Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jeeee, moc dekuji za podporu! Ty zatim nemas zadny zvlastni pocit?
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk pročpak to nemůžete mít uznatelné? Vždyť se to dá zařídit ne?
Odpovědět
@eevviikk No já bych momentálně žádný můj svatební pocit neprojevovala páč zrovna jsem naštvaná a do svytby se mi nechce :-D))) Ale mě to přejde za chvíli, znám se :-D)) S přítelem jsme spolu 7 let z toho 6a půl spolu žijeme, máme 3 letá dvojčata a já to tak nějak zas moc neprožívám.. Je to spíš formální spečetění vztahu :-) Navíc už mám jednu svatbu za sebou a tak vím do čeho jdu :-) Moc přeji ať si svůj vysněný den, i ted v Thajsku, i potom v červnu žuiješ na milion procent :-) Hlavně žááááádnýýýý stres! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ono by to slo udelat legalne, ale je kolem toho silene moc papirovani, prekladani apod. a museli bychom byt cca 5 dni v Bangkoku, coz se nam nechce, jelikoz Bangkok nas jako mesto moc nezaujal. Je fajn ho videt jednou, ale po 2 dnech tam clovek nema co delat. To si radeji uzijeme klidu nekde na ostruvku :-). Zjistovala jsem I agentury, jestli by to papirovani neudelali za nas, tak udelali, ale stalo by to cca 40.000,- a stejne u nekterych papiru bychom museli byt osobne na podpisy, oni by jen vystali frontu a vedeli kam jit… A nevesty, ktere toto podstoupily mi psaly, ze uz by do toho nikdy nesly znovu. Do svatby jako takove ano, ale do toho papirovani ne;-). Tak to jsou nase duvody.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Mluvila jsem o tom s pritelem a mozna dalsi duvod muze byt ten, ze jsem si neco vysnila a zacinam se bat, ze to nebude tak dokonale jako v mych predstavach :-D. Ale mame pondeli, prace je nad hlavu, takze tyto nerviky budou fuc ;-). Myslim si, ze i kdyz se clovek vdava po druhe, tak to muze (a urcite u tebe i bude) krasne, romanticke a ne jen nejake oficialnosti :-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk ááááha :-)
Odpovědět
@eevviikk Ano s tím počítám, že to bude hezké, to je jasné :-) Do budoucna jsme s tím počítali, ale neplánovali sjme to nijak, takže to přišlo ze dne na den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 copak je zase prckům? ti se z toho nějak nemůžou vyhrabat co? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n A asi i rodince by to prislo lito, kdyby nemohli byt s nami a videli to jen na videu a fotkach :-D. Ale priznavam, je to hodne i o pohodlnosti :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk tak jako jasný. Taková předsvatební cesta. A stejně na tom "obřadu" je nejdůležitější ta atmosféra pro vás. Ty podpisy, to se udělá tu, a bude klid, vid :-)
Odpovědět
@chris_n Tyy jo pořád dokola, furt někdo prská a jak to jeden přestane mít, tak to má druhý, pak třetí.. no už snad přes měsíc v kuse :-(( Už at je jaro a teplo a jsme pořád venku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Uplne mi ctes myslenky :-). Jde o tu romantiku. Rano pekne snidane do postele, pak nejaky ten tracking na slonech, spolecna masaz, pak nas oddeli, abychom se mohli pripravit. Velke prekvapeni na plazi, kde se setkame, obrad v lehouckych satech bez bot, sumeni more :-D. A nakonec samozrejme vecere jen pro nas na plazi, pri svickach, pousteni lampionu stesti,… No uvidime, jak to vsechno dopadne 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 A ono je to obcas lepsi, ze to clovek neplanuje 2-3 roky, ale je to takova spontani vec, z lasky si prozit krasny, nezapomenutelny den :-D
Odpovědět
@eevviikk Tak my čekali na kluky až vyrostou a užijí si to taky :-D)) Už se těší až mamka bude princezna Fiona :-D))) (momentálně žerou Shreka totiž :-D))) )
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Tak sem ten potroublej papir od spanelu sehnala!!!!!Bude svatba!!!!Ale reknu ze sem si pekne makla... :-S
Odpovědět
@marcix No supeeeeeeeeeeeeeeeeer :-) To musíte dnes řááádně oslavit :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ha dneska experimentuju, tak snad zítra neumřeme na otravu jídlem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tebe zaměstnávají klucííí co? že tu moc nejsi...
Odpovědět
Když koukám jal je rozsáhlá diskuze tak nevím, zda-li můj příspěvek není zbytečný :-) ALe i já se přidávám k tomuto datu 8-)
Odpovědět
@chris_n nOOOOO, KDYŽ JE MÁM CELÝ DEN DOMA, TAK FAKT CHODÍM JEN NAKUKOVAT, sakra capsl lock :-((( prdím na opravu :-D))) Ale dnes byli zaltíčka, stihla jsem i pouklízet wc, koupelku a utřít prach!! to už tu dlouho nebylo :-D)) @markyza2710 Ahoj a vítej !! :-) žádné ostýchání a blahopřeji k hezkému datu!!! :-) Čím nás bude víc, nebudem se vlka báti nic hih :-D)))
Odpovědět
@markyza2710 Jsem tě šla špííízovat a vidím, že máš profil čistý jak ten sních co konečně odtál :-D))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 y dneska spočetli, kolik budeme potřebovat oznámení a ve středu to jde do tisku, juchůůůů
Odpovědět
@chris_n tak to už bude další posun směrem ku předu, co? :-) @sweetest Kdepak se touláš?? nemůžeš se odtrhnout od drahého?? :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 no jo. Jinak mě to ale nebaví, a to je jestě věcí, který to chce pořešit :-D už aby to bylo tu :-D spíš bych se ted radši realizovala v koupi bytu :-D
Odpovědět
@chris_n Jooo to se pak taky vyřádíš, až budete zařizovat.. Já byla v sedmém živlu :-D))) Hrozně mě ta realizace bavila :-) Kdy to vypukne, už?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 už se půjdeme asi kouknout na byt v sobotu
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Tak to je krasne :-). Urcite budou nadseni, jak bude maminka krasna princezna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n A jedete do tech Milovic?
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk no, do Milovic no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk pročpak vlastně?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?