Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@awe1 dobré poledne....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Dobré, dobré :-) Jen to pitomé počasí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet to jsem si presne rikala pred letzosni dovoleno - hlavne at to nespane, chci se jeste vdat:-) taky me ti hokejisti vydesili. stejne si rikam, ze je otazka casu, kdy se zriti nejaky letadlo treba cestou olympiadu s nejlepsimi sportovci nejake zeme - vladni letadlo uz tu bylo, hokejovy tym... je to hruza... sice chapu, ze je to statisticky mnohem bezpecnejsi, nez je z letiste domu autem, ale ta bezmoc je priserna... a neboj, s tebou nic nespadne:-) taky se vzdycky uklidnuju, ze padaj jen nejaky air pakistan a podobne... vzdyt v ty zapadnejsi casti sveta spadlo zas poslednich x let snad jen to jedno letadlo air france co letelo z brazilie... vase libanky budou urcite v pohode:-) jeste se vzdycky podivam treba na to, kolik letadel letelo z toho letiste v Mnichove behem asi 2 hodin a to maji kazdy den a vsechno je v poradku, tak proc by melo spadnout s vama/nama;-)
Odpovědět
@rozzaarka jj to si budu taky říkat, ale stjně ten červík ve mně bude....:) ale už musím jet....tedy letět....ccheme prostě na hezkou dovolenou....:Da když zvládám 550 km do ČR z DE autem, tak tohle bud eok taky...:) taky se před cestou do ČR obávám, al evždy je vše v pohodě....:)
Odpovědět
@awe1 u nás je taky hnusně....
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet To je teda léto :-(
Odpovědět
@awe1 jak podzim....
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet @awe1 je to hnus, no:-( doufam, ze ten prelomovy tyden mesicu bude pekne, to mame ty Krkonose. dneska jsem planovala trasy, tak snad jsem nas neprecenila:-) strasne se tesim na ctvrtek, to jdu na ten kurz quillingu. pak budu asi chtit porad vyrabet krasny veci:-) pani, co ten kurz vede, mi vcera poslala mailem ,co vyrabela:-) trochu me to nadchlo:-)
Odpovědět
@rozzaarka tak to je vážně pěkné...ty jsi tedy akční....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Snad se to umoudří, hlavně aby vám nepršelo, když budete ty tůristi :-D Téééda, to je krása. Takový věnec bych klidně brala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 az se budu po svatbe nudiot a nebudu mit co vyrabet, tak ti nejaky vyrobim:-):-) jak jdou oznamka? pokrocilas nejak?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jůůůů, ty jsi hodná :-) ;-) Zlato já teď oznámko nedělám. Udělala jsem si jen ten nástřel :-) Čekám ještě na jeden vzorek perleťového papíru, protože i kartičku vevnitř chci mít na něm, ale na ten, co mám obal by to nešlo tisknout. Lepila bych třeba na obal krajku, ale bojím se, aby vydržela do příštího roku nebo aby třeba nezežloutla :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@awe1 taky jsem si rikala, jestli by bylo chytry udelat si ted ty jmenovky. abych se pak nedivila, ze treba prestane lepit lepidlo:-D:-D to by moc vtipny nebylo:-) mozna si udelam telicka a podlepim to az casem:-) radsi:-) jeste musim zkusit tu tiskarnu, at vim, co a jak a muzu se tim zabyvat. jak jsi lepila tu krajku? oboustrannou lepenkou nebo nejakym lepidlem?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Právě, to by mě naštvalo, kdybych příští rok otevřela krabici s tím, jak mám hotovo a ono by bylo všechno odlepené, to by mě kleplo. Takže to udělám, jak říkáš. Až mi přijde papír, tak si udělám jen formáty a "vyšperkuju" to až potom :-) Jasně, to určitě skoč;-) My máme v tiskárně známého a co budeme chtít, tak nám natiskne. Akorát nemaj ten perleťák no, takže ten si koupíme sami. Hele, já to lepila klasickým tuhým lepidlem a drží to dobře :-) Někde jsem četla i o té oboustrance, jenže ta by pod tou krajkou byla stopro vidět a i přes ní by to nejspíš lepilo.
Odpovědět
@rozzaarka tak tyhle :-D jsem náročná osoba já vím, dvoje první by měly být po 249 kč a ty modré by měly být kolem 450... velikost 34 nebo 36 prosím :-) jsem otravná :-D a moooc děkuju!
Odpovědět
@rozzaarka jooo,ale ty poslední modré nejsou tak důležité jak ty puntíkaté :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek oki, zitra se tam stavim a juknu:-) akorat jak to k tobe pak dostat, kdyby je meli? teoreticky bysme si to mohly predat, az pojedes na tu svatbu k Berounu nebo kde to mas a nebo hold posta...
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek a kdyby byly drazsi, chces je taky? pripadne do kolika bys je brala? Znas letaky... a kdyby meli obe velikosti, tka 34?
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ja budu lepit masli a ne krajku, takze to mam trochu jednodussi:-) ja prave nevim, jestli muzu do tiskarny donest prazdne pranicko - vis jako uz prelozene... asi nakonec budu muset ustoupit z toho s otviranim vepredu, protoze to uz by byl masakr tisknout na ty venkovni strany...
Odpovědět
@rozzaarka já bych ti poslala peníze s poštovným na účet a pak bys mi je poslala :-) kdyby byly dražší tak nevadí, když nebudou stát víc jak 400 kč..ty modré ani moc nechci, ale kdyby nebyly jedny z těch dvou, tak je vem :-) Jinak lepší jsou 34, ale kdyby nebyly tak 36 :-)
Odpovědět
dneska sme jen tak letmo probírali prsteny, zatím jsme jen tak letmo vybrali tyhle http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni... http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni... http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni... http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni... http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni... http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni... http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni... je toho více no, ale je to spíše jen tak zhruba co nás zaujalo, pak to budem třídit i podle ceny :-D
Odpovědět
@krizecek mě nejvíce zujaly z tvého výběru 3 a 4.....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek nejvic se mi libi ty prvni:-) jasny, zitra kouknu, jak to tam vypada:-) jsem rada, ze nejsem jedina, kdo obcas koupi neco v Tescu:-):-) predloni jsem si tam nakoupila spoustu kratasu a nejaky plavky:-) za ty ceny nekup to:-) a prekvapive to i drzi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Musím říct, že se mi ta krajka lepila hodně dobře. Líp než dneska stuha s mašličkou na jmenovky :-) Máš to složitější no, já si nechám natisknout kartičky a ty dovnitř vlepím, takže to jim moc zabrat nedá. Dneska mi přišel ten vzorek perleťáku a kooooooonečně je to ten, co chci :-) Takže hurááá objednat :-) Jak to myslíš s tím otevírám vepředu? jako, že se rozevře? :-) @krizecek Teda ty modrý šaty jsou moc hezký :-) Koukala jsem na ty prstýnky a nejvíc se mi z vašeho výběru líbí ty první :-) Jinak my bysme chtěli můj s kamínkama kolem dokola a Martinovo hladký :-) ale bude samozřejmě rozhodující cena :-D Holku jdu přidat do alba foto jmenovek :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @krizecek Jááááááá se taky přidávám, v Tescu čas od času taky něco ulovím a v pohodě :-) teď nedávno jsem tam pořídila pyžamo :-D
Odpovědět
@awe1 sem zvědavá, hnedka ti to musím pořádně zkritizovat svým kritickým okem :-D děkuju, hnedka si to zapisuju :-) ty modré jsou parádní, ale šatů mám strašně moc stejně jako bot, takže to musím nějak eliminovat :-D @rozzaarka já teda jejich oblečení miluju abych se přiznala..sice s kalhotama tam nemám dobrou zkušenost, oblékám tam velikost 11-12 let, protože se to vždycky strašně natáhne, ale oblečení super, navíc perfektní akce ,šaty třeba za 200 Kč a to nemluvím o akcích na obuv, to je teprve paráda..za ty peníze jsem nikdy nečekala nic zázračného a jsem fakt hodně překvapená..mám od tama hodně věcí..dokonce jsem tam koupili i košili pro ženicha..
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 to se nam zase jako libi stejny prstynky? Kdyz kouknes do moji posledni zpravy pro @krizecek, tak tam mam taky, ze se mi libi nejvic ty prvni:-) my jsme fakt dvojcata, jinak to neni mozny:-):-) sup sem s jmenovkama:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek ceny jsou super:-) nejak si nepotrpim na drahy. znam holcinu, co si boty pod 2000 nekoupi, svetr pod 1500 ani za nic a tak. pro me odstrasujicic priklad, protoze s hypotekou nevim, kde bych na to brala:-Da hlavne mi to prijde zbytecny, protoze se to tak jako tak opere:-)
Odpovědět
@rozzaarka tak to já mám šíleně hodně bot (měla jsem tu i fotku kolik bot mám :-D , musím tu zase nějákou hodit) a právě že já si nekoupím boty za víc jak 500 kč :-D mám pár botiček, které jsou kvalitní z kůže a mám je fakt dlouhou, ale ty byly taky ve slevě.. oblečení taktéž tak do 500 Kč kromě teda bund a kabátů... hodně obíhám sekáče a řeknu ti, holky moje oblečení vždycky obdivovaly..na čem teda ujížím je H&M protože tam vždycky něco koupím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka No jo, teď jsem si toho všimla :-D To už není normálně možný, v tom něco bude :-D @krizecek Jasně, s tím se počítá - kritika vítána ;-) Teď jsem si holky přečetla vaše komentáře a moc děkuju za názory, jsem za ně opravdu ráda :-) ;-) :-*
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?