Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veruhave to jsou prijemne starosti.) uplne v tom vyzivam:) to vymysleni doplnku, ozdoba atd:))
Odpovědět
Profilova fotka
@lanika1 Jo jo, to jsou. Taky se v tom vyžívám. Trochu se ale bojím nakupovat s tak velkým časovým předstihem, aby se mi ty věci za třičtvrtě roku ještě pořád líbily.
Odpovědět
Profilova fotka
@lanika1 včera jsem se byla domluvit s paní vizážistkou, tak mi poradila co zhruba bych měla hledat. Na šaty vyrazím asi v prosinci, teď se mi zdá ještě hrozně brzo, ale představu mám :-) poradila mi i s kytkou což jsem taky moc ráda :-)
Odpovědět
Zdravím ženy...my máme termín 22.6....kromě místa nemám vůůůbec nic...a trošku se bojím začít, protože pak se z toho zvencnu.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, my teda svatbu plánujeme v dubnu ale tady to naplno jede už s červnovými termíny.. asi jsem pozadu =-)
Odpovědět
Taky bych ráda začala řešit šaty a jiné věci, ale dokud nemáme místo... termín obřadu si finálně můžeme zajistit až na začátku listopadu a přeci do té doby nebudu zajišťovat místo na odpoledne/večer... Ale místa na na odpoledne/večer už také začínají být plná... přiznávám, že mě ta nejistota trochu stresuje. Vždyť (a předpokládám, že i každá z vás) chceme mít ten "náš den", tak jak si ho přejeme a nedělat kompromisy. Už se těším na ty drobnosti jako barva, cedulky apod. ...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab no protože když se zeptám kdy po Vánocích si můžeme volat a něco zarezervovat, tak mi řeknou že už maj termíny za rok skoro plný,,, jinak bych se na to ted taky vyprdla
Odpovědět
@adelka206 No a to mně zas všude říkaj, že po novém roce času dost, viz matrika :(
Odpovědět
Profilova fotka
mě do telefonu pán který sjednává svatby, kde se budeme brát řekl že máme ihend přijet, jinak už bude v září pozdě,, no,, nevim co jako všichni plaší :-)
Odpovědět
@adelka206 No já to právě nechápu... někde ti řeknou že už je skoro pozdě a jinde, že zase času dost až po novém roce:( tak sem ji na matrice prostě donutila nám předběžně termín potvrdit... :( tak snad...
Odpovědět
Profilova fotka
tak si nekaz náladu a začněte po novém roce,,, ono se všechno určitě zvládne i tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni, tak já se k vám taky s radostí přidávám. Svatbu plánujeme na 8.6.2012. Sice jsem taky nebyla oficiálně požádána,ale my jsme spolu už hodně dlouho a máme krásnou holčičku a vzhledem k tomu, že těhotná jsem se rozhodně vdávat nechtěla, tak jsme se tak vzájemě dohodli...ale ten zásnubní prstýnek bych docela chtěla:) no uvidíme, přítel občas dostává takové nečekané nápady tak třeba...:) Jinak nakoupeno nebo zařízeno mám zatím pouze termín na úřadě, aby nám vyšel datum, protože ten je pro nás důležitý, pak mám vymyšlenou barvu, chtěla bych tyrkysovou. Jen nevím s čím jí nakombinovat. No a vzhledem k tomu, že nemám zas až tak uplnou představu o šatech, tak jsem byla ve 2 salonech. Jsem asi blázen takhle brzy, ale chci si nejdříve obhlédnout teritorium, kde co mají a jaký je přístup k potencionálním klientům a tak... :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte holky :-).My taky plánujeme svatbu na červen,16.6.2012,je to zrovna den našeho výročí :-).Je lehké hledat inspiraci na netu,ale těžší je vybrat.Je toho opravdu hodně.Datum máme,rezervované místo taky,kuchařinku,hudbu,do kostela máme v plánu jít někdy ted a na šaty se jsu podívat teď o víkendu do Polska.A barva?Fialovo-bílá :-).Teď už jen zbývá spousta malých datailů...hodně štěstí při výběru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verus222 jéé, taky 16.6 výročí (kolikáté u vás?) a fialovo bílá barva.
Odpovědět
Profilova fotka
u nás to budou 3 roky a u vás?A kde to máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to bude 8 let. Chceme to na zámku Červený Hrádek u Jirkova (okres Chomutov). Teď vypsali termíny na příští rok, tak musíme udělat příští víkend definitivní válečnou poradu a zavolat tam a zamluvit termín. Chceme do konce roku ještě pořídit vlastní bydlení, proto malinko váháme, jestli na svatbu zbydou penízky, ale chceme to zvládnout
Odpovědět
Profilova fotka
Týýý jooo...my už naštěstí bydlení máme,bydlíme už skoro 2 roky a není na co čekat...tak ať vám to vyjde.Na zámku to bude určitě hezké :-).Zatím to ještě moc nehrotíme s vybírání apod...zatím jen hledám inspirace i když představu už máme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verus222 my spolu bydlíme už 4 roky, ale bohužel v podnájmu, protože jsem studovala. Jinak to zatím taky moc nehrotíme, vybíráme co a jak, ale zatím nemáme nic koupeného
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak ja se pridavam svatbu planujeme na 6.6.2012 a obrad asi bude v zamecku v havirove ale nejak jeste nevim kde by mohla byt hostina :-((
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe to my taky nemáme nic oupené...to je ještě čas :-).Já budu mít svou aranžérku,která by mi měly vše zajistit ohledně výzdoby...doufám :-).Jsem ráda,že nemáme podnájem...člověk nemá své..ale nějak se začít musí.A kde pracuješ?
Odpovědět
@adelka206 jj myslím si, že do června času dost :)
Odpovědět
@verus222 Taky máme termín na naše výročí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem měla představu o tom, jaký budu mít účes... Ale přijela kamarádka, posadila mě do křesla a začala si hrát... Výsledek? Hladký drdol, ve kterém, budou kytky... Ale holky, poraďte, koupit umělé, nebo živé? Nechci, aby mi to v těch vlasech chcíplo... No nevím... zase další dilema...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab Tak to jsme na tom stejně. Nám v pondělí na matrice řekli, že termín na červen si máme zajistit až v druhé polovině prosince, že je dříve mít nebude, víc se s námi paní matrikářka vůbec nebavila. Tak jsme volali na jinou matriku také v místě kde svatba připadá v úvahu a tam byli mnohem vstřícnější. Zaznamenali si náš termín a řekli nám že v prosicni to doladím, takže jsme byli rádi a doufáme, že nám ten termín potvrdí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já se přidávám do téhle diskuze. Včera jsem zjistila, že nám už vypsali termíny na Červeném Hrádku (Chomutov), kde bude mít svatbu i @jipe. Takže dnes budu volat na matriku a zamlouvat termín 2.6.2012 :) Od chvíle, kdy jsme se dohodli na přesném datu se usmíváme oba dva jak tydýti :) Nic dalšího domluveného nemáme, myslím, že času je ještě dost. Během října zkusíme najít a domluvit fotografa a hostinu. Hostinu víme, kde chceme, jen zamluvit termín. Ohledně barev je to ještě otevřené. Líbí se mi kombinace zelené a malinové (fuchsiové?), začínám ale uvažovat o jemnějším ladění - pudrově růžová, světlounce zelená, světle žlutá...uvidíme. Přítel mi kývne na všechno, takže je to jen na mně :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se po dlouhé době zase ozývám:-) Už mám zamluvený termín 16.6.2012, vybranou barvu svatby- tyrkysová, zamluveného fotografa a kameramana- oboje studio Ševčík, vybrané místo konání venkovní oslavy (kde proběhne i hostina)....nebudeme mít klasickou hostinu se svíčkovou někde v restauraci, ale rovnou po obřadu bude prasátko:-) Domluvené máme také s hasiči slavobránu, což oni opravdu umí a hlavně je to fakt baví:-) No a v pátek odjíždím za mamkou a jdeme zkoušet svatební šaty, zatím jen tak abych věděla, co by mi tak střihově pasovalo a tím pádem bych se pak mohla zaměřit na konkrétní typy šatů a snad se mi bude lépe vybírat:-) Jinak přítel jak slyší slovo svatba, tak už odchází z místnosti a to prosím, hned po zásnubách jsem od něj dostalo vynadáno, že s ním nic neprobírám a že by do toho chtěl být také zapojen, no a teď mi řekněte, jak s ním mám něco řešit, když o ničem nechce už ani slyšet :-D Jediné o čem s ním mohu mluvit a týká se to svatby, tak je prase (jestli jedno nebo dvě) a pak kolik piva a jaký druh ]-( No nezabily byste ho, já už i jo 8-)
Odpovědět
Ahoj holky! Koukám, že všude je to stejné :o) Můj přítel taky nemá potřebu se na jakékoliv přípravě podílet, ale mně to baví, tak s tím nemám problém :o) Svatbu plánujeme na konec června, ale termín ještě nemáme. Chceme svatbu na hradě Houska, tak tam do konce října plánujeme výlet, abychom to dohodli osobně s panem kastelánem. Ovšem, jestli se v blízké době podaří zadělat na miminko, tak to budeme muset celé překopat, protože to by nám tedy časově moc nevycházelo :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mě včera došel mail z matriky, že nám vypíšou termíny na začátku prosince, což je naprosto úžasné, protože je měli mít až v lednu... Paní byla vstřícná a odpověděla na všechny moje dotazy... takže já si to pěkně nachystám, vypíšu a pak jen dopíšu datum... :-)
Odpovědět
Holky, mohly byste mi vysvětlit jak to chodí s tím vypisováním termínů? My máme asi nějakou výjimečnou matriku, ale mně stačilo zavolat a říct datum a čas obřadu, toť vše... Co když vám dají na matrice na výběr termíny, ve kterých už bude například obsazené vámi vybrané místo? Já kdybych měla čekat až do prosince, tak nemám šanci se vdát tam, kde se budu vdávat, protože už by byly všechny soboty obsazené...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak s matrikou dotelefonováno.Díky těm skvělým úředním hodinám v pondělí a ve středu zvládneme termín zarezervovat až v prvním týdnu v říjnu, snad nám ten termín všichni nerozeberou:) Dnes to totiž nestíháme a v pátek odlétáme na dovču.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?