Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lekkerding Každá matrika to má jinak... u nás jde o to, že chceme mít svatbu na zámku... takže se musí domluvit úřad s vedením zámku, v jakých termínech se tam bude oddávat... no a to budou vědět, na začátku prosince... jinak kdybychom chtěli mít obřad na radnici, tak si to můžeme zamluvit hned teď... ale zámek je zámek... :-) ale je to utrpení, čekat... my ještě nebydlíme v místě, kde to chceme mít, takže budu vypisovat všechny papíry a kopírovat RL a OP, hodím to ségře, která na začátku měsíce povalí na matriku a jenom dopíše datum... je to složité, ale každá matrika to má jinak...
Odpovědět
Profilova fotka
@leni_tom jé my taky v pátek jedeme na dovču... tak si to tam užijte!!!
Odpovědět
@hohe To by mi ještě tak chybělo, dohadovat se s matrikou... My to máme taky mimo trvalé bydliště a přítel je navíc cizinec, takže papírování si i tak užijeme dost. Tak budu držet palce, aby vám termín vyšel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lekkerding my nechceme přímo určitý termín, jen červen a nejlépe v druhé polovině června... takže nám to až tolik nevadí, jen mám strach, abychom vše stihli... už teď mě budí noční můry, jako, že se mám vdávat a nemám šaty a podobně... slyším svatební pochod a chce se mi brečet, asi si ho stáhnu a budu trénovat, aby to mé slzní kanálky vydržely... já jsem cíťa, brečela jsem i u Shreka, takže nevím, jak zvládnu ten nápor emocí... když si jen představím, že mám děkovat rodičům, stáhne se mi žaludek... možná si dám neurol a bude mi to všechno jedno... ale ta radši ne... :-D
Odpovědět
@hohe Tak to jsme na to podobně, já se rozklepala i když jsem doma oznamovala zasnoubení :-D Ale prášky to neřeší, radši si dáme před obřadem panáka, dva, tři :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lekkerding no já moc na to pití nejsem... mám strach, že si dám 2 panáky a budu jak rintintin :-D ... budu muset opatrně...
Odpovědět
Holky, klid! Je to náš den, tak bychom ho neměly prožít ve stresu ;-) Mimochodem, ono se děkuje rodičům? A v jaké fázi svatby? To jsem nějak mimo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hanicka_kosanova Já vím, že děkování rodičům se hodně dělá a myslím si, že ještě před obřadem, než se vyjde společně z baráku, ale my to tak mít nebudeme, protože já chci aby všichni odjeli na obřad a až pak bych z baráku vyšla já a svatebčané mě uvidí až když budu vcházet na obřad.... Někdo také dává poděkování rodičům v tištěné podobě na hostině...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my máme teermín 9.6 a budeme se brát na zřícenině Helfenburku. Nám sice na úřadě taky řekli, že jsme tam brzo, ale hned si nás zapsali. Hostinu ještě nevíme kde, protože se zatím nevyskytla žádná, která by mi vyhovovala. Asi jsem moc náročná. A barvu máme bordó ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak píše maracuja, děkuje se při vyzvednutí nevěsty... Když se vdávala ségra, tak jim řekla, že je mají s ženichem hodně rádi a jsou jim za vše vděční - jedna věta a všici buleli...no co ze sebe vyplodíme my, to nevím... doufám, že bubák (ten můj) bude vtipný jako vždycky a něco ze sebe vypotí, protože jak se znám, já nebudu vůbec schopná...
Odpovědět
@hanicka_kosanova My teda nijak děkovat nebudeme, rozhodně ne žádný děkovací dorty a podobně.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,my máme svatbu 1.6.v Praze v Radotíně :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@leni_tom Kde chcete hostinu? My pořád nemůžeme vybrat.. A na tu matriku musím hned osobně? Jsem počítala s tím, že zatím stačí zamluvit termín po telefonu
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Já taky myslela, že stačí po telefonu, ale hned na mě spustila s tím, že přijdeme s OP, rodným listem a tím jejich dotazníkem a domluvíme podrobnosti. A hostinu asi uděláme v Droužkovicích u Campra. Byli jsme tam loni na dvou svatbách a pokaždý super. Víme co od něho čekat, víme, že se tam vejdeme všichni (bude nás dost díky tomu že máme bezva partu, se kterou jezdíme na tábor každý rok). Je tam velký sál, a zahrádka s grilem na prase, paňáci za hubičku, jídlo dobrý. Bylo to tam fajn a nechce se nám hledat něco jinýho, kde nevíme, jak to pořádně chodí. Na kdy plánuješ zkoušení šatů? Já asi až prosinec. Až budeme mít jistojistě ten termín potvrzenej, tak domluvíme toho Campra a začneme se domlouvat na barvě a fotografovi. Já už mám něco připravenýho, ale na přítele to nemůžu vyhrknout všechno najednou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@leni_tom No tak to mám radost, my žijeme v Brně, takže je budem muset donutit k rezervaci po telefonu (když bych chtěla potvrzení mailem, to už bych chtěla asi moc). Budem si muset kvůli dojítí na matriku brát dovolenou a hned ted se nám to teda nehodí ]-( Zkoušení právě vůbec nevím, vzhledem k vzdálenosti, asi kolem Vánoc, chci zkusit i Brno, třeba budou někde prodávat starší kolekce. Barvu máme vybranou, o spoustě dalších věcí máme taky představu, nejasné je zatím místo hostiny a kameraman.
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe...takhle na dálku je to naprd teda, to je fakt. Já jedinej skutečnej problém teď vidím akorát v hudbě...to jsem fakt bezradná.
Odpovědět
@lila_logy jj my se taky máme v listopadu nebo prosinci ozvat ale snad nám to vyjde no :) měl by to být jen detail, když nám matrikářka psala, že s námi počítá tak to beru jako potvrzení a osobní schůzku s ní už budu brát jen jako doladění detailů :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zeptejte se, jestli jim všechny doklady můžete poslat poštou. Já taky nejsem z místa obřadu a paní říkala, že jim to můžu poslat. samozřejmě doporučeně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hohe jakože jim stačí obyčejná kopie rodného listu a občanky? My se tam chceme určitě pobavit i osobně, ale vyhovovalo by nám, rezervace na dálku a pak donést doklady až později. Měla jsem za to, že doklady a případné poplatky se řeší až třeba 3 měsíce před svatbou, že kvůli rezervování termínu to není třeba. No tak uvidíme, až tam zavoláme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe jj, mě přímo ta moje paní matrikářka říkala, vyplnit dotazník a kopii OP a RL. A že to můžeme poslat poštou. Zavolej jim a zeptej se, ale myslím, že by ti mohli vyjít vstříc. Všechno je přeci jen o domluvě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hohe jasně, budeme tam volat asi v pondělí, tak uvidíme, buď jim to bude stačit později, nebo to pošleme. Přítel je tento týden pracovně pryč, tak o víkendu musíme ještě stanovit, v kolik chceme obřad :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe my od všeho prcháme v pátek do Francie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab U nás je to stejné, taky doufám, že si to na matrice poznamenali jak slíbili a pak už to bude jen k doladění :-).. Držím palce ať se nám to oběma na té matrice vydaří tak jak bychom chtěli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky takze uz mam jiste datum 16.6.2012.v 10:00 v havirove na zamecku :-) a hostina bude nejspise na zaguri uz jsme provedli rezervaci :-) a zatim sem maximalne spokojena :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak se taky přidávám, termín svatby 23.6.2012 ve 12h ....Fotografové co jsem chtěla už jsou na tento datum zamluvení, tak hledám dál...zatím bez úspěchu....Hlavně, že se tak dlouho čekalo na potvrzení termínu na radnici...fakt super :-| :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
termin maam ale nemam hodinu !!!!!! stale som sa nepohla.. =(((( dnes som akurat objednala postavicku na tortu....... =DDD fakt to najdolezitejsie vsak?????=DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak nevěš hlavu, určitě to dopadne dobře... :-) Nás bude fotit profi fotograf kamarád - teda, alespoň doufám... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sasshika tak bez postavičky na dortu to nejde :-D :-D :-D , ta by se vdávat ani nemohla :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hohe vsak preto bola objednana ako prva =DDDDD
Odpovědět
Profilova fotka
@hohe Ahojky díky za podporu, ty se máš, alespoň jedna starost z krku...já teď píšu maily snad všem fotografům z okolí(teda těm co se mi od nich fotky líbí), tak doufám, že některého ulapím... ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?