Svatba 15.9.2012

Profilova fotka
Kdopak si taky vybral tohle datum?
Odpovědět
Profilova fotka
:)máme stejný termín :)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máme 15.9 2012 :-) Ve ŠTERNBERKU :) Kde vy holky?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zámek Liblice u Mělníka :-)
Odpovědět
Taky máme:) Na zámku v Ostravě-Porubě:)
Odpovědět
my taky 15.9. - v Příbrami 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky máme 15.9.2012 v Horšovském Týně na zámku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jak pokračují vaše přípravy?
Odpovědět
já mám 14.9
Odpovědět
já mám také 15.září.. doufejme, že nám vyjde počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se přidávám:) počasí bude tak 22stupňů ne? By mohlo :-D My jsme na tom s přípravama celkem pozadu, ještě ani nemáme oznámení, ale to nejdůležitější jako místo a fotograf je. Co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsme si vybrali 15.9. - v lodžii zámecké zahrady ve Vyškově :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky, v Brně. Jen mám hrůzu z toho, že se to tak blíží a já nemám skoro nic zařízený =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Taky jsme se rozhodli pro tohle datum ;-) zařízené máme skoro všechno (protože jsem flegmatik, honila jsem to dopředu) Jen šaty ještě nedorazily, a boty pořád vybírám, ale to je už detail :-D
Odpovědět
nám taky chybí oznámení, ale to objednáme tento měsíc..jinak máme asi vše zařízené..ted už jen vyřizujeme papíry ohledně sňatku...
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, pokud ještě sháníte fotografa, tak mám tento termín volný :)
Odpovědět
@alieskaphoto a termín 7.9.2012 by volný nebyl?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky... tak už se nám to krátí... je poslední týden před svatbou... Už máte vše připravené, nachystané? ;-) Já mám poslední 3 pracovní dny a pak pojedu na 100%, aby jsme měli vše tak jak má být připraveno... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máme datum 15.9: na slezkoostravské staré radnici už jsem z toho teda dost nervozní by vše klaplo jak má,a pak jedeme všichni do hotelu na horní beču máme to pro všechny s noclehem :)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se dnes divala tady na meric a uz fakt jen 5 dni! Taky jsem si rikala, ze nebudu nervozni, ale pomalu to zacina na me dolehat.. Jeste ze mame ve ctvrtek a patek volno :) Hlavne, abysme nezmrzly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme 15. září v židovské synagoze v Heřmanově Městci.. je naprosto úžasná :-)) a asi se i těším.. nevím ,nějak mi to ještě nedochází všechno :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?