Svatba březen 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, zdá se mi to nebo tady tenhle termín zatím chybí? Neříkejte mi, že se nás příští rok v březnu bude vdávat tak málo, že si nezasloužíme vlastní téma :-)
Odpovědět
Ja za dva tydny a 14 minut!
Odpovědět
U vas uz to vubec musi vrcholit, vid Marti? ;-)
Odpovědět
Luci, uz se zacinam trochu bat, aby vsechno klaplo. Jeste nemame objednanou kytku, ale uz jsem ji vymyslela: rude ruze a bile frezie. Myslim, ze by to nemel byt problem objednat kytku o vikendu, tolik casu na to zase nepotrebuji. Ale jinak mame vsechno, na poste mam jeste rukavicky, bublifuky a krabicky na vysluzky. V nedeli budeme s mamkou pect.
Odpovědět
Uvidis, ze vsechno vyjde a budete na svatbu vzdycky radi vzpominat, vidim, ze uz finisujes, ja chci tenhle vikend poskladat krabicky na kolacky, at jsou pripravene, dodelat neco malo z vyzdoby apod. Taky nam uz nezbyva moc casu :-D
Odpovědět
Jinak jak jsem tady cetla o te "kamaradce", mam za sebou take takove jedno "pratelstvi". Ona osoba mi zavidela cely gympl, vzdycky me jen kritizovala a rikala tomu "uprimnost". Vubec nevim, proc jsem s ni kamaradila. Pak sbalila Americana asi o 30 let starsiho, uhnala ho na tehotenstvi a velka slava, obrovska svatba v 21 letech. Fakt lituju, ze jsem ji tehdy sla za svedkyni, co pak delala za sceny a jak se mnou povysene mluvila, kdyz prijela na navstevu z USA. Takze od tech dob s ni proste nemluvim.
Odpovědět
Jej, tak všechny takové maličkosti naštěstí u nás odpadají - i když je pravda, že jsme to vůbec ani neřešili s tou výslužkou, jen víme, že babička objedná a doveze nějaké ty svatební koláčky. A vůbec nemáme doladěné žádné detaily,co kdy, kde a jak... :-. Ale snad se to stihne ten poslední týden. Vůbec mám strach, že na něco zapomeneme nebo že něco někde spleteme... Uklidňuji se však tím, že máme malou svatbu a že prostě těch příprav je méně ;-) Koukám také na počasí, nevypadá to valně ten příští týden...začně se zase prudce ochlazovat, ach jo...
Odpovědět
Dobré ráno :-). Martin žádný strach ,dopadne to dobře :-) i když počasí asi nevyjde :-. ale to se poddá 8-) ;-) Já byla v sobotu segře na rozlučce a pěkný striptýzek 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) to se musí nechat :-)))) ( jen mu tam něco chybělo :-D ) Plánujete taky nějakou akcičku? x-)
Odpovědět
Jen male posezeni s kamaradkami, nic velkeho. Pro me tim nic nekonci ;) Kytky jsme objednali, ted jeste nakoupim spendliky na vyvazky a na zdobeni auta (stuhy uz mam), a podle pocasi jeste mozna poridim bile elastaky pod saty a nejake teplejsi bile boty na foceni venku, abych nepromrzla. Snad se to pocasi umoudri, za 11 dni se muze jeste zmenit. V sobotu bylo nadherne, mela jsem jarni kabat a sli jsme se projit. Chvilema se strasne tesim, ale chvilema si rikam, uz aby to bylo za nami.
Odpovědět
Jo tak to jsme na tom stejně ,někdy už bych chtěla,aby to bylo za náma :-N . Doufám,že bude teplo,nechci si kupovat bílé kozačky,zvlášť,když je pak už neunosím :-. :-x
Odpovědět
Ja budu mit rozlucku pojatou jako posezeni s holkama, zarizuje mi ji svedkyne, ale dostala zakaz poradat pulnocni prekvapeni, nesedi mi tenhle americky styl.. Mam uz za sebou zkousku liceni i ucesu, vsechno fajn, tak jsem rada. Nebojte holky, ono to utece a svatba bude za nami :-) Mne bude stacit i takove pocasi jako je v tyhle dny, jen by nemusel byt dnesni vitr
Odpovědět
Luci: to jo, vitr je pitomy, hned mi slzi oci. Ale je sucho a nemrzne, to by mi taky stacilo. A vydrzela bych to i v tech lodickach.
Odpovědět
Já už rozlučku bohužel/bohudík měla, jelikož mám sestru a kamarádku až v Praze, kam tak často nejezdím. Bylo to celkem fajn - bylo nás celkem pět holek a šly jsme to klubu, kde mají karaoke (mělo to být překvapení, ale já to tušila už týden dopředu - znám svou sestru ;-) ). Jen doufám, že se už všichni z mého otřesného zpěvu vzpamatovali ;-) Luci: Taky nejsem zrovna na striptýz...jenže bohužel mám takový dojem, že má drahá polovička ho bude teď o víkendu mít :-| Neříkám však, že mi striptýz nějak vadí, spíše mi vadí, pokud je pojat jako vysvlékání striptérky/striptéra či tančení s ní/m...jednou jsem to viděla na videu (z diskotéky) a stačilo mi...
Odpovědět
Článek se načítá
Mari: No ja predpokladam, ze i moje draha polovicka ho na rozlucce bude mit taky, to si asi jeho kamaradi nenechaji ujit :-) Ale nejak mi to nevadi, pritelovi verim, takze me to nechava klidnou, k tem chlapum to nejak patri, nesedi to mne osobne.. nemam rada slizke chlapy :-D 8-)
Odpovědět
Já taky plánuju jen posezení,sestry akce mi bohatě stačila a to co předvedl za 3.500,- bylo docela dost málo a ještě si to zkrátil z 15 min na 3 8-( za ty prachy bych si radši koupila nějaký kabelky a boty 8-) . A doufám,že ten můj si půjde opravdu jen sednout někam s klukama,zaslechla jsme,jak se baví kamarádi,že najmou šlapku !!! :-o :-o Přítel s tím nesouhlasil,že prý jim na to prdí,ať si jí nechaj í pro sebe,když o to tolik stojí ,ale nevim,nevim,jestli se nachají ukecat,aby nic nepodnikali :-| Jsem zvědavá.... Dneska mě pěkně studily ušiska,když sjem šla do práce..tohle jaro se mi nelíbí :-S
Odpovědět
Pritel rikal, ze rozlucku delat nechce, ze tim pro nej nic nekonci. Ale taky si pujdou pristi tyden s klukama nekam sednout, to zase jo.
Odpovědět
tak se nám to krátí dámy 8-) 8-) 8-) Snad mi dnes dojdou věnečky na auta,sestra je chce půjčit na pátek .Už jsem chytla trošičku lepší barvičku ze solárka :-) . Mamina mi objednala koláčky a asi ještě upeču na výslužku linecké s marmeládou a věnečky :-) Nechce se m utrácet za minizákusky,zvlášť,když stojí skoro stejně ,jako ty velké :-)))). Bude te mít jmenovky na stůl? Já pořád přemýšlím,jestli je mám udělat a nebo se na to vyprdnout...
Odpovědět
My teda budeme mit vysluzky z minizakusku, jinak jmenovky jsem udelala, dokonce rucne, coz je u me (ja = antitalent na rucni prace) dost s podivem :-D
Odpovědět
já pořád přemýšlím nad těma jmenovkama,moc se mi do nich nechce... i když ,stejně si všichni po jídle přesednou :-D Za chvilku se skočím opálit a nabrat energii 8-) , pak za kamarádkou,dát jí velikosti prstýnků a kouknout se,co jsem si vlastně vybrala,aby mi udělala,jsme nějaká sklerotická :-D už ani šaty si vybavit pořádně nemůžu :-N . No a za dva dny se mi vdává sestra,tak jsem zvědavá 8-) x-) x-)
Odpovědět
S tim poobedovym presedanim pocitam, ale rikala jsem si, ze po prichodu na hostinu to urychli sesedani, mame tam par malych deti, tak aby obsluha vedela, kam postavit stolicky a tak.. Koukam, ze mas na dnesek pestry program, my jedeme za chvilku vyzvednout kolacky.. Jake mate prstynky? A kde se vlastne vdava sestra, taky u vas na radnici?
Odpovědět
sestra se vdává v Unhošti na Radnici. Prstýnky vůbec netuším,líbílo se mi jich víc,tak nevím,který vyhrál :-D. Dnes se podívám aspoň a budu moudřejší 8-) . Na žluté zlato jsem alergická,tak budou z bílého. Koláčky? už bych ochutnala :-)))) .Já ani nevím,jak s koláčkama,zařizuje mi to mamina a prý se do toho nemám montovat :-D Jen bych po boku měla raději svou rodinu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já sem nepatřím, ale všem vám přeju krásnou svatbu a štěstí. A moc se těším na fotečky. :-)
Odpovědět
Mockrát děkujeme :-)
Odpovědět
Market: ty jo, dve svatby najednou! to jste to snad mely udelat soucasne :)
Odpovědět
To jsme chtěli,ale nosí to smůlu a navíc jsme se neschodli na počtu lidí,my chceme rodinu a pár známých a oni mají asi 140 lidí a to to ještě proškrtali :-D :-N .To už na nás bylo trošku moc 8-) . Aspoń si to mamina užije dvakrát ;-) Byla jsme v solárku a naskákaly mi letní pihy na nose :-. :-S zase vypadám jak pipi :-D
Odpovědět
Pane jo, tak to segra s partnerem rozjizdi ve velkem, to bude primo mega akce :-) To se snad ani se vsemi hosty nestihnou pozdravit, ne? Jinak pihy jsou roztomily, taky mi vzdycky vyskacou po prvnim doteku slunicka.. Jinak diky za prani, aislin
Odpovědět
No popravdě jsem docela zvědavá :-N řekla bych ,že se ani nevejdou do obřadní síně,je to jen malá kaplička :-. . No každopádně to zítra zjistím a podám info,jak to probíhalo ;-) . Dneska jdu okouknout s holkama hospůdku,kde bude rozlučka a asi rovnou něco ochutnáme z nápojového lístku x-) x-) - takže zkouška na nečisto :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak to asi budou mit pred kaplickou velkoplosnou obrazovku s prenosem obradu pro ty, kteri se nevejdou dovnitr, ne? :-D :-D 8-) My zase byli vcera na plese i se svedkyni a jejim pritelem, tak jsme taky trenovali - popijeni na rozlucku, tancovani na svatbu a vsechno OK ;-)
Odpovědět
No to bych se jí mohla zeptat,jestli něco takového bude pořizovat :-D :-D Jo tak plesat,jste byli? x-) To já bych Martina na ples nedokopala,stačí,že jdeme na muzikál v dubnu a on neví,že to je muzikál,jinak by nešel :-D :-D :-D
Odpovědět
To my zase plesy muzeme :-) A muzikaly taky ;-) Na co jdete?
Odpovědět
Jdeme na Děti ráje, Martin si myslí,že je to divadlo- ty má rád, muzikály nerad a to ani na jednom ještě nebyl :-D :-D .... Aspoň zjistí třeba proč je nemá rád a nebo naopak 8-) 8-) 8-) .Naše mamina to s ním zkoulela pěkně x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?