Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marcelllka: Z jižních čech nejsem, bydlím kousek od Prahy,ale protože budeme mít nestandartní svatbu(pouze se svědky) tak jsme chtěli vybrat nějaké krásné místo, na které budeme dlouho vzpomínat a vyhrál to Zvíkov. Na Zvíkov to máme 150km, ale to nám nevadí, alespon to bude opravdu nezapomenutelný den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj nevěsty :-D Mohla bych se k vám také přidat?Svatbu máme 28.4.2007 kolem dvanácté hodiny.A jak tak pročítám,blázníte tak jak já.Jsem do příprav docela dost zakouslá a těší mě,že v tom nejsem sama samotinká.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) Vítám tě - myslím si, že naplánovat svatbu lze během měsíce, ale proč se stresovat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za přivítání :-) Jsem stejného názoru,všichni,že moc blázním,ale já chci mít vše podle mých představ.A než najdu vše co potřebuji,taky to trochu trvá :-S Vždycky jsem chtěla velkou svatbu,ale ted už vím co je s tím starostí a myslím,že máte ideální řešení.Už jsem něco podobného navrhovala doma,ale bez úspěchu.Vzít se s nejužší rodinou a odletět do teplíčka.Alespon by nikdo nemohl mít řeči tipu-na svatbě vám chybělo tohle a mohla si to udělat takto,bylo by to lepší....
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny nově příchozí. :-) kikia: také mám termín 28.4. v půl 1. Kde se budete brát? My na Novoměstské radnici v Praze.
Odpovědět
Ahojky holky, zdravím i kikia, tak coje u Vás nového? Já teď nějak z přípravvama pokulhávám, dítko má spálu, tak se musím věnovat 100procentně jen jí. Jinak už mi udělala lucieee udělala zelené jmenovky, tak se kdyžtak koukněte k ní do alby, a řekněte jak se Vám líbí, jeslti jsem to nepřepískla s tím přáním. Zatím pa pa a zase se ozvu ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím nové dubnové nevěsty :-) vidím, že 28.4. vede. máme to ve stejný den. zařídit svatbu dá práci, ale pro mě je to zatím celkem zábava. naše rodiny jsou malé. takže zveme vlastně všechny nejbližší příbuzné a i tak nás moc nebude. takže mě nikdy ani nenapadlo mít jen svědky a třeba rodiče. možná bysme ušetřili nějaké peníze, ale to vysvětlování, proč jsme nepozvali toho nebo toho, mi za to nestojí. naopak se těším, až se všichni pěkně sejdeme. a taky čím víc hostů, tím víc mých obdivovatelů. no ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JDěkuji všem za milé přivítání ;-) kri-Jsem ze severu Čech,blíže z Teplic.omlouvám se za to zpoždění,ale přišel ke mě brácha s mamkou a zatím co jsem se věnovala mamině tak mi sem nafrkal spoustu blbostí. 8-( On je strašně milý ]-( Takže jsem z Teplic a svatba proběhne na městském úřadě v Koštanech,původně jsem měla vybrané jiné místo(růžový hrádek v Krupce),ale můj přítel si přeje,aby nás oddával jeho tatínek.A protože tatínek je místostarosta v Koštanech takto bude tam.Jinak asi nebudete vědět,kde jsou Koštany,je to malý kousek od Teplic.Moc se těším,bude to tochu jiná řeč,než na co jsme zvyklí.Tak uvidíme jak to dopadne.5eším fotky ,protože před úřadem je jen parkoviště.Prahu bych si také nechala líbit,budou tam moc hezké fotky. corsicanka-ahoj no abych pravdu řekla,domnívala jsem se že takhle potrefená mohu být jen já.Vybrat termín v dubnu,ale co bude to alespon zajímavé.Otázkou je zda zamluvit deštník nebo nezamluvit.Já ho mám předběžně zamluvený,ale doufám,že ho nebudu muset vytahovat :-S Jinak těch obdivovatelů bude spousta,alespon u nás,tedy doufám,že obdivovatelů??!!
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám nová děvčata, už je nás tady dost a pomalu strácím přehled 8-) Do alba jsem přidala fotky ubrousků na svatební tabuli. A jinak se u mě vůůůůůbec nic nezměnilo.
Odpovědět
Ahojky nová děvčata. Všechny vítám mezi námi. Mně včera došly poštou nabídky snubních prstýnků a musím říci, že mě žádné nezaujaly. Musíme jet kuknout do Prostějova a porozhlédnout se po více zlatnictvích. Mamina má nějakou kartičku do jednoho zlatnictví, kde má slevu 10 %, tak by se toho dalo využít. No uvidíme, co budou mít za nabídku. Tak pa a mějte se všechny moc krásně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Katiz - kdes prosím sehnala ty ubrousky? Já koukám všude po papírnictvích, Ikea, atd., ale zatím jsem žádné vhodné nenašla. Nevíte některá, kde se dájí koupit přísavky na panenky? Nebo něco jinýho, čím se panenka připevní k autu. Děkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem! Zuzko mám úplně stejný problém, panenku už mám sice doma, ale ještě jsem nevymyslela jak ji tam připevnit a přitom neodřít auto. :-| Jestli něco objevím dám vědět. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem se od rána zase dostala na net a jak tak koukám nejsem sama kdo nemá čas. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Zuzkap. ubrousky mám z Kauflandu :-) stály 49,90Kč/20ks což je mooooc :-o , ale neodolala jsem :-p . Vyrábí je firma Duni a mají ukázky na netu, bohužel nemají e-shop, tak jsem je tak dlouho hledala až našla - ale v některých obchodech je možno je objednat. Panenka se dá přidělat přísavkou, kterou by jsi mohla koupit v jakých koliv domácích potřebách - to není z mojí hlavy to mi už tady někdo poradil, ale bojužel nevím kdo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, vidím, že to tady moc nežije, stejně jako vy nějak nestíhám a navíc přípravy svatby od zamluvení termínku nějak váznou....ale budou se muset hodně rychle rozjet, protože možná budeme potřebovat termín dřív než v dubnu :-D :-D Jsme podle dnešního testíku těhotní, takže asi tak :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mali, super, gratuluji. Nahodou jsem brouzdala na modrem koniku a vsimla jsem si stejne prezdivky!!!Bomba, uzivej si krasne okamziky stesti.
Odpovědět
Profilova fotka
Maali: GRATULUJI, Huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :-D :-D :-D
Odpovědět
Maali suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper. Fakt moc gratuluji a přeji Ti, aby sis to štěstí užívala a aby se Ti narodilo krásné a zdravé miminko. Jééééééééééééééééé, já mám takovou radost.
Odpovědět
Maali, z celého srdíčka blahopřeju!!!!!! x-) x-) Hodně štěstí u doktora a hlavně na sebe dávej pozor ;-)
Odpovědět
Maali, taky moc gratuluji. je to nejkrásnější období v životě, užij si to a ať jste moc zdraví!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Mali mooooooooooooooc gratuluji! x-) Hodně štěstíčka a až se ten prcek narodí, tak pevné nervy! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katiz - děkuju za tipy na ubrousky. Už jsem koukala na stránky firmy Duni a našla jsem tam i návody na skládání, z čehož jsem úplně nadšená. Maali - i já se připojuji ke gratulaci. Opatruj se a hlavně, ať jste oba zdraví.
Odpovědět
Profilova fotka
Maali: Hodně zdravíčka pro tebe i mimi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY , díky moc :-) ...ale stejěn tomu nevěřím, že při těch problémkách, by to tak nečekaně vyšlo..Uvidíme co na to řekne Dr.To mě asi raní prtvice, až to potvrdí :-D :-D NO a tim asi skončim tady v Dubňačkách a přesunu se úplně jinam, protože budeme muset svatbu posunout.Ještě nevím.Chjo, tak krásný datum :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem to všecko zvládla ve středu, máme zamluvený termín i hostinu, taky šaty, prstýnky a pozvánky ještě vybíráme, ale jsem ráda, že mám aspoň tohle z krku!Obřad máme v Mostě v Kostele, už nevím kdo se ptal je tu někdo ze severních čech?
Odpovědět
Maali, a kam bys chodila? Zůstaň tu s námi i tak, stejně jsi naše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat...děkuju, to je pěkně napsaný :-) Mě se to teda moc nechce měnit, když už je to zamluvený.Ještě ani nevím, v kolikátem jsem týdnu, takže nebudu plašit dopředu.Ale kdyby to bylo dřív, tak můžu i dřív skončit v práci a jít marodit.Nedovedu si to tam už teď představit.No bude to pro vedení pěkná pecka i přes to, že to čekají tak rok minimálně, že budu těhule :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pro samou práci se sem ani nedostanu a taková novinka! :-D maalinko, užívej si tu radostnou zprávu. skoro Ti to závidím. a hlavně přeju oběma moc a moc zdraví, v práci se šetři ať se Ti narodí krásné mimi.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzko, na stránky s ubrousky se tady dívám. přesně něco takového jsem hledala. díky za tip :)
Odpovědět
Maali, na to se vyprdni! Ať si trhnou v práci...myslím, že pokud to čekali, tak to už vůbec neřeš ;-) Hlavně, abys byla v pohodě! Když to přesuneš, tak na březen? Jinak bys v tom dubnu byla asi v 6. měsíci viď? Zhruba... Tak uvidíš, ale stejně ať tak či tak, buď tu s námi, my chceme "připravovat" svatbu s Tebou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?