Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@rozzaarka jééé :-)hele pošlu ti do IP číslo na mobil a napiš mi jestli máš nebo ne :-D jedu totiž pryč ..furt nevím jestli i ty modré :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek A tak to potom krátka asi nebyla :-D @rozzaarka já asi nee, děkuji :-) Tak vy obě mizíte jo. No dobře, tak já jdu taky :-D
Odpovědět
@awe1 ahoj, nebyla jsem tu...lěželi jsme s drahým venku na lehátkách....:) trochu relax....:) jak víš jak vypadám?....:)
Odpovědět
@awe1 holka ty svoje špíčky hubnu....:)a můj drahý mě podporuje tak, že se tu teď láduje kornoutem...:) a v osbotu nám přijede synovec a to teprve bude odříkání....:)
Odpovědět
@awe1 tak jedu teprve teď, bratr než se vykope :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek uz visi na raminku ve skrini:-) paradoxne na zivo nejlip vypadaly ty modre, ale 900 bych jim za to nedala:-) zkusila sjem si spoustu hadriku, maj velky vyprodeje, ale nebylo to ono...:-( jsem se tak zesila, ze si udelam radost:-(:-)
Odpovědět
@rozzaarka moc ti děkuju, pisni mi prosím do IP číslo účtu, a napíšu ti adresu a domluvíme se...jsi zlatá, já šaty nosím skoro pořád, takže je využiju...ty modré mně teda zklamaly, 900 Kč je dost :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje, mamka mi poslal mailem uzasne video. Sice je to strasne dlouhe, ale stoji to za ten cas. Kdyz budete mi casik, jukněte:-) http://www.youtube.com/watch?v=hMed_D...
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Neni vubec zac:-) kdyz muzu, pomuzu:-) 900 je fakt mazec. to jsem se cukala dat za saty, ktery me uchvatili na prvni pohled - kratke spolecenstejsi bile s malyma fialovyma kytickama v Orsay. no, fakt nejsem typ, co utraci za obleceni:-D
Odpovědět
holky mám naprostého favorita mezi šatama, už mně kdysi uchvátily..ale snad budou ještě volné :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Napíšu ti to do ip, jak jsem to vypátrala :-D Ale vždyť žádné špíčky nemáš ty kecko :-) Jojo, to je nejhorší, když se člověk snaží a někdo mu dělá chutě, to znám :-D @krizecek Fakt? a ukážeš nám je prosím? :-) jsme zvědavé :-) @rozzaarka @valiet @krizecek Holky moje, jdu udělat něco pro své tělo, tak zatím pápá a možná se ještě objevím. Zítra to bude slabší, musím odpo do práce.
Odpovědět
@awe1 našla jsem je tady na bazaru, pošli ti odkaz do IP...ale asi mi je vyfoukne slečna předemnou :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@krizecek To je škoda, protože jsou krásné a na tvojí drobnou postavu si myslím úplně parádní ;-) :-) třeba se nakonec zadaří, moc by ti slušely :-)
Odpovědět
@awe1 no a zjistila s, že jsme úplná krasavice....:)
Odpovědět
@awe1 uvidíme :-( Jsem z toho smutná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek ty na mě prdíš! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek me taky me taky:-)posli:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek a odkud jsou? Salon? Kdyztak ti je nechame usit:-) neboj, vsechno se zvladne:-)
Odpovědět
@phuskova nejsem na FB moment :-) @rozzaarka posílám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek ty jsou pekne a jeste za ty penize je to super. treba to klapne:-) jestli je moc chces, muzes ji zkusit preplatit treba o 500:-):-) ne, ze bych byla zastance tehle veci, ale kdyz jde o srdcovku...:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka slečna mi psala že jsem druhá v pořadí, tak uvidíme :-D ale jak se se svojí smůlou znám, tak žádné druhá už nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek jeeee. drzim moc palecky:-):-) jsou moc hezky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobré ráno :-) @valiet Ale jdi ti kecko :-) Jsi moc hezká slečna a budeš krásná nevěsta ;-) :-) @krizecek To se ti nedivím. Taky když něco důležitého chci a vypadá to, že to koupí někdo jiný, tak jsem smutná. Ale třeba se opravdu zadaří a šatičky budou nakonec tvoje ;-) Anebo potom jak říká @rozzaarka si je jedině nechat ušít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Ahoj Jani, děkujeme moc za nabídku. Já osobně jí nejspíš nevyužiju, protože s přítelem jsme si už párkrát takové věci tvořili :-) Ale třeba jiná nevěsta ráda využije. ;-) Jinak ti ještě jednou musím říct, že jste měli krásnou svatbu a fotky máte úžasné ;-) Snad nám vše taky tak vyjde a hlavně to počasí :-)
Odpovědět
@awe1 dobré ráno, to mi neříkáš žádnoun novinku, já to vím...:DDDD kde si mě viděla?....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet :-) No včera jsem ti to psala do ip. Tobě to nepřišlo? :-) Hele přidávala jsem si na FBčku beremko a viděla jsem tam tu fotku té výdoby stolu, cos mi posílala a pod tím byly komenty a to jméno mi bylo povědomé, tak jsem se mrkla a viděla jsem :-) Snad se nezlobíš :-)
Odpovědět
@awe1 nn nedošlo....teeeeda ty špionko....:) ne nezlobím se....:) safra, jsem se prozdradila komentem....:)
Odpovědět
@valiet až dorazí synoveček v osbotu, tak bude mít za úkol nás vyfotit, a taky sem tedy nějaké dám.....) ty už nejsou moc aktuální co mám na FB....:DDDuž zase vypadáme jinak....:)
Odpovědět
@awe1 až dorazí synoveček v osbotu, tak bude mít za úkol nás vyfotit, a taky sem tedy nějaké dám.....) ty už nejsou moc aktuální co mám na FB....:DDDuž zase vypadáme jinak....:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?