeme objednávat na místě hostiny + výzdobu atd.. budeme řešit někdy v březnu. Koláčky budu mít od jedné holčiny přes kamarádku, tak to je také o starost míň :-) jo a barva bude oranžová :-) možná šmrncnutá do žluta :-) máme cca 70 lidí na svatbu, ale máme pozvaných hodně čerstvých maminek, nebo těch co jsou ještě v očekávání, tak uvidíme kolik z nich bude moc dorazit
Odpovědět
Profilova fotka
@handul to je v pohodě... to neví asi nikdo, nejdůležitější je zajistit si kdy a kde a za kolik, potom už to jsou vlastně všechno nadbytečné věci :-D taky ještě pořád koukám jak zjara, ale začala jsem místem obřadu teď řešíme místo hostiny a na kytky, dorty,. oznájmení je ještě času dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kimao to jsem ráda,že jsem konečně narazila na někoho,kdo má podobnou představu,určitě pak můžeme povyměňovat názory a nápady ;-) .. @handul buď v pohodě,já doteď taky nic neměla,přece jen pět měsíců ještě jde,je čas..malinko už se ale poohlížej,jakou by jsi vůbec měla představu ;-) @petzy normálně závidim :-D ..s těmi oznámeními Vás obdivuji,nenapadlo by mě si ho udělat po svém :-)
Odpovědět
@belina46 ja taky vubec nic nemam, kde ji máte?
Odpovědět
@kimao místo obřadu máme. S hostinou už je to horší, tady na liberecku toho zrovna moc není. @belina46 představu mám, o to je to horší. :-D Oba dva jsme motorkáři, takže je jasné, že motorky na svatbě chybět nebudou. Jen nevím, jak to všechno zkloubit dohromady.
Odpovědět
Profilova fotka
@petzy Jé, ty jsi šikulka.. Vlastně už nemáš do dělat :-D Taky budeme mít oranžovou asi jen s bílou..
Odpovědět
belina46 , jééé svatba na motorkách. To bude super.Už jsem takovou viděla,jen nevěstě se na ní dobře nesedělo. Ale bylo to krásné.Držím palce. ;-)
Odpovědět
@handul ahoj, jestli tě to uklidní, tak taky nemám nic, chceme 9,6, ale vypadá to na červenec. zatím mi nijak nedocház, že bych něco měla dělat. vždyt mám půl roku ne?
Odpovědět
Zdravím kočky :-) Tak jak sem si nejdřív myslela, že je na vše čas a vlastně není nic potřeba, protože chceme jen svatbu ve čtyřech a pak společnej oběd v 10ti lidech a pak už jen nějaká garden party u nás na zahradě, tak začínám zjišťovat, že je fakt něco potřeba zařídit :-D Jen co se to doma oznámilo, tak najednou přišlo...no, ale fotografa nějakýho musíte mít, to nejde nemít fotky :-) No a koláčky, pak nějakej dort, aby jsi měla co dát hostům při odchodu :-D A už to jede :-D Nesmim se tím nechat strhnout :-) ale je fakt, že hned včera sem si volala do naší zamilované restaurace, jestli mají 23.6. volné místo a do dneška sem musela řekat na potvrzení, protože už to tam měl někdo předzamluvené. Díky bohu to dobře dopadlo a restauraci máme zamluvenou ;-) Takže nejít na tyto stránky a na toto fórum, tak sem naprosto v klidu, volala bych tam až někdy v květnu a bylo by to plné, takže sem ráda, že ste mě tak "vyděsily" a pošouply vpřed :-D
Odpovědět
@luonnatar jééé, tak to máme hned po sobě :-) no, ženich je muž činu, on nerad něco dlouho vybírá, radši rovnou kupuje :-D to jsme se takhle jednou byli jentak podívat po prstýnkách, že si to promyslíme a už je máme měsíc doma :-D a jinak spíš zjišťuje po známých kde se dá co sehnat :-) a jinak my máme jen ty prstýnky a potom mám koupený botičky :-) na šaty se taky brzo chystám, ale uvažuju i o ušití. no a ňáký představy o kytce už taky mám, ale počítám, že to ještě několikrát změním :-D a jaký máš ty představy?
Odpovědět
Profilova fotka
@handul Jé další krajanka, no my máme taky celkem problém s místem. Měli jsme jasno-penzion na Bedřichově, ale je v rekonstrukci a tak už to moc nevidím. Asi budem muset hledat dál, ale my nemáme ani seznam hostů pořádně. Vlastně nemáme prakticky nic, a teď to vypadá, že se možná přítel bude stěhovat do Německa (na 3 roky), takže máme možná ještě méně času než jsme si mysleli. Ani nejsme rozhodnutí jestli DJ a nebo živou (uvidíme co na nás zbyde :D )
Odpovědět
@alpinka1 no ted momentalne se rozhodujeme hlavne jaka barva a podle toho uz se zaridi zbytek. a hlavne jsem takovej blazen,ze to barevne musi vsechno sedet atd.proste asi jako kazda nevesta to chci mit dokonale :) ja jdu na prvni zkousku satu zitra, tak uvidime, jestli budu mit hned na poprve stesti :) no zase prstynky jsou nejdulezitejsi ne? :) bez nich by to neslo. a mate z oceli nebo zlato? 822
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?