Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 kdepáák :-D no stres!! ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Stále nic, ale co..přeci se z toho neposereme :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Myslím na Tebe..kdybych Ti mohla s něčím píchnout....
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jééé..já tomu nerozumím...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Děkuji, jsi milá :* Něco najdeme...jen to holt nebude nazdobené, neb já nic nedělala, nekupovala a už to v plánu rozhodně nemám ;-) Hlavně, že se ta naše banda bude mít kde sejít u těch sudů,kýtičky a dalších dobrot :-D :-D :-D :-p Jsem optimista .....pesimistický :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Dyk jsem ti radila co si máš koupit...nepomohlo? Bych se divila, pankreolan pomáhá a pak je dobré si koupit Helicid...na žaludek náramně dobrá věc ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 čemu?
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest no, v lékárně mě dala něco jiného baba pitomá. A dneska mě k tomu chytly záda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No tomu, co jsi mi předtím odpověděla..ale už je to pryč... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Zkus naškubat luční kytky..když jsou svázané do malých kytiček tak vypadají moc krásně, taky budu škubat...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 že za to může řeřicha, mě tam nějak vypadlo slovo. Myslíme si to teda. Podle toho, co jsme jedli v neděli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ahááá...tak už jsem doma, ale nemyslím si, že by Ti to udělalo takhle špatně...Dyť je to jen "kytka"..kdybys snědla půlku pečený kačeny, tak to pochopím. :-D @sweetest @chris_n @silver2501 Holky už se mooc těším na to vinobraní...jen se musím přeobjednat u zubaře..týden před tím mám totiž to trhání horních stoliček..a to by se mi nelíbilo...takže to musím posunout až po.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivitko_22062013 no, já ji neoprala, tak jeslti na tom nebylo něco z krámu víš? něějakej hnus... bakterie.
Odpovědět
@ivitko_22062013 no to si určitě přobjednej, to by se ti špatně papalo pečené selátko :-D))) Holky odjíždím na služebku do Práglu, tak se mějte a nezlob te tu :-D :-D :-D @chris_n tak aspon ses ponaučila, že kytky se nežerou ale davají do váz (raději) :-D :-D :-D @sweetest snad dne s bude uspěšně a podělíš se jen se samýma dobrýma zprávama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :-D :-D :-D a budeš mít v práglu čas? na jak dlouho jedeš?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Si z toho chytla nějakej moribundus :-D
Odpovědět
@chris_n ahoj,byla jsem tam jen od rána do rána;-) jak se máte holky a co nového? tu zase chcije,doufám že se pořádně vyprší a náš termín bude uz jen hezky:-) @sweetest @ivitko_22062013
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ady taky chčííí
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n @silver2501 V Berouně také prší :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @chris_n @silver2501 U nás taky pršá... Holky dívala jsem se na dlouhodobou předpověď a hlásej v celkem teplo, ale bouřky.... :-| :-| ...Aby nás to z tý louky nevypláchlo...Šaty budu mít jak bahnice...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 na mě hlásejí pátek hezky, nedele hezky a sobota déšt a bouřky. Super ne? zahradní párty super
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 @chris_n @silver2501 ...přeci nemůže celý měsíc pršet ;-) mě Tomík slíbil na svatbu sluníčko :-D ...holiny si možná obuji ;-) Jinak jsem včerejšek opět celý den střízlivěla, kámoška se stala v út tetou a tak jsme šly zapít Honzíka......dala jsem si zákaz alkoholu až do svatby!!! Tfuuuj tajbl!!! :-N Místo svatby ještě stále není...Tom jel právě na schůzku na jedno místo, tak uvidíme. Až bude cosi nového...dám vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Ahooj...nehlásili u vás ty povodně??
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 tady je toho. Ale berounka je teda drsná asik co? Jinak praha zavírá metro, takže parádička
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ježiš, ještě že tu nemáme žádnou vodu.....
Odpovědět
@ivitko_22062013 @chris_n Psala @sweetest , že bude nejspíš asi odstřihlá :-(( Snad se brzy ukáže! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :-S holky to je hrozný... Kdybys s ní mluvila tak moc pozdravuj...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 @chris_n @silver2501 Ahojky sem tu na chvilku od tchana, o povodnich ani nemluvte :(((((( nasi v Praze vyplavenej kemp na Cisarske louce :'( v Beroune take hitparada........snad to nejak neovlivni svatbu :( na vychode ,Jaromer, take veselo.....snad nam to nevyplavi misto na obrad .....by mi asik jeblo!!!!!! Zitra uz bych mohla byt na netu, tak dam vedet co se deje dal. Drzte palce at nemusime rusit ci posouvat svatbu :( paaaa, prdelky...... vzpominam na vas
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest myslím na vás!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?