Svatba 11. května 2013 :D Přidá se někdo?

Profilova fotka
holky, plánujete taky svatbu 11.5.? pojdte pokecat. :D
Odpovědět
My 4.5.13 :-) květnových nevěst je tu docela málo zatím, tak se k tobě připojím, není to na nové téma :-)
Odpovědět
@flowerbl @lauracont holky závidím vám ten květen, taky jsme chtěli, ale musíme v červenci , ale tak ten je taky pěkný :-)
Odpovědět
@krizecek zase máš datum jako půlka holek tady a hezky se vám tam diskutuje, tady nic :-| :-D Ale jinak já bych jindy nechtěla, hlavně doufám, že nebude už nějak vedro...vy kvůli fotbalu, že?
Odpovědět
my to budeme mít 10.5.2013. To je skoro stejně:-D
Odpovědět
@flowerbl jooo, kvůli fotbalu no :-( museli jsme to tak udělat, ale taky se docela obáváme toho vedra
Odpovědět
Profilova fotka
my máme květen protože jsme chtěli datum 11 :) a to příští rok vychází na sobotu jen na květen.. :D to byl hlavní důvod. :) a taky se nám květen líbí, tak snad bude teplo, chtěla bych obřad venku v přírodě. :D
Odpovědět
Profilova fotka
My taky nemáme 11. května, ale o týden dříve - 4. května:-)
Odpovědět
@verunka2013 super, jsme stejně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,jo:-)Koukali jsme s přítelem na statistiku počasí v ČR k tomuto datu a od roku 2000 do roku 2012 bylo průměrně od 15 do 23 stupňů:-)Jen v roce 2011 bylo 5 stupňů :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to nevadí, květen je to stejně.. :D tak alespoň na něčem jsme se tady shodly :)
Odpovědět
Profilova fotka
květen je krásnej měsíc, to slovíčko by si zasloužilo být napsáno se samejma kytičkama v oznamku, všem držím palce
Odpovědět
taky máme stejné datum, a určitě bude krásně :-) a když bude pršet, tak budou taky pěkné fotky...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lat pěkné fotky určitě budou i za deště, ale horší to bude s naším obřadem, chtěli jsme ho venku.. :) teď zvažujeme jestli ho necháme venku,nebo kvůli nepředvídatelnému počasí ho přemístíme někam dovnitř...
Odpovědět
my budeme mít obřad venku- pro nás a odávajícího v altánku, a ostatní kdyžtak musí vydržet 20 min. pod deštníkem. nejdřív sem to taky řešila, že bych chtěla obřad někde kde by to šlo za nepřízně počasí vevnitř, ale to místo se nám tak líbilo, že jsme si řekli že to prostě riskneme, a že to všichni nějak vydrží tu chvilku přinejhorším
Odpovědět
Profilova fotka
My máme také květen, ale 18. :)
Odpovědět
Ahoj holky, my bychom taky chtěli 11.5.2013 ;) A řešily jste to už s matrikou?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, @akini s matrikou jsme to zatím neřešily, ale nejpozději do konce září se na to chystáme až si vybereme místo obřadu, ať pak určíme se kterou matrikou to řešit. :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak jste daleko s přípravamy na svatbu? já ještě nic nemám a ani nevím kde začít, tak nějak nejsem organizační typ :'( kdo mi poradí???
Odpovědět
tak jem dneska viděla nááááherné botičky na svatbu, samozřejmě že měli 38 i 40, jen mojí 39 ne. ach jo :-( takové krásné byly....
Odpovědět
Profilova fotka
:-) moje narozky...kdyby byl volný termín ,tam kde chceme pujdu do toho také....i když jsem se bála pověry...že se v květnu svatby dělat nemaj... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@ meluhelu : to jsou jen pověry, a starých "bab" :D že prý když pak něvěsta otěhotní ve svatební noc, tak se dítě narodí v zimě. a to se jim nelíbilo, ale dnes to nikdo neřeší. mi se květen líbí, je to pro mě velmi významný měsíc ( hodně věcí se postupem let už v něm událo) :) a taky datum 11 (to je den kdy jsme spolu s přítelem začali chodit) je zrovna v květnu, a já jsem tomu jen ráda.. :))
Odpovědět
Profilova fotka
@lat a jaké botičky? uzavřené nebo otevřené? vůbec nevím jaké si mám pořídit, :'( těžko říci jaké bude počasí takhle dopředu :(
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já zas asi popotuji do dubnové diskuze ;-) ,muj hotel totalne obsazeny,volno 27 dubna..už jsme to chtela odpískat..ale po setkani s farárem jsem zas nameko ,ze to chci na tady..(jsme ted na slovesnku a vyrizuju to tady../
Odpovědět
Profilova fotka
@lauracont takže já to s botkama mám taky tezky...a vôbec se vsim..svatba v dubnu a já už mam zaludecni nervozu ted :-( .No dali jsme se na to ,tak to musime nejak zvladnout :-D .sami jsem si to udelali tak tezky,ale snad bude vysledek stát za to... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lauracont jo k svatbľ v kvľtnu..taky jsme si to precetla a u nas to bylo jednoduche..dite už mame ;-) :-D ,takze jsme si rekli ,ze nas se to netyká.. :-N ..no ale jak už jsme psala uz jsme dubnova ubrecena...a jestli to takhla pujde dal,tak sand koncim v lednu :-) :-)
Odpovědět
no tyto měly oteřenou špičku...je pravda že když bude lít, tak budu mít bahno až po kolena s takovou, ale když mně se ty otevřené víc líbí :-( no ale asi to nechám a ž podle ššatiček
Odpovědět
Profilova fotka
ooo krásnééé.. taky máme termín 11.5.2013 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se snad naposledy vracím sem a už tady zustanu..11.5 2013 V 11hodin ... :-D ,dnes jsem se zapsali v kostele ..pan kaplan byl skvelý ..svatbu jsem preorganizovali.. ;-) .malá lae hezká a hned po svatbe odjezd se svedkama na relaxační pobyt--
Odpovědět
Profilova fotka
tak konečně je stanovené datum, hodina a místo obřadu.. :D ale spoň něco, nebude to v Kravařích ani v Arboretu :'( ale nevadí, nakonec to bude jednoduše v domě Petra Berzruče v Opavě, 11.5.2013 :D v 11 hod.... :)))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@lauracont máme i stejnou hodinu...:-):-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?