Svatba 16.6.2012

Zobraz úvodní příspěvek
Kdo bude mít svatbu v tento termín??? Co máte už všechno zařízené??? Taky jste měly už takový problém sehnat hudbu a fotografa???
Odpovědět
@arakad Víš co ti řeknu...Myslím,že je jedno co kdo má.Každý podle svích možností.A někdy jsou honosné a bohaté svatby a nevydrží ani rok.Hlavně aby jsi byla štastná a užila jsi vše ;-)
Odpovědět
@nwa přesně tak ;-)
Odpovědět
@arakad Jinak koukám,že jsi vsadila na klasiku červeno bílou.HIHI já taky mám červeno bílou jen bordo ;-)
Odpovědět
@arakad Jen aby vše dobře dopadlo toho se nejvíce bojím aby se lidi bavili.No mám bohužel pozvané i ty co nějak extra nemusím.Ti si zgustnou..Už to vidím jak budou remcat..No co nadělám.
Odpovědět
Profilova fotka
..holky já taky nemá žádný diář,jen obyčejný sešit na poznámky,stejně v něm pořád něco škrtáme a přepisujeme..tak normálně..pořád jen hledám něco hezkého a za rozumnou cenu,svatební diář za ty peníze určitě ne.
Odpovědět
Ahoj, přidávám se k termínu ;) My máme zamluvenou matriku, fotografa, místo hostiny a to je zatím vše... dneska nám odřekl kameraman, takže kdybyste o nějakém levném věděli.... sem s ním ;)
Odpovědět
Ahoj :-) tak se k vám přidávám. A s fotografem mám problém pořád. Zatím mi neodmítli jen dva ale zase se mi nezdá cena :-S a jinak máme zařízený jen termín a prstýnky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se přidávám k 16.6.
Odpovědět
Profilova fotka
a máme zamluvené místo na veselí po obřadu, fotografa, mám koupené šaty a vymyšlené oznámení... ještě musíme na matriku dodat potřebné dokumenty a zamluvit místo na oběd.... a lámeme si hlavu s prstýnkama...
Odpovědět
@blancina já mám taky jen obyč.sešit - protože přesně jak píšeš, škrtám tam, zapisuju momentální nápady, které pak rozvíjím, mám tam i kontakty a datumy .... Takže pro mě nutná pomůcka, ale sta bych za to taky nedávala
Odpovědět
@lucasem prstýnky taky ještě řešíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@arakad a chcete bílé zlato nebo něco jiného? my přemýšlíme o chirurgické oceli nebo stříbrných...
Odpovědět
Článek se načítá
@lucasem ještě nevíme - nejlépe bílé zlato za rozumnou cenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@arakad no právě ta cena bude u nás asi rozhodující...
Odpovědět
my jdeme prstýnky omrknout na veletrh tenhle víkend... sice jsme už měli vybrané z netu, ale fyzicky pak v obchodě neseděli na prstě... takže určitě doporučuju oszkoušet víc tvarů, lesk/mat, barva zlata ;)
Odpovědět
@arakad Taky mám bíle zlato a pžítel normální on má už zlatý řetízek a nehodilo by se mu to a já zase nenosím žluté zlato..Jinak máme konbinované mat z leskem.Moc hezké ;-) V březnu máme zkoušku teprve se nám dělají
Odpovědět
@nwa my je ještě ani nemáme vybrané :-|
Odpovědět
@arakad No mi je nechaváme dělat a chtějí at je ještě zkusíme pak nebudou tak oteklé ruce hihi..Jinak vyšli nás na 3 500 oba dva..Ale s tím ,že jsme dali i vlaství zlato :-)
Odpovědět
@nwa tak to je krásná cena x-)
Odpovědět
@arakad Ted jsem se bavila s kočenkou co mi bude dělat diářek na míru.Bude nadupankovaný.Je z látky romantický karečko se dvěma ptáčkama kteří budou prošití a budou držet v zobáčku srdíčko a bude na dvojité zapínaní a červené knoflíčky příští týden ho mám.. :-)
Odpovědět
@nwa na co to? Na zapisování a plánování příprav? Nebo na něco "spešl" ?
Odpovědět
@arakad Ted na plánování a později třeba jen tak nebo to nechám jako památku sakum pikum :-)
Odpovědět
Tak dnes si přidávám na seznam - vyřízeno oznámení. Řeknu vám ale je to zážitek, vybrali jsem si je po netu, ale nakonec vidět je naživo je něco jiného. Tak jsem jeli do města, kde taky ty co sjou na netu tisknou. Takže z původních dvou podle nás nejhezčích přání jsme si nevybrali a vybrali jsme si nakonec uplně jiné, které z fotky na netu vypadalo ne až tak pěkně :-)Nakonec nás ale zaujalo. Ale teda sejít se v názhoru na oznámení, písmo, barvu, motto a text, to je tedy zážitek :-D
Odpovědět
@pavla88 Mě to čeká,ale mám výhodu.Můj na vše zatím říká to je hezké dnes jsem byla vybírat s ním oblek a první jsme hned koupily.Tak samo jsem to měla s šatama i prstýnkama takže pohoda hih ;-)
Odpovědět
Tak nevím zda to půjde zvětšit ,ale chtěla jsem se pochlubit co mi snad už zítra dojde.Mimochodem také odtud.. ;-) Je to spona nad závoj a je skoro přes celý zadek hlavy ;-)
Odpovědět
@nwa paráda, ty už jsi sladěná komplet, ne? Máš už i botičky?
Odpovědět
@arakad No jasné,ale nepochopíš za kolik haha za 150 od tamanů,ale jak popelka.. ;-)
Odpovědět
@nwa to je super já mám odsud z bazárku za myslim 300,- a chci si pak koupit ještě balerínky na přezutí
Odpovědět
@arakad To já je mám na malém podpadku takže v tom vydržím celou dobu ;-)
Odpovědět
@nwa a šaty budeš pak převlíkat?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?