Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
mona00: tak pekne, ja idem obrucky este len cez vikend pozriet a dufam ze si nieco aj vyberieme :-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
no sharmana.my sme chodili po topolcanoch,Nitre a tiez u znameho v trnave a ziadne sa nam nepacili.nakoniec sme ale stvoro vybrali na internete co ma sulek a nakoniec tam mal asi 100 obruciek a vybrali sme si celkom ine.ale pekne a super cena
Odpovědět
Profilova fotka
jaj baby, neska som mala taký ten debilný svadobný sen :-S ...že som v deň svadby nemala ešte topánky a celý sen som zháňala topánky, potom nasnežilo, tak som si chcela dať pod šaty čižmy...bola som v tom sne nervná jak delo... chichi už mi asi fakt začína načisto šibať :-D dnes si idem dohodnúť podrobnosti výzdoby, tak sa teším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ajojte!Mohli by ste mi poradit trosku?Ktore sa Vam na mne pacia najviac.Tie leticie alebo tie pod cislom 47 to su posledne zda sa mi v albume cislo 3
Odpovědět
Profilova fotka
A barchee.Nic si z toho nerob.Mne sa minule zase snivalo,ze drahy si zabudol topanky u nas tak si potom obul stare a nechcel sa teda uz prezliect.za to mi povedal ze fotit sa nejde.tiez dobra sprostost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mona00: jednoznacne u mna Leticie - tie ti krasne sadli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mona, jednoznačne tie leticie...tie ti lepšie sedia , aj keď mne sa viacej výzorovo páčia tie posledné šatky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ved to mne sa tiez pacia obidvojo,ale tie posledne su trosku krajsie. :-) dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
to áno, sú ligotavejšie ;-) ty musíš vedieť, v ktorých sa cítiš krajšie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ano.ale trosku som vahala,lebo obidvojo su moc pekne a mala som problem sa rozhodnut trosku
Odpovědět
ahojte, tak dnes som si kupila korunku na hlavu, je krasna aj ked trosku drahsia... neodolala som :-) moni sedia ti leticie..
Odpovědět
sharmana: no tak šup do alba :-)
Odpovědět
Článek se načítá
natrix... rada by som, ale nemam tu fotak, zabudla som ho v praci :-) ale určite ju odfotim
Odpovědět
shar: tak teda počkáme ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, takže už mám aj výzdobu dohodnutú :-D vo štvrtok si idem pre topánočky a potom ideme na povinnú diskusiu o plánovanom rodičovstve...či čo.... :-S :-D snáď to nebude dlhšie jak hodinka.... :-p
Odpovědět
Ahojte, tiez planujeme svadbu na tento termin. Ako citam, mate uz vela vybaveneho, som asi daleko za vami.... viete mi poradit, potrebujem objednat slane na svadbu... Bude nas cca 30 ludi a vobec neviem odhadnut, kolko by ho asi bolo treba. Pri kolacoch mam jasne, ale tu vobec netusim. Kolko ste objednavali vy?
Odpovědět
Profilova fotka
slané kúpime tak od oka, naša cukrárka ich tiež predáva, tak si necháme poradiť od nej. V nedeľu tam ideme, tak potom ti napíšem, kolko sme zobrali...ale nás bude 80... :-)
Odpovědět
Jasne, dakujem. Ja som to potrebovala vediet len priblizne, lebo to neviem odhadnut. Nasa cukrarka vobec nerobi slane, tak to musim objednat inde, ale vsade sa tvaria, ze je to dost individualne a spravia mi kolko chcem... Tak sa budem tesit na tvoj prispevok, verim, ze mi to pomoze
Odpovědět
Profilova fotka
barchee:to komu idete na diskusia?My sme boli u farara asi pol hodinku.Nieco nam povedal a spisali sme zapisnicu.Dnes sme chceli ist na matriku,ved tam zase nebola matrikanka.Tak tam sme to ani nevybavili :-(
Odpovědět
Ahojte, mozete mi niekto povedat, kolko vas vyjde taka svadobna torta? Viem ze kazda torta je ina, ale nemam ani sajnu, v akych cenach sa to pohybuje a kolko by uz bolo za tortu vela... No a dnes som si kupila topanky k satam.. dodam do albumu, ale dnes som pre istotu zabudla kupit baterky do fotaka xixi
Odpovědět
Profilova fotka
Ajojky!No my si davame robit do krasna.Vychadza to tych 3 eur bez materialu.Ja som si vyberala tri lebo babky chceli nech si vyberiem.Tak mam trojposchodovu,zamok a jednu s kocom a s konami
Odpovědět
3€? torta? nieje to nejake lacne?
Odpovědět
Profilova fotka
hop to malo byt 30 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mona si sa pomýlila s tou cenou, ne? :-D to aj ja by som chcela tortu za 3 € chichi, naša 3-poschodová výjde cca 2500-2800 SK...to je volaké centrum QuoVadis sa volá a tam on robia volajaké diskusie, a odtial máme doniesť potvrdenie, že sme tam boli...potom ešte 3 alebo 2 poučenia u kaplána a potom volakedy týždeň pred svadbou či kedy skúška obradu...teda tie organizačné pokyny, že kto kedy a kam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No veru sekla som sa :-D Tak my sme boli u farara prvy krat teraz:spisali sme zapisnicu,chvilku nam nieco povedal,no neboli sme tam ani hodinu.Mame dojst este raz a potom stvrtok pred sobasom na spoved a tie ostatne posledne informacii
Odpovědět
mona00, barchee: dakujem za infosky... a kolko kilova je asi ta 3 poschodova torta co si davate robit?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ti neviem povedat presne,to si nepamätam kolko uz hovorila.
Odpovědět
aj tak dakujem... ja by som chcela tiez 3 poschodovu, bielu či smotanovu.. nic prehnane, len nejake ružičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja budem mat tiez hlavnu iba taku nejaku.A ked tak len sosky hore :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kolko má kíl to neviem...ale stačí pre 80 ľudí =-) ja chcem krásnu tortu, bude kombinácia bieleho a smotanového marcipánu - ale takého mäkučkého mňamkového, teta cukrárka má síce v ponuke len kale a ružičky marcipánové, ale ja by som chcela tulipány, uvidím, či sa mi ju podarí ukecať...dúfam, keď ne, tak neva, budú ružičky :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?