Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
1
2
74
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@nejstastnejsinevesta Ahooj, já se přidávám, svatbu máme naplánovanou na 30.6. :-) vy máte termín kdy? představu o svatbě už mám, ale jak se mi ji podaří splnit netuším :-D na svatbu mám zatím boty, náušnice a závoj, ale ten nevím, jestli nakonec použiju :-) za měsíc letíme do Londýna, měli by tam být zrovna výprodeje, tak doufám, že koupíme oblek pro přítele.. a ty už máš něco nakoupeno? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ Do Londýna?to je super :-)
Odpovědět
@stastnanevesta jojo,letíme i s rodiči od přítele a s jeho bráchou a ženou.. je to týden po mých státnicích, to budu mít hezký dárek :-) snad něco vybereme..
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ Ahoj Verunko, plánujeme svatbu na 23. 6. 2012 a doufám, že nám tento termín vyjde. Já už toho mám koupeno docela hodně, ale já začínám výzdobou, protože toho je hodně a to i když jsem si to tak nějak sepsala potřebuju toho stejně víc a víc :-) nebo něco navíc a navíc :-) Máme koupeno např. ubrousky, košíčky pro družičky, ale vše mám napsáno v mém blogu :-) já se měla původně vdávat už letos, ale museli jsme to z rod. důvodu posunout. Kde budete svatbu mít?
Odpovědět
@nejstastnejsinevesta jee, tak to máte týden před nama :-) svatba bude na Moravě, v Uherském Brodě, nejspíš v kostele.. pořád přemýšlím i nad svatbou venku,ale bojím se, že by pršelo.. četla jsem, že jste měli vybranou Botanickou zahradu, ale nelíbilo se vám, že byste neměli soukromí.. to chápu, taky bych nechtěla, aby se k nám nahrnuli cizí lidé :-) a družičky budeš mít malé? já budu mít za družičky nejspíš kamarádky.. a ty už pracuješ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ jo jo chtěli jsme Botanku, ale i když si tam zaplatíš obřad, mají tam přístup cizí lidé i během obřadu a to se mi teda fakt nelíbí...chci mít soukromí alespoň při tom obřadu. Družičky budu mít malé, protože všechny kamarádky kolem nás mají malé děti a většina mají holčičky, takže si můžu vybírat :-) Pracuju, už rok a půl...
Odpovědět
@nejstastnejsinevesta úplně tě chápu, taky bych to tak nechtěla, ale v té zahradě se tomu asi moc nevyhneš.. tak moje kamarádky ještě ani pomalu neplánují svatby a děti už vůbec :-D ale to mi zas nevadí, líbí se mi i dospělé družičky, jen jim budu muset nechat ušít šaty.. to já jěště studuju, za měsíc mám státnice a měla bych se učit, místo toho pořád hledám něco na svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ ale je to tam krásné a romantické... no moje kamarádky se vdávají houfně, letos je kolem mě strašně moc svateb, a já se vdávám až příští rok, ale zase si říkám, že mám hodně času si to do detailu připravit a naplánovat. To mi povídej, já i v práci sedím a pořád jsem tady na BRMS a když si chci udělat radost objednám si balíček na svatbu, paní z int. obchodu už mi dává i dárečky ,protože objednávám jen od ní, má nejlevnější poštovné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zatím se k vám taky přidám, i když to s tou svatbou ještě není 100% :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, holky,hlásím se k Vám ;-)
Odpovědět
ahojte, taky se k vam pridam.. :) svatba snad bude 16.6.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky, taky se připojuji k červnu 2012, ale cokoli řešit a zařizovat začneme až v září, kdy se vypíšou termíny na Libeňském zámečku. To jediné máme jisté, nebo tedy předběžně víme, že by jsme tam obřad chtěli :-) termín je nám celkem jedno, ale chtěli by jsme pátek :-) přijde mi na všechno zatím moc brzo. Představu mám o pár věcech, ale většina jich je zatím ve hvězdách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 Ahoj, jakto?
Odpovědět
Profilova fotka
@kakia88 Ahoj, kdypak budeš mít svatbu a kde?
Odpovědět
Profilova fotka
@jankask84 Ahoj zdravím také...:o) já se budu vdávat doufám 23.6. má pro nás toto datum velkou cenu
Odpovědět
Profilova fotka
@petzy Ahoj, vítám tě tady :-) u nás se termíny vypíšou až v listopadu, taková doba, zatím máme vybrána 2 místa (Botanickou zahradu a nebo hrad) já se měla vdávat letos, takže už toho mám hodně nakoupeno a hlavně, pak nechci kupovat vše najednou, protože to je peněz co stojí jen výzdoba..
Odpovědět
Profilova fotka
@nejstastnejsinevesta :-) no jo, to potom chápu :-) určo to chce nakupovat postupně. Já bych ráda našla restauraci kde mi výzdobu připraví. Nemám vůbec představu, jen barva je jasná, určo bude žlutá, oranžová, žlutooranžová, prostě veselá :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@nejstastnejsinevesta Ta Botanická je super, byli jsme tam nedavno, ale je fakt blbý že tam můžou i normoš návševníci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@petzy no mi budeme mít jen oběd v restauraci s nejbližší rodinou a pak oslava bude venku na zahradě - zahradní party, takže já si vše jen nakoupila a švagrová má své květinářství, tak se postará o výzdobu včetně kytek a moje teta je aranžérkam takže když se ty dvě spojí, bude to super :-) já mám svatbu do zelena, protože vše budeme mít venku, obřad, oslavu....ale pravda ta Botanka mě trošku zklamala
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máte super, také jsme to zvažovali, ale nemáme kde to uskutečnit :-( trošku mám strach i z toho, že si ten večer chci užít a mít to někde např. na chaloupce na zahradě, tak se budu muset já, nebo někdo z rodiny o všechno starat. V té restauraci mi přijde, že se o mě postarají :-) kamarádka se vdává v září a také má svatbu do zelena, je to její nejoblíbenější barva :-) tak to tu rodinu máš super, aranžérka a květinářství, to je fakt super :-) je to velké ulehčení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nejstastnejsinevesta protože mě oficiálně ještě nikdo nepožádal :-S Ale už to všude vykecal, že svatba bude snad v červnu 2012, tak má asi nějaké úmysly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petzy švára přítele má luxusní zahradu, má tam postavený zahradní domeček - ale takový, že se tam dá bydlet, WC, elektrika, kuchyn.linka se sklokeramickou deskou, bazén. A synovec studuje na hotelovce, takže budeme mít kouky z hotelovky, kteří nás budou obsluhovat, aby kolem toho neskákala rodina :-) vše máme do detailu - teda skoro ještě ne úplně vymyšlené, budeme mít party stan kvůli počasí... no a hlavně švagrová mi celou květinou výzdobu včetně kytky pro nevěstu, korsáž, kytky svěděk..atd tam mě to vyjde na max. 2000 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 tak to je taky dobrý, okolí to ví a nevěsta ne :-) bych se těšila na každý den, kdy pžijde s prstýnkem zásnubním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 :-) taky jsem byla napjatá kdy to přijde :-) mluvili jsme o tom že za rok a prstýnek pořád nikde. No a teď už ho mám a jsem spokojená ;-) je to takové oficiální, držim palečky, ať to brzo přijde i u tebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nejstastnejsinevesta @petzy tak za dva týdny nás čeká dovolená, pak mám ještě svátek, narozeniny, budou Vánoce.... mně jde ale o to, že fotograf, kterého bych moc chtěla už dělá rezervace na rok 2012 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@nejstastnejsinevesta snad 2.6.2012 a mělo by to být v Náměšti na Hané na zámku,ale místo se nejspíš ještě změní,protože se do obřední síně nejspíš všichni nevlezeme
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 to mi povídej, moje fotografka už také dělá rezervace na příští rok, ale naštěstí to je kamarádky mamči ségry, takže s námi bude kolem našeho data počítat, než bude pevný termín
Odpovědět
Profilova fotka
@kakia88 aha, no mi to budeme mít každopádně venku, takže nemusíme řešit velikost obřadní síně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy mě děsíce s těma termínama :-| když není ani vypsaný termín na obřad, tak nemůžu shánět fotografa a pak už třeba nebude mít volno, to jsou věci :-)
Odpovědět
1
2
74
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?