Menu Forum

Svatba 16.6.2012, okres Hodonín

6. únor 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
kateczka
23
Registrovala se 9. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 41 přátel. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
kateczka
23
Registrovala se 9. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 41 přátel. Region Hodonín.
 Ahojte holky, vdavate se nektera v tento termin? hodte sem prispevek, at muzem probrat pripravy, vyzdobu, jidlo, svatebni hry a taaaaak....at se nam to lip planuje emoticon
9. led 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dadisska
Registrovala se 9. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dadisska
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky kateczka, my se budeme brát čtrnáct dní před váma, ale zato ve stejném okrese emoticon Jak jsi na tom s přípravama? My (soudě podle jiných diskusí) jsme trochu ve skluzu, protože jediné co máme teď jisté, je místo a čas obřadu... a lehce oťukáváme místa hostiny a začínám se rozhlížet po svých šatičkách... emoticon
10. led 2012 ve 03:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kateczka
23
fotoportrét
fotoportrét
kateczka
23
 ja jsem na tom byla podobne emoticon ted uz mam misto, kadernici, kuchare, fotografku a hledam kameramana. Bydlim v Anglii, tak vsechno resim pres net emoticon zatim mam docela stesti, ted resim vyzdobu a barvu emoticon kolik mate lidi?
12. led 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dadisska
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dadisska
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky, tak taky už jsme trochu pokročili - už máme místo na hostinu, catering, odpolední "pařbu" a fotografa emoticon O víkendu vyrážím do Prahy na šaty. Jelikož nepatřím zrovna k malým nevěstám, tady v okolí mám problém. Tak snad to bude úspěšný výlet emoticon Jinak hostů jsme napočítali tak kolem 60.. Nevíš náhodou o nějaké kosmetičce?
13. led 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nwa
4
Registrovala se 10. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 358 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
nwa
4
Registrovala se 10. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 358 příspěvků. Má 14 přátel.
 Tak vítejte ..Konečně někdo kdo má stejný datum emoticon Já zatím nic moc nemám zato plnou hlavu heh.Jen šaty mám čekají mě křtiny at mohu mít svatbu tam kde chci atd..atd...Takže mám co dělat a na vše jsem sama hlavně,že je dobrá nálada.. emoticon
13. led 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kateczka
23
fotoportrét
fotoportrét
kateczka
23
 Dadisska: od kud zhruba jsi?ja budu mit snad make-up od jedne moc sikovne pani. zatim jsem na ni slysela jen chvalu emoticon
Budu mit kolem sta lidi. vsechno si zarizuju sama, vetsinou po znamostech, muj drahy se angazovat moc nechce emoticon
13. led 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dadisska
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dadisska
  • Neví, kdy bude svatba
 @kateczka A je ta paní kosmetička přímo z Hodonína či z okolí? Můžeš mi prosím napsat její jméno? A jak to vypadá s vašim kameramanem - podařilo se ti nějakého objevit? My jsme původně žádného nechtěli, ale teď už o něm začínáme uvažovat. Jenže samozřejmě žádného neznáme... Jinak Praha ohledně výběru šatů pro mě velmi zklamala... Ale myslím, že teď už jsem konečně našla "ty pravé" emoticon ...
3. únor 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kateczka
23
fotoportrét
fotoportrét
kateczka
23
 Ja jsem byla na saty nejdriv v Hodonine, ale tam se me nelibili a pak jsem jela do Holice a tam jsem si vybrala hned a o dva tis.levnejsi emoticon
kosmeticka je z Velke nad vel. takze pro tebe bude lepsi nekde od Hodose. Myslim, ze je nejaka dobra v Luzicich, skusim se poptat jak chces.
Kameramana mam z Blatnice, dela moc pekne videa, delal nam v rodine skoro vsechny svatby.
Odkud mas saty?
6. únor 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
Registrovala se 2. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
Registrovala se 2. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků a 1 album.
 @kateczka Ahoj, sice nejsem z Hodonínska, ale o okres vedle emoticon chtěla bych se zeptat an ten Holíč, jak se tam pohybují ceny a jestli mají výběr? Plánuju se tam jet tento týden podívat. Díky za info emoticon
6. únor 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kateczka
23
fotoportrét
fotoportrét
kateczka
23
 ...takze byla jsem tam v salonu Lirio, je to hned u hlavni cesty naproti Bille, pani jsou tam moc prijemne a zrovna dostali nove saty, vyber maji v porovnani s ostatnima asi nejlepsi.uplne nove saty, ktere jeste nebyly pujcovane me vysli na 6.000kc, ale plati se v eurech, chteli zalohu 70eur. a jeste k tomu mas vedle ve zlatnictvi 10% slevu na prstynky.A pak jsem jeste zajela do skalice, jsou tam dva salony, ale vyber nic moc a saty meli drazsi.taky je pry dobry salon na Myjave.
6. únor 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
7. únor 2012 ve 04:53 • daninota