Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
mona00. a kde mate sobas? v kostole v To alebo inde? ja tiez este neviem ci fotenie o nejaku pol hodku neposuniem, drahy mi pride aj s rodinou zo stredneho slovenska, tak je to organizacne dost narocne.. asi pride najskôr on už doobeda a potom dojde jeho rodina, aby necakali niekde vonku.. ved aj auto sa bude zdobit v Topolcanoch, lebo to by sa po ceste znicilo... ozaj objednavala si si niekde aj navleky na stolicky, resp. celu vyzdobu saly?
Odpovědět
Profilova fotka
My mame sobas v Oponicach v kostole a tiez u nas aj v kulturnom.Navleky som si zajednavala na juhu ale vyzdobu do saly nie.To mi pride robit kamaratka co chodieva na svadby.My sa budeme fotit v meste a tiez u nas v kastieli preto to mame aj tak skor.Ale väcsinou co pocuvam tak chodia okolo tej pol dvanastej
Odpovědět
aha jasne, môžeš mi poslat kontakt cez ip u koho na juhu si si objednavala tie navleky a aj cenu za navlek s maslou? nemam predstavu kolko ma to vyjde, budem mat asi 60 ludi na svadbe..
Odpovědět
mona00. dakujem za info, no vies my sme sa rozhodli este len koncom novembra pre svadbu a este sme to chceli osobne oznamit obom rodinam, takze vybavovat sme vsetko zacali az v polovici decembra.. a tie navleky mi vôbec nenapadli, az teraz pozeram na fotky a vyzera to pekne, tak rozmyslam, ze si ich objednam... snad este nieco zozeniem... :-)
Odpovědět
Aj my máme naplánovanú svadbu na 18.04....a icm bližšie to je tak sa mi vidi ze cas ide velmi rychlo... akurat v utorok mame nauku...dievcata, obrucky uz mate?
Odpovědět
allie69. prave dnes sme boli vyberat obrucky presli sme vsetky najvacsie shoping centra v Blave a nic, bud boli nenormalne drahe znackove s diamantmi alebo len sedy priemer, ktory ma vôbec nezaujal:)
Odpovědět
hm...my sme boli vo stvrtok dat objednat..no maju nam zajtra volat ci vedia zohnat taky druh cerveneho zlata aky potrebujeme,,, ze ked bude tak to trva mesiac kym ich urobia, lebo to musi byt rucna praca
Odpovědět
Profilova fotka
no musis vyskusat a uvidis.mne sa teraz zda ze sme si vsetko mohli zacat vybavovat aj skor. :-)
Odpovědět
takze chcete z cerveneho zlata? alebo nejaku kombinaciu? hm to môže byt zaujimave.. mojmu drahemu sa pacila tiez obrucka z bieleho zlata v kombinacii s cervenym
Odpovědět
Profilova fotka
sharmana:ani mi nemame este obrucky.strojime sa na to cez vikend.chceme ist do trencina pozriet.My chceme zase klasiku zlte zlato
Odpovědět
no my tiez chceme kombinaciu bieleho a cerveneho... a toje trosku problem, lebo jedna obrucka bude vazit cca ako 1,5 obrucky a musia to specialne rucne vyrobit... pokial tocervene zlato vobec zozenu, lebo robia najma s bielym a zltym
Odpovědět
mona00:veru videla som pekne zo zlteho zlata, takych maju v Blave bohaty vyber... len priatel je narocny, chce masivnu a nepacia sa mu vzory na panskej, tie damske su trosku lepsie vyzdobene, s nejakymi kamienkami a potom ta panska pri tom dost zanikne..
Odpovědět
Článek se načítá
idem pa.rano musim do práce vstavat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no neviem aj ten moj je narocny.Chcie tiez taku masivnejsiu a rozmyslal nad kamienkami.Ale ja zase nechcem kamienky.Tak chceme gravirovane.ale bud su tak obycajne ako su vsetky uz niekolko rokov alebo zase malo.Ozaj a svadbu budes mat kde?
Odpovědět
obrad mam na urade v TO a oslava bude v kulturnom dome v Nemčiciach, je to pekny kulturak, blizko mesta a byva mi tam brat..
Odpovědět
Profilova fotka
no to viem kde.V nemciciach nam robi jedna pani zakusky :-) no ved sa mozno uvidime na foteni :-D.a satocky si si zajednavala asi tiez v blave ze
Odpovědět
mona00: predstav si, ze saty som nasla v TO, mala som stastie, myslela som, ze budem musiet z blavy priviest.. ale popolnocne este nemam.. a neviem ani ake by som chcela.. vlastne ani topanky.. no mam este co robit xixi.. oki padám do hajan, zajtra pracujem.. vsak sa tu este stretneme...papa a pozdravujem aj vsetky nevesty v predsvadobnom osiali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja tiez idem uz hajat.tak pa pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale ste rozbehli baby :-D my chceme masívne obrúčky z bieleho zlata, kombinácia lesklého a pieskovaného s kamienkami na mojej aj frajerovej obrúčke, chceme rovnaké ;-) Mona, len hodku a pol na fotenie???? My máme na to vyhradené 3 hodiny a to nám povedal fotograf !!! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
cauky, my mame fotenie od 12-14 hod, teda dve hodky a to nam poradil fotograf tiez.. zalezi na kazdom kolko chce, postihat sa da hocico. obrucky sme objednali tento vikend a budu na konci marca.. uz sa tesim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fúúúúha, to nejak dlho trvá, nie - tie obrúčky... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my budeme mat na fotenie zatial vyhradene dve a pol hodiny.ale rozmyslame ze to dame o pol hodinu este skor.lebo my sa budeme fotit v meste v parku a u nas v kastieli
Odpovědět
Ahojte, no tak dnes sme boli pozriet svadobne oznamenia, ale asi pockame na svadobny veltrh, hrozne predrazene a este same prirazky, sadzby, balne.. a neviem co si k tomu este povymyslaju:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ano.ja som si priamo objednavala cez pamas.robilo to rozdiel aj 6 sk.a kedy je veltrh a kde
Odpovědět
mona00: pozri si to na http://www.bkis.sk/de/kultur-in-brati... http://www.kamdomesta.sk/bratislava/i... môžu tam byt zaujimave veci
Odpovědět
Profilova fotka
no len skoda ze to je v Blave.to sa tam veru asi nedostanem.Nebolo by super keby nieco take urobia v Nitre alebo Prievidze,trnava a tak nieco blizsie :-D
Odpovědět
to ano, chapem ze nevesty ktore nie su blizko blavy, su trosku diskriminovane... ale mam pocit ze v mensich mestach niekedy lepsie nakupis ako tu... a okrem toho dnes som prave pozerala oznamenia tej istej znacky ako spominas, ale podla mna nevedia co pytat a ešte aj tie poplatky, sadzby, balne a postovne... to je prehnane..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ano.ale ked si zoberas ze ked si to davas cez svadobny salon tak tie sadzby a balne platis tak isto
Odpovědět
Profilova fotka
barchee: tie obrucky: ak by som mala svadbu aj za dva tyzdne - tak mi ich urobia, ale kedze mame az za tri mesiace - tak sme sa dohodli ze na konci marca to staci. my mame oznamko z www.psgrafika.sk a nemozem vynachvalit - super cena, vyber, kvalita a rychlost... a pácia sa :-) osobne si myslim ze tri hodky na fotenie je az moc
Odpovědět
ved vo svadobnom salone som pozerala... ale viem o inej firme, ta mala svoj katalog aj v To v jednom svadobnom salone, napisala som im na ich web a maju tiez pekne oznamenia a lacnejsie.. budu na veltrhu, tak preto sme sa rozhodli pockat.. a na veltrhu pozrieme asi aj obrucky a mozno nejaku vyzdobu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?