Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
nie genialitka nech ta to nemrzi to je v pohode.ja som tam potom nasla ine.Ked si pozries moj album tri.tak satky charloty.Mam ich aj na sebe.nelam si hlavu :-) No bola si rychlejsia
Odpovědět
ja som tiez nevedela najst saty na svoju postavu a hlavne kvoli svojej vyske
Odpovědět
mona00 chcem ti pomoct ja by som ty vedela predat svoje svadobne satky aj s doplnkami sa dobru cenu,ale neviem ci by sa ti pacili kazdy ma iny vkus a styl nechcem byt dotierava a hnusna
Odpovědět
Profilova fotka
ja som zase naslo dost sat,len ja mam svoju predstavu co chcem.genialitka:ja som hovorila aj v regine nech si objednaju viacej takych siat,na taky styl,lebo dost bab hlada take ;-)
Odpovědět
Vazne? ked som ich ukazovala v mojom okoli tak podla reakcii nic moc ale ja som ich chcela aj tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne tiez hovorili co mam v albume lissety ze sa mi hodia viacej ako tie charloty ale mne sa pacili tie charloty.pozerala si si album?
Odpovědět
natrix: veru harmonogram svadobneho dna, to bude dobry chaos:))) ja idem ku kadernicke do salonu, a potom k vizazistke... to zaberie asi cele dopoludnie, potom mozem utekat domov, obliect sa a o tej 12 tej sa ist fotit:))
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam kadernicku na siedmu,potom kozmeticku,utekat domov,rychlo obliect lebo bud budeme o 11.00 v meste alebo o 11.30h a tej istej ide aj maminka aj ku kadernicke aj kozmeticke
Odpovědět
ja idem so sestrou, aspon bude sranda... teda dufam ze sa aj trochu zasmejeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale ja este take stresy ani nepocitujem.moc sa uz tesim.Na organizaciu,budeme mat prvych druzbou a dobreho starejsiho
Odpovědět
ja sa tiez tesim... ziadny stres teraz v podstate nemam.. bude to dufam len taky prijemny adrenalin v ten den D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to ano.Ja som povedala ze dve ceresne to spravia a myslim ze nebude ani medzi nami taky stres ked uz budeme spolu na foteni ako keby sa predtym chvilu vidime a ideme do kostola.
Odpovědět
Článek se načítá
Oki nevestičky, idem hajat... majte sa pekne a dobrúúúú :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobru nocku.ved sme tu zostali uz len mi dve.pa pa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baby teda, som tu nei jeden večer a kolko toho napíšete :D takže, e.lle: my sa ideme fotiť na červený kameň a kade tade po ceste, takže 3 hoďky je akurát. Mona: ja sa chystám si prcnúť ale zo dve hrušky určite,a by som sa vóbec dokázala ísť fotiť, hrozne to totiž nemám rada :-S čo sa týka stylingu: na siedmu idem kaderníčke, potom k našim domov, tam príde vizážistka, potom tak okolo 10:30 odchod na fotenie, aby sme max o 14:00 boli doma, potom odobierka a hor sa do kostola. Všetko pendlujeme medzi Bratislavou a Kalinkovom, takže sa dosť najazdíme :-. ale teším sa, už sa to blíži vcelku rýchlo...zachvílu koniec januára...inak baby, neviem či to len mne...ale mne tak rýchlo dni ubiehajú...vidím to furt jak objednávam obedy do škôlky...je pondelok a zrazu objednávam na piatok...strašne rýchlo mi to ide...niekedy mám pocit, že nestíham nič... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ajojky!ja mam naplane zase ceresnu :-D aj mne to ide rychlo a stale ma nieco napadne co este nemam
Odpovědět
barchee, mona: taky si budu muset něco dát... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
inak na tom veľtrhu chceme pozrieť naše poháre, a také drobnosti všelijaké na výzdobu možno a tak...celkom sa teším, že akurát vyšiel veľtrh pred svadbou x-) tatino už degustuje tú našu svadobnú 52 % domácu hrušku :-D myslím, že dva frťany mi budú bohato stačiť do večere :-. :-D ...inak už máme dohodnutého kuchára, vybavujú sa čašníci a koncom januára idem s mamčou vybaviť a doladiť komplet výzdobu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aspon viete ze nebude pokazena ta hruska.Baby dnes mi volali zo salonu.Zajtra alebo stvrtok maju prist satky.Tak piatok tam budu.Dufam,ze budu take podobne aspon ako som im dala na obrazku.Ale moc sa tesim :-D .dnes som bola aj v dalsom salone ale nic moc.Jedny som skusala,ale neni to ono
Odpovědět
Profilova fotka
uvidíš, ale držim palec, aby si si už vybrala :D
Odpovědět
Profilova fotka
no to dufam aj ja.Lebo ked nebudu pekne tak mozem ist asi do partizanskeho,Nitry a tak dalej :-D ale mali by byt.lebo maju byt robene tak nejako ako ma genialitka satky.a tie sa mi hrozne pacili
Odpovědět
ahojte, tak uz som tu aj ja.. moni tak dufam ze najdes saty ake si si vysnivala... my sa prave dohadujeme na obruckach, vieme asi ake chceme, tak dufam ze budu na veltrhu... ozaj, taka otazocka, menovky na stol si davate robit alebo si ich vyrabate same? Chcela by som si ich sama vytvorit, len nemam ziadny napad...
Odpovědět
Profilova fotka
sharmana.my sme sa nakoniec rozhodli ze menovky nechceme.Ked sme to spominali hostou tak sa im to moc nepozdavalo.My sme to vyriesili asi tak ze sme si napisali taky zoznam asi kto bude sediet.Ale mozu sa poprehadzovat a druzice to budu usadzat.Nas je okolo 60 tak to sa v pohode da.Keby nas je viacej uz to je horsie.Kto kde si sadne a kto chce byt pri kom tak nech si sadnu.my sme to dali mlady a stary
Odpovědět
aha, lenže moje družicky nepoznaju rodinu priatela a asi by tam nastal trochu chaoz... nase rodiny su kazda z ineho mesta... jedna kamoska dala na zaciatok svadobnej saly tabulu, kde bolo napisane kto kde sedi a hostia potom isli sami na svoje miesto.. ale neviem ci to tak spravim aj ja
Odpovědět
sharmana: my budeme dělat jmenovky, nepotřebuju striktně, aby seděli nějak přesně, ale je blbý, když 4 členná rodina nemůže sedět spolu, protože jsou vedle sebe třeba jen tři místa, ... :-p Budu si je yvrábět a inspirace je tady v albech spousta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aj to je dobry napad.ja som tiez nad tym rozmyslala.my dame obidve rodiny dokopy nech sa spoznaju len ze budu oddeleny mlady a starsi
Odpovědět
Profilova fotka
ja mám vybraté hotové menovky a určite zasadací poriadok chcem...len nech je pekne všetko zorganizované a každý vie kde sedí ;-)
Odpovědět
no ved ja uz nieco vymyslim, len neviem este ani v akej farbe budem ladit salu.... musim objednat navleky na stolicky a podla toho budu aj doplnky..
Odpovědět
shar: no já bych dala plánek na dveře a ještě jmenovky, aby to nepopletli a nemuseli chodit kolem stolů, kde teda kdo sedí... a potřebovala bych to vědět přesně, kvůli dětským stoličkám a vegetariánovi... ;-) :-D
Odpovědět
natrix: no asi to tak spravim...a myslim ze u nas su len sami mäsožravci, tak s tym by som nemala mat problem :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?