Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@alpinka1 ahojky, ja taky a začínám být nervózní, protože mi přijde že už všichni všechno maj!
Odpovědět
Ahoj holky, neděste mě hned ze startu....muž mě požádal o ruku na Vánoce a po diskuzích padl termín na 30.6.2012, ovšem zamluvené není nic, jen hledáme a uvažujeme a zjišťujeme.....
Odpovědět
@factory Páni, to toho máš víc než my :D my máme jen místo hostiny i obřadu, fotografku a kadeřnici... a já mám doma už šaty no... ale jinak si říkáme, že času dost... i když když se podívám dnes na svůj profil a vidím tam těch 180 dnů tak se mi tomu ani nechce věřit:)
Odpovědět
@mat_ova Super to máš stejné datum:) tak ať jde plánování hezky od ruky:)
Odpovědět
@petulkkab tak my tohle vše zatím máme z rodiny :) takže nemusím nic obvolávat jen ...dám vědět kdy přesně si mají udělat čas :)
Odpovědět
@factory my rozdávali oznámka o vánocích a reakce tak nějak v poklidu, jen můj tatínek začal plánovat ale vše v mezích normálu:) koláčky nám bude dělat taky rodina a spoustu věcí si chci dělat sama pokud to půjde stejně jako naše oznámko :)
Odpovědět
Ahoj, my budeme mit 80 lidi a meli jsme docela problem najit restauraci pro tolik lidi. Ted jsem ve fazi hledani fotografa a kameramana a taky, hodne dulezita vec, misto pro svatebni obrad. Takze kdybyste vedeli o hezkem mistecku na Praze 5, budu moc rada za doporuceni
Odpovědět
@luonnatar viď? taky když to tu čtu začínám mít obavy, že to nikdy nemůžu stihnout :-) ale snad to všechno zvládnem ;-) a kdy máš svatbu ty, jestli se můžu zeptat? my 1.6., takže už na to nemám ani 5 měsíců :-)
Odpovědět
petulkkab, ty jsi dobre organizovana, ja planovala oznamka tak na brezen, ale jak vidim, tak bych si mela pospisit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky,dnes jsem se k Vám poprvé přidala a musím říct,že jsem vyděšená :-o ,ještě nemáme absolutně nic..jen jsme si teď byli zamluvit termín na 9.6.2012 na jednom zámečku v Ploskovicích,poplatek byl kdysi 1.000,- a najednou po nás chtěli 5.000,-..no hrůza,půl hodinka stresu a takový peníze :-D ..pozítří jdu na zkoušku šatů a už bych tedy asi měla pomalu vše zařizovat..máme tedy hostinu u nás na statečku,tak by to nemělo být tak drahé jako v restauracích,ale už teď se děsím,jestli nám bude souhlasit rozpočet na 50.000,- pro nějakých 40-45 lidí..uklidněte mě holky a řekněte,že je ještě plno času a ty peníze mi budou stačit :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, buď v kľude, ja som sa pridala sem pred týždňom a nemala som tiež nič a to, čo robia baby 1 rok, som ja stihla za 1 týždeň. Takže no stress :-)))) Či ti budú stačiť tie peniaze, to ti povedať neviem, odhadujem podľa nášho rozpočtu, že ani nie moc a to mám tiež 50 ľudí. Hlavne sa neboj, ja mám termín svadby 14.4.2012 a neriešim :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě vypadla moje vysněná fotografka, sakra! no, nedá se nic dělat, napíšu druhé vysněné :-D a taky včera oznámili tchýňáci ještě dalších 6 lidí, kteří tam prostě MUSÍ být a já nejsem schopná jim říct ne, no katastrofa se mnou fakt! takže jsme na 80, doufám, že naši takové požadavky mít nebudou, fakt jsme svatbu o 100 lidech nechtěli :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petulkakab @ teoretické přestavy se mění v ty hrubé :-) svatbu plánuji už od srpna, několikrát jsem svoje představy změnila (kytka, barva svatby atd), ale už začínám mít jasno :-)
Odpovědět
Dobré poledne holky :) tak jsem dnes zjistila že v klášteře kde se chceme brát mají oddací dny 2. a 30. června a my chceme 16.6. 2012 :-| tak si prý mám zavolat přímo matrikářce a snad nám prý vyhoví :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. teda co tady čtu, tak zjištuji. že jsem nějak pozadu.. zatim jsem se byla ptát na termin a pani mi řekla že zrovna 16.6. neoddávají tak buď 9 nebo 23 ach jo..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,prosím poraďte mi kolik skladeb si mám nachystat na obřad,když budem mít vlastní hudbu,máte s tím někdo zkušenosti,děkuji :-)
Odpovědět
Ahoj slečny ;-) Náhodou sem sem nakoukla a nestačím se divit :-) To opravdu připravujete svatbu dýl než rok???? To by mě asi zabilo, na to bych neměla nervy :-o :-) Přítel mě o ruku požádal na štědrý den a svatbu budeme mít 22.6. x-) Bude to jen o nás a naši svědci, nic víc, ani svatební šaty na sobě nebudu mít a sem strašně šťastná, že to tak přítel chce taky. Obdivuju vás, fandím vám a přeju, aby vaše svatby dopadly tak jak jste si je vysnily. Můj sen je svatba ve dvou a dá se říct, že to tak bude ;-) Opatrujte se a ať se vám vše vydaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krusinova tak já předpokládám, že 3 - jedna pro ženicha a hosty, jedna pro nevěstu a jedna na výměnu prstýnků a polibek... ale je to pravdu jen předpoklad :-D pak asi ještě něco na podbarvení ke gratulacím... jeeežiš, to je hudby, to nevím, co bude hrát :D
Odpovědět
Profilova fotka
@ krusinova souhlasím s tím co napsala kimao, ještě bych ale doplnila 1-2 na podbarvení obřadu :-)
Odpovědět
Ahoj holky, my máme termín 30.6.2011 a když si jdeme něco objednat tak se všichni diví, že je to hrozně brzo,že červen je ještě daleko, tak já nevím připadnu si vždycky jak blbec, člověk chce mít všechno jaksi zařízené, aby pak nehledal na poslední chvilku...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přesně takhle hloupě si připadám já..každý je hrozně udivený,proč už se poohlížím po věcech a chci mít všechno zařízený dopředu..ale když to tak vezmu - třeba kapely jsou taky potřeba zajistit dřív,protože jsou různé festivaly a koncerty a taky můžou zrovna hrát na jiné svatbě..je to fakt asi lepší 6-8 měsíců dopředu,pak je člověk akorát vystresovanej,že něco nevychází,protože zaváhal a nezajistil to dopředu..no uvidíme,hlavně,aby jsme to všechno zvládly holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás a přidávám se do této skupiny. Já ještě nemám připraveno vůbec nic:) Nejsme totiž ještě stoprocentně rozhodnutí (kvůli financím), jestli budeme mít svatbu letos nebo až příští rok. Ale vypadá to zatím asi na 24.6. letos. Připraveno zatím nemáme vůbec nic a ani mě to moc nestresuje. Myslím, že půl roku na přípravu bohatě stačí. Takže buďte všechny v klidu a přeju pohodové přípravy:)
Odpovědět
@alpinka1 no mi 2.6. takže jsem zjistila, že jsem taky těžce pozadu. Jen doufam, že zbyli ještě nějaké šaty :) ted se rokoukavam a zjistuji vubec, co bych chtela za kytky a v jake barve to vubec budem delat. Co ženich připojuje se?
Odpovědět
Profilova fotka
Já dnes řešila hudbu na obřad, dostala jsem přímo na zámku kontakt na nějakého hudebníka, co tam často hraje. Na obřad doporučil 7 skladeb - 1 příchod ženicha, 1 příchod nevěsty, 2 na podkres řeči, 1 na podpisy a 2 na gratulace. Předpokládám ale, že třeba podpisy asi nebudou plné verze skladeb :-) Částka za kompletní ozvučení obřadu, 2 hudebníci (housle + klávesy) je 1400 Kč, což mi přijde přijatelné. Lepší než si to tam šmudlit z CD (při našem štěstí by to vypálené CD určo nefungovalo) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ polinka_x @belina46 taky jsem si připadala divně, když jsem si fotografku zamlouvala 10 měsíců dopředu a místo na obřad, hostinu a přespání 9 měsíců dopředu, ale zase na druhou stranu nechci řešit všechno na poslední chvíli a ve stresu. S přítelem máme oba časově velmi náročná zaměstnání takže na ten rok příprav nám to vychází :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já si taky myslela, že mě všude pošlou do háje... a poslali, protože už měli plno :-D a to jsem z malého města... ale fotografku jsem nakonec taky sehnala, takže zase o jednu starost míň, dneska jedem prohlídnout první místo pro hostinu, zítra druhé a pak se bude rozhodovat, mám strach, že na to moje favotritní se nevejde našich 80 hostů :-|
Odpovědět
Dnes sem byla na matrice a datum 22.6 bohužel padá, protože ten den neoddávají, takže se budeme brát 23.6. Je to škoda, protože 22.6 mám svátek a krásně by se to pamatovalo :-) Teď už jen udělat rezervaci na oběd v naší oblíbené hospůdce a máme klid :-) Prstýnky za těch 6 měsíců určitě nějaké vybereme, kytka je jasná a stačí zamluvit týden před svatbou. Šatky si nějaké koupím tak 14 dní před svatbou a je to :-) To je organizace :-D Mějte krásný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem byla oficiálně požádána o vánocích o ruku i s prstýnkem :) Od 2.1. máme zamluvený termín na matrice i na zámku takže tedy 8.6.2012 13:00 super a dnes jsem rezervovala kameramana. Uf ten mi teda dal 2noci z toho nespím a přemýšlím jestli jo nebo hledat dál, tak ted se snad už zase vyspím :-D Tak a co teď...? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík tak mi jsme včera zamluvili termín 16.6. a to je vše co zatím máme :D :D jediný co vím že mě učeše sestřenka :-D a seznam lidí po velkých škrtech jsme se dostali na 47 lidí a dvě mimina :D :D takže jsem celkem ráda páč škrtali jsme z rovné 80lidí...kvůli financím.. nejvíc mě teda děsí jak to zvládneme finančně páč naspořeno nemáme ale snad vypomůžou i rodiče.. :D :D no žádnej přepich to asi nebude :D :D další věc co vím že kamaramana ani nechceme a fotografa někoho určíme :D :D :D kdy budete posílat pozvánky? když máte termín v červnu?
Odpovědět
Profilova fotka
to by mě taky zajímalo... my to tak nějak všem řekli osobně, takže si říkám, že jim oznámení s pozváínkou bude stačit tak 3 týdny předem, ne? nosíme s tím ještě koláčky... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?