Menu Forum

Svatba březen 2010

12. dub 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
Registrovala se 7. září 2009 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 Já jsem zase minulý týden konečně sehnala botičky, tak mám taky radost emoticon A zkoušet budu muset pravidelně, abych je rozchodila emoticon
24. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aduschka
Registrovala se 2. června 2009 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aduschka
Registrovala se 2. června 2009 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj,
ráda bych se přidala do diskuze, jestli nevadí. Svatba bude 20.3.2010.
25. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 Vítám novou nevěstu, samozžejmě že tvá přítomnost nevadí emoticon
26. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
Registrovala se 9. září 2009 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Kutná Hora.
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
Registrovala se 9. září 2009 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Kutná Hora.
 Ahoj, koukám že přípravy nabírají rychlý spád ,aspoň u vás my jsme to nějak zmrazili,asi tím že jsme v říjnu objednali vývazky a figurku na dort s tím,že si pro to zajedem, ale dostali jsme pouze postavičku na dort a krabičky na koláčky, ale vývazky paní nestihla dodat a že nám je zašle poštou uběhl týden a vývazky nikde emoticon prý už je odeslala minulý týden, ale nevim nevím kde je pravda.
27. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sven
1
Registrovala se 29. září 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 181 příspěvků a 2 alba. Má 25 přátel.
  • Svatba byla 5. února 2010
    V Hostivici, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
sven
1
Registrovala se 29. září 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 181 příspěvků a 2 alba. Má 25 přátel.
  • Svatba byla 5. února 2010
    V Hostivici, Česká republika
 Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale řeším problém okolo svatby. Zjistila jsem, že jsem těhulka, takže svatbu budem muset trošku uspíšit, tak bych to viděla tak max. v tom březnu (termín porodu mám koncem června). Můžete mi poradit, kde se dělají obřady i v zimních měsících? Pokud možno střední Čechy, ne radnice a ne kostel. Zámky jsou bohužel povětšinou zavřené, takže fakt nevím kde. Můžete i prosím poradit,třeba, kde budete mít svatby vy? MOc mi tím pomůžete, díky.
28. lis 2009 ve 21:13  •  Svatba byla v únoru 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aduschka
fotoportrét
fotoportrét
aduschka
 Ahoj,
my máme svatbu na Chvalském zámku v Horních Počernicích, takže tam vím určitě, že to v březnu jde - my se bereme 20.3.2010.
29. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 Ahoj, my máme informace jen z východních Čech, takže ti nemůžu pomoct, promiň..
30. lis 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
 ahoj, ve Vlašském dvoře v Kutné hoře ,možná i v čáslavi na RAdnici a v kolíně ale, spíš projdi městské úřady, když tam nebudou vyhlášené termíny na příští rok, zkus se podívat na 2009 bývá to podobné emoticon
30. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 Ahoj Katko, koukala jsem, jak vám paní s vývazky zabrzdila přípravy.. To mě mrzí
30. lis 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
Registrovala se 12. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků a 1 album. Černá Hora.
  • Svatba byla 12. března 2010
    Na Libeňském zámku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
Registrovala se 12. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků a 1 album. Černá Hora.
 Hlasim, ze zavoj vypada uzasne i s korunkou. emoticon Vyvazky jsem zatim resit nezacala. Uz mate svatebni oznameni, holky? V patek jsem udelala nekolik navrhu, ted to jen prinest grafikovi a probrat s nim moznosti.

Sven: no to nevim, svatby jsou bud na radnici nebo v kostele, pripadne pod sirym nebem, coz ale vzhledem j zime pada, co? Zamky jsou skutecne vetsinou zavrene. My mame svatbu na Libenskem zamku v Praze, coz je sice urad, ale vypada to tam hezky. Bohuzel ne v kapli, ale v obradni sini, protoze v kapli se netopi a v breznu jeste bude kosa. Jinak gratuluji k tehotenstvi emoticon
30. lis 2009 v 10:26  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 My si přinesli oznámení domů minulý týden, celý návrh jsem si udělala sama, přítel ho schválil, pak jsem to jen poslala do tiskárny a výsledek je super emoticon
Jinak také samozřejmě velká gratulace k miminku, Sven emoticon
30. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
 Ahoj holky, Luci nějak mě to nevadí, ale jsem ráda ,že paní komunikuje a pošle nové ty už snad dorazí emoticon
Marti: oznámení ještě nemáme, termíny ještě u nás nejsou vyhlášené a reservovat můžem až 4.ledna tak že, to nějak nespěchá emoticon. jinak jsem na aukru vyhrála odbu na auto nevěsty, dneska zaplatila, tak doufám, že dojde co nejdřívemoticon
1. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
garfild
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
garfild
 Ahoj holky, tak se také připojuji k březnovým nevěstám emoticon Budem se brát 6. března ve Slavkově. Bohužel jen na radnici, protože na zámku zrovna tenhle termín svatby nedělají. Ale aspoň se tam pak můžem fotit. Koukám, co už máte všechno zařízené. Já mám zatím jen šaty, obřad a hostinu. To ostatní musíme teprve vybrat. Není tu náhodou někdo z Vyškova kdo by mi poradil, kde je to nejlepší?( svatební oznámení, prstýnky atd)
8. pro 2009 ve 13:16  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 Ahoj garfild, vítám tě emoticon
8. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
garfild
fotoportrét
fotoportrét
garfild
 Ahojky, děkuju za přivítání, můžu se zeptat jak dlouho trvalo ež vám ty oznámení udělali? Jsem už z toho docela mimo, ještě pořád nic nemáme vybraného. Hlavní problém je ten, že já jsem v Čechách a přítel na Moravě a tak nějak se pořád nemůžem shodnout. Zkoušeli jsme něco vybrat na netu, ale asi je lepší to vidět na vlastní oči viď.Ju, koukám, že už pomalu píšu román emoticon No jen se bojím, jestli to vůbec všechno stihnem emoticon
9. pro 2009 ve 13:46  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 My to měli s oznamkem tak, že celý návrh jsem dělala sama na PC (samozřejmě jsme to konzultovali společně emoticon) a pak jsem hotový návrh poslala do tiskárny, kam jsme jen zašli vybrat typ papíru. No a za týden jsme si je šli vyzvednout, ale určo by to zvládli i rychleji.. Takže jsme věděli, jak bude oznamko vypadat, ale v ruce jsme ho drželi až na konci.. A neboj, určo všechno stihnete a budete mít krásnou svatbu emoticon
9. pro 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
 Ahoj holky, nakonec jsem "vymekla" a objednala vyvazky na Aukru. Jsou moc hezke bilo-vinove a maji uprostred ruzicku, navic 3,5Kč za kus, coz je hodne dobra cena.
10. pro 2009 v 11:22  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
 Ahoj Marti, taky mám od té paní vývazky , už mi je poslala po druhé protože ty první nedošly a v pondělí nebo v úterý mi psala komentář na aukro,že už je odeslala po druhé tak čekám uvidím třeba už dojdou, přeji,aby ti došly hned na poprvé a neměla si starosti jako my emoticon
10. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
 holky mám novinku, u nás termín 13.3. není, tak budem hledat dál, jestli nezůstanem na tom náhradnim květnu, uvidíme podle toho jak bude přítel moc zaneprázdněný v práci emoticon
10. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 Katko, tak to mne mrzí, že vám nevyšel původní termín, snad se vám podaří najít ten pravý náhradní.. Marti, gratuluju k objednání vývazků, taky jsem si takhle ulehčila práci emoticon
10. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
 takjsme se včera domluvili na termínu 15.května na žofii, tak doufám,že nebude zrovna mrznout emoticon
Marti: vývazky včera konečně došly a jsou nádherný emoticon
11. pro 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
 Vyvazky jeste nemam, ale porad se na ne divam na aukru! emoticon Stale jeste nemame ta svatebni oznameni, musime to vyresit hned zkraje ledna, jinak to nestihneme :( Uz se teda nemuzu dockat satu (az 4.2.), zdal se mi hrozny sen, ze se s temi saty neco stalo :(
21. pro 2009 v 15:00  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 O těch špatných snech kolem šatů mluví víc nevěst, které si je nechávají šít. Neboj Marti, určitě budou moc krásné a budou ti moc slušet. Už se nám to holky blíží, je fakt, že teď šla svatba trochu stranou, víc jsme řešili Vánoce, ale v lednu vlítneme na všechny detaily emoticon
22. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
 Ahoj holky, všechno nej do nového rokuemoticon
Marti neboj, ona je pošle ale musíš ji urgovat já jsem ji po týdnu psala, že nic nepřišlo a najednou do deseti dnů byly doma sice psala , že už je odeslala po druhé , ale ty první vůbec nepřišly , musíš ji otravovat a otravovat emoticon
4. led 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maricka2
Registrovala se 21. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 20. března 2010
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
maricka2
Registrovala se 21. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 20. března 2010
    Region Olomouc
 Ahoj všem ve spolek. Tak se k Vám přidávám i já, "odpadlice" z letního termínu. Ale březen je také krásný měsíc, nastává jaro... Jen škoda, že se tady moc nediskutuje, ale třeba se to změní emoticon
4. led 2010 ve 20:51  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
 fkatka: pani psala, ze se ji balik vratil poskozeny a ze to bude resit s C.postou. Jestli to tento tyden neposle, tak ji zaurguju. Uplne na to nespecham, ale chci je mit uz doma, aby byl klid.
6. led 2010 v 11:54  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
 Zdravim vsechny nevesty, preji vam vsechno nejlepsi do noveho roku!

Jak jste pokrocily s pripravami? My uz koupili oblek pro zenicha, vcera jsme objednali prstynky a oznameni, ale i tak toho jeste je spousta...
6. led 2010 v 11:56  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 Ahoj holky, po delší době vás všechny zdravím emoticon My si na leden naplánovali, že musíme všechno, co je předběžně zamluvené, domluvit napevno, musíme vybrat dobrůtky na raut a taky zajet na matriku.. Je toho víc, ale to určitě víte samy. Jinak vítám novou nevěstu, souhlas, březen je nejlepší měsíc emoticon
6. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
 Jenom aby nemrzlo nebo nesnezilo, holky, docela se toho bojim. Snad si to ale ta priroda vybere ted, kdyz je snih a mraz.

Potrebujeme sehnat bordo vesticku pro zenicha: bude mit cerny oblek s tenkym, sotva viditelnym prouzkem. Myslite, ze muze mit vesticku a kravatu se vzorem nebo ze by mela byt kazdopadne jednobarevna?
6. led 2010 ve 12:07  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 My máme stejně všechno podstatné vevnitř, tak si nějak s počasím nelámu hlavu. Jinak myslím si, že vestička a kravata klidně můžou být se vzorem, podle mě jde hlavně o to, aby se v tom ženich cítil dobře. A dnes je móda uvolněná ve všech směrech
6. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš