Menu Forum

Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

11. únor 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
Registrovala se 7. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 329 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
  • Svatba byla 28. dubna 2007
    Na zámečku Pohansko, Břeclav, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
Registrovala se 7. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 329 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
 kri, zůstanu už u nich. Konečně budete mít ode mě se šatama pokoj emoticon Taky je nebudou muset vůbec upravovat. je to vel. 34 a padly perfektně. stačí, když dojedu ne jednu zkoušku s botama kvůli uchycení vlečky.

Pak napiš, jak se ti zkouška líčení líbila. nebo sem dej nejlépe fotku, ať se můžu inspirovat ;)

Byla jsem na P-shinu, jak mi doporučovala maalinka. nehty jsou sice naleštěné, ale jinak mi připadají pořád stejné. záděry se mi taky dělají pořád stejně. asi bych chtěla zázraky po jedné kůře emoticon)
9. únor 2007 ve 13:49  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mallorry
Registrovala se 22. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků.
  • Svatba byla 2. ledna 2007
    Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
mallorry
Registrovala se 22. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků.
  • Svatba byla 2. ledna 2007
    Region Klatovy
 corsicanka a budes si delat umele nehty? Ja sem o tom uvazovala, ale zavrhla jsem to a hold budou muset udelat neco s tema mojema kratkymaemoticon
9. únor 2007 ve 13:56  •  Svatba byla v lednu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kri
Registrovala se 26. května 2006 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 3 alba. Má 11 přátel. Poděbrady, Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
kri
Registrovala se 26. května 2006 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 3 alba. Má 11 přátel. Poděbrady, Region Nymburk.
 corsi nam to vubec neva! Ja jsem na tom byla uplne stejne! emoticon Jen jsem zvedava co mi reknete na ty moje satky az je budu mit konecne vyfoceny! Tajne doufam, ze je budou mit treba na tom veletrhu.

Jinak liceni urcite vyfotim, jdu tam ve ctvrtek. Jsem na to zvedava, jeste me nikdy nikdo nelicil. emoticon

Ad nehty, ja si asi necham udelat gelove, uz jsem je mela a protoze mam male nehty, tak to vypadalo i prirozene. Hlavne je nechci nijam dlouhe. Me se totiz nehty hrozne lamou a jak seznam urcite bych na svatbu mela vsehny olamane.
9. únor 2007 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
numa18
Registrovala se 13. ledna 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 1 příspěvek. Region Banská Bystrica.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
numa18
Registrovala se 13. ledna 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 1 příspěvek. Region Banská Bystrica.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    Slovensko
 Ahojte,

tak ako pozerám, Vás aprílových je tu neúrekom a ja som sa bála, že iba ja sa budem vydávať v bláznivom apríli emoticon Tak ako Vám pokračujú prípravy na svadbu
9. únor 2007 ve 14:21  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzkap.
Registrovala se 7. září 2006 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků.
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
zuzkap.
    Region Kolín
 Ahoj holky.
Corsicanko - krásný šatičky.

Nehty - včera jsem taky byla na P-Shine. Přesně, jak píše Corsi, sice lesklé, ale žádný zázrak. Budu si muset taky nechat udělat gelové. Jedině, že bych doma tak měsíc před svatbou nedělala žádné domácí práce, pak by možná byly dobrý i vlastní nehty.

Už máme taky prstýnky. Jsem ráda a jsem i překvapená, že jsou hezčí, než jsem čekala.

Líčení - nechám se nalíčit od kamarádky, která líčí pro jednu kosmetickou firmu.

Dneska po práci jdu na veletrh. Tak jsem na to zvědavá. Doufám, že nebudu moc zpruzelá, že tam maj krásný věci a já už mám skoro všechno nakoupené emoticon

Holky, jak řešíte hudbu při obřadu? Já nevím, na co má jít ženich s maminkou a celý ten průvod za nimi. Já půjdu s taťkou na svatební pochod.
9. únor 2007 ve 14:24  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kri
fotoportrét
fotoportrét
kri
 zuzko taky jdu na veletrh, ale zitra a abych nebyla zklamana, ze tam maji takovych veci a ja uz mam vsechno doma, tak prave par drobnosti doufam, ze koupim tam emoticon

S hudbou taky nevim, ja pujdu na svatebni pochod a zbytek semusim domluvit s pani na urade, co je vubec mozne ...
9. únor 2007 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
 mall, nehty nechám přírodní. I kdyby byly krátké, připadá mi to lepší než nalepené.

zuzkap, P-shine by právě nehty měl zpevnit. manikérka mi říkala, že po první návštěvě by se to mělo zopakovat za 14 dnů, pak za 3 týdny a pak to stačí jednou za měsíc. Prý nehty dostanou "vitamínový" šok a pak jsou už takové lesklé... těžko říct, jestli to opravdu pomůže nebo si jenom zajišťuje výdělek emoticon)
9. únor 2007 v 15:27  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katiz (34 r.)
Registrovala se 15. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 14. dubna 2007
    Kostel Sv. Jan Křtitele v Životicích u Nového Jičína, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
katiz (34 r.)
Registrovala se 15. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Nový Jičín.
 Do alba jsem přidala fotky obleku, oznámení, a BOTKY emoticon !!! Jsou půjčené od sestřenice, sedí perfektně, tak na obřad a na focení botičky mám, teď se ještě poohlédnout po světlých botkách na přezutí, jelikož na podpadku nevydržím, tak mám představu, že seženu nějaké "ťapky" prostě jednoduchá a pohodlná obuv.

V sobotu jsme zvládli roznést 5 ks oznámení emoticon ... myslela jsem že je rozneseme všechny, ale nešlo to... tetky byly rády, že nás vidí a tak jsme se zdrželi a pokeceli a bylo dobře emoticon ... tak příští sobotu pokračujem, snad to zvládnem emoticon

Jinak veškeré debaty ohledně svatby jsou boj, každý chce něco jiného než my (hlavně než já).
11. únor 2007 ve 20:04  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
 v sobotu jsme koupili na ženicha košilu a kravatu. ve vel. 50 nebyl skoro žádný výběr, takže je to klasická šampaň. měla jsem představu smetanového odstínu a šampaň kravaty, ale nebyla šance. A boty ve 12 zatím nemají. třeba seženou něco na Kabu.
A na sebe jsem si pořídila samodržky v šampaňském odstínu emoticon bílé jsem nechtěla, ale těmto jsem neodolala.

Bylo na svatebním veletrhu něco zajímavého?
12. únor 2007 v 11:48  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzkap.
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
zuzkap.
    Region Kolín
 Ahojky.
Corsicanko - na veletrhu mne nic moc nepřekvapilo, takže nejsem ani zklamaná, že by byly nějaké hezčí šaty. Uklidnila jsem se, že to, co už mám zaplacené je hezké a nic lepšího není emoticon
Poslala jsem ti do IP odkazy na firmy kvůli kytičce do vlasů, co jsem nasbírala na veletrhu.

Holky v sobotu jsme měli seznamovací oběd rodičů. To byla legrace. A dobře to dopadlo, naši si rozumnějí. Jupííí!
12. únor 2007 ve 14:38  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chrobacek.ov (33 r.)
Registrovala se 15. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 76 příspěvků a 2 alba. Bartovice, Region Ostrava.
    V Šenově u Ostravy, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
chrobacek.ov (33 r.)
Registrovala se 15. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 76 příspěvků a 2 alba. Bartovice, Region Ostrava.
    V Šenově u Ostravy, Region Ostrava
 Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli vadí že budeme mít každý jiný prstýnek? Máme je objednané z chirurgické oceli a příteli se líbil prostě takový ke kterému nešlo nic dopasovat emoticon tak jsem si nakonec taky vybrala co se mi nejvíc líbil ale tím pádem si ty dva prstýnky nejsou podobné vůbec ničím emoticon
12. únor 2007 ve 22:10  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrana
Registrovala se 23. října 2006 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků a 2 alba. Má 31 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 30. března 2007
    V Praze na Chodovské tvrzi, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
vrana
Registrovala se 23. října 2006 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků a 2 alba. Má 31 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky, možná už jste to tu řešily, ale nenašla jsem...Svatbu máme 30.března a hned potom bychom chtěli na svatební cestu. Nějaký last minute do tepla, nic moc drahého, kde by se dalo koupat a je tam i něco zajímavého k vidění. Napadá vás něco jiného než egypt? Díky moc,
13. únor 2007 v 09:07  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
 ahojky
chrobacek.ov, hlavní je, že se to líbí vám. Aspoň je ponosíte. přítel prstýnek po svatbě uloží do krabičky, takže mohl být i ze staniolu emoticon

vrano, mě teda nic nenapadá, aby se tam dalo koupat v dubnu a současně to nevyšlo draho... Jestli něco najdete, dej mi vědět. Takovou cestu bych taky brala. Nám by vyhovoval květen.

Chtěla jsem se zeptat, nemáte někdo zkušenosti s firmou 4M?
13. únor 2007 v 09:30  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
 Ahoj holky, si tady marodím, tak jsem vylezla z postele chvíli za vámiemoticon
Mám boty kočenky! emoticon Z veletrhu od Rouba - Sřevíce a více - a jsou bezva! Pak mám marcipánovou figurku na dortemoticon A z Ikei svícínky, okvětní lístky a písek. Tak jsem spokojená! Od babičky dostanu jako svatební dort veškeré sladké napečení, což je super, zlatá babička!
No, holky, je to děs, ale za chvíli budeme ženušky! emoticon
Vrani, bohužel mě napadl právě ten Egypt, byla jsem tam 17. března a ylo to naprosto naprosto boží! emoticon
13. únor 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
 katwind, to jsi hodná, že i nemocná jsi za náma přišla.
marcipánovou figurku chci takyyyyy. byla jsem natěšená, že se pěkně zakousnu do ženicha emoticon a pak jsem zjistila, že nabízí samé plastové emoticon
13. únor 2007 ve 13:29  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrana
fotoportrét
fotoportrét
vrana
 Ahojky, taky jsem marod, ale má to výhodu, můžu tady brouzdat celý den, když nám zrovna funguje net emoticon corsicanka: a neudělali by ti je v cukrárně? nebo jukni na svatebnidortycezet, tam maji docela velký výběr. To by v tom byl čert, abys něco nesehnala u vás. emoticon

Katwind: No když my bysme asi moc do Egypta nechtěli. Ach jo, jsem zvědavá co vymyslíme. Jinak dneska mám na poště ty botky, jak jsem řešila jestli je od té holčiny objednat a riskla jsem to. Prý když mi nebudou tak jí je můžu poslat zpět. Tak drž palce, dám vědět. Jen čekám, až přijde polovička z práce, pač má klíče od schránky a lísteček na poštu je tam, ach jo. Už s nemůžu zvědavostí dočkat.
13. únor 2007 v 16:58  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 corsi, ta figurka je od Buchalových (.buchalovi.), takže určitě půjde od nich i objednatemoticon Já právě taky nechtěla tu plastovou nebo keramickou, chci si na ženichoj pochutnat emoticon
Vrani, držím palec, ať botičky padnou jako ulité! emoticon
13. únor 2007 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrana
fotoportrét
fotoportrét
vrana
 Tak je to super, mám je doma, tedy přesně řečeno na nožce a jsou úúúžasný, přesně takový, jak jsem si představovala emoticon
13. únor 2007 v 18:43  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katiz (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
katiz (34 r.)
 Ahojky,
figurky bych taky chtěla marcipánové, a tak kámarádka co nám je bude péct je zkusí vytvořit a pokud se nepodaří tak má v zásobě 3 druhy plastových!
13. únor 2007 v 18:47  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
storm07
Registrovala se 31. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
storm07
Registrovala se 31. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
 ahoj holky nevíte, kde bych na objednání sehnala figurky na dort?
14. únor 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
 vrana, katwind, jste hodné. určitě bych je někde sehnala. když já nevím, jestli je tam vůbec dávat. Vybrala jsem si takový úplně jednoduchý dort. spíš hranatý, jenom bílá poleva a drobné bílé kytičky. figurky od Buchalů jsou roztomilé, mohly by se líbit. A takhle nerozhodná jsem ve všem emoticon
před pár dny jsem si vybrala oznámení a až jsem viděla náhled v PDF, úplně celé jsem to změnila včetně textu emoticon Tvořil to nějaký kluk, úplně ho chudáka lituju.
14. únor 2007 v 10:54  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 corsi emoticon Jo, nemají to s námi lehké noemoticon Já udělala v počítači jmenovky a asi se na ně vrhnu (tsk, lepení), jenže já nějak začínám mít málo místa, nevím, kam to všechno dávatemoticon Teď jsem si objednala ještě vlizelín, prý je 30 m málo. Kam to mám doma dávat všechno?emoticon
14. únor 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
 ahoj kačenko emoticon na co tolik vlizelínu???
14. únor 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 na stoly to stačí nebo ne??? emoticon
14. únor 2007 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj holčinky,
vůbec nestíhám, sem tam něco písnu na Tábor nevěstám, ale na vás nějak zapomínám.
No už ani není co moc řešit, když to klepe na dveře emoticon
Máme zamluvený BUS a restauraci.Má to kamarád a domluvili jsme se úplně super.Sám se ženil, tak to zná.Našim se to taky zamlouvalo, takže jsem ráda, že to snad dobře dopadne.
V pondělí vezeme cukrářkám vajca,ořechy, krabičky a ubrousky, tak jsem na to taky zvědavá, jak cukrovíčko dopadne.

Do albíčka jsem přidala fotečky, tak mrkněte.Ještě musím ozdobit stuhu na auta a je to.Jo a ženich si musí sehnat ještě autíko, kterým se poveze emoticon
14. únor 2007 v 11:01  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Ahoj Lucinko, na stoly a na autiemoticon mám 30 m vínového a tatík to prý počítal, jak budou stoly a kolik na stůl...no a zjistil, že tak dva m zhruba chybí, tak jsem vzala rovnou 10emoticon A ten bílý na židle (mám smetanový, aby nebyly židle bělejší než já) emoticon
14. únor 2007 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 hele a kolik počítáš na 1 židli? Budeš mít jen takovou tu mašli nebo celou židli potaženou? já chci ty mašle a nemám absolutně představu, kolik toho koupit...
14. únor 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzkap.
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
zuzkap.
    Region Kolín
 Katwind - jééé, úplně s tebou soucítím. My si navíc sami děláme i hostinu, takže doma zakopáváme o flašky alkoholu. emoticon Úplně se bojím, že půl roku po svatbě narazím doma na něco, co jsem tam ve svatební den zapomněla.
Corsi - já mám podobný problém. Což o to, rozhodnu se rychle, ale za měsíc se mi zas líbí něco jiného. Stále platí, že pokud bys něco chtěla poslat od nás z Prahy řekni, koupím to a pošlu. Takže klidně i figurky.

Můj nejnovější úspěch je, že máme konečně vybranou hudbu na obřad, dalo to práci, ale samozřejmě jen mně. emoticon Ženichovi je to úplně jedno, co nám tam budou hrát. Vlastně štěstí, že si to vymyslím všechno sama, ale někdy mě ta laxnost vytáčí. Počítám, že jste na tom stejně. emoticon
14. únor 2007 v 11:07  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Zuzkop., jsem na tom úúúplně stejně! Chci už posílat oznámení, ale myslíš, že ho dokopu mi udělat pozvánky ke stolu a tu básničku, že chceme peníze? Zrovna teď musí furt zařizovat něco kolem baráku, chjo...
Mám tady pod stolem krabice s dekoracema, pod postelí rule vlizelínu, v tašce svícínky, u topení rule vínové čtvrtky... emoticon
14. únor 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
 ahoj maali, ty už to máš teda za pár emoticon)

Ježiš tolik vlizelínu. na židle mě to připadá zbytečné. aspoň do té naší restaurace.
14. únor 2007 v 11:13  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš