Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sasshika :-D :-D :-D :-D Tak to já třeba ještě vůbec nemám :-D :-D :-D sice vím jakou bych chtěla, ale zatím je moc drahá, čekám, že přez zimu ji slevní :-D možná....
Odpovědět
Profilova fotka
@sasshika sakra a já myslela, že mi stačí ženich :-D @olinkak já si myslím, že to bude ok. Jen se moc nestresuj, ze stresu padají vlasy - přece nechceš být plešatá nevěsta :-o , jak koukám na tvou fotku, byla by to škoda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hohe :-D :-D :-D vlasy mi teď padají víc to je pravda :-D :-D tak to jsem netušila, že je to ze stresu :-D :-D :-D No ženich by možná stačil(ale mezi námi, je to trošku málo :-D :-D :-D :-D )A svatební hostinu též nevím kde, u nás moc výběr není a ta kvalita nóóó nic moc, spíš nic než moc...ale nechceme nikam přejíždět, tak to budeme muset nějak zvládnout...já bych chtěla být chlap.....být v klidu a mít všechno naservírované na stříbrném podnose, nemuset se o nic starat, přijít k hotovému a jen si to užívat ]-( ]-( ]-( My tady plánujeme vymýšlíme, organizujeme...a drahé polovičky jen to se mi líbí to neee...sakra proč to není opačně???? :-p :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a mám takový dotaz do placu, jak rozesadit rodinu, když jsou k dispozici jen kulaté stoly ??? Babo raď, nemáte někde nějaký odkaz, jak to udělat a nikoho neurazit??? A jak rodinu propojit (nenásilně) aby si nikdo nepřipadal jak ve vyhnálkově??? Hmmm, kdo mi poradí ??? :-N :-N :-N
Odpovědět
@lila_logy Jj také ti držím palečky:) snad vše proběhne hladce :)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak no k tobě a ženichovi jen rodiče popř. svědky... pak to rozlož tetky strýcové... sestřenice bratranci... kamarádi... tak bych to udělala já...
Odpovědět
Profilova fotka
my máme termín 16.6.2012 :-) @olinkak zkus mrknout na fotky Radka Foučka (vygoogli si jeho jméno) ;-)
Odpovědět
Ach jo, holky, já už chci mít taky zamluvený termín na zámku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a já chci mít zase chuť plánovat....nějak mě to posledních pár týdnů ani ne tak nebaví jako s..e @olinkak ještě jsi zapomněla k tomu, že přijdou k hotovému, si pak libovat, jaký jsme to udělali skvělý mejdan :-) To jim taky jde.
Odpovědět
@elisp tvůj zámek ještě nemůže rezervovat na příští rok? ________________ já zas právě procházím honem na fotografa, všichni co se mi líbí jsou nejlíp z Prahy a to je daleko a cestovný vyjde dost draze...:-/ A v okolí mojí svatby se mi zas nelíbí fotky těch fotografů... Hi,zrovna před chvílí se mi podařila dobrá bota, když jsem jednomu psala o info:-D Tak snad to vezme s rezervou a zasměje se...:-D _________________ @olinkak taky bych k tobě sesadila jen rodiče a nebo pokud jsou menší stoly tak klidně vy dva solo a rodiče se svědky jeden stůl, tety strejdy zase k jednomu, kamarády k dalším podle toho, kdo se spolu jak baví - asi není úplně dobré dávat úplně navzájem "neznámé" lidi k jednomu stolu... // ba ne, ještě že to je s tíěmi přípravami takhle, já si radši tu svatbu naplánuju sama - jinak znám vkus mého drahého - dopadlo by to na sci-fi ubrousky, všechno hlavně modrý, ať je to chlapský a všude motivy Pána Prstenů, Star Wars nebo ještě lépe Star Trek:-D ne, děkuji...:-D :-D
Odpovědět
@parajan Ne, ne,... ještě ne, nemá vypsané termíny od matriky.. a doufám, že ke konci září, by třeba už mohli mít....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se tak těším, na víkend jedu za mamkou na Moravu a jdeme se podívat po šatech :-D Zatím jen tak abych věděla a mamce udělala radost, ale když mi tam opravdu nějaké padnou do oka, tak jdu do nich ;-) Jdeme do Hranic do salonu Romantica a do Fulneku Salon Radka, tak snad aspoň někde se chytím na svoji postavu krev a mléko :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj mrkni se na paulastyle proc saty pujcovat kdyz si je muzes koupit.
Odpovědět
@elisp Aha, já jsem volala na zámek i matriku zvlášť, na matrice jsem akorát řekla kde to bude a na zámečku že s matrikou je to už domluvený... Nevědla jsem, že matrika musí na zámek vypisovat přímo konkrétní termíny...:-)
Odpovědět
@parajan Tak asi jak na který zámek... na tom, co chceme obřad my, tak si termín můžeme zarezervovat až poté, co se zámek domluví s matrikou.... dříve nee :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Budoucí nevěsty :-),dnes jsme se byli podívat na svatební šaty v Polsku.Uvažuju,že si je nechám ušít.Líbili se mi asi dvoje,vůbec nevím,pro které se mám rozhodnout a to jsem byla zatím jen v jednom saloně...není to jednoduché :-)
Odpovědět
@verus222 Máš fotky? My Ti pomůžeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katkavfr Tak to se v Havířově potkáme :), jdeme hned po tobě :D
Odpovědět
Ahoj holky tak se přidávám do téhle skupinky, jelikož do ní patřím také :-) Hlavně nějak nevím co všechno na svatbu sehnat, ale chci jen obyčejnou a lecos si chci vyrábět sama přes zimu od šatů a oznámení až po výzdobu. Nejlepší kamarádka se vdává v čevenci a je taky nadšenec do tvoření všeho možnýho, tak se budeme angažovat obě. :-) jediné co máme jsou prstýnky.
Odpovědět
Profilova fotka
jankaatom :-) jeee tak to si apson poprejeme :-) hihi a vite kde budete mit hostinu???
Odpovědět
@zuminka Tak tě mezi námi vítám :) my si taky chceme spoustu věcí dělat sami včetně oznámení takže dlouhé zimní večery už mají přesný program :D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky mate to nektera 16.6.2012?? ja jo a nejak stale nemam nic nakoupene :-) rikam si ze je casu dost :-) teda kecam mam obednane prstynky do kolacku :-) hihi
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, tak naše matrika výborná, sdělili nám, že 16.6. mají zatím celý den volno, ale pro rezervaci termínu se musíme dostavit osobně s originálními doklady, takže bud si kvůli výletu 300 km vezmu dovolenou nebo budu týden bez občanky (přítel tam příští týden jede).
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe tak to máte super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tjn, ale zase s tímhle přístupem se tam asi lidi nepoženou hned teď, ale až se jim to bude hodit, tak snad nám náš termín nikdo nevyfoukne, než budeme mít možnost to pořešit
Odpovědět
Profilova fotka
nakupujete nakupujete? my (nebo spíš já :-) zatím drobnosti, výzdobu na stůl začínám, přemýšlím jak to byzdobit, pár nápadů mám tak bych to chtěla vyzkoušet,
Odpovědět
Zdravím. Tak to teda pardubická matrika nijak nepospíchá, taky bychom chtěli mít svatbu 16.6. 2012, ovšem termíny na příští rok se začnou zapisovat až 5. 12. a musíme se dostavit osobně, takže si taky budu muset udělat volno (vzhledem k tomu, že jinak bydlíme v Brně. Závidím všem, co už termín mají potvrzený, já takhle zatím nemůžu zařizovat nic jiného...
Odpovědět
Ahoj, přidávám se k nevěstám, které mají svatbu 16.6. :-) My zatím máme zařízené místo na obřad, místo na raut a kapelu. No a taky už mám závoj :-D
Odpovědět
ahoj baby my sme sa teraz rozhodli ze sa zoberieme, a aj by nam vyhovoval ten termin v juni ( červen) ale ako na to tak pozeram junovy su uz riadne rozbehnuty neviem ci teraz nieco najdeme tak aby to splnalo nase predstavy... zatial mam isteho len manzela a učes (segra kadernička s dlhoročnyma skusenostama) a makeup nakoľko som kozmeticka-vyzažistka takze to zvladnu sama ...ostatne nemam este nic myslite ze bude este nieco vobec volne ??? a ako to chodi zo šatami chcela by som si dať ušit za kolko by to sikovna krajčírka zvládla pol roku je ok?
Odpovědět
@katkavfr Taky chceme 16.6. a nemáme nic. Jen chci zavčas rezervovat místo a pak si zas dáme na čas pohov :-) Říkám si, že je ještě dost času
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?