Menu Forum

Viniční altán svatba 2016

6. srp 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
marketkindlova
Registrovala se 27. září 2015 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
marketkindlova
Registrovala se 27. září 2015 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 Milé nevěsty,
chci se Vás zeptat, která z Vás plánujete svatbu ve Viničním altánu tento rok? S nastávajícím se tam budeme brát, tak bych chtěla vědět jaké bylo i je jednání mezi matrikou a altánem a třeba nějáké vaše rady, tipy, triky a doufám, že né moc stížností na toto místo emoticon. Samozřejmě budu ráda, když přispějou do této diskuze i vdané paní, které zde řekly ANO a řeknou třeba jak to celé probíhalo.
23. led ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
veronika_sweet (34 r.)
Sweet Secret of raw
Veronika Klamtová PRO

Občerstvení - dorty, koláče, nápoje - Region Praha
3

“Nové svatební dorty ze Sweet Secret of raw :-)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
veronika_sweet (34 r.)
Sweet Secret of raw
Veronika Klamtová PRO

Občerstvení - dorty, koláče, nápoje - Region Praha
3

“Nové svatební dorty ze Sweet Secret of raw :-)”
(Před 9 měsíci)

Ahoj myslíš viniční altán v Grébovce? Tam se vdávala kamarádka a bylo to tam nádherné. Ale vím, že jejich koordinátorka hodně hlídala, aby jim schovali jídlo co se nesnědlo, prý měla tu zkušenost že si to prostě pak rozebrali a nic jim nedali, i když to měli zaplacené... tak to je jediné co vím. Ale jinak tam jede jedna svatba za druhou, takže to musí být super. A hlavně krása!!!!! Já tam dodávala svatební dort a vše bylo v pořádku, komunikace atd. papa
29. led v 09:57  •  www.sweetsecretofraw.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
Registrovala se 5. května 2010 na beremese.cz. Přidala 258 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Praha 10, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
Registrovala se 5. května 2010 na beremese.cz. Přidala 258 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Praha 10, Region Praha.
 @marketkindlova a budete tam mít jen obřad, nebo i následné veselí?
29. bře v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketkindlova
fotoportrét
fotoportrét
marketkindlova
 Jen obrad 😊
29. bře ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video_majek
Svatební video Jiří Májek
Jiří Májek PRO

Foto a video - Region Brno
24

“Koukněte na svatební klip Martiny a Michala v secesní Ville Voyta v Praze. https://vimeo.com/189433762”
(Před 4 dny)

fotoportrét
fotoportrét
video_majek
Svatební video Jiří Májek
Jiří Májek PRO

Foto a video - Region Brno
24

“Koukněte na svatební klip Martiny a Michala v secesní Ville Voyta v Praze. https://vimeo.com/189433762”
(Před 4 dny)

Místo je to pěkné, ale dělají tam snad úplně nejkratší obřady v celé republice co jsem kdy natáčel. Pamatuji si že obřad měl jen 6 minut. Než jsem se stihl trochu rozkoukat, tak bylo po emoticon
Jinak je to prostě pásovka, jedna svatba za druhou. Není problém tam potkat i 5 nevěst naráz..
29. bře ve 21:16  •  www.svatebnivideo.majek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
 Nepřidáte se někdo, kdo budete mít obřad, případně následnou hostinu ve Viničním altánu? emoticon
29. dub v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
clare_x
1
Registrovala se 28. července 2015 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
clare_x
1
Registrovala se 28. července 2015 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, kdo tam mel letos obrad, opravdu je to za 6 min hotove, jak se pise vyse? A muze se tam hazet ryze?
6. srp v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rolfickova
45
Registrovala se 14. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 87 příspěvků a 4 inzeráty. Má 6 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
rolfickova
45
Registrovala se 14. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 87 příspěvků a 4 inzeráty. Má 6 přátel. Region Praha.
 @clare_x zazila jsem tam dve svatby a opravdu mely max sest minut obe dve, a ryze asi bude v pohode, na jedne te svatbe byly konfety a pani z toho altanu si to pak i sama zametla, jen se to teda smelo hazet jen na schodech, aby se to dalo zamest a nezustal tam bordel na dalsi svatbu, ktera byla zahy.... to jediny mi na tom altanu prijde fakt sileny, strida se tam nevesta za nevestou, jedny vyhanej aby uz mohla nastupovat druha... divny :-/
6. srp v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí