Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jani2012 Toto byl argument, který jsem svému drahému předložila, když jsme si určovali datum, aby si ho hlavně snadno zapamatoval :-D Snažila jsem se vybírat také nějaké pro nás významné datum, ale nic takového nemáme, tak jsme se rozhodli pro praktické důvody 8-) . Kde budete mít svatbu? My bydlíme v Hrušovanech u Brna, ale plánujeme návrat víc na jih ke Znojmu a v rodné vsi obřad i oslavu.
Odpovědět
Profilova fotka
@chals Tak to je hezká náhoda, vlastně jsme přemýšlely úplně stejně :-) Navíc - my bydlíme v Brně, ale budem mít svatbu vedle Hrušovan, na Židlochovickým zámku. Mám v sousedních vesnicích babičku, tetu, teď už i rodiče přesídlili na venkov, takže se to nabízelo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Židlochovický zámek je moc pěkný. Už jsem z něj viděla taky nějaké svatební fotky, hlavně park poskytuje krásná místa na focení. Zámeček byl jednou z variant, ale chtěli jsme ušetřit rodinu dojíždění stačí, že přítelova rodina bude muset přijet část z Olomouce a část z Uherskýho Hradiště. Tak jsme se rozhodli rozhodli prodat byt, to řešíme asi nejaktuálněji a v obci, kde mám rodinu uspořádat obřad a oslavu venku u vinných sklepů. Takže něco míň formálního.
Odpovědět
Profilova fotka
@chals já myslím, že to určitě bude moc pěkné, u sklípku by se mi to taky líbilo, Ale hledali jsme něco v dostupné vzdálenosti, aby nikdo nemrmlal, že jede moc daleko.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já se loučím, nakonec budeme mít svatbu 7.7. Tak ať se vám vše daří ;-) @vercisek81 ale my si určitě budeme psát dál, ohledně místa, doufám :-) dneska jsem to tam byla s mamkou zamluvit. Překvapilo mě mile, že dávají i pokoj pro novomanžele zdarma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vitkma Ahoj, to je fajn. Kde plánujete mít svatbu? A jak jste na tom s přípravami už jste začali nebo zatím máte čas? My už pomalu domlouváme nějaké věci, hlavně hudbu. Ta se musí na tento termín domlouvat hodně brzy. Nevím čím to, ale všechny se chceme vdávat v červu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak já se k vám taky přidávám, zatím máme namyšlený pouze termín..16.6.2012 tak snad nám to vyjde. Máme vybraný restaurace kam se pojedeme podívat, ale to je snad všechno co máme. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se taky přidávám do diskuze. Zatím to u nás vypadá na 23.6.2012 na Panství Velichov. Zatím jen tak sbírám reference na dodavatele a hlavně osobní zkušenosti se svatbou na Velichově. Není tady někdo, kdo by mi poradil? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veeraak Ahoj, máme stejné datum :-)
Odpovědět
Ahoj :-) taky se přidávám do diskuze. Svatbu plánujeme na červen 2012. Vzhledem k tomu, že jsme ještě nenašli "ideální" místečko, tak ještě nemáme přesné datum, ale rádi bychom 16.6. :-) Uvítám každý tip na obřad Plzeň a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer dámy, přidávám se k vám, 16.6.2012 - areál Botanika :)
Odpovědět
Jupí.... tak nám paní z matriky potvrdila předběžně termín na 30.6.2012 :) :) snad to vyjde:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chals Ahoj, no my teď řešíme místo, máme vybrané 3 restaurace ale musím dořešit vše kolem, chci mít obřad venku (ne na radnici ..). Hodně věcí i kapelu už mám v hlavě, ale ještě jsem nikomu nevolala. Koláčky snad uděláme s babičkou, rolády, zákusky .. nám snad udělá teta, dort kamarádka je z Olmiku a dělá úžasné dorty (žádné krémové), fotograf i kameraman snad kamarádi, výzdoba a kytice kamarádka .. no jak tak koukám tak ještě že mám rodinu a kamarády :-) Jen aby se umoudřila radnice a zapsala nám co nejdřív termín :-( Já prve chtěla termín v dubnu, ale pak jsem si všimla že je datum 2.6. a bylo vybráno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 a co už máte zařízeno? Já si kolikrát tady připadám, že nebudu nic stíhat. Holky jsou tady hrozně dopředu.. :-)
Odpovědět
Holky našla jsem krásnou věc. Škoda, že to je tak drahý... :-| http://www.svatebni-diar.cz/svatebni-...
Odpovědět
Profilova fotka
@lekkerding taky mě to zaujalo :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Nenašla jsi třeba někde trochu levnější alternativu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lekkerding zatím ne
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se k vám. My ještě tedy termín nemáme, ale naše oficiální "1." svatba by měla být v červnu 2012. My se chceme vzít v Řecku na pláži. Takže představy mám, budeme jen 4. Odpoledne před západem sluníčka se vzít, nafotit pár fotek, pak zajdeme na nějakou lepší véču a užijem si ten večer. Chceme klid a romantiku, žádné bláznění, to si chcem užít až pak v Čechách. Tam už to bude trochu více náročné na přípravy, bude to svatba venku, bude vše pojato spíše vtipně, obřad na oko s vtipným nástupem a vtipným proslovem. Prostě jeden velký mejdan. Vše by se mělo odehrát na horské chatě, která patří do rodiny, takže si tam vše budem moc zařídit jak budem chtít. Zatím nic koupeného nemám, ale střádám odkazy a asi od září začnu pomalu nakupovat ať toho není pak najednou moc. Ani barvou svatby si nejsem moc jistá, mně se líbí tolik barviček... Zatím se mi líbí kombinace krémová, fialová+tyrkysová, ale rozhodnutá nejsem, tak to je pak těžké něco už kupovat... :D Bojím se, aby to nebyla moc studená kombinace.
Odpovědět
@andik.cz Výběr Řecka úplně chápu, je tam nádherně. Já sama jsem byla v Řecku požádána o ruku ;-) Snad se svatba vydaří přesně podle vašich představ!
Odpovědět
Profilova fotka
@lekkerding Já byla taky v Řecku požádána o ruku, je to naše srdeční záležitost, na dovolenou nejezdíme už jinam, tak jsme si řekli, že prostě jednu dovču oživíme svatbou a pozvem i rodiče (já mám jen tatínka a přítel zas jen maminku), tak nám to odsvědčí, než abychom měli za svědky delágáty, tak to uděláme takto. Pravděpodobně to bude Rhodos. Snad to klapne, oni to ještě netuší... Děkuji. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@veeraak jenom zamluvené místo, kde bude svatba a teď sháním fotografa - mám jednoho rozjednaného, tak to snad klapne :-|
Odpovědět
@andik.cz Řecko má zkrátka kouzlo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
My plánujeme svatbu na 2.6.2012..tak snad to vyjde :-)
Odpovědět
Holky, podle čeho vybíráte fotografa? Jen prostě podle jejich fotek na internetu? Pro mě je to snad nejdůležitější věc a mám strach, že nevyberu dobře a pak budu zklamaná...
Odpovědět
Profilova fotka
@lekkerding já bych šla po doporučení... zkus se poptat známých okolo sebe... já tak sehnala toho svého :-)
Odpovědět
A nejsi náhodou z Ústeckého kraje, že bys mi dala tip? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevesty :) tak se taky pridavam ;) datum mame 22.6.2012 a uplne jsem se zblaznila do priprav. Desne me to bavi, tesim se, ze si toho vyrobim sama, ale ted cekam, az se mi vrati snoubenec a pomuze mi vybrat barvu svatby. Ja uz bych mela rozhodnuty vsechno, ale chci mu dat moznost si vybrat samozrejme :D
Odpovědět
Profilova fotka
také máme v červnu, termín 9.6., na Petrově, hostina v Harmonii Zastávka u Brna, fotografa máme, barva svatby bílo zlatá, šaty mám favortiky ale počkám si ještě na nové kolekce na podzim, teď jdu koukat na kameramany:-)
Odpovědět
@suzief Vítám tě mezi námi ;-) Mimochodem, jak jsou na tom vaše drahé polovičky? Připravují s vámi nebo jen kývají na všechno, co vy vyberete? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?