Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kri, jestli už máte většinu podomlouvanou, tak je blbost temín posouvat, ne? takhle můžete začít nanovo. kdybys to řekla ty, ale co prosimtě zařizují vaši? Jestli to máte jak my, tak jediná starost mojí mamky je, co si vzít na sebe. Skorotchýně zařizuje cukroví a jenom proto, že se sama nabídla. Beztak měla strach, že objednám něco nejedlého :))
Odpovědět
Profilova fotka
katwind možná je to opravdu jen pocit s těma samodržkama, že spadnou.. v každém případě by to byl pěkný trapas třeba na radnici, kdybych je lovila někde u kotníků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petulko, samodržky určitě zkus, uvidíš, že nespadnou. mě přijdou pohodlnější než punčochové kalhoty. a moc se mi líbí ty šaty, které máš na sobě ve fotoalbu. jaké budeš nakonec mít?
Odpovědět
Profilova fotka
corsicanka Taky jsou z toho samého salonu a s vínovým motivem, ale nemají tak dlouhou vlečku a nejsou tak moc těžké. Přidám je do alba, ať můžeš mrknout. (Ale z těch punčoch mám vážné obavy... :-) Zase ale nevím v podvzakovém pásu bych se asi necítila vůbec..)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak, holky, snoubenec prohlásil, že tyto stránky by se měly jmenovat www.stresujeme.cz. Chlapům by se něco takového asi nemělo vůbec ukazovat. :-)
Odpovědět
corsicaka: hostinu i obřad budeme mít ve Valticích, prstýnky z chirurgické oceli, máme je zamluvené v Brně a čekáme na vyskoušení a pak nám tam udělají rytí. Vyjdou nás do 5 000 (byly by levnější ale já se zamilovala do prstýnku s briliantem :-N ) Holky co boty kupujete si nebo si pučíte spolu se šaty v nějakém salónu? A co silonky bílé nebo tělové? Díky za rady misangerova: díky za podporu x-)
Odpovědět
Čaute, my sme sa rozhodli pre 14. 4. o štvrtej :) Ten júlový termín láka, už to vidím, ako budú v správach hlásiť enormný počet svadieb v ten deň :) Už to raz tak bolo, nie? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Corsi diky, ja rozhodne nic menit nebudu uz mam spoustu veci domluvenych a jak pises, u nas je to uplne stejne, mamky starost je jen co si vezme na sebe a popripade schvalit restauraci. :-) rylunda - ja jsem si botky koupila, saty si pujcuju, ale boty to mi prislo divne. Silonky asi telove, ale chci samodrzky, klasicke silonky mi porad nekam lezou a pas mam vetsinou az pod prsama! ;-) Mam vyzkouseno, ze opravdu drzi. Jinak jsem se chtela zeptat, holky jdete o vikendu na svatebni veletr v Praze?
Odpovědět
Profilova fotka
rylunda Já mám botičky zamluvené na půjčení v salonu, ale po tom, co tu někdo psal, že je to děs, když si představí, kolik nohou v otm bylo nevím, nevím.. :-)
Odpovědět
musím si tedy koupit silonky-samodržky ;-) jenom nevím co s kapelou, přijde mi to že jenom s kazeťákem je svatba smutná. Nemáte nějaký kontakt na dobrou, ale levnou kapelu (stačí 2) díky x-)
Odpovědět
ahoj holky...zase po dlouhé době... pár známých tváří tu vidím a taky koukám, jak to všechno postupuje... :) Zas tolik času už nezbývá, ne? ;) O víkendu jedeme do Znojma za našima a taky za panem farářem na přípravu. Kromě toho ještě chci sfouknout květinářství a další menší detaily, které souvisí spíš s afterparty (bude druhý den po svatbě, vinný sklípek, 4 národnosti, prakticky nejbližší rodina, svědkové a spousta kamarádů). Prstýnky jsou doma...bez rytiny... ale pořád mám pokušení tam něco nechat vyrýt..... Jenomže můj polský skoromuž řekl, že tam nechce mít napsáno "Petra", ale to, jak mi říká... "Petruszka".... nojo, no... nevím jeden z mých obrovských úspěchů jsou oranžové ubrousky!!! už jsem si myslela, že se budu muset vzdát a sehnala jsem je nakonec úplně náhodou :) Já mám boty koupené, protože bez podpatku se sehnat moc nedají. Po svatbě - pokud nebudou moc pošlapané - je tady v bazaru zkusím prodat.. Tak ať to jde od ruky. zase někdy....
Odpovědět
Holky, tak jsem dočetla, co už máte a jsem ve stresu! :-x A na veletrh jedu! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky kat, jsem tě chtěla pozdravit, jsem marod, takže se s vámi nesetkám, ach jo....moc tam všechny pozdravuj a pak chci slyšet zážitky jak z veletrhu tak i ze srazu co nového? já už mám fotografa, restauraci, oznámko,cukroví...no a to jsem vás dlouho neviděla... :-D takže jsem vás dohnala ne?
Odpovědět
Maji, to je škoda... 8-(
Odpovědět
corsicanka a katwind: holky diky, du do sampusu:) nevim zda jsem psala, ze mame objednane prstynky, chtela jsem chirurgickou ocel, jeli sme kvuli tomu do Prahy a odchazeli sme z obchodu s objednavkou na stribrna prstynky :-D je to presne tak jak uz nekdo psal, ze predstavy sou jedna vec a realita druha...taky to tak nektere mate, ze nakonec mate vse uplne jinak nez dle predstav? :-)
Odpovědět
S tema botama, ja si taky budu kupovat, akorat nevim, kde sezenu sampano boty:) ze by zase Praha? Kvuli svatbe sme tam byli uz petkrat... :-) a ted, kdyz je ten veletrh, tak tam nejedem =-) kulilic: ja osobne tam take nechci mit klasicke jmeno, takze tam budeme mit dve slova, o kterych oba vime co pro nas znamenaji, ale nikdo jinej to vlastne nepochopi:)))
Odpovědět
Ahoj holky. Tak se hlásím. Na veletrh nejedu, máme vlastně skoro všechno zařízený. Prstýnky objednaný, pro oznamko jedeme dneska, už je hotový, kytky objednaný...boty jsem koupila tady přes beremese - paní mi je přivezla až do Brna, ozkoušela jsem a brala jsem. Jsou to Claudia šampaň. Vlastně přemýšlím, že teď už zbývá jenom vyrábět svatební noviny, jmenovky a prostě takovýty prkotinky. A co vy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkné dopoledne všem :-D Tak na vás jdu kouknout, co je nového. Na veletrh bohužel nejedu, protože už si myslím,že všechno máme, navíc mám narozky a jdeme domluvit restauraci.Už jsme tam sice byli v neděli,ale kámoš marodí,a zapomněl si schovat moje číslo. No našim se to celkem líbilo, jen mamka se chystá zeptat, jesli jim tam někdo uklízí.Je tím snad už posedlá,ale v restauraci mi nepřišlo, že to je někde špinavé.No bude to její ostuda, ať se klidně zeptá. Jediné co mě děsí, jsou židle.Nejsou klasické ze dřeva, ale ještě z roku raz dva, kovové, potažené koženkou.Tak nevim co s tim.Asi nepůjdou dát jiné, protože tam maji na sále ještě ples. Navíc taky zítra jiný kámoš otvírá restauraci kousek od našeho domu, určitě to po rekonstrukci vypsdá nově.Tak mám dilema, jestli jít za tím prvním, nebo se zeptat tady v tom novém ;-( Ale máme zamluvený autobus i se známým řidičem, tak to mě těší nejvíc, že to může odřídit on a ne nědko jiný.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ahoj, tak jsem včera oběhla ještě 3 půjčovny, kde jsem ještě nebyla :-N a může potvrdit, že odříkaného největší krajíc platí i u mě. :-D. Nakonec budu mít asi sukni s korzetem, barva šampaň ze salonu Evanie. mají i fotečku na netu, ale kvalita nic moc a ve skutečnosti vypadají o hodně líp. hlavně sukně mě uchvátila. naaranžovaný šifon s vlečkou; korzet je celý pošitý stříbrnými korálky... Hlavně jsem se v nich fajn cítila, má velikost a už je nemusí nijak upravovat. Holky, která jste tu sháněli bílé samodržky? Viděla jsem je v drogerii dm od Belindy. stály kolem 2 stovek. rylunda, přímo ve Valticích na zámku? mám v plánu domluvit se tam s kastelánem(kou) na focení, pokud by pršelo. Nemáš na ně kontakt? a jsem pro tělovou barvu punčoch a boty vlastní. Na veletrh bych ze zvědavosti jela, kdyby to nebylo tak daleko. a možná je to i dobře, protože většinu máme a ještě bych to pak mohla chtít změnit... stačí, že se mi zdá o tom, jak v restauraci rozmístit stoly, aby se tam všichni vešly...
Odpovědět
corsicanka - máme to domluvené na radnici , ale zkusím zavolat na zámek jestli by to šlo...díky za nápad.
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám nové nevěsty, konečně tu nejsem sama, kdo se vdává 14.4. od té doby co Maalinka změnila datum Se svatbou si teď dávám pauzu, do začátku března, kdy se musí upřesnit kytky, a dorty... jen návštěvy u pana faráře, ale to je spíše zábava než povinnost... pan farář má super přístup... Když je chuť tak koukám kam na svatební cesetu... Asi žádná velká cizina letos nebude, bo plánujem rekonstrukci, a tak zvažujem prodloužený víkend v Tatrách... zatím nevím nicc určitého, jen tak koukám, nemáte tip na nějakou dobrou cestovku, která se tímto typem dovolené zabývá???
Odpovědět
corsicanka tak to je super, mas aspon uz klid ne? ;-) a na ktere strance ty saty sou? je tam tech satu hodne... Jinak ja mam sve zamluvene, ale pristi tyden obejdu jine salony pro klid duse, kdyby nahodou tam nebyly jeste jine pekne. Ale mam strach, ze neco objevim a pak se zas budu mesic rozhodovat ktere si mam vzit :-S Jinak mela jsem uz taky prvni svatebni sen a samozrejme vsechno v nem bylo spatně:)
Odpovědět
Profilova fotka
mallorry, teprve první? to máš dobré. mě se už měsíc zdá o restauraci, nedávno mě honila jedna majitelka půjčovny šatů... ani nevím, jestli mám klid. pořád si říkám, jestli bych neměla počkat na ty ušité. Tyhle asi zamluvím, a kdyby ty druhé byly obzvlášť pěkné, tak přinejhorším nechám propadnout zálohu, že? Je to těžké se rozhodnout, ale asi to už přeháním. Fotku se šatama jsem si přidala do alba. Mám špatnou zprávu. Dnes jsem se dozvěděla, že kolega pojede na školení v termínu, kdy mi mě hrát na svatbě. ;-( Je to v zahraničí a jenom jednou do roka. Snad mi někoho dohodí nebo druhý kolega taky hraje, ale u nich si nejsem tak jistá, že to bude OK
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte susedné "dubnovky" katiz my máme svadbu 13.4. a asi jediní nielen tu ale aj v republike :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak nasi se umoudrili a uz termin menit nechteji. :-) Ted o vikendu jdeme obehnout restaurace a uz musime nejakou zamluvit! Jinak se mi o tom bude zdat jako corsi. :-D Na veletrh se urcite chystam, potrebuji jeste dokoupit par vecicek, tak jsem cekala az do ted. Corsi: ty soticky co mas v albicku jsou nadherny, skoda, ze je nemas na sobe! Presne neco takoveho by se mi taky libilo, ta sukne je uzasna!!!
Odpovědět
Profilova fotka
kri, myslíš? tak díky. říkám si, jestli nejsou moc princeznovské. Taky mě nadchla hlavně ta sukně. Ve skutečnosti je mnohem pěknější. je lehoučká, vlečka přesně podle mých představ...kanýrky jsou uchycené stříbrným korálkem, kterýma je pošitý celý korzet. foťák jsem s sebou neměla a bylo tam moc lidí.
Odpovědět
corsicanka, ja si podobnou sukni zkousela a vypadalo to krasne. Na me to bylo ale moc princeznovske, coz neni muj styl. Ale pokud chces nejake takove a tento styl se ti libi, budou ti moc sluset, ;-) Jinak ja ty svoje mam zamluvene a zaplacenou zalohu 1.000,-. Kdyz se do 14ti dnu rozhodnu, ze je nechci, tak mi vrati jen 600,-, takze prijdu o 400,-. No a kdyz se rozhodnu jeste pozdejs, tak mi nevrati nic. Ale ja si furt rikam, jezisi, tak prijdu o 400,- nebo prinejhorsim o 1000,-, coz v tom velkym baliku penez je nic. Takze ja du pristi tyden okukovat do jinych salonu a kdyz natrefim na neco bombastik, tak ty stary klido zrusim. A kdyz nenatrefim, tak mam ty svoje krasne jiste. Takze sem vlastne v klidu. Zamluv si taky tyhle a uvidis co ti ta pani usije. Ale je otazka, kdyby se ti ty usite nelibily, tak by si je stejne musela zaplatit ne? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mall, mám to vymyšlené úplně stejně. Ušité šaty bych platit nemusela. jenom za jejich půjčení. v salóně zůstanou tak jako tak. Dneska jsem poslala objednávku na vzorek natištěného oznamka, tak jsem zvědavá. už to tu možná padlo, ale necháte se nalíčit nebo se budete malovat samy? Myslím, že se umím nalíčit pěkně, doma mám moře serepetiček, ale láká mě zkusit to od profíka. když už se líčíte samy, co říkáte na kosmetiku Art Deco? vybírám od nich teď nějaké stíny a nevím, kterou barvu. mají pěkný výběr.
Odpovědět
Profilova fotka
corsi ja bych je zamluvila, podle toho co jeste pises musi byt uzasne! :-) Me se prave takovehle princeznovske libi a tyhle nejsou nijak prehnane. Ad liceni, ja se v nejhorsim pripade take v pohode nalicim sama, ale na tenhle den bych chtela byt "krasna" ;-) takze bych se chtela nechat nalicit. Pristi tyden jdu se svedkyni do jednoho salonu na denni liceni (stoji 100 Kc) a uvidime jak to dopadne - delaji tam i slavnostni!
Odpovědět
corsi, tak to je pohoda, kdyz je nebudes platit, tak neni co resit:) pockej, treba usije neco uuuplne bomba :-) oznamka dela muj pritel (grafik), tak doufam, ze to stihne do konce unora:) rozesilat je budu asi v puli brezna. Ja se necham licit od kadernice, ktera mi bude delat vlasy. Ona i lici, kamoska u ni byla taky a vypadala moc hezky. Chci jen lehce, takze mozna bych to zvladla sama, ale v nervozite mi ujede tužka nebo budu mit oblicej tmavej a dekolt svetlej:) no uvidim, jeste to zvazim, ale asi zvolim profika. Ale kdyz se nekdo maluje dost a denne, zvladne to i sam. Ja se maluju obcas.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?