Svatba 2021 - jsou tady nějaké nevěsty?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, holky :-) Jsou tady mezi námi nějaké nevěsty na rok 2021? :-) Přece jenom to není tak daleko, jak by se mohlo zdát :-)
Odpovědět
@werasz ty jsou take krasne, takove princeznovske 🙂 ja mam prave 36/38 a myslim, ze uz nemuzu urcite hubnout, abych tam mela take co dat, mam to na knop😀 ale libi se mi, jak jsou nadychane a nepotrebuji pod ne zadnou kruhovou spodnici...
Odpovědět
Profilova fotka
@sona_glombikova zdravim.krasne místo na hostinu máte.jsem taky z Ostravy a svatba bude 15.5 šaty zatím nemám můžete poradit ,kde jste si vybrala vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@zelinda Dobrý den, navštívila jsem salón Šaty pro tebe v Ostravě - Hrabůvce, kde proběhl výprodej šatů, kderé původně sloužily k vypůjčení. Tudíž některé šaty byly docela jeté, nic méně u těch mých jsou minimální škody, které na první pohled vůbec nejsou vidět. Přesto, že se se mi nelíbilo jednání paní, co zde pracuje, šaty jsou krásné a za tu cenu jsem je hned brala. Ale abych pravdu řekla, už bych je asi znovu nenavštívila, ten přístup byl opravdu zvláštní. Jinak žádný jiný salon už jsem pak navštívit nestihla, byla jsem pouze v Polskem Těšíně a tam byl velmi chabý výběr.
Odpovědět
Profilova fotka
Mé šaty vypadají takto. Těším se na ně, až si je řádně užiju 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@hanka_drabku jsou krásné 🥰
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Je tu prosím někdo, kdo má termín 8.8.2021?
Odpovědět
Profilova fotka
@venusv Jááá 🙂 😄 září 2021
Odpovědět
@maarket08 Ahoj Markét, my máme svatbu v Dolních Kounicích 15.5.2021. Na to, že jsem zasnoubená od Vánoc už máme termín, zamluvené místo, DJ + kapela, fotografa a rozřešenou vizážistku a kameru 😄. Co mě trápí je oddávající. Nemáte holky prosím nějaké zkušenosti s dobrými husitskými faráři v okolí Brna? Díky moc a gratulace všem 🙂 Budeme si držet palce, aby byl letošní rok jiný než ten předchozí a všem nám to klaplo.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetttur Ahoj 🙂 Nás bude oddávat farář Martin Kopecký z husitské církve. Jezdíme za ním do Dřevěného kostelíku v Blansku. Obávám se ale, že už volný termín mít nebude :-/ My máme svatbu 21.5.2021 a oslovili jsme ho v polovině července. Už jsme měli 2 sezení a od ledna nám začnou přípravky.
Odpovědět
@si_sk Ahoj, moc děkuji. O tom vím, oddával kamarády, ale je plný. Vzhledem tomu, že řeším svatbu od konce prosince, tak je nešlo oslovit dříve 🙂).
Odpovědět
Ahoj nevesty, jak pokracujete v pripravach? Nas ceka svatba v cervnu a ted resim co na kulate stoly za dekorace... Bude bily ubrus, staroruzova latka, uprostred kulatina z brizy a na ni chci dat vazu s kytkou a svickou, jeste bych chtela neco zeleneho kolem, mozna eucalyptus, ale nevim jestli zivy nevyjde draho. Budete nekdo zdobit sam velky sal? Chci jeste nejaka svetylka a balonky, jinak moc nevim co jeste a kytky...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@emii2 Ahoj, také budeme mít kulaté stoly s bílými ubrusy, na ně budeme dávat už jen pudrové ubrousky s rose gold textem, jmenovky a opět rose gold pětiramenné svícny doprostřed. Jsem zastáncem toho, že méně je někdy více. 🙂 Velký sál budeme mít také, ale ten je zdoben sám o sobě bohatě (svatba je na zámku), takže v tomto případě dekorace řešit nebudeme. Co se týče eucalyptu, viděla jsem celkem hezké na Aliexpressu, mrkni. 😉
Odpovědět
@itstereza Ahoj, dekuji za zpravu🙂 take to urcite nechci preplacane a premyslim o rosegold take, treba ramecky na menu, podekovani atd.. Prave nevim jake ubrousky vybrat, ruzove uz ne, to by bylo preplacane, tak mozna bile jen prevazat provazek a za to vetvicku neceho zeleneho. Z ali mam nejake umele kvetiny a ty sifonove latky na stoly🙂 Mozna bude lepsi vzit umely a pak ho jeste poslu dal... Na zamku to bude krasne😊
Odpovědět
Jeste se chci zeptat, budete mit deti starsich 6let samostatne u stolu, nebo s rodicema? Nemuzeme se dohodnout😄
Odpovědět
Profilova fotka
Já, já, já 😂😂😂😂. Ale svatbu budeme plánovat až od dubna, května - do té doby žijeme v UK. máme teď dost starostí se stěhováním 🙄🙄
Odpovědět
My budeme mit kolem 20 deti a vsichni budou s rodicema. Nebudou se moc navzajem znat a spousta jich je spis mladsich. Jinak ja budu zdobit celou stodolu, kde jsou vlastne jen svetylka na strope, jinak nic. Ale premyslet nad tim budu az na jare. Pojedou se tam se mnou podivat kamaradky, tak vymyslime neco az na miste.
Odpovědět
@opicka87 take bude kolem 20 deti, mladsi nechame urcite u rodicu. Ja bych to videla take i starsi u rodicu a udela se jim koutek vedle s pastelkama atd, at se pak nepovaluji po rodicich😄 ve stodole to bude take krasne, puvodne jsem chtela, ale co mame blizko, tak pronajem cena hrozna... Kdo mate kulate stoly, tak vy s rodicema budete u rovneho?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se hlásím 😀 Termín se rozsekne zítra, bude to červenec, srpen, nebo září. Prstýnek jsem dostala teprve ve čtvrtek.
Odpovědět
@petul_kobianova Máme svatbu naplánovanou na začátek dubna. Bude to malá svatba o 15tiledech, takže zatím doufáme, že to proběhne... Když tak přesuneme...
Odpovědět
Profilova fotka
@venusv jáá 😍☺️
Odpovědět
Nás to nakonec čeká v květnu. Držím všem palce, aby to tentokrát bylo bez přesunů😊
Odpovědět
Profilova fotka
@vercaburg i já 😊
Odpovědět
Ahojte holky. Tak jsme se s mým přítelem domluvili svatbu přesunout z 10.4. na 5.6. Nemám asi šaty, ani prstýnky nemáme a kdo ví kdy se uvolní opatření, aby jsme si to mohli v klidu vybrat. Tak snad to už klapne. A co vy? Jak se chystáte?
Odpovědět
Profilova fotka
Máme termín v srpnu. Zařizujeme pomalu, není kam spěchat. Jen doufáme, že nám obřad na zámku nikdo nezruší a oddají nás za jakékoli situace s jakýmkoli počtem hostů.
Odpovědět
@tapira 7.8. ale protáhne se to určitě do 8.8. 😄
Odpovědět
@misacechova95 Taky máme obřad na zámku. Musíme věřit 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@sanny16 Věřím 😊 jen jak čte člověk všude okolo, jak všichni přesouvají svatby a podobně, tak jsem z toho taková otrávená a smutná. Chceme se vzít, i kdyby jen se svědky... takže ano, věřit 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Mam svatbu planovanou na 7.8.
Odpovědět
Ahoj, máme svatbu v květnu. Jsem ráda, že jsem našla lidi co jsou v pohodě, protože mě štve, jak všichni straší s covidem. S chlapem nic přesouvat nechceme. Pevný nervy a ono to nějak dopadne 🙂
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?