Svatba 16.6.2012

Zobraz úvodní příspěvek
Kdo bude mít svatbu v tento termín??? Co máte už všechno zařízené??? Taky jste měly už takový problém sehnat hudbu a fotografa???
Odpovědět
1
4
5
proc se musi zarizovat dopredu?? kazdy salon jich ma vic ve 38 pocitam :s
Odpovědět
Profilova fotka
@honey fakt to chceš nechávat takhle na poslední chvíli? i tak budete mít dost stresu, - a 16/6 je celkem oblíbený termín, takže možná šaty budou dost probrané, zvlášť, jestli nemáš (což nevim :) ) uplně konfekční velikost. - navíc před svatbou se šaty docela často upravují na míru, což nějakou dobu trvá - doporučuju mít definitivně vybráno aspoň měsíc předem a 14 dní před pak definitivní úpravy....ale jsem nezkušená, vdávám se poprvé (a chci i naposled) :-)
Odpovědět
@honey tak velikost 38 je určitě častá, ale na červen jsou šaty dost rozpůjčované. Ale pokud nejsi náročná a spokojíš se s jakýmikoli, tak určitě seženeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pridavam se k vam (i kdyz na beremku jsem uz dost dlouho). My mame zarizene snad vsechno krome toho nejmene prijemneho - placeni. Mame zaplacenou zatim asi jen petinu cele castky. Navic mi ted delali akutni opravu zubu za "krasnych" 40 tisic, tak nam to v rozpoctu dost chybi :-( Ale delame co muzeme, tak to snad nejak dopadne. Musime pozitivne myslet a tesit se.
Odpovědět
@arakad na saty narocna nejsem:) mam 4 dny pred svatbou dovolenou a muzu je venovat shaneni satu - pri nejhorsim zajedu do vetsiho mesta... @pappaaja na satech mi vubec nezalezi (jedinou predstavu mam o zavoji), jinak k tem upravam- jak tomas Ty? 14 dni predem? Jinak "svatbu" budu mit od stredy do utery (polovina hostu bude z ciziny) a ted musim planovat dopravu, ubytovani, stravovani, program... takze to kolem me jde nejak stranou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dámy, tak se k vám musím připojit, taky máme tento datum a na to, že do svatby zbývá 53 dní, to máme docela na háku a ještě nejsou hotová ani oznámení :-D :-D Čí je to chyba? No toho flákače co si ho chci vzít...on pořád říká že ONO SE TO nějak stihne, tak ho v tom prostě nechám vykoupat a basta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@honey to je skoda - dyt je to PREDEVSIM o tobe - a o nastavajicim, samozrejme :) Jinak ano, upravu satu mam 14 dni predem - tu posledni - aby na to bylo dost casu a ja pritom nestacila ani moc zhubnout ani zloustnout. Preju at si to uzijes a je to pro tebe den, na ktery budes rada vzpominat, koukej vetsinu ukolu delegovat na pratele! ;-)
Odpovědět
Ahojte slečny :-) taky se přidávám k vám. Vzhledem k tomu, že jsem necelé tři měsíce po porodu a mé stále hladové mrně mi stráví skoro celý den u prsa, tak toho taky ještě moc zařízeného nemám :-p teď hlavně sháním dort, ale je to docela problém. tak se začínám bát, jestli si ještě budu moct vybýrat.. máte už obědnaný dort? a budete mít i dort pro maminy? :-)
Odpovědět
@budulinekk ahoj - vítej v klubu :-D my dort zatím vybraný nemáme, zatím máme jen v cukrárně termín a podrobnosti se chystáme teprve domlouvat. Jinak dort pro rodiče určitě nebude, jídla bude dost, tak jim plánujeme spíš fotoknihu - aspoň jim zůstane památka
Odpovědět
@katchib ahoj tak jak to vypadá s oznámením? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@arakad No po tomto víkendu by údajně měla být hotová pdf verze na rozeslání po mailu a pak snad v brzké době bude už i finální papírová podoba, ale čert ví jak to bude....jestli to půjde takhle dál, budem oznámení rozdávat společně s vývazkama až ve svatební den :-D A do toho mi klenotník ZAPOMĚL na prstýnky, takže to bude ještě asi zajímavé :-D
Odpovědět
@katchib tak to určitě. Troška napětí, no :-o ale co, nějak to vždycky dopadne, hlavně, že se máte rádi ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@arakad Tak teď se moc rádi nemáme, protože jsem zkritizovala výběr košile a kravaty....ale trochu té "předsvatební itálie" snad neuškodí :-D
Odpovědět
@katchib o to je pak lepší usmiřování ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky udělaly jste mi radost :-) už jsem začínala mít stresy, že ještě nemáme oznámení, jak na to koukám, nejsem sama :-D snad to do příštího víkendu stihnem objezdit a rozeslat...
Odpovědět
Profilova fotka
my máme oznámení doma skoro už od začátku března, ale ještě je nemáme všechna rozdána a rozeslána ;-) Ale už se to pomalu tenčí. Teď řešíme nejvíc raut (bude místo hostiny), který si celý budeme dělat svépomocí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky vsem co se berou 16.6.2012 :) ja se ten den taky budu vdavat a uz se na to moc tesi.doufam ze nam vyjde pocasi mame totiz obrad v zamecke zahrade na Konopisti. pripravy mame v plnem proudu uz na zbyva jen vymyslet uces,kytici a jak nazdobit auta a da se rict ze mame vse hotove.
Odpovědět
Ahojky nevěsty, my máme svatbu také 16.6.2012 :-) Svatba bude v červené. Mám šaty, boty, ženich už má oblek a vše na sebe. Dort ještě vybraný nemáme,ale mám termín na ochutnávku. Výzdoba na svatební stoly by nám měla přijít tento týden. V pondělí nám přišly prstýnky. DJ na večerní oslavu mám také a i fotograf je zamluvený. Květinky jsou také zařízené. Ke konci května jdu na zkoušení účesu a na nehty,Jediné co mi ještě chybí je nějaká ozdůbka do vlasů, naušnice a něco na krk.
Odpovědět
Ahojky, tak my máme svatbu také 16.6.2012 ve 12:00 :-D. Šaty zařízeny, oblek ženich jen dokoupit kravatku a košily s dlouhým rukávem, prstýnky doma, oběd zařízen v restauraci, svatební oznámení s výslužkou rozvezené, jídlo a pití zařízené, kytky a výzdoba také, 29.5. jdu na zkoušku účesu, teď doladit kosmetičku, nechtíky a bude snad už hotovo :-) . Jen aby vyšlo počasí, protože máme také svatbu venku u řeky, tak už se teď modlíme, aby počasí bylo s námi :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, tak mi už máme taky skoro vše... šaty,oblek,oblek pro syna,ozmámko už je dávno rozeslané,prstýnky,výzdobu,svatební noviny,tombolu,poslední zkouška účesu bude 7.6,kosmetika a nehty 11.6. DJ.,fotograf,květiny...... Ale co ještě nemáme je rozpočet hostiny,ale to snad ve středu taky bude hotové. Už se nám to kvapem blíží,začínám být poněkud nervozní,no ale snad to vše bez ujmi na zdraví zvládneme :-N
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?