Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ne, seru na to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Kecáš :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 no ne, jen mám občas motýla v břiše, ale jinak nejak nevím, co dělat :-D dost věcí závisí na "tchýni"
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já už pěkně šílim...mám už strřevní potíže a nespím... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 fakt? to já zatím ne... ale už i Honza začíná být nervozní. My musíme udělat zasedací pořádek (až budou stoly :-D), jmenovky, strom musí dodělat honza. Dojet na matriku s písničkama (jo to musíme dovybrat a vypálit), zaplatit tam poplatek, domluvit se s DJ definitivně, s mámou musím koordinovat výzdobu aut :-D a stolů...jo a obědnat čokotyčky na dort :-D... hmmm, ja se vdávám za dva a půl tejdne? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No už se těším až o tom v září poklábosíme...ani nevíš jak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ahojky, zatím nic nedorazilo....od včera nejsem v Berouně, budu zítra, ale dcera nic nevolala, že by přišlo :-( Tak uvidím ;-)
Odpovědět
@chris_n Nevyšiluj!!! máš času jako husa klasů :-p :-p :-p :-p :-p Vše stíháš, uvidíš... když to stíhám já, tak ty stopro :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 A ty taky nekřepčíííí... :-D Sice posra**t se a vyčistit střívka je taky dobrééé, ale nestojí to za to, fakt :-o :-o :-o
Odpovědět
@sweetest A ty se nemrač, nesluší ti to drahušo :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Safra, to mě teda sejří...kdyby to nedošlo ani dnes, tak si je podám.Slibovali úterý...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Stále nic....čtvrtek :-) Zkus se tam zeptat, je to divné
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 Kdy, kde se mračím? Jáááá....se zatím usmívám, zatím vše klape :-D :-D :-D Zítra se chceme někam jet opalovat (já do šatů ;-) ), Tom a Terka aby nebyli jak běloby :-p , tak uvidíme kam to bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ty jsi už nějaká připálená, měla si osmahnutý obličejík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest hele co mám od mamky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jojo? ..přišlo ti. Krapet jsem se dopolko opalovali....měla by jsi vidět T. zadek, jak červená na semaforu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Téééédy, ten kráásnej...já mám dostat od kámošky, sem zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jo a jinak...opaluji ten dekolt, ramena a kus zad ...daří se ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Kudla...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ..v kapse otevřená !!!! Pátek a balík stále nikde :-S A prý " dnes podáte, zítra dodáme" :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Tak já nevím, tady píšou, že se to snažili už dvakrát doručit...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 OK, letím na poštu ze zeptat...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n WOW..krásnej..já ještě nemám 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Jedu, za chvilku jsem zpět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Asi bude stačit zavolat...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Tak jsem zpět...jsou to dementi!!! Když se koukneš na tu Informaci o zásilce, tak je tam napsána doručovací pošta Beroun 4 266 04, to se nedivím, že u mě nebyli, když to ani neexistuje ]-( Přitom na balíku je dobře Beroun 266 01. Bych fakt blila!!!!!!! :-S :-S :-| :-| No, ale balík mám a ještě jednou mooooc děkuji :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest mamka ho šila :-) a račte si povšimnout růžiček v barvách naší svatvy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Tak jsem to alespoň nepos...la..já :-D :-D :-D Beru nemáš zač, je to jen pár drobností, ale věřím, že se budou při úklidu hodit ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jsem si všíímla :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?