Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
corsi, jojo, já bych chtěla mamkám a svědkyni kytičku dát.-) a po jedné růži pak dávám babičkám a pratetě:-) Na stoly ješt nevím, buď nebudu mít kytky a dám tam jen občerstvení nebo ještě nechám udělat nějaké tři, čtyři kytky na položení.
Odpovědět
Kami, ta tisicovka je za sobotu, kdyz jsem se na podzim ptala na matrice, co jako ze za to... tak psala, ze standartne se plati 100 CZK (na radnici v patek) a pak jsou priplatky po 1000 CZK - jine misto, jiny den, z jineho mesta,...
Odpovědět
Jo, katwind, jak jsi dopadla s tim 3000 priplatkem?
Odpovědět
zirafko, viz pravni poradna...jsem holka sikovna a pan starosta problem prehodnotil a bude ten poplatek platit jen ten, kdo teprve přijde žádat o termín. I tak je to nehorázné, ale netýká s eto mě :-D Tak ta stovka mi přijde taky divná...za parkovný, no těpic! 1000 bude klasika - správní poplatek za jiné než obřadní místo té dané matriky. U nás je to například pouze radnice, když chcete ve městě, ale kdekoliv jinde, tak 1000,-Kč
Odpovědět
Kat - sikulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A takhle se podporuje v ČR všechno...něco chceš aby byla vláda spokojená, ale zaplať jak blázen :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata už mám i přítelem potvrzené, že jsem na těchto stránkách závislá :-N , a že má takové tušení že po svatbě bude moji drogou modrýkoník.cz :-N a já říkám proč ne, člověk se tu dozví plno zajímavých věcí, tak proč si to tu nepročíst. Závislosti ZDAR!! :-D :-D :-D
Odpovědět
katiz :-D a co teprv Ty, ale podívej se na počet příspěvků u jiných, třeba u žirafky :-D :-D
Odpovědět
Uuuups :-N :-N :-N Vsecko slyslim :-D a to mi jich jeste spousty byly smazany :-D :-D :-D
Odpovědět
zirafko ;-) 8-)
Odpovědět
ahojky holčiny, už mám zamluvené šatky (ode dneška ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky bych se ráda přidala k dubnovým nevěstám, jen koukám, že tohle téma tu je už od dubna 2006 a mám z toho trošku vítr, že jsem se asi nezačala připravovat dostatečně brzy. :-) Máme termín 21/4 a bereme se na radnici v Prostějově. Je tu ještě někdo, kdo třeba nemá prstýnky? :-) Šatičky už mám zamluvené, i se všemi doplňky, oznámení máme doma, zamluvené místo na hostinu, ale třeba na kytičku jsem se ještě nebyla dívat, no a pak ty prstýnky.. Začali jsme domlouvat vše možné až po Vánocích a teď nevím, jestli to nebylo moc pozdě... Tak doufám, že na tom tak nejsem sama.. =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jak budete řešit výzdobu stolů - mám na mysli květiny. Je mi líto dát X Kč za ikebany a nebo něco podobného - bo to brzy odejde ;-( ... tak mě napadlo co třeba dát na stoly květiny v květináčích - samozřejmě nějak ozdobené př. kokosové vlákna... z květin třebas fialky, primulky... nebo něco podobného... a po svatbě bych si květináče vzala domů a zdobily by nám byt pokud se bude dařit i několik let. :-D Co myslíte? :-| ? Prosím o názor.
Odpovědět
Profilova fotka
Katiz-já myslím, že by kytky v květináčích určitě šly. Jak píšeš, kdyby se to nějak nazdobilo, bylo by to určitě fajn. My řešíme kytky na stůl tak, že mamka nakoupí nějaké levnější kytičky ve velkoobchodě (moc se v kytkách nevyznám, ale takové ty, jak vypadají jako kopretiny :-D a něco zeleného), v Ikea jsem nakoupila skleněné mističky za 9 Kč, do kterých dáme ty houby na kytky a je to.
Odpovědět
holky, já kytky budu mít taky ty jakoby kopretiny:-D A dekorace jako jsou misky mi půjčí v květinářství ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já mám v plánu na stoly udělat květinové vazby. s množstvím to nebudu přehánět, aby na stole bylo místo i na jídlo a ne jen samé okvětní plátky apod. do spodu stačí jen nízké misky (fajn jsou třeba ty průhledné plastové z bonbošek Ferrero), protože aranžovací hmota má výškou okraj přesahovat. Zboku se pak napichají listy a spodek pak nejde vůbec vidět, protože je schovaný v zeleni. Z kytek to vidím na gerbery a karafiáty. Jsou nejdostupnější a gerbery navíc dlouho vydrží. katiz, s těmi květináči, nevím, jestli je dobrý nápad dávat na stoly cokoliv se zahradní zeminou. Nepřipadá mi to moc hygienické. Co třeba použít nižší skleněné misky a nechat v nich plavat jednotlivé květy a svíčky?
Odpovědět
corsicanka: ahoj, nechtela jsem te vystrasit ;-) ale vzdy je lepsi myslet na "zadni vratka":) Jinak mame objednane prstynky, do mesice by mely prijit. Oblek jsme taky uz koupily, holky nakonec v Globusu! za 3 a pul tisice coz je super a mohli sme nakombinovat velikosti saka a kalhot. A je i kvalitni. petulka 22 neboj, ja nemam oznamka, fotografa, kvetiny taky nemam predstavu, mam jen zamluvenou kvetinarku a uces uz vubec nevim jakej. Hlavne ze mas zenicha a saty ;-) s tema prstynkama pokud budes objednavat neco extra, tak pocitej ten mesic na dodani.
Odpovědět
katwind a corsicanka: holky byla jsem vyzkouset ty same saty, ale v bilem... juknete do alba, mam jit do bilych nebo sampano?:))) u tech bilych nemam ten kabatek, ten by mi dodaly... ach jo, vim ze otravuju, ale nemozu se rozhodnout, jestli bile nebo sampano. dekuji :-D
Odpovědět
mall, tak já jsem za šampus:-) V těch bílých bys musela malinko na solárko, dost Tě zesvětlily... Ty šampáň...jsou moc hezk!
Odpovědět
Profilova fotka
mallory to jsi napsala trefně - hlavně že mám ženicha a šaty.. asi si to budu muset často opakovat, abych se z toho všeho nezbláznila.. dík za optimismus 8-) holky, nezdá se vám, že se to blíží nějak moc rychle? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem se chtěla poradit - budete mít punčochy nebo punčochové kalhoty? já už mám doma jedny samodržící punčochy, ale bojím se, že mi spadnou - to samodržící není moc trefný výraz.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, taky jsem si koupila samodržky, ale radši bych punčochové kalhoty, ale bylo mi řečeno, že bílé neprodávají, tak nevím kde je sehnat. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že někde na netu v e-shopu jsem bílé punčochové kalhoty určitě viděla, zkus mrknout...
Odpovědět
Petulka, blíží se to sakra rychle! :-o Já mám samodržky, já nosím tělové běžně, vyhovují mi a fakt nespadnou, to je možná jen pocit ze začátku...a nebo jste moc hubené! :-D To já teda ne;-) Takže na svatbu budu mít také tělové ;-) na svatební noc pak bílé s podvazkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tedy ted jsem pred chvili mluvila s mamkou a nestacim se divit! Rekla mi, ze nad tim s tatou premysleli a jestli pry nechceme svatbu posunout na zacatek cervna!!!! :-( Ze by na to bylo vic casu! Ze to chcem na jare vi od lonskeho brezna a ze to bude v dubnu vi asi od zacatku listopadu!!! ]-( Pritom si skoro vsechno platime a zarizujem samy! Docela mi tim zkazila naladu. Porad na vsechno bylo dost casu a najednou je ho malo! Mallorry - souhlasim s katwind, jednoznacne ty sampano! V tech blilych jsi takova ztracena. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mallorry, na fotce se mi líbí bílé i šampaň. Jestli jsi bledší, budou ti víc pasovat šampaň. petulko, budu mít samodržky v tělové barvě. nosím je normálně a nemám s nima problém. Bílé punčochy jsem zavrhla, dělají mrtvolnou nohu.
Odpovědět
Ahojky, tak má svatba bude 14.4. a máme pouze oznámení a zamluvené prstýnky, restauraci a matriku a začínám mít strach že to nestihnu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
rylunda, zdravím Břeclav :) Odkud přesně jsi? a kde budete mít obřad a hostinu? Určitě to stihneš. to podstatné máte. Třeba já ještě pořád nemám šaty, ačkoliv je zkouším už od podzimu :-N dneska jedu do Brna a snad už něco konečně zamluvím.
Odpovědět
Profilova fotka
kri: nic si z toho nedělej, takovéhle věci řeší snad každý, můj přítel je rozvedený a jeho máma řekla že uý mu jednu svatbu udělala a dál jí to nezajímá :-S rylunda: neboj všechno stihneš, jen se do toho musíte pořádně opřít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem zase o něco málo klidnější. V pondělí byl na návštěvě kameraman takže jsme domluvení :-) akorát a to až po svatbě mu dodáme fotky které budeme chtít zapojit na DVD a taky písničky na které budeme chtít třeba tu procházku atd. Jsem ráda že tu schůzku máme zdárně za sebou. Kameraman byl sympaťák :-) tak i to mě uklidnilo. Včera jsem dodělala svatební vínečka (viz. album) a pomalu tiskneme svatební noviny :-) už máme vytištěnou asi polovinu. Akorát mi došly stužky tak musím dokoupit. Jen pořád zbývají dorty, zákusky, alkohol, boty, oblečení pro malého, auta a hlavně ještě pořád nemáme prstýnky, ale to jsem i docela klidná protože chceme z chirurgické oceli takže myslím že na netu jich je dost:-) ... sem se nějak rozepsala :-) tak se omlouvám ... a zatím papa Hanka :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?