Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@rozzaarka bude to takhle jak je to na fotce.. obálka s takovým tím roškem na zastrčení, v obálce bude kartička ohledně potvrzení účasti, nějáký text oznámení pro ty co nemají počítač a pozvánka na hostinu. Zbytek jako menu, jídelní lístek, harmonogram dne, pokyny, mapa a další věci budou na CD
Odpovědět
@balet sice jsem nevěděla že jsi jediná uživatelka beremese, ale ok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek pockej pockej, ted jsi me vydesila do oznameni pokyny a menu? harmonogram? chtela jsem tam dat akorat karticky s pozvanim bud na vecer nebo na obed a vecer a potvrzení účasti.. menu jsem chtela jen na stul a pokyny (krome srazu) a harmonogram do svatebnich novin:-) nedes me, ze to mam vymysleny vsechno blbe:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Tak to rozestavění na obřad je perfektní ;-) Ještě jsem to u nikoho neviděla, takže i originální a na velký prostor hřiště se to hodí ;-) :-) Tak to bych se já osobně asi na ty knoflíčky vyprdla a koupila bych si jen nějaké hezké náušnice. @rozzaarka Tak to je fajn, že operaci takhle přesune. Sice snad nic nehrozí, ale určitě budete klidnější ;-) To bude hezká dovolená na čerstvém vzduchu :-) A co na pohádky pejsek? :-)
Odpovědět
@rozzaarka nemáš to vymyšlené blbě! To menu si myslím tam být nemusí, ale nějáké pokyny bych třeba formou emailu napsala hostům a nebo napsala k oznámení dopis a v tom v kolik ají být na místě obřadu, upozornit třeba na nějáké zvláštnosti.nebo ještě teda osobně, ale co znám naše hosty, tak co jim řekneš, to zapomenou ;-) . kamarádka do mě furt hučí ať si udělám svatební webovky když už mám blog, tak to klidně můžeš hodit třeba na něco takového jako webovky :-D
Odpovědět
@awe1 tak vidím že máš stejný názor jako já.. mi to přijde jako ptákovina, ale zase se mi líbilo že bychom ladili.. takže si koupím nějáké elegantní náušnice až vyberu šaty, nebo spíše budu mít svátek, takže asi na svátek něco dostanu :-) to rozestavění je perfektní, fakt nás zaujalo, ale uvidíme jak pořešíme židle.. chtěli jsme lavičky, aby to bylo stabilnější i s ohledem na starší hosty, tak uvidiíme
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek to jsem ráda :-) Chápu, bylo by to hezké. Když jsem viděla ty náušnice a knoflíčky, tak jsi to měla hezky vymyšlené a do vaší modré svatby super. Ale taky bych to nehrotila. A zase budeš mít nějaké hezké náušničky ;-) Já bych o špercích představu měla, ale taky počkám až podle šatů. Abych si něco nekoupila a ono to pak nebylo nevhodné :-) Přesně, pokud seženete dostatek sezení, tak bych do toho šla. Je to fakt dokonalý ;-) A ty lavičky jsou dobrý nápad ;-) a nebude to tak náročné na počet, jako židličky.
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek ja prave nechci nikoho tahat k nasim domu a chci, aby vsihcni prijeli rovnou na misto obradu, takze ranni sraz nepotrebuju. od nasich pojedeme akorat my, oboje rodice a svedek. ten bydli ob barak od mych rodicu:-) a pak rodina pojede na obed a na karticce bude cas pro ty, kdo budou zvani jen na raut. Stejne jim napisu hromadny mail, to mas pravdu:-) a nebo si s tou starsi generaci zavolam:-) jinak to kruhovy je moc hezky:-):-) holky, jeste mi poradte, jake sperky k tem mym satum. jsem z toho trochu vedle, prozoze jsou hodne bohaty, tak nevim, jak moc to hrotit. premyslela jsem jen o perlickovem nahrdelniku a nausnicich...nejake robustni nebo hodne zdfobene by byly asi moc co? @awe1 taky porad prosim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @valiet @krizecek ... Holky, teď tu koukáme na fotky z našich dovolených a hned bych jela :-) Určitě vím, kam pojedeme na svatebku, pokud budou finance :-) :-) :-)
Odpovědět
@awe1 a kam?.....:)
Odpovědět
@rozzaarka taky neplánujeme to ranní slízání, akorát ted mamka, bráchové a to je všechno :-) @awe1 kam plánujete jet?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani, my to budeme mít podobně. Taky k nám domů nikdo nepůjde :-) Všichni se sejdou až ve mlejně a já se tam budu už od rána připravovat. Pak se všichni přemístí na obřad a já přijdu až hezky nakonec, aby to bylo poprvé, co mě uvidí :-) Jinak asi taky napíšu mail nebo si to s nimi potvrdím třeba telefonem. Pošli mi prosím ty šaty, ať je přesně vidím. To se mi pak líp radí víš :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@valiet @krizecek Chceme zase na naší milovanou Mallorcu :-) Máme jí odzkoušenou a už je to asi naše srdeční záležitost :-)
Odpovědět
@awe1 no tak to je parádní! my zvažujeme mezi Francií (kde jsme byli loni) nebo Abu Dhabi (snad se to tak píše) kam chce jet Kuba..tak uvidíme podle peněz
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Taky jsem to četla... mimo jiné přece každému musí být jasné, že plánuješ, ale to není podstatné... K věci: :-) Nesdílím názor těch co doma důležitě ohlásí, že se budou brát a nemají ani kačku (ikdyž v době našich rodiču bylo zvykem a i samozřejmostí, že svatbu hradili dle svých možností rodiče, mně babička taky řekla, že je v tomhle dnešní doba zvláštní). My svatbu budeme mít dle svých možností a pokud nám rodiče po ní něco dají nebo přispějí před ní, tak budeme rádi a slušně poděkujeme, ale nelze plánovat něco na co sami nemáme prostředky. Takže dle mého názoru to je asi o finanční situaci jak snoubenců, ale mnohdy i rodičů a zvyklostí rodin... Ikdyž rodiče přispějí, tak by do toho příliš mluvit neměli, ikdyž názor by se měl vyslechnout... Je to těžko a mám pocit, že žádný závěr jsem stejně neučinila :-D. Každý, ať to má jak má, a pokud má jen trochu fajn rodiče, tak ať se rozhlédne a je jim trochu vděčný. Píšu zcela všeobecně... Hlavně, ať to je ta naše vysněná a rády na ni vzpomínáme :-) !!!
Odpovědět
@balalin krásně jsi to napsala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Taky máte super možnosti ;-) To Abu Dhabi (taky doufám, že se to tak píše :-D) je zajímavá možnost. Taky bych se tam jednou ráda podívala, ale trochu se bojím :-D A Mallorca je fakt osvědčená a nevím proč, ale ke Španělsku a všemu, co k tomu patří nějak tíhnu. Vždycky je mi tam hrozně dobře :-) Třeba v Egyptě jsem se tak dobře necítila a když jsme dostali fakt "geniální" nápad a k večeru vyrazili sami do Hurghady, tak jsem měla i trochu strach. No ale přesně, jak píšeš. Tak u nás to stejně taky bude všechno podle peněz.
Odpovědět
@awe1 ahaaaa, taky bychom chtěli příští rok....ale my to pořád odkládáme, mám starch letět...:(....tak pořád říkám že poletím příští rok a nic...:( letos jsme měli letět už 2x a já to pokaždé zrušila....že ne, že až příští rok...:)
Odpovědět
@balalin pravda....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani, tak taky bych k timhle krásným šatům přemýšlela o něčem decentnějším, když jsou tak zdobené. A ty perličky bych viděla jako dobrou možnost. Jsou i na šatech nebo ne? Nějak to takhle nemůžu rozpoznat. Pošlu ti jeden odkaz na šperky, co mě zaujaly, ale jestli je budu mít taky nevím. Až podle šatů a možná sáhnu po štrasu v nějaké decentní podobě :-D Spíš to posílám jako zajímavou inspiraci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Opravdu se tak bojíš? Mě osobně to teda naštěstí nic nedělá a naopak se mi líbí přistávát a vzlítat :-D Ikdyž chápu, každý se něčeho bojí ;-) Ale neboj, není to tak hrozné a jestli se bojíš, že třeba letadlo spadne, tak si řekni, že to je možnost v každé dopravě, autobus nabourá, vlak vykolejí a tak. Třeba zkus do letadla nějaký prášek ;-) @rozzaarka nepřipomíná ti to něco? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet nic si z toho nedelej, ja jsem z litani uplne vydrena... chudak Honzik ty moje hysteraky musi trpet. na letisti jsem zacla prosit o to, at sedime u okna, aby nas nahodou neposadili pres ulicku, protoze to nam udelali cestou z Bulharska a bylo to strasny...:-) jakmile se letadlo trochu zaklepe, hned mu drtim prsty a zaryvam do nej nechty:-(:-) tys nikdy neletela? awe1 jen tak lehce:-) @krizecek @awe1 no, my pojedem tipla bych do riti, nebo mala dovolena u nas. myslim, ze po svatbe nebudeme mit moc penez na to, abychom jeli jeste na libanky... sice jestli si nevezmeme od nasich a tchana penize na svatbu, tak nam daj do obalky, ale ani tak si nechci vzit nejaky velky sumy... takze zatim to vidim na stastne libanky v CR s nasim 4nohym blbem:-) Jinak Evi, kdyz jsem ji vypravela ty pohadky, tak blbe cumela, jako ostatne vzdycky:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Máte kokra jestli se nepletu? :-) My měli kokra a dělal si absolutně co chtěl, no hrůza - tvrdohlavej jako já :-D Já si to myslela, že trochu ti to připomene :-) Hele ale i dovolená po ČR je moc hezká. Poznáš kraj a památky, odpočineš a tak vůbec. Hlavně, že se vypadne někam z domova. A já si tu maluju Mallorcu a moc bysme zase chtěli, když letos kvůli domečku a operaci nejedeme, ale co já vím viď, kvůli financím taky třeba pojedem po ČR :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 to neni kokr, to je kavalir:-) kavalir king charles spanel:-) nas je vychovany, protoze nesnasim ty psi, co naprosto ignoruji svoje panicky a hlavne jsem po ni dupala i z toho duvodu, ze je to lovecky plemeno a aby se pak rozbehla za kralikem pres dalnici, to by me asi trefilo:-) Mallorca je krasna, nasi tam taky kdysi byli. jak dlouho se tam leti?
Odpovědět
@awe1 @rozzaarka holky já ještě nikdy neletěla, ale prostě se bojím...že ro letadlo spadne...:) asi jsem strašpytlík, ale jsem....:) @awe1 nooo t já bych mu to dělala taky asi....:DDD ale slíbia jsme že v únoru bud na hory nebo k moři, a pak na svatební cestu letíme určo...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka To dobře děláš. No, musela bys přes tu dálnici běžet za ní :-D S tím souhlasím, miluju to tam :-) Určitě jsi viděla fotky na Facu, to je naše oblíbené místo, ale už by to chtělo trochu jiné místo :-) Kdyby mi nechyběl při práci čas, tak bych ráda chodila na kurz španělštiny :-) Umím jen pár frází a už se mi pak stalo, že když jsem na pláži takhle začala na španěla a ještě s mým zjevem, tak se chtěl bavit španělsky a to fakt nedávám :-( :-D Hele uvádí se tak okolo 2hodin 30minut, ale mě to vždycky přijde míň a hrozně ta cesta uteče :-) Tak ženy, pro dnešek se s váma loučím. Pápá zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet toho presne se bojim ja. desi me to, ze kdyz se neco stane, tak ta kraksna spadne z 10km proste nemas sanci... ted jak jsme leteli zpatky, tak nad Drazdanama byla dost oblacnost a byly turbulence. myslela jsem, ze me klepne. I drahy rikal, ze to byly nejdelsi turbulence, jaky zazil a to letel mnohem vickrat. ale je fakt, ze jak jsme ted leteli s air berlin, byl ten let mnohem klidnejsi, nez predtim. Do tunisu jsme letela nejakou kraksnou neceho jako air tunisia a to byly terve nervy... @awe1 tak to je celkem rychlovka, to bych snad i prezila:-):-)cekala jsem to dyl. my leteli 2:50 a myslela jsem, ze chcipnu. je to strasna nuda, jeste kdyz se bojim:-) snazim se predtim vzdycky nespat, abych usnula, ale tentokrat se nejak nezadarilo:-):-) Jinak vam vsem preji krasne rano:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji dobré dopoledne :-) @rozzaarka Jojo, je to tak akorát bych řekla. To bys dala určitě a fakt si myslím, že minule jsme tam byli ještě rychleji :-) Tahle doba tak akorát vyhovuje. Když jsme letěli na Fuerteventuru, tak let trval okolo 4:30 a to mi taky dalo zabrat, ještě ke všemu tam bylo nějak málo místa na nohy a když jsme pak přistáli, tak jsem byla jako přejetá :-D A ikdyž se letět nebojim, tak vždycky zkoumám, čím poletíme :-)
Odpovědět
@rozzaarka já mám větší strach od tí doby co spadlo to letadlo s hokejisty....:(, ale slíbila jsme to evé drahé polovičce, že poletíme, tak musím....:) budu se stavět k tomu takto...:) co s emá stát se stane....:) ale ráda bych s epřed tím vdala....:DDD
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?