Svatba březen 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, zdá se mi to nebo tady tenhle termín zatím chybí? Neříkejte mi, že se nás příští rok v březnu bude vdávat tak málo, že si nezasloužíme vlastní téma :-)
Odpovědět
He, tak to jsou urednici pekne rozmazleni, ze to nechteji udelat venku, zase na druhou stranu, aby pak bylo oddavajicimu rozumet, kdyby zimou cvakal zubama :-D Tak to se znami moc nepredvedli, vazne si tyhle hlasky mohli nechat pro sebe, ale to je vsechno o lidech.. Jinak my budeme mit na hostine neco pres 30 lidi a vecer nam taky par hostu pribyde, ale pocitam, ze skoncime na tech 40..
Odpovědět
Tak to se máš :-) u nás je 30 lidí jen rodina,pak svědkové a jejich partneři a staří přátelé. Kdybychom pozvali všechny,co máme rádi už na oběd,tak bychom se asi nedoplatili :-D :-D :-D Už takhle jsem škrtala minulý měsíc,napočátala jsme jích 50 a trubka zapomněla na nás dva :-D :-D :-D :-D Kde to budete mít vy?
Odpovědět
Je, tak to se nam povedla stejna vec, taky jsem pri jednom pocitani hostu zapomnela na budouci novomanzele a divila se, kdo mi vypadnul :-D Jinak taky jsme museli rozmyslet, naslo by se hostu urco vic, ale to se neda nic delat.. Nekterym to aspon vynahradime na rozluckach ;-) My mame obrad na zamku v Novem Meste nad Metuji a na hostinu se vracime zpet do Hradce..
Odpovědět
jů na zámku,ten u nás v okolí není poblíž a jediný zámeček s galerií na svatby ,teď zrušily .mám pech :-( .. Ikdyž ,vlastně nemám,je mi to jedno,kde se vdám,hlavně,že to bude s tím mým x-) x-) x-) S těma lidma je to hrozné,přijde mi,že se s náma všichni najednou snaží bavit víc,abychom je pozvali na svatbu :-N =-) 8-(
Odpovědět
To je pravda, na miste zase tolik nezalezi, ale na druhou stranu, nam se obema tenhle zamek moc libi, takze se to krasne propojilo :-) Tak ja jsem nejaky zvyseny zajem o nasi spolecnost nezaznamenala, ale mozna je jen dobre skryty :-D
Odpovědět
Já až moc zvýšený,lidi,co s náma udržují od léta komunikaci na úrovni 1 sms za měsíc by k nám najednou jezdili pořád na návštěvy :-D :-D :-D bohužel,už mám seznam hotový 8-) . Já sjem se vždycky chtěla vdát v kravíně v Hošticích,ale to mi neprošlo :-( vůl sice prý je,aby se tam hodil,ale nemusí to vědět snad každý :-D :-D :-D Ale byla by to dobrá recese :-)))
Odpovědět
V Hosticich jsme se stavovali loni cestou na dovcu, kterou jsme travili na Sumave, musim rict, ze kravin by byl hodne originalni misto pro svatbu :-D
Odpovědět
Viď :-) já nevím,proč tam ten můj nechtěl :-D. Myslím,že by to mělo něco do sebe :-) Jinak musím vyměnit svědka,nejsem spokojená :-| Bylo mi jasné,že nastanou komplikace ,ale jsem ráda ,protože si vlastně můžu vzít kamarádku,kterou jsme chtěla od mládí,ale byla mimo,tak to neklaplo..tedy vlastně klaplo,vrátila se mi :-N
Odpovědět
Koukám, že máme čím dál víc společného, taky jsem změnila původní volbu, ale teď jsem moc spokojená a už to neřeším..
Odpovědět
Já jsme teď ve stadiu,kdy to musím vyřešit :-( ta dotyčná osoba to ještě neví a předpokládám,že se dost urazí
Odpovědět
Na druhou stranu, jestli to tak citis, urcite ji to rekni, prece jen jde o tvuj den..
Odpovědět
Jak zareagovala ta tvoje ex svědkyně? Ta moje bude plivat jed
Odpovědět
Článek se načítá
já se na to snad vyprdnu.... zlatý Hoštice,tam bychom se hodili :-D
Odpovědět
Prijala to, ono to tak nejak vyplynulo ze situace.. Ale nezlob se, vic bych to nechtela rozebirat
Odpovědět
Ne to já ani nechci,sama s tím mám problém,žel za měsíc to nestihne vyprchat.Moc nás oba zklamala a rozzlobila . Tak snad to dopadne.
Odpovědět
Budu ti drzet palce, aby to dobre dopadlo..
Odpovědět
Já mám za svědka sestru (máme spolu dobrý vztah), jiná volba nebyla, jinak by si moje kamarádky asi záviděly :-) Také přeji, ať to dobře dopadne...
Odpovědět
Ahoj holky,tak jsem vyhrála aukci na aukru a mám polštářen na prstýnky za 52,- 8-) 8-)
Odpovědět
Před chvílí jsem byla v solárku,příjemně jsme se vyhřála a zrelaxovala 8-) prostě parádička x-) x-) Už mě nic netíží všichni můžou políbit pozadí :-D :-D :-D :-D . Jinak mám domluvenou kamarádku na dort a uvidím ho až na hostině,tak jsem na něj zvědavá 8-) ;-) :-N x-)
Odpovědět
Tak to gratuluju k dobremu ulovku ;-) Jj, o solarku jsem taky zacala uvazovat, asi zitra zajdu, tohle je snad jedina nevyhoda zimni/jarni svatby :-) Dort budete mit urco prima, aspon bude nejake prekvapeni
Odpovědět
nevýhoda to není,aspoň nebudeš mít opálená ramínka z plavek ,či hůř- trička či tílka :-D Jen mi včera nesedlo na obličej,jsem růžová jak prasátko :-D :-D :-D Každopádně svědek je již vyřešen,vzdávám se jakékoli komunikace,ani na svatbu jí nechci a cítím se o dost lépe x-) 8-)
Odpovědět
No, ja se do solarka dostanu snad zacatkem tydne a pri svem tempu opalovani budu doufat, ze na svatbe budu opalenejsi aspon o jeden ton :-) Jsem moc rada, ze se ti situace kolem svedkyne vyresila..
Odpovědět
Tak a už nám zbývají 3 týdny svobody,asi to zapiju už dnes :-D A některé tady už to mají za čtrnáct dní,to to utíká,co? 8-) 8-) 8-) 8-) Jsem zvědavá,jak to dopadne :-D :-D
Odpovědět
Melo by to dopadnout tak, ze za tri tydny budes vdana pani, ne? :-D
Odpovědět
Ale jsem zvědavá,jastli to bude jedna velká tragédie,nebo komedie ten den 8-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Bud optimista, nebude to ani komedie a uz vubec ne tragedie, proste to bude vas den D :-) :-) :-) Jake mas vlastne saty?
Odpovědět
Takové šampaň,korzetové a lehce rozšířené. Slyšela jsem,že moje ex svědkyně říkala,že jsou levné a hnusné :-D :-D :-D jsem ráda,že mi jde někdo jiný 8-) záviděla mi,že se vdávám. A co ty,jaké pak máš šatičky? Princeznovské? Mě se stejně nejvíc líbí ta pelerínka :-) ještě ,že to nemáme v létě ,to bych jí nemohla mít :-D :-.
Odpovědět
Ja sla na prvni zkousku s predstavou bilych jednoduchych elegantnich satu... a mam smetanove s vleckou, vylozene princeznovske :-D Jsem spis sportovni typ, ale jak jsem tyhle vyzkousela, vedela jsem, ze jine nechci.. Ja zas budu mit kratky kozisek, ale doufam, ze nebude moc potreba, nejsem zimomriva, takze jestli bude tak jako treba vcera, prebiham jen v satech :-)
Odpovědět
Tak to jsme měla stejnou představu.když jsem tam šla,že chci jednoduché,bílé a elegantí :-D Vůbec by mě nenapadlo,v čem skončím :-D. ale pelerínku si vezmu i kdyby byly tropy 8-) těším se na ní :-) A jsem ráda,že nebudu muset schánět bílé kozačky,že slezl sníh :-N . Včera bylo opravdu krásně,kéž by nám to vydrželo 8-)
Odpovědět
Tak za tri tydny a deset minut zacne obrad, pane jo, to to uteklo :-D A za tyden budeme rozvazet a roznaset kolacky, na to se tesim :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?