Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@venena neni, mám to i na profilu. Měl by to být Kostelec nad Černými lesy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n máš tam i fotky? já je tam nevídím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@venena nemám. Koukni na googlu na kaple kostelec nad černými lesy
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n taky romantika jako blázen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@venena jj, je :-D už se moc těším...
Odpovědět
Profilova fotka
@venena Je to Statek u Kynosů....tam teda bude hostina, i když my jsme se rozhodli rovnou pro raut bez klasického obědu......teď ještě řešíme, kde bude obřad :)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 z Třebechovic po Orebem je náš pesan :-D hezký statek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@venena :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ale že nás tu je :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Viď, skoro se sem nevejdeme :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 :D :D se mi ani nechce věřit, že by tak málo holek a ženských chtělo termín 22. května :D
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyyyyyyyyyyyy jakou budete mít kytici? Máte už představu? :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@estrellita86 vůbec, já nemám v kytkách moc přehled a nejsem moc kytková. Líbí se mi Kaly. Svědkyni zase Lilie a růže, tak musím něco vymyslet
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já to právě teď pořád studuju, co se mi líbilo před pár měsícema, to už zase teď nemusím, takže to bude boj...
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 no, to já mám s barvama... :D líbí se mi sice stále původní varianta, co jsme chtěla. Ale už jsme to změnili asi třikrát :-D Za dva měsíce nebo tři :D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak dokud nemáš nakoupenou dekoraci v určité barvě, tak můžete ještě měnit dle libosti ;-) Já už mám všechno doma v té mé levandulové barvičce, takže by mého budoucího muže asi trefilo, kdybych teď řekla, že to chci měnit :))) A jaká barva u vás vítězí? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 první byla tyrkysová s hnědou, pak se z toho stala tyrkysová s červenou (kvůli ladění do autíčkové svatby :-D), nakonec jsem si říkala, že tyrkysová se bude hrozně blbě shánět v jednom odstínu a nehodí se do pivovaru. Takže teď jsme u červená, zelená, bílá ;-) :-D Mám to v albu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jo, teď jsem nakoukla :) Ta tyrkysová s červenou vypadá pěkně, já tyrkysovou miluju a myslím, že dekoraci seženete v pohodě.Času je ještě dost, takže určitě budeš mít i prostor trefit se do správnéh odstínu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 jo, na druhou stranu druhá kombinace jsou Italské barvy a částečně to chceme ladit do autíček (reps. Alfy Romeo - která je italská), takže možná bude lepší to.... áaaach jo... Já nevím :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n :-D :-D to je dilema viď :)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 strašné :D už se musím rozhodnout :D Ale asi to nechám na tu druhou variantu, zelenou mám taky ráda a asi se i lépe bude vybírat kytka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jestli to je vaše srdcovka, tak do toho běžte :) .....božeeeeeeeeee a jsme zase u té kytky a já furt nevím :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 budu muset zajít někam za květinářkou a nechat si poradit :D Jinak to zůstane jen u svázaných pár Kal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já všechno konzultuju s koordinátorkou, ale ta už z těch našich změn taky musí být chudák hotová :) Na jaře jsem měla jednu schůzku s květinářkou, jenže teď tu kytku stejně zase změním, takže bude muset vymyslet něco novýho :)) Tak jsem zvědavá, co vymyslíte, třeba se pak taky rozhoupu k tomu, abych si to ujasnila :)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 ty jo, máš koordinátorku jo? to ti závidim... :D já kytky asi budu řešit až na jaře... Nebo se na veletrhu poptám co a jak. Mám spoustu času přece.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n @estrellita86 já budu mít taky něco mezi fialová-lila-levandulová :-) ještě přesně nevím, líbí se mi ta kombinace bílých a fialových růží, co mám tady v albu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přidávám se, taky plánujem svatbu ne tento datum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova jupiiiii dalsi nevěsta,vítej Zuzi;))
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujuuu... momentálně bojuju s problémem, jestli svatbu lososovou nebo malinovou a jakého fotografa... a zatím 2:0 prohrávám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova Hlasuju pro malinovou, ale chápu tvé vnitřní boje...mám je taky.......ted zrovna řeším jaká bude kytka a jestli mít knihu hostů nebo svatební strom................samé DŮLEŽITÉ věci :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?