Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Cau katwind - tak jsem byla po plesovejch satech a maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam A ten dezert je marlenka ;-)
Odpovědět
Jasne, marlenka!!!! Diky Ziraf :-D Nemas fotecku?? Jsem zvedavka! To je super, ze jsi sehnala! ;-)
Odpovědět
Fotecku nemam :-) Ukazu az nakou z plesu :-) Az budu i nacesana a nalicena :-) Je to vsechno bordo, zvlast sukne a korzet... a vypada to moc pekne (jo a korzet je vel. 46 ;-))
Odpovědět
Jo a dela mi to krasne vosi pas... povidala pani, ze ho mam hezkej, tak ze ho musime ukazat :-)
Odpovědět
Teda vosi... no relativne stihlej :-D
Odpovědět
tyyyjo!!! 46? To je dobry, to mam nadeji, ze taky neco sezenu, teda na tu svatbu... Vínovou miluji! Budeš kočka!!! Spodek máš kolik? Můžeš do IP, jestli chceš...moje problémová partie je právě p...l :-D
Odpovědět
Mas to v IP :-)
Odpovědět
Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky taky s přípravama nějak stagnuju, jen tchýně se chce sejít s maminou, tak jsem to domluvila na pondělí, bojim bojim, ale snad to dobře dopadne!!
Odpovědět
jee, katiz, Ty jsi asi jediná, kdo má termín přede mnou ;-)
Odpovědět
Katwind - jeste maalinka ;-)
Odpovědět
Tak to je dobry, chvilkama propadam depresim, kdyz ctu, jak cervencove holky maji uz pomalu i dorty v lednici :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, buďte v klidu, já ještě nevím ani kdo mi bude péct a jakej dort chci a kde si ho nechám udělat, to nemluvím o kytce, obleku a výzdobě. moje mamka se chce taky seznámit s přítelovýma ročema před svatbou,ale vůbec nevím jak to udělám. Táta zájem nemá, tak ho nebudu do ničeho nutit. Budu ráda, když mě odvede k oltéři a zdrží se alespoň na oběd. Onje totiž společenskej barbar
Odpovědět
Ahoj holky. Tak jsem sem zase nakukla a vidím, že nás tu přibývá, což je super. Včera jsem vyrazila po nákupech na vánoce a koupila jsem dárek rodičům, přítelovi už mám všechno (včera jsem mu koupila kravatu na svatbu, tak jsem zvědavá, co na ni řekne pod stromečkem - je meruňková s kostkama, vypadá zajímavě), jo a ještě mi zbývá něco koupit bráchovi, ale ten už má něco vymyšlené, takže to vypadá nadějně. No a když jsem byla na těch nákupech, tak jsem sehnala kilovou krabičku s malýma čokoládkama, které rozhážu po stole, tak jsem zvědavá, jak se to bude líbit. Jsou v hnědém obalu a na tom obale je zlatá mašlička namalovaná. Ta kilovka stála 200,-- Kč, což se dá. Snad se to do svatby nezkazí - má to trvanlivost do konce roku 2007, tak snad to bude OK. Tak pa a mějte se krásně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Luciasku - kdes prosím sehnala ty čokoládky? Taky by mi něco takového bodlo :-) storm07 - naši rodiče se taky neznají. Už máme naplánováno, že je pozveme na společný oběd, někdy v únoru, v březnu. Taky vám holky přijde, že to hrozně letí? Přítel mě požádal o ruku už před čtyřma měsícema a skoro stejná doba už zbývá do svatby. Až se přehoupneme do nového roku už to budeme mít za pár :-) Vítám nové dubňačky!
Odpovědět
zuzkap no leti to hrozne, ja jsem nikdy o svatbe nijak zvlast nesnila, tak si sebe samu nedokazu vubec v ten svatebni den predstavit :-D nemuzu porad sama uverit, ze se budu vdavat, no sranda :-) jinak holky, kdyz ctu, co uz vsechno maji jine skoronevesty zarizene, take propadam depresi, ale na druhou stranu, kdyz mam vybrany termin a skoro i uz misto hostiny, tak to je to nejdulezitejsi, ostatni se da zmaknout pozdejs ne?:) nejsem typ, ktery bude mit vsechno do detailu promyslene a vyzdobene, nebudu mit ani nic extra zvlastniho ci uuuplne originalniho... takze snad ja, jako obyc nevesta mam jeste casu dost ;-) snad :-D
Odpovědět
No tak ty čokoládky jsem koupila v Makru. Jo a holky začínám pracovat na jmenovkách. Už to mám nastříhané, tak jen nalepit a nazdobit a bude hotovo. Pak vše, co mám nového vyfotím a dám do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, myslela jsem, že do konce roku už kvůli předvánočnímu shonu se svatbou taky nepohnu, a včera jsme si objednali snubní prstýnky a sehnala jsem moc krásné ubrousky a ubrusy na stoly :) Přítel si nějak pochroumal koleno, jel včera do Brna na vyšetření a přitom jsme to zvládli. Prstýnky (ze zlatnictví Rotax) vyjdou kolem 11tis., což je krásná cena na to, že ženichův prsten bude obrovský (vel. 74), kombinace matného bílého a červeného zlata. Už se těším, až je budu mít doma v krabičce :-D zuzkap: ubrousky jsou od Duni. Díky moc za tip. kontaktovala jsem je a řekli mi o jednom velkoobchodu. nebylo to zrovna levné, ale za tu parádu to stojí. zkoušela jsem něco poskládat a pěkně drží tvar. Taky už jsi je u vás sehnala?
Odpovědět
Profilova fotka
Corsicanko, tak šup :-) nějaké nové fotky do alba. Ať vidím ty tvé ubrousky. Já ubrousky taky koupila, ale nakonec se mi nějak nelíbí. Ještě budu koukat jinde. Ráda bych přes svátky vyráběla jmenovky, ale sehnat stejnou barvu (royal modrou) ubrousků a čtvrtky, to je snad nadlický úkol. Ale třeba se ještě zadaří. Luciasku, díky za tip na čokoládky. Zrovna včera jsem v Makru byla, škoda, že jsem si jich nevšimla. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nadlidský :-), samozřejmě. Fuj, to jsem blb.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzkap: s focením teď bude problém, ale můžu je popsat :) Jsou v barvě šampaň se zlatými ornamenty. na webových stránkách taky nejsou. Buď je to nějaká stará kolekce nebo už nová. Balení 50 ubrousků 40x40cm a 20 ubrusů 84x84, budu je dávat na koso přes bílé ubrusy. Vypadají jak látkové a jsem z nich nadšená. Tady v papírnictvích nemají vůbec nic. Vlastně jsem je neviděla na stolech ani v žádné fotogalerii. Ty tvoje mají jakou barvu nebo motiv?
Odpovědět
Profilova fotka
corsicanka: mam ty moje ubrousky v albu. ale na svatbu jsou divny. Nevim, proč jsem je koupila. Jsem trdlo. Já si právě taky koupila v Ikea bílé a teď bych potřebovala jednobarevné modré, ale všude mají jen hrozně tmavé.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzkap, určitě ty ubrousky nebyly tak drahé, aby sis nemohla pořídit ještě něco jiného. za ty moje (jenom za ubrousky) jsem dala skoro 3stovky
Odpovědět
Profilova fotka
zuzkap: našla jsem to i na netu. na stránkách duni je to v katalogu profesional - str. 12
Odpovědět
Profilova fotka
Corsicanka: našla jsem si na netu ty tvé ubrousky a jsou moc hezký. Fakt. Závidím ti :-D , že už je máš obstarané. Hezký víkend, odpočiňte si nevěsty.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzkap: děkuju za pochvalu. ale nebýt tebe, tak je nemám. taky přeju pěkný víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky dubněnky moje..... Hlásím se po delší odmlce.Ale chřipka, marození u rodičů bez netu, kde jsem ho zrušila....no zážitek. Teď už jsem v klidu doma u "nás" a můžu vám psát. U doktorky jsem dopadla dobře, těhu mi potvrdila a dnes už jsem 7+1 tt. Pěkně to letí :-) Zítra jdu na krev a nějaké další odběry a po novém roce pro průkazku. Jak to bude se svatbičkou už možná tuším,protože ji chci osobně přesunout na začátek března.Nedovedu si představit, že seženu šaty i na bříško :-) No bude to veselé a vše se rozhodne až to řekneme našim, a podle reakcí.Což neočekávám od obou moc v pohodě.Mamča to obrečí, tatík zase něco vtipně pronese, tak se zbalim a nikdy mě tam neuvidí.Ale nebudu předbíhat. Tak to jen aby jste věděly, že mě svatební přípravy tak trochu opustily a bude se to stíhat v lednu x-)
Odpovědět
Tak Maali moc gratuluju a jsem ráda, že Ti to doktorka potvrdila. Doufám, že bude vše v pohodě a budeš krásně "kynout". No tak s tou svatbou to snad taky dopadne dobře. Prostě si to zařiďte, jak chcete vy a bude to OK.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, děkuji :-) No a když vidím to nádherné počasí a naše plány na březen, tak už vůbec neřešim počasí.Pochybuju, že nějaký sníh bude, takže ani vy se nemusíte bát, že by nebylo pěkně :-D
Odpovědět
Ahoooj Maali!! Tak to moc blahopřeju, tentokráte už oficiálně! Je to fajn, březen bude krásnej, naši se brali 17. března kdysi a jsou spolu šťastní téměř 30 let 8-) Holky, mrkněte mi do albíčka na poslední fotky, to je můj nový miláček ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?