Viniční altán svatba 2016

Milé nevěsty, chci se Vás zeptat, která z Vás plánujete svatbu ve Viničním altánu tento rok? S nastávajícím se tam budeme brát, tak bych chtěla vědět jaké bylo i je jednání mezi matrikou a altánem a třeba nějáké vaše rady, tipy, triky a doufám, že né moc stížností na toto místo :). Samozřejmě budu ráda, když přispějou do této diskuze i vdané paní, které zde řekly ANO a řeknou třeba jak to celé probíhalo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj myslíš viniční altán v Grébovce? Tam se vdávala kamarádka a bylo to tam nádherné. Ale vím, že jejich koordinátorka hodně hlídala, aby jim schovali jídlo co se nesnědlo, prý měla tu zkušenost že si to prostě pak rozebrali a nic jim nedali, i když to měli zaplacené... tak to je jediné co vím. Ale jinak tam jede jedna svatba za druhou, takže to musí být super. A hlavně krása!!!!! Já tam dodávala svatební dort a vše bylo v pořádku, komunikace atd. papa
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@marketkindlova a budete tam mít jen obřad, nebo i následné veselí?
Odpovědět
Jen obrad 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Místo je to pěkné, ale dělají tam snad úplně nejkratší obřady v celé republice co jsem kdy natáčel. Pamatuji si že obřad měl jen 6 minut. Než jsem se stihl trochu rozkoukat, tak bylo po :-) Jinak je to prostě pásovka, jedna svatba za druhou. Není problém tam potkat i 5 nevěst naráz..
Odpovědět
Nepřidáte se někdo, kdo budete mít obřad, případně následnou hostinu ve Viničním altánu? :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj, kdo tam mel letos obrad, opravdu je to za 6 min hotove, jak se pise vyse? A muze se tam hazet ryze?
Odpovědět
Profilova fotka
@clare_x zazila jsem tam dve svatby a opravdu mely max sest minut obe dve, a ryze asi bude v pohode, na jedne te svatbe byly konfety a pani z toho altanu si to pak i sama zametla, jen se to teda smelo hazet jen na schodech, aby se to dalo zamest a nezustal tam bordel na dalsi svatbu, ktera byla zahy.... to jediny mi na tom altanu prijde fakt sileny, strida se tam nevesta za nevestou, jedny vyhanej aby uz mohla nastupovat druha... divny :-/
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?