Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Díky :-) Snad se zadařilo x-) x-) x-) Mám se ptát co jsi dělala či to není uveřejnění vhodné ..? :-N Přeji krásný den. Pa
Odpovědět
Ahoojky:-) No je to naprosto uveřejnihodné:-)...Nedělala jsem nic.-D....ležela jsem dál:-D pač můj drahy zas něco dělal s pc, takže byl nasrán a nepoužitelný k čemukoli -maximálně s praštěním notesa o zem..:-/.... No tak snad se zadařilo jak říkáš...teda to mě zajímá co:-)...hih... Tak hezký den, paaa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je opravdu uverejnihodne.... :-D Jestli se zadarilo ci ne se dozvim tak za 3 tydny-mozna o neco driv ;-) Pa
Odpovědět
Profilova fotka
lucy.. tak ja jsem taky drzela.. jen me tak neco teda napadlo..napadlo me hodne veci...ale jedna vec jako, ze hned rychle... :-D IP jinak napis duvod..jsem taky jak ksanda.. Klarko. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, díky za IP, tohle sem fakt ne ;-) Vydržte, vydržte :-)
Odpovědět
Me taky teda napadla jedna vec hnedle, ale necham se prekvapit.-)..Jnak dnes jsme absolvovali Alenku v říši divů a můžu říct, že Johnny Depp opět exceloval - já ho prostě miluju.-)...Pro odreagování doporučuji:-).. Tak krásný večer holky mé, paaa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak dnes jsem zůstala doma-není mi moc dobře a dnešek je jediný den kdy můžu.. :-p No nic-půjdu si koupit noviny a něco k jídlu :-N Zatím. ;-)
Odpovědět
ahojda !! No tak to si pěkně užívej a odpočívej!!! Já jdu zase do školy předvést své umění:-D..
Odpovědět
Profilova fotka
vy jste mi teda umelkyne obe dve... :-D jedna nemocna druha skolacka.... :-D To ja jsem opet KO.... po praci... aj aj aj... :-D :-D Mrknu vecer... musime do mesta. Pa me zeny
Odpovědět
Profilova fotka
teda hvezdy..kde vezite.... :- :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co my...-kde Ty pořád trajdáš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak se mi dnes navečer ozvala tchýně té paní co mi slíbila šaty a prý jí mám zaslat č.ú.-že snacha se od nich odstěhovala o víkendu a že se se synem rozhodli to za ní zaplatit... Markét, Ti dneska chcípnul mobil, viď?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ano drahaaaa, chcipl mi... pak jsem si vsimla, ze si mi volala... az sem si ho opet nabila... :-( tak hlavne, ze neco..myslim ta pani, ze to chce zaplatit za snachu...takove veci se uz tak moc nevidi....ale zas to ma dve strany mince, ze? jak dneska? muj misa uz odjel na letiste..... budu tesknit.... :-( :-( :-(
Odpovědět
ahoj damy!! ja jdu dnes tančit zumbu:-)..jsem zvedava...tesim se ejako mala, chci hodit nejake to kilicko dolu..jinak narocny tyden je diky bohu za mnou a ten se zas mrknu na svatbu - asi si udelam jasno konecne ve vyzdobe:-)..a v pondeli jeddu za jednou beremesáckou nevěstou.-) - udela mi kvetiny maminkam, druzickam, tatinkoviu, svedkyni a mozna i babickam - mate kvetiny pro babicky??? A jak jinak??Co planujete na vikend?? U nas se budou slavit ctvery narozeniny.-D....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda kocky, no, dnesek fakt narocny...Mam za sebou 4 jednani a uz skoro zase nemluvim :-p Ale venku je krasne x-) x-) x-) Market, jj, 2 strany mince...To jo, ale jsem rada, ze uz to bude z krku... Klarko, uzij si tancovani ;-) Jinak kytky pro babicky mame objednane, ale jen takove male. Dostanou maminky, svedkyne a babicky... Market, to zvladnes, on se zase vrati ;-) My jsme se take uz zase 2 dny nevideli, ale dnes ... 8-) Co mame v planu? No, ani Ti nevim...Ja mam prvni letosni zavody jako rozhodci, v nedeli pojedeme na otocku do Pardubek a take jsme chteli nakoupit nejake obleceni na jaro. No a jinak tak nejak normalne-uklid, zvirena a tak. Hlavne si chci milacka uzit-ja pak po+ut nebudu :-| Jen jeste info-prisly mi konecne boty - hezke, ale jiny model, takze objednavam znova... :-N
Odpovědět
lucy.ty mas smulu fakt - nejdriv stay, ted boty o??:-/jjeee, ne stay ALE SATY.-D...Klárka retardek:-D...no teda 4 jednani jo???safra ty ses ale ukecana:-D..no jinak my dva posledni dobou mame tak plno, ze spis zijeme vedle sebe nez spolu:-((((achjo...-(
Odpovědět
Profilova fotka
Klarko, no jo, stalo se,ale jsem rada,ze je vse tak dopredu-je cas to resit a to hlavi uz mame,tak je to v klidku ;-) Jj,take se kolikrat vidime treba jen 1x tydne :-( nj,alespon si nezevsednime... :-| ;-)
Odpovědět
To je pravda - byt si vzacni je skvele....holky ted je mi desne smutno...uplne spatne zpravy v rodine a ja se ted moc bojim:-//..achjo...
Odpovědět
Profilova fotka
povidej Klarko, co se stalo.. taky jedna nedobra zprava..v nasi rodine...cekame,jak to dopadne...
Odpovědět
IP
Odpovědět
Profilova fotka
ok, cekam
Odpovědět
mas to
Odpovědět
Profilova fotka
Klarko? Market? =-) Kocky,drzte se. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
terus..IP
Odpovědět
Cholky jakpak je dnes??Klárce trochu lépe...Dnes se mi vdává kamarádka a má úplně stejné šatky jako ká tak na ni myslím...tady v tom deštivém počasí:-(....Jéé, teď se ale ukázalo slunce....Snad my budeme míti hezky:-)...Holky nemáte nějaké typ na opravdu dobrou smetanovou omáčku k hovězím steakům??:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky....Klarko,to je dobre, ze uz je lepe...ale vim, ze to neni jeste uplne ono a asi nebude..bud silna. Ma uplne stejne saty jako ty? Tak to je fajn... ale budes urco vypadat lip.. ;-) :-p my tady dneska mame krasne pocasi... sviti slunicko..fakt hezky..ja se ucim..nejak mi to nejde..nebo spis delam vsechno ostatni jen se neucim.. :-D .Misa mi volal.. jak pokracuje rozlucka,tak jsem se smala... rano ho vyzvedli a jelo se na misto, kde byla pripravena akce... Musel si oblect kralici prevlek a jel se paintball... :-D zdrhal pry po lese, co mu nohy stacily...ale dostal ran jak svina.. tak ma vsude modriny... :-D ale pry se taky nezahanbil a strilel, co mu kulky daly... :-D :-D :-D zive si to dovedu predstavit..maji i video a fotky...tak se tesim...no chudak muj malej...ale pry na vliv zivocichare to mit nebude... :-D :-D diky Bohu... :-D .Pak meli spolecny obed.. a ted Buh vi..co delaji...vecer pak pujdou nekam do klubu na pivka. No smeju se jeste ted...kdyz si to predstavim. Jak Terus ty? Omacku teda neznam...smetanovou zadnou... a steaky nejim,takze neporadim......oooou :-N jaka je sobota u vas?
Odpovědět
Nevadi Marketko...ja udelam asi jen v pepri.-)... Jinak to musi bejt vazne parada - kralik zdrhal v lese:-DDDDD.ty kluci maji teda napady!!To by me nenapadlo!!paradni!!..Ale tak aspon se opravdu odpocine zabavou.-D.....je jasne, ze s nama je to vzdycky lepsi,ale kamosi jsou kamosi.-).... Moc peknee, fakt.-) o u nas nic, zralo se cely den pac se slavi ty narodeniny, pak jsme shledli film Sex ve meste (holky me se to taaaak libilo) a v osum jsme se jeli mrknout k te hospudce jak ma dnes kamoska tu svatbu,ale nic jsme nevideli teda......Urcite mi to bude sluset vic:-)hihihi..jsem desna.-DD...No a pak nakup v tescu (neco pro tebe Marky.-D) no a ted budeme planovati asi nejake veci na svatbu - zkusime si konecny zasedacak a vybereme pisnicky na to vystoupeni, co tam budeme miti.-)... No marky uceni je muceni....-/naprosto te chapu!!:-)bleee!!!a co se vlastne ucis? Mejte se krasne zeny!! paaa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zlatíčka, jsem O.K. a zároveň K.O. Dnešek náročný-mám za sebou hooodně dlouhé závody, ale potkala jsem po dlouhé době "staré známé", takže super x-) x-) x-) Dobrou T.
Odpovědět
Profilova fotka
sex ve meste miluju... je to takove melancholicke pro me..... vzdy si vzpomenu na kamaradky a na to,jak mi tu chybi... sluset bude.. to na tuty... ja taky uz premyslim,jak budu vypadat atd... takze taky sranda. Mamca si uz koupila krasny kostymek, vsichni z rodiny jsou uz pripraveni a nekdy mam pocit,ze jsou vic nervozni,nez ja... :-D jojo tesco..dej pokoj,ted si uzivam volna... zpatky az v pondeli vecer... ejchuchu Jinak sem psala esej a jeste jednu musim napsat...do anglictiny..a ucit se musim...zkousky se blizi.. jsem lina jak podzimni listi.. takze haha to vystoupeni musi byt super... pak jsem zvedava na nejaky videicko... :-D
Odpovědět
Ahoj holky prosim o radu ci napad. Mame 15. svatbu, ale obrad je v 13h, potom predpokladam nejake foceni - nic velkeho, ale na obed se dostaneme tak v pul treti nejdriv. Nekteri se na to uplne "netvarili"...co delat? Nechce si mi chystat jeste nejaky obcerstveni, kdyz to vi dopredu, ale nevim no...co myslite? Diky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?