Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, jen v rychlosti: víkend úžasný-koncertík byl úúúplně boží. Jsem si zase potřebovala připomenout, že mi je teprve 25, takže jsem se řádně vyhulíkala i vyskákala... a to mojito...Mňam :-) Jako zvláštní hosté Dan Bárta a Uhlíř :-D V sobotu jsem byla u té vizážistky a kadeřnice. Taktéž bomba-tak už jsme domluvené napevno. Foto z líčení mám-sice to tam není moc vidět, ale můžu poslat večer/zítra. ;-) Přítel nadšený, tak snad dobrá volba. Jen budu ještě objednávat korunku do vlasů. Počásko bylo úžasné, takže jsme procházkovali, fotili-také něco pošlu ;-) Obídek u našich x-) V neděli ráno jahody s cukrem a šlehačkou do postele, výletík do těch Pardubek-přítel byl z miminka připosr... :-N U kamarádky se narodilo hříbátko, tak jsme dali ještě to a večer jsem byla na nehtíkám, tak je mám i s jemnou kresbou a rovnou jsem objednaná na svatbu :-) Prostě tenhle víkendek krásně pohodovej x-) x-) x-) Odpočinkovo-akční :-N Dnes bych měla jít k té švadleně 8-) Jak vy? Hezký den. Je tam opět nádherně.
Odpovědět
Ahoj holky!Jsem zas tu... Jinak lucy jak tak mkoukám, tak úoplně závidím..takový vegítek.-).... No já jdu zas ke kadeřnici a kosmetičce zítra, tak jsem zvědavá..nehty jsem taktéž chtěla,ale zatim se kamoška neizvala, tak uvidím ...no jinak já víkend školně pracovně odpočinkový - trochu jsem se i opálila.-)...každopádně tento týden toho mám na pos*ání, takže jsem fakt zvědavá jak se to zvládne... No dobrá nálada a klidný pocit v duši mě dlouho nenavštívili, takže jsem zvědavá, jak to všechno dopadne, jsem pořád ve stresu - docela pěkně se u toho hubne..Kolegyňka mi zabrala svatební šaty po celém korzetu o 8 cm a stále je v klidu zapnu a ještě mám vůli - no to zase bude něco - zabereme a bude šněrovačka - kdybych v tom neměla zkušenost, tak asi z té úpravy zešílím.-D...No dnes mám sic volno ohledně školy,ale zase lítačka jak blázen..Safraaaaa......já už chci vegeeeeeeeeeeeet!!! Já absolutně přestávám mít přehled o tom, co se má na svatbu platit a kolik, takže začínám decánko stresit i z toho...achjo... Holky mějte krásný den, lucy pošli fotečky....já se tady zas stavím jak bude chvíle, paaa
Odpovědět
Bože to je zase chyb - omluvte mě - jsem takový malý retard...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ma dostihova a retardko prekrasna... :-D za :-D nam stesovat taky ohledne penez..takze klid.. uces budu muset zmenit v tydnu pred svatbou..nehty jeste nemam predstavu..takze holky..nestresujte..haha jinak Terus..hezky vikend jsi mela.. my byli v kine..pak vcera navsteva a Misa delal kachnu..tak si pochutnali... a meli jsme cokoladu a jahody...mnam,mnam...jinak takovy klidny vikend..ale peknej... ted se asi pojedem podivat do mesta.. delam na tech novinach...uz bych mohla nekdy prestat, ze..haha jinak jeste je par veci, co je potreba zaridit..ale to jsou malickosti...ze.. :-D :-D :-D haaaa...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, ja jdu na uces a liceni taky az tyden pred svatbou, do toho bych se ted mela ucit na zkousku, kterou mam 8.6., takze uz ted vim, ze na ni vsechno urcite nestihnu. Dnes se pujdem navecer podivat na dalsi prstynky, tak snad neco vybereme makcza: ja jsem s novina jeste nezacla, ale snad pristi tyden :-) Jinak jsme dostali dopis od tchanovcu, ktery jsme pozvali na svatbu, ze chteji abychom prijeli a aby me poznali.. maji s pritelem zvlastni vztah, skoro spolu nemluvi a co jsme spolu 4,5 roku, tak vim, ze se urcite ani jednou nevideli. A do tyhle atmosfery mam prijit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
monniky: tak to je dilema ted..jak se na to tvari nastavajici...zase je mozna i trocha divne.. aby rodice zenicha videli jeho nastavajici az na obrade.. ale kdyz jsou vztahy v rodine takove, jake jsou..tezke radit... co si o tom myslis ty? Jake prstynky se vam libi a kde vybirate? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
makcza: pritel z toho ze zacatku, kdyz jsme v prosinci vybirali termin, nespal. Pak se rozhodl, ze je teda pozvem, a chtel nas predstavit a osobne je pozvat. matka mu rekla, ze jestli chce prijet (nic o svatbe jim jeste nerikal, to melo byt prekvapko), tak muze,ale beze me. Takze pritel nikam ani nejel, a ted kdyz jsme jim,aby se nereklo poslali pozvanku, tak prisel srdceryvnej dopis ]-( Potom Sven mluvit s nejakym strejdou, kterej rikal, ze se ani jeho rodice nechteli priznat,ze nejaky pozvani dostali - volal jim totiz, jestli pojedou taky ]-( Jinak my jsme taky ted na prstynkach, asi to bude bily zlato, vybouleny, pro me s jednim kaminkem. bud v slzicce, nebo klasicky uvnitr..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je docela smutne..jestli spolu chodite pres 4,5 roku a rodice se chovaji takhle.... snad jim to docvakne... a vse bude v poradku,ale verim, ze tohle moc na radosti neprida... my take mame bile zlato,ja se trema kaminkama..., ze jsme spolu 3 roky a Misa bude mit se 3 pruhama... kaminky nechtel... :-D takze jak mam v albu...kazdy pes..jina ves... :-D :-D ale jsou krasne..mame i vlastnorucni rytinu..tak jsou takove vice osobni,alespon pro nas... ted jsme si i zatancovali..hraji v radiu super pisnicku... ;-) kde je muj retardek a gracie s novyma nehtama?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taaaaadyyyy. Uz jdu psat-vydrz. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takze-jedeme z Prahy a mame naaadherny oblek, kosily, 2 kravaty, manzetove knoflicky,boty,... moooc hezke. Ted jsme byli jeste v Ikee pro nejakou dekoraci-svicky,dekoracni pisek,ubrousky,... Takze si skrtam dalsi polozky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
toz to su zvedava...
Odpovědět
Profilova fotka
no ste skveli.....taky bych si neceho skrtla... :-D ja budu fakt jeste plasit ten tyden pred svatbou... to bude vzruuuso... :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj,take jsem rada,protoze ted mame 2 vikendy uplne plne a pak zbyva uz jen jeden... jinak monniky-to s tema rodicema...no,zvlastni,ale ber to tak,ze to jsou pro Tebe cizi lide a ze byste se meli alespon respektovat...rozumnet si nemusite... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak my ted resime jestli svatebku ted a nebo az v lete...to by bylo vic v klidu.... Jo a uz se opet zacinam ucit do skoly...jo a take musim zazadat o odlozeni tech statnic bo to 14 dni po svatbe fakt nedavam :-p :-) Kocky jak s barvenim vlasu,kosmetikou a nehtiky? Kosmetiku mam v pondeli, barvu-strih ve stredu, nehty v patek-myslite,ze ok?
Odpovědět
Profilova fotka
ja kosmetika v utery... barva asi v utery take, nehty ctvrtek nebo patek rano..takzeTerko, dobre.. my na svatebku az v zari..ale v crvenci si udelame mensi predkolo svatebky... ;-) jojo..mluv mi o tom.. uz jen vlastne 3vikendy.. 4 je nas...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a tak do hodiny posilam tu fotku s licenim ;-) Tak jsem se vykecala a zase jdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nebojte se holky, ja si z toho nic nedelam, oni se nemaji radi jako rodina - jeho otec nikdy deti mit nechtel, a me jsou burt. Kdyz sel pritel studovat vysokou,tak mu otec rekl,ze mu neda ani vindru:' Kdo chce studovat, ma penize' I detsky pridavky mu nechtel dat, takze si pritel na vsechno mezi skolou vydelal.. (a pak si koupili novy koberec za 100 tacu). Jen nevim, proc se s nima mam vubec otravovat, nejen o vikendu,ale i o svatbe
Odpovědět
Ahoj holky!! Tak popořadě: MON:To je teda síla...nojo, rodiče si člověk nevybere,ale být tebou, tak jak říkáš - "jsou ti buřt" a to je důležitý..Hlavně, že máte jeden druhýho..A svatba je Vaše a kazit si ji nenechejte! A to jak se staví k vckastnímu synovi je docela síla...jako je to asi blbé,ale nejlepší bude dát od nich ruce co nejdál, ať se Vám dobře žije!:-) MAKY:Marketko já taky nikam s novinama nepokročila...Ale vůůůbec...eď toho mám neuvěřitelně nad hlavu - škola se mi strašně motá - mám do ní furt co dělat, o učení na blížící se zápočty radši ani nepřemýším..do toho dnes opět zkouška účesu a líčení a ještě čištění xichtíka, pak sraz s družičkama a úprava šatů - sháníme furt ten debilní štras - už se na to vys*** a do toho je dědeček stále v nemocnici, takže z toho mám hlavu v péru a furt na něj myslím, takže je to v háju všechno... LUC: Jak jsem napsala Terinko, moc se mi v tom líčení a v tom účesu líbíš - je to takové rozverné:-)..No, jináč co se týče svatebky, tak my máme jednu koncem června - začátkem července - naše zamilovaná Paříž:-)..A pak plánujeme nějaký last minute..Jelikož se Štěpánkovi dost množí na letošní sezonu svatební focení, tak budeme rádi, když bude nějaký víkend volný...Tak se musíme zařídit podle toho na last minute. Jinak holky se máte jak? Jóóóó a ženy, 25 DNÍ!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
takze poporade i ja.. terus.. bomba vlasy.. fakt uplne neco k tobe..liceni je take hezke, jen jestli mohu podotknout..bud bych sla vice do hneda nebo vice do jemne ruzova.. jelikoz mam pocit, ze to vypada tak nejak..ani nevim,jak to napsat... no,proste...asi bych si k tobe predstavila trosku jine oci... ale pusa atd je moc povedene...takze nechat.. ;-) . Predpokladam, ze ta bundicka je z Orsey... ;-) co se tyce priprav.. tak jako sranda fakt... kecam..hruza, des.. jinak muj strejda na svatbu asi neprijde,bude po chemo... kdyztak vice IP..neni to zhoubne, ale musi se to uplne zlikvidovat...takze nalada nic moc... jinak vikendy taky nejsou volne... v sobotu jedeme do Edin..na foceni.... budu delat modela jednomu misovemu znamemu,kt je prof fotograf a zeptal se,jestli bych mu nemohla stat...takze jako z toho udelame i vejlet a domluvli jsme se rovnou na fotky i s Misou..at mame nejaky profesionalni.. :-D jo a na otazku jak se teda mame..se mam teda pekne ..no bidne..jak vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar ženy, monniky-děláš dobře, nic si z toho nedělej ;-) Market, Klárko-díky za pochvalu...Také se mi to líbilo. Maky, také se běžně líčím více dohněda,ale vše bude laděno do té fialové, tak je ta snaha i u líčení a růžovou na mně nedosatnou :-D Neee, možná to bude o něco světlejší. Jsme včera přivezli i světlou kravatu,tak by to šlo ;-) Jj, bundička z Orsay-můj nejnovější úlovek :-D Jo a ty vlasy ještě nebyly hotové :-) K víkendům-teď jdu na závody a to je zase na dlouho a příští týden-pátek máme grilovačku u mých známých (budeme tam taková partička), v so musím rychle na závody, ale to bude rychlovka tak do tří a hned po tom odjíždíme na nějakou chatu-přítelův kamarád tam organizuje oslavu narozenin asi třech lidí, tak to bude velké... :-N Jsou tam i akce pro děti-lezení po stěně, bojovka, atd...Nj, žádné nemáme, tak stačí když dorazíme odpo. 8-) Pak by měl být býkend "volný"=poslední úpravy...no a pak... :-. S těmi vašimi příbuznými-to mně mrzí...to stojí za prd, no...Přítelova babi na tom není moc dobře, tak také nevíme. :-| Jinak se máme fajně-včerejšek ta moje švadlena problila, tak jsme vyrazili do té Prahy a výsledek už víte ;-) :-D Jak Vy? ženy, mám prosbu-potřebuji sehnat perlovou korunku do vlasů-nevíte? =-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
terko, svadlena mela sit tvoje saty?? nejak se ztracim... bo z Prahy sis saty neprivezla..teda aspon si se nezminovala..tak nevim. Perlovou korunku... to nevim draha..ale zkus treba svatba dekor, ted sem tam jukla,maji hezke... nebo zadej jen do googlu korunka a treba to najde neco fajnoveho. My jeste dnes objednali letajici balonky...tak to bude prekvapeni pro hosty... Jo, cestly jste.. jak mam byt v kvetnu? Prset a burit cele prvni dve dekady..byla jsem na odvoz..jak jsem si to precetla.. :-D no me by fakt asi je.lo... :-D piste krasky...
Odpovědět
Profilova fotka
makcza: nee, to by mě odvezli, sice jsem si koupila svatebni deštník, ale použít ho nechci ;-( Me asi taky z toho jebne :-D A potom, třba když už jsme na konci tý druhý, tak bude krásně sluničko
Odpovědět
Profilova fotka
kdepak podivejte, co jsem nasla http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/le... uplne na konci je: Okolo 10. května přibude oblačnosti a místy se objeví přeháňky a bouřky, denní teploty dosáhnou 22 stupňů Celsia.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, Markét - ke švadleně, to já se také občas ztrácím- z toho si nic nedělej. Měly jsme dohodnutou schůzku na pondělí, že si sedneme na ty šaty na převlečení (co dopadly tak hrozně přes net), ale bylo jí blbě, takže odpolko volné a proto jsme vyrazili do té Prahy pro oblek ;-) Jinak jsem s ní mluvila před chvilkou a schůzku máme dnes, tak jsem zvědavá. Jo a už máme zařízené ozvučení na obřad :-) Jinak jsem včera usla už asi v půl sedmé. Probudila se až kolem deváté-to mi miláček jen ohřál hrneček mléka do postýlky, vypila a spala až do rána :-N Mi nebylo celý den dobře, tak jsem byla dost K.O. K počásku-jen ať přímo neleje a není úplná kosa, ale jinak mi to je docela jedno. My máme hostinu v restauraci, která má malou zahrádku (stěna na zahrádku je celá proskléná a dá se otevřít). Záhrádka nevelká a dá se nad ní sklopit pergola, takže i jakoby zastřešit...Takže stejně budeme pod střechou, tak jde jen o obřad a o fotky ;-) To dáme,holky 8-) Jinak korunka už teda objednána, tak čekám, čekám :-D Krásný den.
Odpovědět
Ahoj holky!! Nám teď svtab stále kvalitně stagnuje a do toho se mi toho nakupilo TOLIK do školy, že se z toho můžu pos...... No nic, tak dnes jeto ve znemaneí studia no...Udělat si prácičky a hlavně bakalářka..To je taky v háji toto....No nic, jdu makat ať aspon dnes mám něco hotové...No a jinak myšlenkama pořád v nemocnici...:-( Papa
Odpovědět
Profilova fotka
tralalinky, napisu zejtra.. bo dneska to fakt nedavam...jsem totalne KO. Napsala jsem tatkovi to prekvapeni,jako podekovani za svatbu - letenka do Italie.. tak jsem pak zvedava na jeho reakci... bude to jeho prvni let... haha.. pripsala jsem slivovici s sebou..nebojte.. :-D :-D rande zitra????
Odpovědět
Profilova fotka
ju, zitra, bo jsem taktez k.o. pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ja toho mam taky dneska nejak hodne - uz mame vybrane prstynky, obrazek dodam zitra - jsou krasne jednoduchoucke z bileho zlata. Dnes jsem bezela ze skoly rovnou do fitka, z fitka domu, a hned zase do mesta na prstynky :-D marilka: jj, ja jsem taky na tom podobne, nevim, co mam vyrizovat driv, jestli svatbu nebo se ucit, nastesti budu mit po svatbe 3 tydny jen na uceni, i kdyz se tim posune svatebka :-) Ale snad to vsechno zvladnu zorganizovat
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste jsem zapomnela pripsat, ze jsem zitra mela mit termin na saty, ale volali, ze kvuli vulkanu mi neprileteli, ze prijedou az pristi tyden nakladakem :-D
Odpovědět
mon:haha, tak to je teda ulet.......dojedou nakladakem..no hlavne ze dojedou!!No ja mam po svatbe hned zase taky pekne zkouskove takze paradicka ... a zitra pisi opravny test na ktery jsem se jeste ani nemrkla..juchuuuu, tak snad dnes... jo a holky zítra mám rozlučku a prý tam bude 25 ženských:-D!!!!to jsem zvědavá jak blázen:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?