Svatba březen 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, zdá se mi to nebo tady tenhle termín zatím chybí? Neříkejte mi, že se nás příští rok v březnu bude vdávat tak málo, že si nezasloužíme vlastní téma :-)
Odpovědět
Je fakt, ze letos to pocasi vypada na hoooodne dlouhou zimu, ale snad na ty kozacky nedojde, vid Marti ;-) Jejda, ted koukam, ze mas presne mesic do svatby, tak si posledni pripravy pekne uzij :-)
Odpovědět
Ano, za 4 tydny touto dobou budu uz pani Zackova :)
Odpovědět
Ahoj holky,konečně rozumný měsíc 8-) my to máme na Josefa x-) Co provedeme s tím počasím? ..... Zase pořád lepší sníh než bláto a břečky ,tak se modlete,aby to komplet roztálo a nebo naopak nám byla přidělena nová sněhová nadílka :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Vitam novou nevestu, konecne nekdo se stejnym terminem :-) Taky si posledni dobou rikam, ze mnohem lepsi variantou je snih nez brecka, kdyz si predstavim ty nadychane saty :-D
Odpovědět
Taky souhlasím...hlavně ne břečka, mrholení, fujavice, déšť se sněhem... Hlavně to slunce a alespoň 10 stupňů :-)
Odpovědět
ale co.. svatba není o počasí holky,ne? 8-) 8-) 8-) Už nastala nervozita??? Já bych to nejraději odložila zase,nelíbí se mi,jak se to blíží :-p :-o ale aspoň to budu mít za sebou,než baych se stresovala do léta :-D 8-)
Odpovědět
Nezbývá než s tebou souhlasit, marketice, pocasi rozhodne neni v den D to nejdulezitejsi ;-) Ja jsem jinak docela v klidu, pripravy probihaly postupne, takze ted se tesim na doladovani detailu a cas, ktery opravdu leti, nejak nevnimam..
Odpovědět
Heeej, nasi se brali na Josefa pred 34 lety a jsou stale spolu a docela stastni. :) Dopoledne jim svitilo slunicko, behem obradu zacalo snezit, a tak maji krasny fotky se snehovymi vlockami. Ma to neco do sebe. Jen si mamka stezovala, ze ji z bot, ktere styl 2/3 jeji vyplaty, slezla barva a ze mela saty mokry az ke kolenum.
Odpovědět
Tak koukám,že josef má něco do sebe 8-) tak snad nám to vydrží taky x-) x-) x-) Nějak to letí,od pátku za měsíc ,asi na mě brzy přijde úzkost :-D :-N =-) Jsem zvědavá na to počasí,ale sněžit by opravdu mohlo chvilku ;-)
Odpovědět
Teď jsem vás tak dočetla konečně 8-) koukám,že jste měli přípravy celkem v klidu,jenom já se tu honim jak debil na poslední chvíli :-D :-D :-D 8-)
Odpovědět
Taky doufam, ze nam teda Pepik prinese stesti :-D Mas pravdu, opravdu se den D blizi, ale ja se zatim tesim, i kdyz nervozita na me urcite taky padne. Jj, u nas probihaly pripravy v klidu, tak doufam, ze stejne probehne i svatebni den..
Odpovědět
Já jsem zvědavá na nás :-o dohánět to na poslední chvíli nebyl žádný med,ale snad se to aspoň trošku povede 8-) .. jediný co mě nadchlo,byla pelerínka,na tu se těším nejvíc :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla, i když už všechny naše vymyšlené termíny padly, stále svatbu připravujem aspoň to budu mít doma a pak už jen necháme vytisknout oznámení to už máme taky vybrané. Jen ten čas není zatím přítel neví jak to bude mít s prací to až v půlce března doufám ;-) a navíc nám babičku odvezli do nemocnice má něco se srdíčkem takže jsou trochu jiné starosti, jinak jsem dnes objednala košíčky na koláčky na aukru za 3,60/ks :-) Vám se den D pomalu blíží, páni když si vezmu že my jsme měli vybraný 13.březen no ani nemluvim asi bych už začala být nervózní :-D Nebojte se nervozita opadne:-) JINAK PŘEJI HODNĚ ŠTĚŠTÍ AŤ SE vše vydaří jak si přejete ;-)
Odpovědět
Za ctyri tydny touto dobou uz budu vdana pani, teda, nejak to utika :-D Ale presto jsem porad v pohode, nervozita neni, jsem zvedava, kdy me prepadne (jestli vubec :-)).. Katko, moc vam preju, aby se nakonec svatba uskutecnila podle vasich predstav a vse bylo fajn, at je babicce brzy lepe..
Odpovědět
No ani mi to nedošlo,že za čtyři týdny už!!! No jéje.... :-N Katko také Vám přeju ,ať vše vyjde podle vašich představ . Já už se dlouho přemlouvám,abych si zkusila podpis,ale zatím jsem to ještě neudělala ,jsem posera 8-)
Odpovědět
ahoj holky tak ja mam taky svatbu 13.3 uz je to opravdu zachvili ale jak se divam kazdy je tu z daleka ja jsem az okr.vsetin a tady je sama praha hradec kralove atd.tak kdyz bude nekdo z okoli valmezu pisnete vsem budoucim nevestam hodne stesti pa jitka
Odpovědět
Zdravím, tak my máme svatbu 20.3. a dnes jsem koukala na dlouhodobou předpověď: "Od 11. do 20. března by mělo být převážně oblačno, místy s občasným deštěm." :-( Tak to abych si opravdu začala shánět bílý deštník. Doufám, že se jim to nevyplní. Já si přála sníh a když ne ten, tak aspoň sluníčko.. Ale to bych toho asi chtěla moc =-)
Odpovědět
Ahoj, vitam dalsi "kolegyne" :-) Ja si porad rikam, ze na tom pocasi tolik nezalezi, venku stejne budeme jen chvilku, vzdycky pujde o presun nekam pod strechu.. A navic, dlouhodobym predpovedim z principu neverim, taky v listopadu rosnicky tvrdili, ze jestli letos prijde zima, tak jedine koncem unora a kdo vi jestli.. No, nejak jim to opet nevyslo ;-)
Odpovědět
Ahoj holky,na počasí se opravdu vyprdněte,vždyť nejsou schopní předpovědět pomalu ani jak bude zítra,natož na tři týdny :-D 8-) :-D 8-) .Věřte ,že bude pěkně ;-) Já jsem teprve teď začala schánět nějakou výzdobu :-D :-D x-)
Odpovědět
Zacina to vypadat dobre, aspon tady v Praze: snih uz zacal tat! :) a uz aspon nemrzne. Bylo by super, kdyby bylo aspon 10 stupnu a kdyby moc neprselo nebo moc nesnezilo, chci mit fotky i z exterieru. Ale uvidime, nemuzu se stresovat 2,5 tydne predem, do te doby se muze pocasi hooodne zmenit.
Odpovědět
A co saticky Marti, uz je vse v poradku? Jinak ja to s vyzdobou moc neprehanim, stul necham normalne prostrit v barve svatby, jen budu mit dve kvetinove vazby a zbytek mistnosti doplni par "drobnosti" :-)
Odpovědět
Dobré ráno holky,dnes jsem se slušně rozplácla na chodníku a narazila si kostrč :-x ,doufám,že se to zahojí,než se vdám 8-) :-D . Teď mi došlo,segra se mi vdává příští pátek,tak aspoň očíhnu ,jak to chodí a a trošku se poučím :-N x-) x-) .
Odpovědět
Ahojda, nez se vdas, urco se ti kostrc zahoji, aspon me to vzdycky u ruznych bolistek vsichni tvrdili :-) Ted uz by mozna byli opatrnejsi, nejak se ta svatba priblizila ;-) Moc ti preju, marketice, aby te to nebolelo. Pani, koukam, ze se ve vasi rodine roztrhl se svatbami pytel, to ja se poucovala loni v lete, absolvovali jsme ctyri svatby behem dvou mesicu, no nevdavej se pak :-D
Odpovědět
4 svatby??? tak to je hustý 8-) to se nedivím,když jste měli takovou inspiraci 8-) My zatím nezažili žádnou,ta segry bude první :-D :-D .Zato chudák mamka,ta je z toho vedle ,že to máme po čtrnácti dnechale přeje nám to x-) ;-) .Doufám,že si taky něco pak půjčím,nějak si totiž opravdu nedělám hlavu s výzdobou,ono to nějak dopadne 8-) 8-) V kolik máte obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak si dovoluju se připojit a rovnou prosit o radu:-) Svatbu máme 12.3. a mám dotaz jestli nemáte někdo zkušenost s lítajícími lampiony. Objednala jsme je a včera po podrobnějším zkoumání jsme zjistila, že to je vlastně jen ten lampiona hořák nebo svíčku je potřeba dokoupit. Nevíte někdo jaký typ hořáku nebo svíčky je nejlepší?
Odpovědět
Ahoj :-) tak to ti já bohužel neporadím,nejsem zastánce přejatých zvyků z ciziny,tak jsem to nikde ani neviděla.ale zkus e zeptat některé,která je má v albíčku už a nebo vdané :-)
Odpovědět
Marketice: Asi neni moc maminek, ktere by svym dceram svatbu nepraly, ale chapu, ze z toho je cela pryc :-D Jinak obrad mame v 11 hodin Bzubzalka: Ja se setkala asi se dvema druhy lampionu a vzdycky u toho byl kousek vosku, ktery se nasadil na ty draty a zapalil, svicka nebyla potreba..
Odpovědět
Tak to budeš o hodinu dříve vdaná paní 8-) 8-) 8-) 8-) škoda,že nebudeš připojená,abys napsala,jaký to je,než se do toho pustím já :-) :-D 8-) Začínám být trošku nervózní,doufám,že si tchýně nechá od cesty připomínky či narážky :-(
Odpovědět
Mam takovy pocit, ze pripojena opravdu nebudu, asi budu mit jine starosti nez behat po zamku a hledat PC :-D Nervozni nebud, prece vam nebude chtit kazit svatebni den, at uz tchyne nebo nekdo jiny.. Kde vlastne mate obrad? A kolik cekate lidi?
Odpovědět
No nikdy nevíš...... Máme ho na Kladně na Radnici.Do zámecké zahrady nás nehctějí pustit,protože na ně bude prý ještě zima :-D :-D :-D . Čekáme tak 40 lidu na hostinu a pak pár dalších na večer.Už takhle bych ten seznam proškrtala 8-) ale nejde to :-( . Aspoň jsme si uhájila lilit na pití a pak si každý bude pít za své,protože jse m zaslechla od pár známých,jak se zadarmo nažerou a ožerou.. 8-( kdyby si to aspoň nechali pro sebe blbci,ale vědět to,tak to zamrzí :-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?