Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jen jsem byla zvedava, jestli se ve vas vyber nezmenil a porad uvazujete o prestehovani tam k nam, kde lisky davaji dobrou noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk nezměnil, ted jsem tam viděla byt, co jsem se zamilovala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak snad to bude i na zivo vypadat takto krasne. Ja jsem si take vybirala podle prniho pocitu, ktery jsem z toho mela. Kdyz jsem baracek videla v inzeratu, tak jsem byla unesena a kdyz jsem tam prijizdela, tak jsem proste vedela, ze toto je muj novy domov ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk no, tak my bychoom se měli jít podívat ještě na jiný, ale asi ted budu psát na další (ten se mi líbí moooc). Kde tam vlastně bydlíte?
Odpovědět
Slunííííííčkooooooooooooooooooooo jupíííííííííííííííííííí :-)
Odpovědět
@chris_n Tak pak napiš dojmy z bytečku :-) My chtěli koupit baráček, ale kvuli plísním jsme koupili hned byt a jsme spokojeni, ale baráček je baráček.. Už jsme tu druhý rok, ale i tak uvažujeme, že bychom se asi v budoucnu pokusili o ten barák.. A to jsem městské panelákové dítě, ale nějak jsem to přehodnotila :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 my jsme oba dva levý, takže u nás to bude byt. Maximálně s malou zahrádkou :-D
Odpovědět
@chris_n Takový jsem měli do ted, byteček a kolem zahrádku - pozemeček, vlastní vchod a nad náma byty se společným bočním vchodem... Bylo to super bývání, ale malinkaté.... :-(( Pak tam praskly základy, začalo vše od spodu plesnivět a my museli kvuli dětem hned pryč....
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 fuuuj, to mi ani neříkej... My ted objevili 3+1, má 92 metrů a 163 metrů zahrádku. Vypadá moc hezky.
Odpovědět
@chris_n No tyyyy jo, tak to bych se taky asi zamilovala...:-))) My máme 85 ted a obr sklep.. je to kraj malé dědiny a s dětma vyrážíme hned tady do poli a lesíku... je tu hezky, ale nezvykla jsem si zatím.. na bydlení ano, ale ten utlum tady, tak zatím e e :-( A je tu teda krááásné kulturní léto, každý tyden jsou tu nějaké akce, což se mi líbí teda :-) cca od května do konce září.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 a to jste byli v nějaké novostavbě, že to začalo praskat a plesnivět? A tak jste to prodali nebo jak?
Odpovědět
@chris_n Když jsme se nastěhovali před 16-ti lety tak to byla novostavba.. ale při povodních to 2x bylo pod vodou a zřejmě se barak propadl a praskly základy.. nepomohlo ani podkopání a drenáž... Tak stejně byl maličky a i tak jsme museli jít časem, jen jsme to uskutečnovali z měsíce na měsíc... bylo to fofr, ale oba kluci skončili jako miminka na sprejích, že nemohli dýchat.. pak jsme odsunuli nábytek a hned asi věděli proč... kdo ví jak to bylo dlouho... takže jsme jednali rychle :-) chtěli sjme barák, ale to by bylo na dlouho... ted se mi odtud nechce páč jsme to celou dobu rekonstruovali, tak asi tu chvíli vydržíme a na stará kolena třeba pořídíme malý baráček pro důchodce :-D))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 tak to pak chápu :-)
Odpovědět
@chris_n A vy to máte jak? přízemí a zahrádka? nebo patro a něco kolem?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 no, tohle, co jsem ted viděla na inzerátu, tak je přízemí se zahrádkou a nad tom jsou byty. Pokud vím, tak tam v blízkosti řeka není.
Odpovědět
@chris_n To je jedině dobře, my byli obklopení Moravou :-((((
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 áááha.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 si pis ;) ted jen cekam az dojde postou do CR pak prelozit a overit a snad na matrice v Brne budou konecne spokojeni ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 v sobotu se jdeme juknout na ten byt
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny...tak jsem na chvilinku mrkla jak se máte?Co nového?U nás veliká novina: Tak jsme včera dostali návrhy smluv a příští týden podepisujeme kupní smlouvy na parcelu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n My bydlime cca 2 km za Milovicema v pidi mini vesnicce :-). Tak pak dej urcite vedet, jak se vam tam libilo.
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk noo, jsem zvědavá....
Odpovědět
Profilova fotka
táááák holky, hotovson.... oznámení i se zvací kartičkou jsou v tisku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýýýýýýýýýýýýýýý ......mám hotová oznámkáááááááááááá !!!!! :-D :-D :-D Oznámení, básnička, povídání...vše v obálce připraveno k distribuci. Musím poděkovat dceři a drahému za pomoc a psych. podporu....měla jsem v jednu chvíli krizi a málem vše letělo z okna ;-) :-D Tak jsem šla na řasy, abych si odfrkla 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest viz předchozí můj příspěvek :-D a jsem zvědavá na vaše :_)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ty to máš teprve v tisku,ale my už o víkendu jedeme předávat svatebčanům :-D :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest :-p :-p my máme o týden víc času :-D :-D
Odpovědět
@sweetest Už předáváte? já planuji až tak na květen, to už je pozdě???
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jj, předáváme...potřebuji, aby mi potvrdili účast, já měla počet lidí až půjdeme v dubnu řešit hostinu. Tak proto už teď v březnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest něco jsem ti za odměnu poslala :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?