Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
ahojky:-) úplně z jiného soudku, mám dilema. Šaty mám barvy šampaň, jaká se k tomu hodí barva punčoch? Připadá mi, že bílá bude jak "pěst na oko" a tělový jsou zase moc tmavý, ani nevím, jestli je něco mezi tím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bonavia:uz som rozmyslala aj ja nad tym ale ja neviem ci by som znieslla biela na sebe.Ja si dam asi telove.Ale urcite najdes aj tych telovych viacej farieb
Odpovědět
je pravda, že se teď chystám na návštěvy solárka, tak přeci jen trochu chytnu barvičku a tělové budou ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jednoznačne telové....aj keď mám šaty biele, ale budem mať určite telové samodržky, alebo pančušky - také tie lesklé trblietavé chcem :D
Odpovědět
Profilova fotka
baby, volaká som nervná v poslednej dobe...furt som nabrúsená, blbo spím...šibe mi asi alebo čo... :-S
Odpovědět
přesně!! dneska jsem se vzbudila v 02:43 a čuměla jsem hodinu do tmy než se mi zas podařilo usnout.
Odpovědět
bonavia: to záleží na Tobě, ale mám takové tělové, že od barvy kůže nejdou rozeznat, i tmavé... takže okouknout víc obchodů :-)
Odpovědět
jinak šaty mám smetanové, punčochy jsem chtěla tělové, ale kamarádka s Irska mi poslala smetanově bílé (v albu) takže si je vezmu, stejně to pod šatama nebude vidět... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby,tak to si neni sama barchee.Nie ze sa bojim ale tiez nemozem zaspat a kolkokrat sa mi snivaju take sprostosti.Ako napriklad ze nam neprisiel na svadbu fotograf a ani moj svedok.Nakoniec sme zo svadby nemali ani jednu fotku.Je to sprostost,lebo v rodine vsetci maju fotaky a budu ich brat : :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte baby, som tu nova a aj ja mam termin 18.4. Prosim vas, co vsetko uz mate vybavene? Je teda este skoro nic - okrem terminu v kostole, svadobnych siat, saly a fotografa . A tiez sa v noci budim... ze to nestihnem!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No vitaj:my mame salu,kuchara,obsluhu,starejsiho,fotografa,Dj,kostol,skoro saty,tiez zajednane zakusky uz mame aj rozpis tak nakupujeme co potrebujeme,kameramana,oznamenia a uz aj porozdavane skoro vsetky,zajednane navleky na stolicky.Tiez zajednane nechty,kadernicku,kozmeticku.Uz nam chybaju len obrucky a nastavajucemu oblek.Uz len nakupujeme co vsetko potrebujeme.Alkohol na vysluzky,na hostinu,material na jedlo a tiez na zakusky.To mame uz mi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To si ma teda vobec nepotesila ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ale neboj.my to mame zase v predstihu.My sme svadbu zacali planovat a uz na zaciatku decembra sme mali skoro vsetky tie veci.Da sa svadba stihnut.Kamaratka ta ostala tehotna a do dvoch mesiacov zbuchali svadbu so 100 ludmi.tak si myslim ze mas to stale v pohode.to su uz len drobnosti tie ostatne vece :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale ja som neni nervózna zo svadby...ani vlastne neviem z čoho...hovadiny sa mi snívajú tiež statné... :-S my sme boli včera na matrike oštemplovať tú žiadosť o uzavretie manželstva a v piatok ju nesieme do kostola :-) ...z tých poučení by sme sa radi nejako vyvliekli... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ved ja som tiez neni nervozna,len ze sa mi snivaju sprostosti.Tak mi ide na prvu nauku este len tento vikend :-D Nas pan farar povedal ze mame cas.ze stacia nam dve nauky a staci :-)
Odpovědět
ahojte, dnes som bola pozriet nejake spodne pradlo pod svadobne saty... Mate niektora skusenosti s nalepovacimi silikonovymi samodrzkami ako nahrada podprsenky pod svadobne saty? Chcem vediet, či to bude dobre drzat..
Odpovědět
Ahoj :-), sharmana, jen jsem nakoukla, tak ti rovnou odpovím - jsem si koupila tu přilepovací podprdu a super, ALE jakmile se malinko zpotíš, tak se okamžitě odlepí a prsa nezvedne, jen tak trochu stáhne k sobě, takže podle mě zbytečná investice ;-).
Odpovědět
emmili. dakujem za info.. budem mat korzet, takze by mi to nemalo nikam spadnut.. asi to risknem, lebo podprsenku nemozem mat, chrbat je totiz priesvitny...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sharmana ja vyuzivam silikonovu nalepovaciu podprsenku skoro na kazdu akciu, ak mam mat nejake spolocenske saty a urcite ju budem mat aj teraz a este som s nou nemala nikdy problem. ale ak ju nemas na prvom pouziti a spotis sa, tak ano moze sa odlepovat
Odpovědět
Profilova fotka
Ajojte!baby mam satky uz aj ja a problem mam vyrieseny
Odpovědět
mona00:to su saty z ukrajiny?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja neviem,kde ich zohnali v salone.a ktore myslis teraz?
Odpovědět
Profilova fotka
super mona, sú v albume? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
poslala som ti to to ip
Odpovědět
neviem,ktore si si vybrala tak radsej nic ,sorry
Odpovědět
Profilova fotka
barchee.ja som ti pisala na facebooku.ano bol to ten pocit.A pacia sa mi este viacej ako tie charloty.ja ked som ich zbadala na figurine.prestala som aj dychat :-)
Odpovědět
moni a ktore satky si si vybrala nakoniec? tesim sa aj za teba :-)
Odpovědět
mona: tak to je super! Máš je v albu? jak vypadají? Pochlub se ... :-) x-)
Odpovědět
super moni, tak mas naozaj o starost menej.... ako sa inac mate kocky? este stale som nezohnala starejšieho a vidim to dost biedne:(
Odpovědět
Profilova fotka
my akurat ideme za par minut za panom fararom.dnes sme boli aj u suleka v trencianskej turne zajednat obrucky :-) idem pa pa zatim sharmana:to ja som mala problem najst tiez v okrese som uz nezohnala v oktobri
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?