Menu Forum

Svatba 18. 7. 2014, co jste již zařídily?

9. čer 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
terionka
11
Registrovala se 13. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Trutnov, Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
terionka
11
Registrovala se 13. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Trutnov, Region Trutnov.
 Ahoj nevěsty, vdáváte se některá v létě? Jak jste na tom, co jste již zařídily, co stále sháníte?
2. dub 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kajjina
5
Registrovala se 3. února 2014 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 3 přátele. Region Turnov.
fotoportrét
fotoportrét
kajjina
5
Registrovala se 3. února 2014 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 3 přátele. Region Turnov.
 ahojik, já mám svatbu 12.7.2014. Zatím mám zajištěné místo obřadu, restauraci na oběd (ale možná ještě bude změna), prostory na večerní hostinu, hudbu, fotografku, dort. Oznámení máme už vymyšlené,ale ještě jsme ho nedali dělat a zbytek se nějak plánuje. Zítra jdu volat kvůli koláčkům, tak snad domluvím vše potřebné,aby se trošku i máma uklinila emoticon Jinak pomalu začínám vyrábět dekorace, vývazky a řeším tak nějak pořád co a jak. Šaty ještě nemám,ale nehrotím, nějaký snad budou? emoticon Co ty? přijde mi, že všichni už mají všechno a já nic,ale teď se uklidňuju, že už jsem to nejdůležitější zařídila a zbytek nějak pomau dáme emoticon Pevný nervy emoticon
2. dub 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terionka
11
fotoportrét
fotoportrét
terionka
11
 @kajjina taky tak emoticon po tom, co jsme zajednali radnici a restauraci mi spadnul kámen ze srdce, zbytek už se nějak zařídí... s těmi rodiči to máme podobně, řeší to víc než my emoticon tento víkend jsme zažili bezvadnou party a pokusím se dotyčné DJe pozvat, aby nám zahráli na svatbě, byli by úžasná třešnička na dortu, bavili by se mladí i staří... tak ať se daří a vše klapne!
3. dub 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaenik
1
Registrovala se 5. září 2013 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 18. července 2014
fotoportrét
fotoportrét
jaenik
1
Registrovala se 5. září 2013 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 18. července 2014
 My máme svatbu 18.7.2014, a právě z důvodu celkem vytíženého měsíce na svatby jsme začali zařizovat již v září, takže vše, co bylo potřeba zamluvit, je zamluvené, teď už nám chybí pouze drobné detaily jako např. dokoupit pár bílých svíček k dekoraci na stůl, vytisknout navržené svatební noviny, poděkování rodičům apod.
4. dub 2014 v 08:49  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maky6
Registrovala se 3. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
maky6
Registrovala se 3. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 @kajjina @terionka konečně někdo normálníemoticon
4. dub 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
viki83
2
Registrovala se 7. března 2013 na beremese.cz. Přidala 939 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
viki83
2
Registrovala se 7. března 2013 na beremese.cz. Přidala 939 příspěvků. Region Praha - západ.
 ahoj holky, my to máme až v srpnu, ale v podstatě už mám asi všechno...svatba a vše ostatní bude na statku, matrika zajištěna, dort, květina, vizážistka a fotografka předjednána, vývazky kromě ženicha a synovce mít nikdo nebude a ostatní doladím v červnu s majitelem statku, který nám tak na 50% bude zajišťovat občerstvení. Jinak šaty už mám.
4. dub 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
neuzilka (38 r.)
2
Registrovala se 26. února 2008 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 15 přátel. Říčany, Region Praha - východ.
  • Svatba byla 12. července 2014
    Průhonice, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
neuzilka (38 r.)
2
Registrovala se 26. února 2008 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 15 přátel. Říčany, Region Praha - východ.
  • Svatba byla 12. července 2014
    Průhonice, Region Praha - východ
 My máme 12.7., mám šaty, ženich oblek, místo obřadu, restauraci, kapelu, foto + video, vizážistka, prsteny, auta. Teď řeším oznámení, doplňky a zbývající detaily. Kytkuu domluvenou s kamarádkou, stačí doladit až tak za měsíc. Koláčky peče skoro tchýně, dort nevím emoticon
4. dub 2014 ve 14:28  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wyxi28
19
Registrovala se 2. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 124 příspěvků. Má 12 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
wyxi28
19
Registrovala se 2. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 124 příspěvků. Má 12 přátel. Region Praha.
 Ahoj, my mame svatbu 15.8.2014, mame: svatebni saty, oblek a kosili pro zenicha, misto obradu a hostiny, vytvoreny svatebni web a odeslany link lidem, ktere budeme zvat emoticon, oddavajiciho, DJ, hudebniky na hudbu k obradu a fotografa. Mam nakoupenych par malickosti, ale z dekorace jeste temer nic, ani oznameni. Musim rict, ze beremko me trochu stresuje, kdyz vidim nektere alba z priprav nevest, ktere maji treba svatbu jeste pozdeji nez ja a maji temer vse hotove... emoticon Uz jsem z toho i mela par "nocnich mur", ze je den D a ja nic nemam .... emoticon
4. dub 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jessica3
4
Registrovala se 9. července 2013 na beremese.cz. Přidala 62 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
jessica3
4
Registrovala se 9. července 2013 na beremese.cz. Přidala 62 příspěvků. Region Ostrava.
 Ahoj tak ja mam svatbu 6.6. a mam saty, oznameni, domluvene misto na hostine, zamluveny kostel, DJ a koupenou dekoraci na me a zenichove auto emoticon chybi kadernice, kosmeticka, prstynky, oblek pro zenicha, kytice, dekorace, nakup alkoholu, doresit hudbu na obrad, nemam boty, bolerko, vlastne krome satu nic emoticon a svatba za 8 tydnu emoticon
5. dub 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terionka
11
fotoportrét
fotoportrét
terionka
11
 Co je nového, dívky a ženy, pokročily jste? Nám se navzdory nekončící rekonstrukci bytu a stěhování i týdennímu pobytu na vodě daří zařizovat další věci. Tento víkend jsme vybrali hudbu, kterou zbývá definitivně potvrdit (čtyřčlenná kapela), konečně jsme se dohodli na vzhledu svatebního oznámení, zbývá ho objednat, sehnala jsem vysněné boty a příští týden mě čeká zkouška účesu.
Chybí toho taky dost, ještě objednat dort, kytku (předběžně vybráno, konzultováno), sehnat kabelku, dekorace, vymyslet pro ženicha, co na sebe... Zatím musím třikrát zaklepat, všechno jde emoticon
25. kvě 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janule1992
Registrovala se 10. července 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek. Milovice, Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
janule1992
Registrovala se 10. července 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek. Milovice, Region Nymburk.
 Ahoj,my máme taky svatbu 18.7. Jen mám pocit poslední dobou,že nic nestíhám. My máme zajištěné pouze svatební oznámení,které už je rozdáno.Prstýnky.Místo ,kde se uskuteční hostina a zároveň ,kde se odehraje zábava.Dort máme zajištěný i kytičku.Panenku na auto i cilindr,který sr dozdobí kytičkou,kterou budu mít já. Ještě chci sehnat organzu na dozdobení auta.Mám i stuhy na výzdobu okének a antén.Košíčky na zvací koláčky.Koláčky budeme rozdávat někdy kolem 23.6..V tomhle týdnu jdu si koupit šaty,boty a zbytek na dozdobení sebe.Musím sehnat boty,kravatu a košili na ženicha. U kadeřnice jsem byla Minulý týden na konzultaci,na zkoušku a melír jdu až 4.7.Příští úterý jdu zase na zkoušku ke kosmetičce.Objednané mám i vývazky,a budu jenom doufat,že paní je stihne udělat.Co musím ještě dodělat je svatební kniha a strom. No jednoduše to shrnu,už aby to bylo za mnou začínám být nervózní.
9. čer 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí