Svatba březen 2010

Ahojda, zdá se mi to nebo tady tenhle termín zatím chybí? Neříkejte mi, že se nás příští rok v březnu bude vdávat tak málo, že si nezasloužíme vlastní téma :-)
Odpovědět
1
2
12
Ahojky. my to taky plánujem v březnu,ale ještě nemáme zamluvený termín jelikož u nás se termíny začínají reservovat až od ledna jinak chcem 13. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím, asi je vážně míň nevěst na březen. My měli letos v březnu, na úřadě jsme ten den byli jediní a tady jsem taky nenašla moc spřízněných - třeba v r.2010 to bude lepší ;-) .
Odpovědět
no asi je všem ještě zima :-D
Odpovědět
Ahojda, my už teda termín máme, budeme se brát 19. března, na Josefa :-) Třeba se nakonec ještě březnové nevěsty rozmnoží ;-)
Odpovědět
Ahojky ,a už máš něco koupeno my zatím spíš brouzdáme po internetu a hledáme inspiraci :-)
Odpovědět
Tak to jsme ve stejné fázi příprav, taky se nějak nehoním a spíš sbírám inspiraci. Letos jsme byli pozvaní na tři svatby, takže jsme měli i příklady v praxi :-) Máme zajednané základní věci - termín a místo obřadu, restauraci, hudbu, fotografa a já už si vybrala šaty..
Odpovědět
Ahoj, my mame 12.3. ve 12:00 :) Uz mam kozisek, protoze muze byt vseljak... Na Josefa se brali moji rodice a jsou spolu dosud!
Odpovědět
jj tak to toho maáš celkem dost my máme zatim skoro hospodu, ale ještě nevíme jestli se tam všichni vejdeme =-) tak furt počítáme ,ale máme moc příbuzných tak to moc zúžit nejde ;-)
Odpovědět
Tak to je pozitivní zpráva, dík Martino ;-) kožíšek mám zamluvený v půjčovně, moc bych ho neunosila. Jinak my máme restauraci tak akorát, moc lidí navícuž by se tam nevešlo, ale ti, co tam budou, se bez problémů vejdou :-)
Odpovědět
Ahojky , koukám, že to nějak zvadlo :-) už jsme se rozhodli, že pomalu začnem nekupovat věci na svatební tabuly i a tak prostě to co zatím můžeme ,chceme to do zeleno bílé a přítel se ani nebránil páč mě se zelená líbí a on fandí bohemce a ta je přece zeleno bílá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kožíšek vám doporučuju. Sice jsme chvíli i vydržela venku jen v bolerku, ale za kožíšek jsem byla ráda, protože týden před svatbou bylo vážně psí počasií, jen na svatbu naštěstí přestalo pršet a v neděli ráno byla nula. ;-) Ale březen má prostě něco do sebe ;-) .
Odpovědět
Brezen je mozna fakt lepsi nez srpen - kamoska se vdavala, kdyz bylo 30 stupnu, vedro a dusno, a ze vsech svatebcanu jen lilo. Ona sama mela saty s dlouhym rukavem a bylo ji dost teplo. Snad nebude huste snezit nebo huste prset. Ale kdyby byl napadany snih, byly by to krasne romanticke fotky. Na breznu se mi libi, ze je nas i relativne malo a nikde nebude takovy naval jako v jarnich a letnich mesicich. A budeme originalni! :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to je přesné - my byli jediná svatba v oddávací síni. A pokud sháníš v dostatečném předstihu i restauraci, tak bývá volno. My měli jen s fotografama, protože měli nějaké semináře a práci v zahraničí, tak jsme "sáhli" po jiném. Ale jinka to bylo všude fajn. A navíc, třeba cukroví jsme objednali před koncem roku a nechali nám ceny ještě nezdražené - to byla výhoda. Jen u šatů je trošilinku nátřesk, protože tou dobou bývají prodloužené a salony jsou plné děvčátek.
Odpovědět
jojo kdyby byl sníh tak by to mělo něco do sebe mám ráda sníh :-) ale loni v březnu to bylo takové divoké byli jsme zrovna na horách a chvilkama pršelo a chvilkama byly vánice Luci díky za tip na kožíšek vůbec jsem s ním nepočítala :-)
Odpovědět
Já jsem ráda aspoň trochu originální, takže jsem se březnu vůbec nebránila, myslím si, že aspoň nepojedou obřady jeden za druhým (jak na běžícím páse). Barevnou kombinaci jsme nakonec zvolili poměrně častou, chceme svatbu v bordó, takže pomalu koukám po doplňcích.. Minulý týden mi domů dorazily šerpy na auta, tak máme první věc splněnou :-)
Odpovědět
Lucko, ted vidim, ze jsi mela k satum i bolerko - ze bych si ho taky jeste poridila? Jsem dost zimomriva :S Kdy jste byli na svatebni ceste? Premyslim o Parizi, ale nevim, jestli tam v breznu jeste neni moc velka zima, jestli by to nechtelo mesic nebo dva pockat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) já myslím, že cokoliv bude dobré, když nebude bahno :-))). Máme obřad 26.3. a původně jsem byla statečná, ale nakonec jsem si nechala ušít i bolerko.....no snad nebudou závěje .-))
Odpovědět
holky mám takový dotaz,jak jste to oznamovali rodičům, my jsme nejdřív mysleli,ž je oboje pozvem na kafe a pak jim to oznámíme,ale jak se termín blíží tak od toho ustupujem a asi to necháme až na Vánoce ,aby nám dopříprav moc nemluvili jelikož přítele táta kdysi pronesl,že když svatba tak jedině v té hospodě a bude tam ten a ten ... a to se mi samozřejmě nelíbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, tak my původně mysleli, že "povýšíme" na titul svatební cesta naši letní dovolenou, ale nakonec manžel přišel s tím, že mi slíbil svatební cestu do Francie (i když to vždycky říkal, ze srandy ;-) ), tak jsme jeli na týden, když byl ten květnový svátek. A doporučuju - ty zahrady všude nádherně rozkvetlé... prostě nádhera!!! Andy, tak koncem března to třeba v bolerku vydrříš v pohodě, jsou různá jara, i když letošní zimu straší, že bude chladnější a delší, než ty poslední dvě (jestli se vůbec dají nazvat zimou).
Odpovědět
Katko, u nás to oznámení svatby rodičům proběhlo v poho, tak nějak se počítalo s tím, že se budeme příští rok brát, takže nejdřív partner požádal rodiče o mou ruku a za dva dny jsme to normálně oznámili jeho rodičům. Od té doby, kdykoli se společně vidíme, svatbu řešíme, ale tak nějak v klidu a pohodě.. jinak, já jsem docela záhřevná, tak doufám, že obřad a focení (máme ho v interiéru) zvládnu jen v šatech a na přejezdy mám zamluven ten kožíšek..
Odpovědět
luci dík, trochu mě to uklidnilo jsem na to zvědavá jak to proběhne,ale myslim si že už je na čase :-) jinak jsme už objednali vývazky z aukra hezké a levné a 5košíčků na koláčky :-) to jen pro představu
Odpovědět
Koukám, že máme stejný průběh příprav, taky čekám na vývazky z Aukra a přes víkend jsme dávali dohromady seznam lidí, kterým dáme koláčky, abych na ně mohla objednat krabičky :-)
Odpovědět
jj tak to jsem ráda s přítelem jsme domluveí,í že příští týden budem nakupovat abysme toho co nejvíce stihli než začnou přípravy na Vánoce a v lednu pak budem mít čas na vybrání oznámení jedno jsme našli taky na aukru ale chtěli bysme ho do zelena :-) a krabičky se mi líbily na stránkách "venkart"
Odpovědět
Já zatím vybrala krabičky na koláčky, nechci klasické košíčky, tohle mi přijde praktičtější.. Mají je na různých svatebních stránkách, víčko tvoří složené srdíčko
Odpovědět
jé a máš někde fotku nebo stránky já jsem zatím vyděla krabičky jen na výslužky a ty jsou větší cca 15cm ale krabičky na koláčky jsem neviděla :-)
Odpovědět
Poslala jsem ti odkaz přes IP, snad bude funkční :-)
Odpovědět
tak jsem to zkoukla moc hezký, na těch stránkách jsem byla, ale nevšimla zajímavý nápad,ale zůstanu u košíčků :-)
Odpovědět
Já už je totiž viděla v reálu a vypadalo to hezky. Navíc mě připadají praktičtější na rozvoz :-) Jaké máš vývazky?
Odpovědět
bílé uprostřed je světle zelená stuha a uprostřed kytička zkusím najít odkaz a dám ti ho do IP
Odpovědět
máš to tam :-)
Odpovědět
1
2
12
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?