Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Taky na Vás myslím...Beruško, kdybys cokoliv potřebovala, tak dej vědět. Určitě to dobře dopadne....
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tak jak je u vas? tady uz sviti slunicko, tak snad je tam u as uz lip.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n @ivitko_22062013 @silver2501 Ahojky, tak zase po delší době nakukuji ;-) V Jaroměři dobré, nikoho voda nevyplavila, nemusíme pomáhat.....místo obřadu ještě nevíme,necháme to na příští týden..až opadnou a odtečou i zbytky vody co by mi možná tento týden kazily náladu. Přeci jen je to v lese,u potoka za Trutnovem a tam šlo vody z hor dost :-( Naši v Praze škody mají, ale zdaleka ne tak jako v roce 2002 , tak je mamka optimistka a tvrdí, že vše stíhají do svatby uklidit a 21.6. večer dorazí :-D V Berouně už je to horší...dům jako takový ok, jsme na kopci,ale chalupa :-( :-| :-( Zítra nebo v so,podle klesající vody bereme holiny, rukavice a jdeme uklízet...........tento víkend se měly péct s tchýní koláčky, nemůžu ani já ani dcera, tak holt nebudou. Nějak se mi zase vše sype pod rukama... v pondělí odpadla kadeřnice, ale už jsem našla náhradu a pak cukrářka na dort....zlomila si ruku :-) Je to Toma spolužačka a dělá dorty jen, že jí to baví...já nikoho jiného nesháněla a ni v tom východním kraji nemám ponětí kde sehnat někoho dalšího ]-( Tak mám teď vidinu, že nebude dort, ale ani koláčky....noo,asi bude jen maso :-D To je asi zatím tak vše, pokud nějaké novinky...písnu. Teď jdu pohledat rukavice, holiny, jedu nakoupit Savo a zítra hurá na bláto :-N Vzpomínám na Vás, jak asi doděláváte věci na svatbu ;-) páááááá, prdelky :-o P.S. v Berouně opět zataženo a asik bude pršet!!! Já se z toho poseru!!!!!!!!!!!!!!! :-(
Odpovědět
@sweetest Maso, masový dort - výborná volba !! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Nechceš třeba něco hodit do pošty?nějaký Sava a čistící prostředky doma mám, mohla bych večer udělat balík a poslat Ti to. Taky na Tebe myslíme. A na sladký prď, my s mámou už pečem celej tejden a jsem z toho uplně hotová...trochu ponorka :-S :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ty jsi tak hodná :-) To by se šiklo...v chalupě přes 1,60 vody :-( Do toho marodí dcera, nemůže se zbavit rýmy a kašle už 14dní... :-| Naši přijet nemůžou bo uklízí u sebe v kempu,aby mohli zase co nejdříve otevřít a neutíkali jim peníze....snad už jim pustí elektriku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Tak mi hoď adresu a já to dnes nějak dám dokupy a pokusím se to zítra vzít na poštu.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n @ivitko_22062013 @silver2501 Tak opět zdravím z Berouna...voda opadává, zítra vyrážíme na úklid :-( Včera jsem pořešila dorty, nová kadeřnice mi to snad zase nezruší (11.6.) ,na koláčky seru a asi i na zdobení aut. Nemám sílu a ani náladu někde něco kupovat, vyrábět (hlavně já,že ;-) ). Poprosila jsem kámošky opomoc s výzdobou statku, tak vyrábí a auta holt nebudou. Max. mě tchánovci pomluvía nebudu mít fotky auta či se nebudeme u něj moct fotit. Teď mám jiné starosti, k tomu tady poslední týden před svatbou musím nechat dceru (blbá škola :-D ), tak jsem se dohodla s kámošku, že na ní dohlédne a dá jí najíst ....já su tedy matka roku 2013 :-D :-D :-D :-D Tak nám držte palce at tu chatu nějak dáme do út, bo to zase musím na východ k té kadeřnici, zajet se domluvit na statek, pak zase do Berouna a v ne 16.6. opět na východ a tam zůstat až do dne D. Snad se už nic neposere !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Moni, držím vše co můžu... balík už je na poště..snad v úterý dorazí..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Jsi fakt moc hodná, za chvilku vyrážíme ...naštěstí venku svítí slunce a je vedro......doufám, že takhle bude 22.6.!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest taky bych vám ráda pomohla, co by se vám hodilo?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jééé, zase nová profil fotka ;-) Jsi moc hodná, já ani nwm...na povodně posílá @ivitko_22062013 čistící prostředky, za což jí moc díky :-) To spíš jestli Tebe něco nenapadá. Já už úkoluji i dcery kamarádek, at něco vymyslí na ta auta a výzdobu statku...některé už vyrábí úžasné kytky z ubrousků :-N Tak jak budeš chtít, Kriš ;-) Nechám to na Tobě :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sweetest No to já taky...včera říkali někde v televizi že v místě, kde máme celou svatbu je asi velká voda...my to máme ve mlýně, který je přímo na řece...tak doufám, že kdyby něco, majitel by nám volal..... :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tak upřímně z výrobních věcí ti s moc věcma nepomůžu, to tak maximálně vystříhat jmenovky na stůl :-) moc zručná nejsem :-) původní dotaz spíš byl, jestli by se vám právě nehodilo něco, co by vám pomohlo od pozůstatků povodně :-) Jestli chceš, můžu ti věnovat helium s balonkama. Já se bez nich obejdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 nechci malovat čerta na zed, ale radši si tam zavolej.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To si nedělej škodu ;-) Ono to nějak dopadne....hele jak to dopadlo s místem, když jsem nepanikařila :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Má to za úkol drahý..s majitelem mlýna komunikuje převážně on...hned ho jdu otravovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Bych tam zavolala.....já včera psala matrikářce, jak to vypadá na našem místě obřadu s potokem, či s vodou co teče/kla z Keeerkonoš a psala, že můžu být v klidu, že dobré :-) A budu držet palce,aby byl u Vás klid.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @chris_n Takže holky, teď nám volal majitel mlýna...prý to tam 3 dny stoupalo a hlídali vodu, ale teď už je to prý v pořádku, mlýn stojí a čeká na nás :-D :-D :-D :-D :-D Uff..to je úleva, docela jste mě dohoukaly... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Tak teď jen aby vyschla ta tráva na které budete pařit....aby to večer nevypadlo jako aréna na bahenní zápasy :-D :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n @ivitko_22062013 @silver2501 Tak včera mi kámoška volala, že s dcerou vytvořily nějaké papírové kytka na stůl a pověšení :-D Prý hledaladoma i balonky,ale nenašla. Mám radost, že to nebude tak holéééé ;-) Jinak včera práce cca 6 hodin na chatě, dnes také jedeme...naštěstí už slíbená sedačka + lednice od kámoše. Až jsem slzela :-N Já se zase ozvu, kočenky moje :-) :-) myslím na Vás :*
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest má nabídka balonků stále platí
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi zlatíčko!!! A byly by i s heliem? A kde předávka,nebo pošta? :-) Dělá mi to obrovskou radost a dojetí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest s heliem jsou. radsi bych ti to predala. ale do prahy asi cestu nemas vid?
Odpovědět
Dobrý den, letošní voda opět napáchala svoje. Já má před svatbou, takže jsem pořídila spousty věcí, ale bohužel už odvezla. Jediné, co mi přišlo včera je takové to obrovské srdce s polystyrenu a růžových růží na auto. Ráda zapůjčím, aby tě tchýně nepomlouvala hned od začátku. Pak už mohu nabídnout pouze ruce. Pokud budeš chtít, tak jsem z Prahy, do Berouna kousek. Katka
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ja jen, qby si ne přehlédla status od @cat35
Odpovědět
@chris_n twl, a já jsem se lekla, kdo se k nám na konečné přidal k 22-druhému červnu :-D nová profilovka ;-)
Odpovědět
@sweetest
Odpovědět
Profilova fotka
@cat35 Ahojky, jsi mooooc hodná ;-) Ale Tvá výzdoba na auto je růžová a já mám svatbu červeno-bílou :-. Za ruce také děkuji, ale mám v Berouně dost přátel, co přispěli rukama :-) Ale fakt dík,je to milé, že se cizí holky tak dokážou semknout když je potřeba.....pláčůůůů :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Opět se opakuji.....Blondýno !!!! :-D :-D :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?