Svatba 16.6.2012

Zobraz úvodní příspěvek
Kdo bude mít svatbu v tento termín??? Co máte už všechno zařízené??? Taky jste měly už takový problém sehnat hudbu a fotografa???
Odpovědět
;-) @arakad Jo to holka nevím.Pořád mám dilema zda uděat si trička nevěsta a ženich nebo si koupit šaty na převléknutí či zda v nich vydržím mám to ještě otevřené
Odpovědět
@nwa to máme stejné dilema :-D
Odpovědět
@arakad Šaty mám sice lehké,ale kdo ví?Víš jak od rána sešněrovaná tak uvidíme ,ale raději si udělám zadní vrátka a nějaké šaty si pořídím.Mi ted spíše nejvíce vrtá v hlavě kde sehnat košilku nějakou bílou na ty křtiny :-|
Odpovědět
@arakad Tak ted mi ještě psala kočena s tím diářem a výjde mě na 222 to je zadara ,že?Na to,že je to růčo práce a na zakázku
Odpovědět
@nwa tak to je pěkná cena. A s těma křtinama ti teda neporadim - kdy to budeš mít?
Odpovědět
:-| @arakad Ted jsem měla učení se pravoslavné církve a sednout jsi jdu s Popem příští týden takže pak uvidíme kdy to spácháme.Jen bych raději počkala až bude trochu tepleji zmrznu v té kapličce jen v té košilce mokrééé
Odpovědět
@nwa hmmm o tomhle já nic nevim, takže zkušenosti nepředám :-S Já jsem nevěřící, takže .....
Odpovědět
@arakad Představ si ,že nemůžeš mít nic jen tu košilku a snad mi povolí majtky.A ted jak to vše prosvítá..No mazec a správně by tam měli bát rodiče z obou stran a fotit to.panebože to nedááám :-D
Odpovědět
@nwa ježiš (pardon :-D ) tak to je síla. to ti teda nezávidim - pak se podělíš o dojmy :-)
Odpovědět
@arakad No já veřím,ale žádný fanatik taky nejsem.Znám plno zmetků co chodí jak slušnáci na bohoslužby a v soukromém životě jsou to prasata.No já to musím absolvovat at můžeme mít svatbu v kostele mi teda v kapličce ;-)
Odpovědět
@arakad No neboj já to tak zase nežeru hihi. :-D
Odpovědět
@arakadJsi mi připoměla film Dědictví."jak spolu můžete dělat jeden nevěří v boha a druhý né
Odpovědět
Článek se načítá
@arakad Ty jsi mi tam usla co?No je docela už hodin taky asi zalehnu zítra mě čeká výroba výzdoby na židle :-) Dobrou nocku :-)
Odpovědět
@nwa jen jsem se přesunula do ložnice ;-) tak dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
..já jen k tomu křtu,já jsem věřící římskokatolická církev a o křtu téměř polonahé ženy jsem neslyšela....křtí se hlava..čelo..jak u dětí tak u dospělích ....zajímavé
Odpovědět
@blancina Jsem taky u římskokatolické, ale u pravoslavné to bude asi jinak - vzpomeň si na film Moje tlustá řecká svatba, jestli jsi ho viděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie jojo,viděla .. nevím do jaké církve chce slečna vstoupit,ale úplně ně to zaskočilo..
Odpovědět
@nwa Přečetla jsem správně, že chceš do pravoslavné? @blancina Tak jestli jsem to správně přečtla, tak do pravoslavné. No a v tom filmu ten ženich konvertoval k pravoslavné (teda esli si to dobře pamatuju), a musel být v bílé dlouhé košili a ponořili ho do veeelké křtitelnice :-) Jinak "u nás" se polívá hlavička a maže se olejíček na hrudník (u dospělých na líčka) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie no jo máš pravdu,koukla jsem na foto a oni se koupají v bazenku
Odpovědět
@moonie @blancina Holky neděste se.Bude to normální křest jen s tím,že tam se neponořuje hlava ono náš pop to dělá tak jako kdysi. ;-) Myslím si,že všude je to jinak,Každý má trochu odlišný průběh neděste sehihi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,koukám kolik toho všeho už máte připraveného a děsíííííteeee měěěě =-) Já jsem si k tomu všemu vymyslela udělat si svatební dortík sama...takže nakupuju ještě věci na marcipán a zdobení...Takže si asi budu muset vše začít psát....jinak polovinu zapomenu ;-)
Odpovědět
Tak po nějaké době přispěji svou troškou do mlýna :-) Už se nám tisknou svatební oznámení a dnes jsem si chtěla jet koupit svatební boty a oni neměli mou velikost, tak si musim ještě tak měsíc počkat :-(
Odpovědět
Našla jsem kontakt na svatební boty na míru, které vycházejí jako boty z obchodu. Zvolíš si tvar, barvu i ozdoby. Jestli budeš chtít, pošlu ti to vnitřní poštou. Neboj, všechno zvládneš :)
Odpovědět
@anicka_1 Prosím pošli mi taky odkaz, těžko sháním boty, tak kdyby bylo nejhůř :) Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, termín máme stejný, téměř vše důležité je zařízené, ale s hudbou teda máme problém taky :-( Bud je to moc drahé, nebo spíš všechno obsazené. Zvažujeme druhou alternativu DJ. A proč tohle datum? Chtěli jsme hlavně za pěkného počasí. V květnu se brát nemá a prázdniny např.loni téměř propršely a hodně přátel odjíždí na dovolené. Takže dáváme naději teplému červnu. Všem přeji at mají krásný svatební teplý den :-)
Odpovědět
I my máme toto datum. A důvod? 4.7. 2011 jsem byla požádána o ruku, část rodiny je do 9.6. mimo republiku, 23.6. se nám moc nelíbilo a chceme sobotu. A 16.6. 2012 je krásné datum... Takže proto :-) Máme místo obřadu, odpoledního juchání, fotografa a oddávajícího, mám koupené šaty a máme objednané prstýnky. Teď bychom potřebovali vyřešit oznámení a zamýšlíme se nad svatební cestou.
Odpovědět
Tak mě se navíc ještě podařilo sehnat vizážistku, která mě nalíčí a učeše u mě doma, zamluvili jsme cukroví a dorty, předběžně máme už vybrané prstýnky a oznamko, jen objednat. Snažím se vlastními silami vyrobit jmenovky a vývazky, tak snad se bude dařit. Šaty půjdu zkoušet nejdřív až v březnu :(
Odpovědět
Ahoj, taky se hlásím do party na 16.6. :)
Odpovědět
Holky, máte všechny zajištěné kameramany na své svatby, nebo se někdo rozhodl, že mít kameramana nebude???
Odpovědět
:-) =-) @lucika87 Kameramana??Jéje to mě ani nenapadlo .Myslím,že postačí foto
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?