Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
no mozno je tri hodky dost,ale aj podla toho kde sa idete fotit.My to mame 20 minut tam a 20 naspät a plus u nas sa budeme fotit.tak stale nad tym rozmyslam,ci radcej na 11.00 alebo na tu 11.30
Odpovědět
Ahojte dievcence, buduce manzelky :-D
Odpovědět
No ak chcete vediet, ako pokracujeme tak salu som nasla, ideme ju zajtra pozriet ale bojim sa ze bude draha ]-( no ved uvidime. Inak tento tyzden mame oznamka, uz sa tesim. Co sa tyka obrucok ja som chcela kombinaciu zlteho a cerveneho hned odzaciatku, ale vyhrala u nas trojkombinacia ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ked mas 40min le cestu- tak potom oki my mame od 12-14 ale zase mame obrad o hodinku neskor ako ty
Odpovědět
Profilova fotka
My by sme sa chceli ked tak vrati este pred druhou,nech si trosku odychnem.Baby ale ja este nemam tie svoje vysnene satky :-( este stale hladam
Odpovědět
mona00: este nemas saty? fiha, tolko veci mas vybavenych a toto najdôležitejšie xixi... neboj zozenies.. a aku by si mala predstavu?
Odpovědět
Moni a v com to viazne? preco nemas satky? nedari sa ti najst tie prave?
Odpovědět
Profilova fotka
No ja som mala svoje vysnivane satocky uz zajednane len som ich musela zrusit,ako som uz davnejsie pisala.No a stale som nenasla celkom tie prave teraz.Cakam ze mi zavolaju zo salona,lebo som im nechavala nacrt ake by som asi chcela.no a povedali ze do 15 mi zavolaju a stale nic. genialitka,gratulujem ze sa vam podarilo aspon nieco zohnat
Odpovědět
Moni to ma mrzi, neboj najdes tie prave ;-) Mozno maju vsalone viac prace, neboj oni sa urcite ozvu..Alebo stale hladaju tie naj pre teba x-)
Odpovědět
holky, jak jste na tom s nějakým časovým harmonogramem svatebního dne? Máte už něco, nebo aspoň představu? A necháte se česat v salonu, nebo kadeřnice přijde k vám?
Odpovědět
hlavu hore, urcite najdes krasne satky a ak sa ti neozvali oni, tak sa im trosku pripomen ty a skus hladat aj niekde inde... bola si v Nitre? tam myslim maju dobry vyber, tiez by som tam isla, ale mam to trochu od ruky
Odpovědět
No to vobec ja osobne nemam doriesene a ani premyslene ;-) vlastne uz sa tesim na stav manzelsky :-D a co ty? mas nieco? nejake napady? 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
cauko baby mozem sa pridat do debaty :-)
Odpovědět
kludne sa pridaj ;-) ale neviem ci tu nepisem iba ja :-D ked ja sa tak tesim a som taka stastna x-)
Odpovědět
genialitka: však tak to má být :-) :-D
Odpovědět
samá slovenka tady :-) :-D
Odpovědět
ale dnes vynimocne velmi ja neviem co ma premohol taky pocit.. x-) kazdej ho doprajem x-)
Odpovědět
baby ako vam idu pripravy
Odpovědět
Profilova fotka
genialitka,a ktorom salone si si kupila tie satky?ja som ich chcela tiez ale uz ich predali z toho salonu :-)
Odpovědět
gen: jinak já se taky těším, ale někdy mě to dost zmáhá ta příprava svatby, momentálně do toho zkouškové a práce... :-p
Odpovědět
baby ak by niektora s vas potrebovala doplnky ku satam zavoj,rukavicky a stolu okolo pliec tam mam na predaj sa symbolicku cenu
Odpovědět
No ak mam byt uprimna Moni tak z Reginy v topolcanoch :-|
Odpovědět
Profilova fotka
v pohode.Ale ja ked som isla do reginy prvy krat tak som chcela tie ale hovorili ze uz su predane.a Ked sa smiem opytat kolko stali
Odpovědět
no uprimne mna to aj mrzi, ale ked moje srdce po nich tuzilo uz dva roky. vlastne ony sa mi ozvali samy, kupila som ich 6.10. a stali 6 tisic.
Odpovědět
mona00 chcem sa opytat aka si vysoka,ake hladas svadobne saty styl?kolko chces dat za ne?
Odpovědět
Natrix: ja som na tom podobe, skola, praca a svadba - je to moc a citim ten stres
Odpovědět
Profilova fotka
to je v pohode.Ja som tam isla okolo 20.10.Kamaratka ich mala tiez na svadbe pred rokom a pol.Ja tiez hladam take nieco.tak to je super cena.A aj mi slubili ze take nieco donesu,tak som zvedava este pockam tento tyzden
Odpovědět
Profilova fotka
ja som vysoka tych 172.no urcite nechcem davat 20 000.ja som jedny pekne nasla.Ale pozicanie stalo 16900 a plus ktomu zaloha 2200 co som uz nechavala v salone to nechcem dat
Odpovědět
vlastne mne bolo jedno kolko stali, chcela som ich silou mocou. chcela som ich aj dat sit cez asap ale bala som sa. Moni, mna to naozaj mrzi...
Odpovědět
mona00 preto sa pytam lebo u nas v kosiciach mas v salonoch vypredaje svadobnych siat od 2.000 do 5.000 ale ty si s topolcian tak to mas daleko skus daj do google vypredaj svadobnych siat v inych mestach
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?