Svatba březen 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, zdá se mi to nebo tady tenhle termín zatím chybí? Neříkejte mi, že se nás příští rok v březnu bude vdávat tak málo, že si nezasloužíme vlastní téma :-)
Odpovědět
Tak snad se to tlouct nebude, ten prouzek je strasne slabounky a neni temer videt. Je to ale moc hezky oblek. Koupili jsme ho na Slovensku, fakt tam maji mnohem priznivejsi cenu obleku i damskych satu. Pritel potreboval o cislo mensi kalhoty nez ma sako, a i tak mu gate museli zmensit. Je hubeny, zato ja porad kynu a kynu :( jeste ze pod satama tu p*del shovam :-D
Odpovědět
My to s oblekem pro ženicha nijak moc neřešíme, respektive přítel to neřeší ;-) Byla bych moc ráda, kdyby si půjčil nebo pořídil krémový oblek, ale bude mi stačit, když si pořídí alespoň krémovou košili, když mám ty šampaňské šaty :-) Jinak až bude napevno dojednaná hostina, tak si moc oddechnu, protože bych ji ráda měla v jedné pěkné restauraci na Svatém Kopečku (zatím se tam jdeme zítra podívat). Dále už máme fotografa a zítra jdeme zařídit drobnosti jako je album, spodní prádlo, oznámení, kytice... Prstýnky snad zařídíme koncem ledna a ještě mne docela trápí kadeřnice a kosmetička (vizážistka), protože mám strach, že si vyberu nějaké nepříjemné a netalentované. Jak to máte s kadeřnicí a kosmetičkou vy, respektive máte je už domluvené nebo to stačí až cca 1,5 před svatbou?
Odpovědět
No ja budu mit ciste bile saty a pritel bily oblek odmitl uz dopredu, tak to bylo jasne, ze pujde v tmavem. Moc mu to sluselo, kdyz jej zkousel :) Kadernici ani vizazistku domluvenou taky nemam. Mamka mi doporucuje svoji vlastni, ale nevim, jestli je sikovna. Jak mam dlouhe vlasy, tak mi staci zastrihavat konecky, a ke kadernici nechodim, takze nemam zadnou svoji stalou. Taky by me zajimalo, jak to s tou kadernici nakonec udealam...
Odpovědět
Ahoj, no já půjdu ke kadeřníkovi, který mne stříhá už x let, takže jsem s ním domluvená už dlouho a nalíčí mne jedna známá kosmetička, už jsem u ní byla i kvůli jiným příležitostem, takže vím, že líčí moc hezky.. Tudíž zkrášlovací procedury mám zařízené :-) Ale myslím si, že to stačí zamluvit i později, záleží na tom, kolik má dotyčný/dotyčná klientek..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj březnovky. Moc vám přeju, abyste měli hezké počasí. Já mám březen moc ráda, ale jsme letní typy a v březnu budeme slavit synovo první narozeniny, takže jedna velká událost bude stačit!!! Ale březen je krásnej měsíc, tak snad to budete mít podle vašich představ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martina ahoj, ja můzu doporucit pani Janu Dufkovou z Prahy. Líčí a češe úžasně a jestli mas dlouhe vlasy, tak určitě bych investovala do kvalitniho kadeřnika. Ono i líčení je super když je kvalitní, opravdu mi jak líčení tak účes vydržel celý den.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj březnové nevěsty, my máme svatbu taky v březnu, a to 20. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
llllll
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, také se přidávám :-)
Odpovědět
Vítám mezi námi novou nevěstu :-)
Odpovědět
Ahoj holky, mam uplne zkazenou naladu. Mamka mi nechce jit na svatbu, protoze ji vadi, ze jsme pozvali i snoubencovy 2 nevlastni bratry s partnerkami. Vyhrozuje, ze bud tam budou oni nebo ona. Pritom je vubec nezna. :( co byste delaly vy?
Odpovědět
Martino, u nás bylo něco podobného. Pokud nepozvu toho a toho, tak ona nejde. Nakonec jsme se rozhodly pro malou svatbu...ale nakonec jsme rádi, jelikož bude méně starostí. Nevím, jaké máš s mámou vztahy, ale pokud takto vyhrožuje, aniž by je znala (nevím, proč jí to tedy vadí), tak bych jí asi nechala zatím vychladnout... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Marti, nějak nechápu, proč to mamce vadí, je to přece vaše svatba, tak si můžete pozvat koho chcete. A jestli je nezná, tak podle mne dělá zbytečné vlny. Souhlasím s marickou, nech to chvilku uležet. Přece není možné, aby nešla na svatbu vlastní dcery kvůli neznámým příbuzným..
Odpovědět
My jsme se dohodli na male svatbe (bude nas asi 16 nebo 18). Pritel sice s bratry nevyrustal, ale jine sourozence nema. S mamou je problem o necem rozumne diskutovat, protoze hned jeci a vubec druheho nepusti ke slovu. Taky doufam, ze casem vychladne. Uz mi tim vyhrozovala i v minulosti, ze tam nepujde. Je to uplne stejne citove vydirani, jako bych ji rekla, ze jestli neudela to a to, tak neuvidi vnoucata. Hrozne me to stve, mozna jsme se meli vzit jen ve 4 lidech a byl by svatej klid.
Odpovědět
Ahoj ženy , tak jak pokračujete v přípravách ? já mám pár novinek už mám panenku na kapotu a botky všechno z aukra , botky se mi moc líbí budu je moc nosit i po svatbě jinak svědek 15.května nemůže tak musíme vymyslet jiný termín tak příští týden dojdeme na matriku a tam se dohodnem kdy podle volných termínů :-D Marti co vývazky už došly? jinak z mamky si hlavu nedělej ona vychladne ..
Odpovědět
Já pokračuji docela svižně, už zbývají příští týden jen prstýnky a svatební kytice. Zřejmě ale ještě budu muset jít někdy v únoru do cukrárny zamluvit zákusky (dort mít nebudeme). A vlastně také ještě příští týden napevno dojednat menu a zaplatit v restauraci zálohu... Ale dnes jsem se málem zděsila - celá hostina se vším všudy (zaplacení salonku, výzdoba, rozbití talíře, oběd, večeře, pití, zákusky, nějaké drobnosti na stůl) nás asi vyjde tak na 23-25 tisíc pro 15 lidí!!! :-( Asi to je tím, že jsme si vybrali krapet dražší restauraci...ale zase je to tam moc krásné... Klidně napište, jak vychází hostina se vším všudy finančně Vás...
Odpovědět
Maricka: nas bude asi 16 a vychazi nas to na cca 22tis. - i tak si ale myslim, ze to bude jeste o neco vic. Saty ze Silhouette fashion budu mit skoro o tyden pozdeji, nez bylo dohodnuto, takze jsem dost nastvana. Casu na to meli dost, protoze jsem je objednavala 16.11. (!). Mely byt 4.2. a kdyz jsem se zeptala, jak to s nimi vypada, pani majitelka mi odpovedela, ze budou az 9.2. Ale mame uz doma prstynky a jsou moc krasne :) S mamou bohuzel stale neni rozumna rec :(
Odpovědět
My zatím přesný rozpočet hostiny nevíme, na oběd budeme mít asi 32 lidí, večer tak osm lidí přibyde, tak uvidíme, jak to nakonec vyjde.. Marti, mrzí mne, že máš s ušitím šatů problémy, měli na to opravdu spoustu času, viď. Mamce dej čas, uvidíš, že se nakonec uklidní..
Odpovědět
Jinak Káťo koukám, že termín je pro vás vyloženě začarovaný, že? :-)
Odpovědět
Martina - 22 tisíc je docela dost :-( My jsme to dnes byli vše podrobně dojednat a pokud si něco nepřipočítají, tak by to měla být kupodivu přijatelná cena - cca 17000,-Kč i s pitím, pokud počítam 400,-Kč/osoba (jinak je to krapet dražší a stylovější restaurace, takže se docela divím, že to tak pěkně vyšlo). Nakonec je zase pravda, že na oběd přijedeme okolo půj jedné a končit se bude nejpozději v sedm, maximálně osm, aby hosté včas stihli dojet domů. Ubytování máme jen pro pár osob, pro které to bylo nezbytně nutné. Ohledně šatů se neboj, hlavně, že se do svatby stihnou ušít :-) Já se zase bojím o prstýnky, objednávali jsme je až včera a svatbu máme za necelé dva měsíce. Ale i cena prstýnků mne nad očekávání příjemně překvapila - snad to bude za oba jen 6000,-Kč :-) (oba jsou přitom pevné, vkusné a není to žádný tenký plíšek).
Odpovědět
Maricka: to vis, Praha a jeji ceny :( A to to mame az na samem okraji Prahy, v centru bychom se asi nedoplatili. Pocitam piti na osobu 500,- a mame v tom obed i vecerni raut (koncit se bude buhvi kdy, protoze vetsina hostu tam bude ubytovana). No to doufam, ze je stihnou usit, to by me omyli. Kdy Vam prstynky slibili? My je objednavali pred 3 tydny a slibili nam je na dnesek, minule utery ale posilali sms, ze uz me maji. Jen mam pocit, ze bych ten svuj potrebovala zvetsit, coz by ale udelali do 3 dnu.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jak jdou pripravy a vsechno zarizovani? My se blizime do finale :-) Vse podstatne je snad zarizeno a ted nas ceka doladovani detailu..
Odpovědět
Luci: to jsi dobra, ja stale nemam saty doma (pry v utery), cekaji me zkousky ucesu a liceni, zenich jeste nema boty a nemame jeste zarizene kvetiny, krabicky na vysluzky a vesticku s kravatou.
Odpovědět
Tak zmena, saty mozna ve ctvrtek. Navic mi misto koralkove vysivky udelali normalni vysivku, tak jsem trosku zklamana. Majitelka nastesti nabidla, ze mi daji spodnicku zdarma, kdyz to takhle trochu pokazili.
Odpovědět
Tak my jsme dofinišovali, snad už není nic třeba až na nějaké ty detaily jako je výběr hudby, zkoušky účesu a líčení (ty až pár dní před svatbou) apod. Akorát mne velmi zklamaly prstýnky, zítra je jde přítel vyzvedávat, ale původně měly stát 6000,-Kč oba a nyní mu v telefonu řekli částku 7390,-Kč!!! Ach jo... :-|
Odpovědět
Maricka: a jake mate? Je to dobra cena i tak, my mame za 11.400,- a to byly jedny z levnejsich, co se nam libily. Nejvic se mi teda libil briliantovy prsten s kameny dokolo, ale ten by vysel skoro na 50 tis., takze jsme slusne podekovali a sli jinam.
Odpovědět
Ahoj, tak to me mrzi, Marti, ze mas se saticky komplikace, ale verim, ze nakonec budes spokojena, urcite v nich budes pro zenicha nejkrasnejsi nevesta ;-) Ale chapu, ze takovy pristup k objednavce zamrzi.. Jinak zkousky ucesu a liceni me taky cekaji, ale protoze kadernika i kosmeticku znam, tak je to spis takove ujisteni predstav, mych i jejich :-D
Odpovědět
Saty uz jsou tady, v patek pro ne jdu. Prave mi volala pani ze salonu. Tak mam radost a uz se tesim. Uces mi zkouseli dneska, uplne super.
Odpovědět
Martino, tak to jsem ráda, že vše dobře dopadlo...i ten účes ;-) Já jsem zvědavá, co mi vykouzlí (ale zkoušku mám až pět dní před svatbou). K těm prstýnkům - máme ty, co mám v albu (já žluté zlato, přítel bílé; ve skutečnosti vypadají lépe :-) ). Je to značka Benet, která si prý jakž takž drží relativně slušné ceny, ale také jsem se při obcházení zlatnictví často setkávala s cenami okolo deseti tisíc. Já už teď spíše pořád uvažuji nad počasím - stačilo by mi, aby nebyl sníh, svítilo slunce a teplota byla okolo 10 stupňů :-) Ale to chci asi moc... :-|
Odpovědět
Maricko: no prave, to pocasi je des. Uz jsem se tesila, ze ten snih roztaje, a on zatim napadl novy. :( To abych shanela bily kozacky, ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?