Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@sweetest Coz zas jako jooooo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :-D :-D :-D :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
mám taky...mate stres, holky ?:
Odpovědět
Profilova fotka
@verlis1 Kdepáák,vůbec žádný stres ;-) Není důvod :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Pařit budem naštěstí na dvoře mlýna..zámková dlažba..ale obřad je na louce..hlavně aby už nepršelo, to bych byla jak bahení víla :-D =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verlis1 Mě už z toho hrabe...ještě musím umejt flašky na slivku, sehnat jabka na štrůdly, koupit drahému košili..doufám, že při tom shonu nezapomenem doma prstýnky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Co šatky?Už je máš?
Odpovědět
@ivitko_22062013 NEMÁM !!!!! ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
@ivitko_22062013 Ale zítra tam naběhnu a poinformuji se jak teda :D :D :D
Odpovědět
@ivitko_22062013 Broukůůůůů tak už jsem změřenáááááá a zítra holky asík už i zkouška..:-) povalí ted jen na mých šatičkách :-)
Odpovědět
@sweetest @chris @ivitko_22062013 A okamžitě sem něco nappište neb to vypada, že je to jen a jen muj soukromý chlív a píšu sem jen já :-D :-D :-p :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 píšu šípu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@chris_n nikdo nemá čas ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ale prd.... ja mam :-)
Odpovědět
@chris_n a nebavíš se semnou :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ty si vymýšlíš :-) jen nevím uplně záživné téma.... něco nadhod
Odpovědět
@chris_n já bych věděla, ale to zas není publkovatelné heh :-D)) jo a dnes už jsem odškrkla další věc, domluvená hostina a jsem nadšená :-) Já fakt nevím, že někdo stresuje u čísla 100 nebo 50... já mám 12 a ted terpve důležitré věci dávám dohromady.. :-D se pak nedivím, že není o čem spát, když už všichni všechno mají rok dopředu hih :-D))) to nenaražím samo na TEBE :-) :-*
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 no to je jasné, protože já spoustu důležitých věcí taky nemám :-D hehe a abys věděla, dneska jsem dělala k večeri salát :-) a včera kuřecí v mrkvi (v papináku) - ale to bylo na dneska na obed. jinak při 100 jsem byla akorát tak otrávená a řešila jiný věci :-D jooo to těch19 to už je jiná
Odpovědět
@chris_n přemýšlím, zda při sto jsem vubec věděla zda se budu vdávat :-D))) Ty jo, co mě dnes všichni provokujete s tím jídlem večer??? vy snad víte, že mám hlad a nevečeřela jsem?? :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 to si to věděla beruško, tlacháme tu už někdy od podzima :-D
Odpovědět
@chris_n víš, ž e tomu kdo mě nazve jménem zvířete odsekávám jazyk ??? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@chris_n Jinak to těžko, termín vím tak od ledna heh :-D))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ha, našla jsem to... 1 ledna si napsala poprve do diskuse
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 kdybych řekla kozičko, kravičko, nebo tak něco... tak to pochopím :-D :-D, ale beruška tě nemohla urazit :-)
Odpovědět
@chris_n nesnáším šmouly :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jako že nemám rád šmouly? mrzoute?
Odpovědět
@chris_n jo a když mě někdo nazývá zvířátky halvně :-D :-D :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Supéér, mám radost...já peču a peču a peču....Ještě musím taky uklidit auto, v úterý příští týden jedu pro šaty a je tam takovej chlív.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @chris_n @sweetest Tak holky...všechny na tom tak makáte, že sem nikdo nejde? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Bobe dorazil Ti ten balíček?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?