Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Děkuji :-o Já tobě také :-)
Odpovědět
@sweetest aha... My potvrzujeme začátkem května, takže to tedy posunu na duben, to rozdávání. Taky bych chtěla potvrdit učast a budeme mít na výběr hlavní měnu. @chris_n Achooooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ahooooj, taky ti něco posílám :-) @sweetest díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jestli se nudíte, tohle je fakt hustý http://play.iprima.cz/love/all/24181
Odpovědět
@chris_n Děkuji, já Tobě taky muck :-*
Odpovědět
@chris_n @sweetest A sakra, já nestihla tu akci do 28. unora na tisk oznámek bez poštovného a exped. poplatků...:-( Hlavně, že se tu oznamka probírají už týden :-((( chjoooooo...... Tak asík počkám na další akci... no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata ;-) Díky včerejší aktivitě máme opravdu vše co jsme chtěli uděláno. Teď už jen zbývá popohnat tchýni s uděláním ozdob na auta a můžeme vyrazit k obřadu :-D Já jsem tááák ráda, že to mám z krku a můžu se o víkendu vrhnout na škrábání zdí před malováním a anstěhováním nové ložnice do nového domku :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest Gratulace, závidíííím... mě toho ještě čeká tolik :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, uplne se trepu. Ted mi prisly do prace svatebni saticky do Thajska. Uplne se bojim ten balik otevrit.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest jeee, ty se máš. My toho máme ještě fůru před sebou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n , @silver2501......kdyby jste nevymýšlely blbůstky, tak to máte také hotovo :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
@eevviikk Otevři, jsem moc zvědavá :-) a piš piš :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@sweetest Hih, my máme na blbůstky ještě fůůůru času :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Neuveritelne!!!!! Sice jsem si je zkousela jen v posilovne, co mame v kancelari u uzkeho zrcadla, ale jsem vazne nadsena :-D :-D :-D. Sedi naprosto vsude, prsa (i bez podprdy), pas, boky. Jsou uzasne propracovane, lehoucke.... Nechtelo se mi z nich ven ;-). Opravdu se vyplatilo to risknout a objednat z Ciny. Doufam, ze i ty druhe, na ceskou svatbu, budou tak nadherne :-)
Odpovědět
@eevviikk Pošli foto at se taky pokocháme......:-) Kolik vyšly? to máš od toho tady sbožnovaného Zima?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Muj nastavajici sem cas od casu chodi, tak se bojim, ze by je videl. Jdou saticky poslat IP zpravou? Tyto jsou od Asapbay. Od Zima mam objenany na Ceskou svatbu :-). A se vsim vsudy (saty, doprava, clo) me vysly na 3.500,-. Takze neni co resit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest prej blbůstky :-D já spíš ještě nevím, jak to udělat. Nemám páru o tom, jak budou stát stoly :-) musím koupit stuhy na auto, H. potřebuje oblek, já musím zajet za kadeřnicí.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk nejdou, musela bys to poslat mailem.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak i tohle mááááááám....jen ta kdeřnice zbývá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest jsi rychlá, jak průjem. Ale tak času je dost, že :-D já bych totiž určitě vybrala a pak bych litovala... A co bych delala třeba v dubnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak jsem to udelala tak, ze jsem vytvorila album pouze pro pratele. To by nemel videt, ze ;-)? Tak pokud ma nekdo zajem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk pokud není v přátelích, tak ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n On to tu jen smiruje ;-), ani ucet nema zalozeny, pokud vim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chachááááá....tak jsem sem dala ten text pro svatebčany a říkám si...jak dlouho,než se ozve nějaká rýpalka ;-) ;-) No, nebylo to dlouho :-D :-D Bože, tady fakt o blbku nezavadíš :-D :-D Ještě, že Vás mám kočenky a chci si s Váma povídat, jinak se tady na ten slepičinec vykašlu :-D :-D :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest jdu se kouknout, co tam napsala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Běž a má pár přizvukovaček ;-) A na mou krátkou zprávu se také ozvala asi potrefená husa :-D :-D Bože, jak já se bavím....
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest jeee, to tam nevidím.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n co nevidíš? ty komenty u Článku..
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ja koukala k fotkám. už ji vidím
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ale první byla @pipetulaa...mě je to ale jedno, já se u toho bavím. Jen se nikomu nebudu omlouvat, prostě to tak je a šmidra. Jsem prostě ostřejší od přírody, nenechám si nic přikazovat a do ničeho mluvit. Drahý mi to schválil a proto to šlo do tisku :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?