Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Hmmm, to zni dobre :-). A nepremyslela jsi o usiti na miru v Cine?
Odpovědět
@eevviikk Právě že přemýšlela, mám i vybrané.. ale mám strach... takže jdu asík do jistoty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Take jsem se bala a vlastne se jeste trochu bojim na ty do Cech, ale po dnesni zkusenosti a radosti bych do toho sla 100% znovu. Vis co, udelaji ti tam presne to co si ty prejes :-). Presne ty krajkove aplikace, ty dane koralky, flitry, spodnicka delana presne pod ty saty, aby vypadaly co nejlepe,... ;-) Jeste mas cas :-D
Odpovědět
@eevviikk Uvidíme jak dopadne nedělní zkoušek bazárkových :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haloooooo...jsem tuuuuuuuuuuuuuu ;-) Pomalu se psychicky připravuji na víkendovou akci se špachtlí v ruce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest rychlííík :-)
Odpovědět
@chris_n @sweetest @ivitko_22062013 Haloooooooo, kdepak se flákate drahé přítelkyně??????????? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tadyyyyy
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tadýýýýýýýýýýýýýýý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 já jen čučím na net na zprávy o té D1 :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já tu měla právě na návštěvě kámoše, dostal oznámení a že si vše hned přečte....dostal záchvat smíchu, poklepal mi na rameno a řekl " Tak tohle přesně jsem od Tebe očekával, to jsi celá Ty a je dobře, že jsi to sepsala..jsou to věci na které bych se ptal, takhle vím, že už nemusím" :-D Mám takovou radost, že se zatím všem líbí.....celých 5 ( k tomu jejich polovičky)svatbčanů už své oznámení dostalo a píšou potvrzení s vtipnými hláškami.....a to je 1.3. Já mám tak úžasné kamarády!!! :-)
Odpovědět
@chris_n Jaj, zas mi něco uniklo :-((( Co se stalo??????????? @sweetest Dobrýýýýý.. ti říkala, že jsem pukala smíchy taky :-D))) Holt někdo je hodně asi vztahovačný.. a je mu do toho tady prd, že jo :-D)))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 http://zpravy.idnes.cz/na-dalnici-u-v...
Odpovědět
@chris_n Díky.. jdu na to mrknout... nestíhám TV a pak sjem totálně out :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Přesně tak....a proto jsem zase uvolnila pro registrované ten můj článek :-D :-D :-D Bude prdeeeeeeeeel :-D :-D :-p :-p :-p
Odpovědět
@chris_n Hmmmm síla :-(((
Odpovědět
@sweetest :-D :-D :-D už se těším na další reakce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Já takééééééééééé :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest Mě se to tak líbí, že asi taky udělaám ňáky taký lííííbesbrííííííf :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Však proč ne,alespoň tě nebudou všichni otravovat se stejnými otázkami a ty se nebudeš opakovat ;-) :-D :-p Však máme jen jedny nervy...a že by to množství lidí mohlo otravovat ;-) ;-) ;-) Takhle mají vše po kupě a už moc otázek není :-D :-D
Odpovědět
@sweetest Hlavně se u toho člověk pobaví a pak ví, v jakém veselém duchu bude svatba, že jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ano,ano...a jak říkám, mí přátelé mě znají a tohle kdyby nebylo..koukali by jako puci, že je něco špatně :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak pokračujete s přípravami ? :) já jsem tu už tak dlouho nebyla, že ani nevím jestli se zapojím :D my zatim moc nemáme, řešíme ještě místo svatby, protože to domluvené jsme zrušili kvůli neochotě personalu :( ale už máme lepší :D takže v pondělí mě zase čeká matrika a pak už se taky pustíme do oznámení :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stepankakv Tak alespon nejsem sama :) bohuzel toho casu taky moc nemam a ztracim se tu :( My mame misto,zamluvila jsem kvetinarku tento tyden,fotografa i hudbu take,saticky,oblek a prstynky koupene...Matrika vyresena po neuveritelnych komplikacich :D Ted uz me jen tlaci cas abych koupila boticky,spodni pradlo jelikoz pristi mesic musim se satami na upravu.Mno a hlaven jeste populnocky z kterych jsem mimo pac jsem nikde nic nevidela!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@stepankakv Ahojky. Tak po tom co jsem ve st dokončila oznámení hlásím, že mám vše, kromě domluveného účesu a nakoupeného pití na svatbu :-) To jsou už ale drobnosti ;-) Ty hlavní věci jsou hotové, takže se mohu věnovat domu...dnes jsem 5 hod škrábala zeď a není to skoro vidět :-| ...to asi proto, že jsou tam 4 vrstvy ]-( Necítím ruce, už se mi i špatně píše na klávesnici :-D :-D ...nechci ani pomyslet jak se budu cítit zítra ráno :-S :-D :-D
Odpovědět
@sweetest @chris_n Taaak holky šatky nic :-(( Byla jsem dnes zkoušet, jak jsem psala, ale šatky byly těsné... Byly moooc pěkné a už už jsem si myslela, že konečně budu mít něco důležitého doma :-(((
Odpovědět
@stepankakv Nevěš hlavu, my taky nic nemáme.... ale už bych chtěla začít.. ale vubec nevím kde sakrýýýýýýš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @sweetest @stepankakv Doufam ze jste holky meli karsnej a pohodovej vikendik ;)Nejak vas tu mocnevidam v poslednim case :( Tak at vam ten pristi tyden zitrkem jen pozitivne zacina!!!! :*
Odpovědět
@marcix Dyk jsem tu vlezená furt!! Ty mě nevidíš jako ?????? :-D)))))))))))))))))))) :-D :-D :-D Jinak víkend byl celý pracovní a nemůž se ani hnout.. jsem jak žebrota jak mě bolí každý sval :-D)) Si připadám jak po 10 hodinách v posilovně :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @silver2501 @chris_n a všici ostatní..ZDAREC PALEC.. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?