Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kri, zůstanu už u nich. Konečně budete mít ode mě se šatama pokoj :-D Taky je nebudou muset vůbec upravovat. je to vel. 34 a padly perfektně. stačí, když dojedu ne jednu zkoušku s botama kvůli uchycení vlečky. Pak napiš, jak se ti zkouška líčení líbila. nebo sem dej nejlépe fotku, ať se můžu inspirovat ;) Byla jsem na P-shinu, jak mi doporučovala maalinka. nehty jsou sice naleštěné, ale jinak mi připadají pořád stejné. záděry se mi taky dělají pořád stejně. asi bych chtěla zázraky po jedné kůře :))
Odpovědět
corsicanka a budes si delat umele nehty? Ja sem o tom uvazovala, ale zavrhla jsem to a hold budou muset udelat neco s tema mojema kratkyma:)
Odpovědět
Profilova fotka
corsi nam to vubec neva! Ja jsem na tom byla uplne stejne! :-D Jen jsem zvedava co mi reknete na ty moje satky az je budu mit konecne vyfoceny! Tajne doufam, ze je budou mit treba na tom veletrhu. Jinak liceni urcite vyfotim, jdu tam ve ctvrtek. Jsem na to zvedava, jeste me nikdy nikdo nelicil. =-) Ad nehty, ja si asi necham udelat gelove, uz jsem je mela a protoze mam male nehty, tak to vypadalo i prirozene. Hlavne je nechci nijam dlouhe. Me se totiz nehty hrozne lamou a jak seznam urcite bych na svatbu mela vsehny olamane.
Odpovědět
Ahojte, tak ako pozerám, Vás aprílových je tu neúrekom a ja som sa bála, že iba ja sa budem vydávať v bláznivom apríli 8-) Tak ako Vám pokračujú prípravy na svadbu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Corsicanko - krásný šatičky. Nehty - včera jsem taky byla na P-Shine. Přesně, jak píše Corsi, sice lesklé, ale žádný zázrak. Budu si muset taky nechat udělat gelové. Jedině, že bych doma tak měsíc před svatbou nedělala žádné domácí práce, pak by možná byly dobrý i vlastní nehty. Už máme taky prstýnky. Jsem ráda a jsem i překvapená, že jsou hezčí, než jsem čekala. Líčení - nechám se nalíčit od kamarádky, která líčí pro jednu kosmetickou firmu. Dneska po práci jdu na veletrh. Tak jsem na to zvědavá. Doufám, že nebudu moc zpruzelá, že tam maj krásný věci a já už mám skoro všechno nakoupené :-D Holky, jak řešíte hudbu při obřadu? Já nevím, na co má jít ženich s maminkou a celý ten průvod za nimi. Já půjdu s taťkou na svatební pochod.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzko taky jdu na veletrh, ale zitra a abych nebyla zklamana, ze tam maji takovych veci a ja uz mam vsechno doma, tak prave par drobnosti doufam, ze koupim tam :-D S hudbou taky nevim, ja pujdu na svatebni pochod a zbytek semusim domluvit s pani na urade, co je vubec mozne ...
Odpovědět
Profilova fotka
mall, nehty nechám přírodní. I kdyby byly krátké, připadá mi to lepší než nalepené. zuzkap, P-shine by právě nehty měl zpevnit. manikérka mi říkala, že po první návštěvě by se to mělo zopakovat za 14 dnů, pak za 3 týdny a pak to stačí jednou za měsíc. Prý nehty dostanou "vitamínový" šok a pak jsou už takové lesklé... těžko říct, jestli to opravdu pomůže nebo si jenom zajišťuje výdělek :))
Odpovědět
Profilova fotka
Do alba jsem přidala fotky obleku, oznámení, a BOTKY :-D !!! Jsou půjčené od sestřenice, sedí perfektně, tak na obřad a na focení botičky mám, teď se ještě poohlédnout po světlých botkách na přezutí, jelikož na podpadku nevydržím, tak mám představu, že seženu nějaké "ťapky" prostě jednoduchá a pohodlná obuv. V sobotu jsme zvládli roznést 5 ks oznámení :-N ... myslela jsem že je rozneseme všechny, ale nešlo to... tetky byly rády, že nás vidí a tak jsme se zdrželi a pokeceli a bylo dobře :-) ... tak příští sobotu pokračujem, snad to zvládnem =-) Jinak veškeré debaty ohledně svatby jsou boj, každý chce něco jiného než my (hlavně než já).
Odpovědět
Profilova fotka
v sobotu jsme koupili na ženicha košilu a kravatu. ve vel. 50 nebyl skoro žádný výběr, takže je to klasická šampaň. měla jsem představu smetanového odstínu a šampaň kravaty, ale nebyla šance. A boty ve 12 zatím nemají. třeba seženou něco na Kabu. A na sebe jsem si pořídila samodržky v šampaňském odstínu :-D bílé jsem nechtěla, ale těmto jsem neodolala. Bylo na svatebním veletrhu něco zajímavého?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Corsicanko - na veletrhu mne nic moc nepřekvapilo, takže nejsem ani zklamaná, že by byly nějaké hezčí šaty. Uklidnila jsem se, že to, co už mám zaplacené je hezké a nic lepšího není :-D Poslala jsem ti do IP odkazy na firmy kvůli kytičce do vlasů, co jsem nasbírala na veletrhu. Holky v sobotu jsme měli seznamovací oběd rodičů. To byla legrace. A dobře to dopadlo, naši si rozumnějí. Jupííí!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli vadí že budeme mít každý jiný prstýnek? Máme je objednané z chirurgické oceli a příteli se líbil prostě takový ke kterému nešlo nic dopasovat :-( tak jsem si nakonec taky vybrala co se mi nejvíc líbil ale tím pádem si ty dva prstýnky nejsou podobné vůbec ničím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, možná už jste to tu řešily, ale nenašla jsem...Svatbu máme 30.března a hned potom bychom chtěli na svatební cestu. Nějaký last minute do tepla, nic moc drahého, kde by se dalo koupat a je tam i něco zajímavého k vidění. Napadá vás něco jiného než egypt? Díky moc,
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky chrobacek.ov, hlavní je, že se to líbí vám. Aspoň je ponosíte. přítel prstýnek po svatbě uloží do krabičky, takže mohl být i ze staniolu :-S vrano, mě teda nic nenapadá, aby se tam dalo koupat v dubnu a současně to nevyšlo draho... Jestli něco najdete, dej mi vědět. Takovou cestu bych taky brala. Nám by vyhovoval květen. Chtěla jsem se zeptat, nemáte někdo zkušenosti s firmou 4M?
Odpovědět
Ahoj holky, si tady marodím, tak jsem vylezla z postele chvíli za vámi:-) Mám boty kočenky! x-) Z veletrhu od Rouba - Sřevíce a více - a jsou bezva! Pak mám marcipánovou figurku na dort:-) A z Ikei svícínky, okvětní lístky a písek. Tak jsem spokojená! Od babičky dostanu jako svatební dort veškeré sladké napečení, což je super, zlatá babička! No, holky, je to děs, ale za chvíli budeme ženušky! x-) Vrani, bohužel mě napadl právě ten Egypt, byla jsem tam 17. března a ylo to naprosto naprosto boží! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
katwind, to jsi hodná, že i nemocná jsi za náma přišla. marcipánovou figurku chci takyyyyy. byla jsem natěšená, že se pěkně zakousnu do ženicha :-D a pak jsem zjistila, že nabízí samé plastové :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky jsem marod, ale má to výhodu, můžu tady brouzdat celý den, když nám zrovna funguje net :-D corsicanka: a neudělali by ti je v cukrárně? nebo jukni na svatebnidortycezet, tam maji docela velký výběr. To by v tom byl čert, abys něco nesehnala u vás. :-( Katwind: No když my bysme asi moc do Egypta nechtěli. Ach jo, jsem zvědavá co vymyslíme. Jinak dneska mám na poště ty botky, jak jsem řešila jestli je od té holčiny objednat a riskla jsem to. Prý když mi nebudou tak jí je můžu poslat zpět. Tak drž palce, dám vědět. Jen čekám, až přijde polovička z práce, pač má klíče od schránky a lísteček na poštu je tam, ach jo. Už s nemůžu zvědavostí dočkat.
Odpovědět
corsi, ta figurka je od Buchalových (.buchalovi.), takže určitě půjde od nich i objednat:-) Já právě taky nechtěla tu plastovou nebo keramickou, chci si na ženichoj pochutnat :-D Vrani, držím palec, ať botičky padnou jako ulité! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je to super, mám je doma, tedy přesně řečeno na nožce a jsou úúúžasný, přesně takový, jak jsem si představovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, figurky bych taky chtěla marcipánové, a tak kámarádka co nám je bude péct je zkusí vytvořit a pokud se nepodaří tak má v zásobě 3 druhy plastových!
Odpovědět
ahoj holky nevíte, kde bych na objednání sehnala figurky na dort?
Odpovědět
Profilova fotka
vrana, katwind, jste hodné. určitě bych je někde sehnala. když já nevím, jestli je tam vůbec dávat. Vybrala jsem si takový úplně jednoduchý dort. spíš hranatý, jenom bílá poleva a drobné bílé kytičky. figurky od Buchalů jsou roztomilé, mohly by se líbit. A takhle nerozhodná jsem ve všem :-| před pár dny jsem si vybrala oznámení a až jsem viděla náhled v PDF, úplně celé jsem to změnila včetně textu :) Tvořil to nějaký kluk, úplně ho chudáka lituju.
Odpovědět
corsi :-D Jo, nemají to s námi lehké no:-) Já udělala v počítači jmenovky a asi se na ně vrhnu (tsk, lepení), jenže já nějak začínám mít málo místa, nevím, kam to všechno dávat:-) Teď jsem si objednala ještě vlizelín, prý je 30 m málo. Kam to mám doma dávat všechno?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kačenko x-) na co tolik vlizelínu???
Odpovědět
Profilova fotka
na stoly to stačí nebo ne??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčinky, vůbec nestíhám, sem tam něco písnu na Tábor nevěstám, ale na vás nějak zapomínám. No už ani není co moc řešit, když to klepe na dveře :-D Máme zamluvený BUS a restauraci.Má to kamarád a domluvili jsme se úplně super.Sám se ženil, tak to zná.Našim se to taky zamlouvalo, takže jsem ráda, že to snad dobře dopadne. V pondělí vezeme cukrářkám vajca,ořechy, krabičky a ubrousky, tak jsem na to taky zvědavá, jak cukrovíčko dopadne. Do albíčka jsem přidala fotečky, tak mrkněte.Ještě musím ozdobit stuhu na auta a je to.Jo a ženich si musí sehnat ještě autíko, kterým se poveze :-D
Odpovědět
Ahoj Lucinko, na stoly a na auti:-) mám 30 m vínového a tatík to prý počítal, jak budou stoly a kolik na stůl...no a zjistil, že tak dva m zhruba chybí, tak jsem vzala rovnou 10:-) A ten bílý na židle (mám smetanový, aby nebyly židle bělejší než já) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele a kolik počítáš na 1 židli? Budeš mít jen takovou tu mašli nebo celou židli potaženou? já chci ty mašle a nemám absolutně představu, kolik toho koupit...
Odpovědět
Profilova fotka
Katwind - jééé, úplně s tebou soucítím. My si navíc sami děláme i hostinu, takže doma zakopáváme o flašky alkoholu. :-D Úplně se bojím, že půl roku po svatbě narazím doma na něco, co jsem tam ve svatební den zapomněla. Corsi - já mám podobný problém. Což o to, rozhodnu se rychle, ale za měsíc se mi zas líbí něco jiného. Stále platí, že pokud bys něco chtěla poslat od nás z Prahy řekni, koupím to a pošlu. Takže klidně i figurky. Můj nejnovější úspěch je, že máme konečně vybranou hudbu na obřad, dalo to práci, ale samozřejmě jen mně. :-D Ženichovi je to úplně jedno, co nám tam budou hrát. Vlastně štěstí, že si to vymyslím všechno sama, ale někdy mě ta laxnost vytáčí. Počítám, že jste na tom stejně. ;-)
Odpovědět
Zuzkop., jsem na tom úúúplně stejně! Chci už posílat oznámení, ale myslíš, že ho dokopu mi udělat pozvánky ke stolu a tu básničku, že chceme peníze? Zrovna teď musí furt zařizovat něco kolem baráku, chjo... Mám tady pod stolem krabice s dekoracema, pod postelí rule vlizelínu, v tašce svícínky, u topení rule vínové čtvrtky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj maali, ty už to máš teda za pár :)) Ježiš tolik vlizelínu. na židle mě to připadá zbytečné. aspoň do té naší restaurace.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?