Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
1
137
138
Profilova fotka
@ivitko_22062013 no máte to tam krásně na samotě :-) Snad se nám povede někdy se přijet podívat. Ale obávám se, že až příští jaro :_(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Týý joo...fakt prodáte Alfu jo?...no neke...Ale gratuluju, tohle je taky pěknej "kočár" Zlato budete kdykoliv výtáni. My se taky nikam nehnem, jsme tam každý den. Na jaře už by to mohlo i jít, že se tam bude dát přespat...sice asi trochu bojové podmínky, ale bylo by to moc fajn...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 no jo, nakonec i Honza uznal, že je potřeba změnit vůz :-) takže to dopadlo takhle :-)
Odpovědět
@ivitko_22062013 sakra, na střeše nejsem registrovana :-(
Odpovědět
@ivitko_22062013 Super, rajče.. jdu očumnout :-) @chris_n hezkýýýý, tož taková změna? si se ani nepochlubila :-)
Odpovědět
@ivitko_22062013 Týýý jo, tam by se mi líííbilooo :-) Docela ale velký bude baraček, že?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 No je pravda, že to máme do lesa asi minutku..je to krásné místo. Já nevím jestli velkej...mě to teďka přijde spíš malý jako chatička....ale ono to asi klame....Budem tam mít i dílnu, takže třetina spodního patra bude zabraná....:-) Holky už se těším až vás budu moct pozvat...teď je to tankodrom. :-D :-D :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@ivitko_22062013 A kdy planujete dokončení? Místo je fakt hezky vybrané.. už se těším na celý výsledek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jééé tak plány by byly...můj tajnej sen je příští rok v létě...ale to bude tak k nastěhování, ale určitě ne dokončený... Moc se těším....
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 @silver2501 babušenky, gratuluju k prvnímu výročí 8-) 8-) 8-) 8-) :-*
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 @silver2501 Holkyyyyyyyyyyyy, dnes máme ROOOK!!! To to ale uteklo.... 8-( , no ale zase mám krásného syna 2 měsíce a 3 dny :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n A já nic? 8-( Smrk...tak dík |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest pardoooon. S tebou jsem si psala uňovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n @sweetest @silver2501 Holky taky gratuluju všem k prvnímu roku....:-) My na miminku zatím nepracujeme, ale jako dárek k výročí jsme si dali toto :-)...sice o dva dny dřív, ale to neva :-) Jinak je všecko na rajčeti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Je moc pěknej..... @chris_n Holky trochu vám ty mimča závidím....já musím ještě chvilu posečkat, ale bydlení s mimčem na staveništi...to bude saigon :-) Tak nějak tajně uvažuju, že bychom na tom začli příští rok touto dobou pracovat... .
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 tak at se daří! my az v neděli výročí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n @sweetest @silver2501 Holky slíbila jsme pár fotek... tady jsou :
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 no super!
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Kdybys mě viděla jak jsem spálená a sotva lezu...no musím říct stavba domu nám totálně devastuje "manželské radosti".... :-D :-D :-D :-D :-D Jen chodíme do práce, odpoledne sežerem nějakej buřt a do devíti jsme tam, pak koupel a padnout na hubu do postele...ale snad ty svoje "fígle" nezapomenu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 a co teprv dítko :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 tady máš našeho Majdadactyla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ježiš to je krása....jak jste jí donutili aby spala??....
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 těžko :-D bylo ji ale 11 dní, tak se to relativne dalo.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No jsou to fakt plakátový fotky, kdybych už měla místo a měla tak krásný fotky mýho mimi, byly by všude místo obrázků...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 máme jich 10 :-D to by bylo hodne obrázků
Odpovědět
Teda to vám to ale poskočilo, bydlení je v dohlednu a brzy se budete stěhovat... lehce vám závidím, hned bych stavěla taky :-) Krystíííííí, malá je uuužasná... tyhle mimi ranné fotečky jsou vždy tak kooooouuuuzelné :-) Než se z tech lahodných jemných a milých miminek stanou uknourané, protivné upíří dětičky :-D :-D Ti moji klučani v te jejich předpubertě mě uplně vypili snad všechnu krev už :-D
Odpovědět
1
137
138
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?