Menu Forum

Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

11. únor 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
 maaali, neopouštěj nás ty nevěrnice!!!! emoticon emoticon
Maalinko, tak sem pěkně choď za námi, já budu nakukovat do března a budu se těšim na fotečky ze svatby! emoticon
4. led 2007 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
 Já vás neopustím a do března chodit nebudu.Vždyť už tady mám takový dušičky hodný za kámošky a nerada bych se cpala na tu chvilku někam jinam emoticon
4. led 2007 v 17:59  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucyy
Registrovala se 11. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Vyškov.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Otnicích, Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
lucyy
Registrovala se 11. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Vyškov.
    V Otnicích, Region Vyškov
 Ahojte holky. emoticon Dlouho jsem se neozvala, ale albíčka projíždím pořád. My máme vlastně skoro všechno zařízené...šaty, hostinu, kněze, kostel, kapelu, družičky, fotografku, zámek, kameramana....no zbývá oznamko, snubáky, oblek a toť myslím vše, ne? Jo, cukroví a koláčky jsou zamluvený taky. Takže budu pomalu vyrábět košíčky na cukroví, svatební noviny a zasedací pořádek včetně jmenovek. A co vy? Jak to jde? emoticon
4. led 2007 v 19:07  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katiz (34 r.)
Registrovala se 15. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 14. dubna 2007
    Kostel Sv. Jan Křtitele v Životicích u Nového Jičína, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
katiz (34 r.)
Registrovala se 15. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Nový Jičín.
 Tak to jsem tu na 14.4. zustala sama??? Maalinko ale máš taky krásné datum.

Holky, tak taky začínám zmatkovat, zkusila jsem si nakreslit zasedací pořádek a nějak nevím jak ty lidi usadit, podle mě je to nemožné. Na 17.1. jsem si vzala dovču a zkusím zajistit co nejvíce věcí... záloha na šaty, domluvit s s kadeřnicí, kosmetičkou... na matriku, za farářem... a plno dalších věcí, na které si momentálně nemůžu vzpomenout emoticon
4. led 2007 v 19:10  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
masja
Registrovala se 15. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 33 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 6. dubna 2007
    V Prostějově na radnici, Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
masja
 Ahojky, můžu se sem k vám "dubňačkám" taky přidat? termín máme už začátkem dubna 7.4.07 a já už z příprav začínám celkem bláznit a potřebuju si s někým probrat podobné starosti emoticon
4. led 2007 v 19:57  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 masjo, jasne, pojd k nam a vitej!emoticon Holkyyy.ja mam pocit, ze nic nemam a ze to nestihamemoticon Teprv pristi stredu jedu na saty emoticon Kez by to dopadlo a byly mi tam nejake slusive! emoticon
Nejak mam pocit, ze to bude stres na posledni chvili se mnou emoticon
4. led 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kri
Registrovala se 26. května 2006 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 3 alba. Má 11 přátel. Poděbrady, Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
kri
Registrovala se 26. května 2006 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 3 alba. Má 11 přátel. Poděbrady, Region Nymburk.
 Ahojky holky,
zdravim vsechny, i ty nove prichozi, v novem roce a vsem nam preji at se vse podari tak jak jsme si to vysnili!!! emoticon

Ja jsem mela velke plany jak toho mezi svatky udelam a nejak na to vubec nedoslo emoticon . Tak ted mam podobne pocity jako vy, tedy ze to nikdy nemuzu vsechno stihnout emoticon ! Mam zatim jen zamluveny termin a cas, zaplacenou zalohu na kytky a predbezne jsem domluvena s kadernici, ale ta jeste nevi jestli nepojede na dovcu emoticon .

Ted o vikendu se chci vrhnout na oznamka, kosicky, jmenovky a zasedaci poradek, tak jsem zvedava kolik toho udelam. Vsechno nafotim a dam do albicka.
5. led 2007 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
legax1
Registrovala se 29. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 26. dubna 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
legax1
Registrovala se 29. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 26. dubna 2007
    Region Praha
 maalinka, hlavn ěná sneopusť a nejdůležitější je ať jsi šťastná!!!
katwid: mám taky ten pocit, že s ebudu vdávat v montérkách. My to ale zvládneme neboj, zatím je čas!
masja: ahojky , neblázni bylo by to škoda vdávat s ejak blázen emoticon
5. led 2007 v 10:25  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
Registrovala se 7. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 329 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
  • Svatba byla 28. dubna 2007
    Na zámečku Pohansko, Břeclav, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
Registrovala se 7. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 329 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
 ahoj holky, nás už tu je tolik, že ztrácím přehled emoticon
když si to tu tak pěkně rekapitulujete, tak my už taky máme zamluvenou na matrice obřadní síň, restauraci, zajištěnou hudbu (pokud si to můj DJ nerozmyslí), fotografku (pokud neodřekne), pro prstýnky jedu příští týden (psali, že jsou hotové) a zakoupené ubrousky s ubrusy na stůl. A to je zatím vlatně všechno. Šaty se mi šijí, ale v krémové barvě. na bílé neměla paní látku, takže možná bude šít ještě druhé. Jsem zvědavá, jak to stihne. pořád byla spousta času a přitom se to nezadržitelně blíží emoticon .
Ženichovi se musí ušít oblek, nějaké botky si musíme pořídit, pak už jen objednat oznámení, dortu, zákusky, kytky, kadeřnici, auta... emoticon
5. led 2007 ve 13:54  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
 přidala jsem si do alba nějaké vánoční fotečky. mrkněte na moje výtvory - svícny.v podobném duchu budu vytvářet dekorace na stoly. samo že bez jehličí a asi i bez svíček.
5. led 2007 ve 14:12  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
storm07
Registrovala se 31. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
storm07
Registrovala se 31. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
 to my zase řešíme kameramana a fotografa a o cukroví a dortech ani nemluvím. Máme rozpočet a za kameramana se nám 5000 kč a více taky nechce a profíka budeme mít asi jen od matriky,ale byl dobrej. text a citát na oznámení taky není vybranej a počtech už raději nic nepíšu emoticon
jsem s nervama chvílemi v kýblu
5. led 2007 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
masja
fotoportrét
fotoportrét
masja
 ahojky všem,
no my mimo termínu na radnici, máme zatím hotové prstýnky, objednaná oznámení, zamluveného fotografa, restauraci na hostinu, šaty, které budou v barvě šampaňa, ale i tak je toho před náma ještě dost.
Musíme se domluvit s paní, kterou nám doporučili známí na pečení svatebního cukroví, jít vybrat svatební oblek ženichovi a svědkovi, objednat svatební kytici a modlím se, aby mi byla objednaná korzetová podprsenka z netu . Mimochodem také jste měli takový problém koupit bezramínkovou podprsenku? já teda děsnej a nakonec jsem musela objednávat přes internet. mám poněkud větší objem (D) a v té velikosti snad kosticové podrpsenky ani nedělají emoticon další hrůzu mám z kadeřníka, moje obvyklá kadeřnice odjela teď nečekaně v prosinci na minimálně půl roku do Anglie, a teď fakt netuším, jak to se mnou dopadne, snad si stihnu ještěš teď během čtvrt roku najít náhradu a neskončím díky nějaké "expertce" plešatá. i přesto už si trošku oddechuju, že část věcí máme hotových a věřím, že ten zbytek do dubna snad zvládneme emoticon

Chtěla bych se vás zeptat, jakou kytku byste si vybrali k šatům barvě šampáňa, poradíte prosím? díky moc emoticon
5. led 2007 v 19:42  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Masjo, já bych volila asi růže, ale to proto, že jsem na nich ulítlá emoticon Záleží, do jaké barvy chceš ladit ženicha a nakonec trochu i celou svatbu... emoticon
Holky, právě jsem trochu nesmyslně vynadala skoromažovi, že mi vůbec nepomáhá a že to nemůžeme stihnout emoticon Budu muset máknout...ve středu jedu na šaty, přiznám se, že mě moc nebere obíhat stovku salónů,,,tak mi držte palce, ať mi tam konečně nějaké pěkné padnou emoticon K tomu budu hned běhat po květinářstvích. V pondělí se stavím na matrice, abych měla jistotu času obřadu a hned objednám oznamka...
A mohla bych taky pohnout s těma novinama...chjo, já to nějak nestíhám emoticon
6. led 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
storm07
fotoportrét
fotoportrét
storm07
 tak vidím, že jsme na tom podobně. Skoromanža mi taky moc nepomáhá, občas má světlou chvilku, jinak mi přijde, že ho tím občas obtěžuju emoticon
6. led 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 storm, tak tak! Na vsechno mi rekne, ze ma moc prace, ze to je AZ za tri mesice atd... emoticon
6. led 2007 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
storm07
fotoportrét
fotoportrét
storm07
 jojo nebo "musíme to řešit dneska?" apod.
7. led 2007 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
toufarka
Mareka - výroba svatebních doplňků
Lucie Toufarová PRO

Svatební obchod - Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
toufarka
Mareka - výroba svatebních doplňků
Lucie Toufarová PRO

Svatební obchod - Region Praha - západ
 Storn07: ahojky holky , taky jsem měla takový blázinec, ale nebojte vše se zvládne a pak se budete jen smát ,, storn 07 kdyby si chtěla kameramana tak o 1 vim je na začátku své kariéry ,ale můžu říct dělá to hezky a v ceně jsou i 3 dvd kdyby si chtěla tak mi napiš a já ti pošlu ukázku email: carvanova.lucie@centrum.cz
7. led 2007 v 10:37  •  Svatba byla v červnu 2005  •  www.svatebniromance.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
apfele (34 r.)
Registrovala se 13. září 2006 na beremese.cz. Přidala 112 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 7. dubna 2007
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
apfele (34 r.)
Registrovala se 13. září 2006 na beremese.cz. Přidala 112 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha - západ.
    Region Písek
 Ahojky,

mám dotaz- kdy budete rozesílat svatební oznámení? Stačí měsíc dopředu?
7. led 2007 ve 13:59  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 ahoj ap, urcite staci...ale my bychom chteli tak na zacatku brezna... emoticon
7. led 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
masja
fotoportrét
fotoportrét
masja
 Ahojky apfele, no my je planujeme poslat uz v polovine unora. a ty, kterym k oznamenim prilozime i pozvanku ke stolu, v nem budeme zadat, aby nam do zacatku brezna sdelili, zda prijdou na hostinu nebo ne, at muzem nahlasit definitivni pocet lidi v restauracce a zacit trosku planovat pocet aut emoticon mimochodem nevite, kolik metru stuzky je potreba na jedno osobni auto? emoticon
7. led 2007 ve 21:34  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
 ahojky, dneska jsem v poště našla formulář k závazné objednávce od fotografky, tak to snad klapne.
zítra se za ní zastavím. chce i zálohu, netuším, jestli je to běžné?

storm, my třeba kameru nebudeme mít vůbec. stojí to dost peněz. mohl nás natočit kolega, ale radši budu, když nám údělá DJe. kdykoliv se někde natáčí, jsem z toho nesvá a dívat se pak na výsledek už vůbec nesnesu. Fotky bohatě stačí.

masjo, myslím, že se ti k šatům bude hodit jakákoliv barva květin, když budou ladit celkově třeba s doplňky, s výzdobou... třeba bílými růžemi nic nezkazíš. nebo kaly jsou krásné.
když byla posledně v květinářství, zamilovala jsem se do mimózy. jako doplnění nějakých světlých květů bych ji určitě do kytky chtěla.
S korzetovou podprsenkou jsem problém neměla, ale možná to bude tím, že do velikosti D mám opravdu daleko. Jinak ve svatebních salonech jsem viděla dost vhodného spodního prádla.

katwind, taky jsme měli doma o víkendu krizi. Tak jsem se zabrala do šití kabelky na svatbu, že už mu to lezlo krkem. prostě chlapská ješitnost. nebyl dva dny středem mého zájmu a ze svatby málem sešlo. prý se z té bílé hadry zblázním... Místo, aby mě pochválil, jak jsem šikovná, tak mi za to ještě nadá. chjo
Jinak se mi ale dílko podařilo. musím ji zvěčnit a přidat do alba emoticon

Svatební oznámení myslím úplně stačí poslat měsíc před svatbou. říkám si, pořád se může ještě něco změnit... rodině a přátelům už jsme to postupně nějak sdělili, aby s tím mohli počítat.
8. led 2007 v 09:14  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Masjo, to zní velmi rozumně s těmi oznamky, asi to tak taky udělámeemoticon
Jinak mě dnes ráno přišel mail z matriky, že potvrzují mé datum, čas a místo obřadu a že si dovolují mi oznámit, že nás bude oddávat starosta...no, ehm, náš starosta má velmi pestrou minulost, je to takový mafián...ale což, kdo může říct, že ho oddával mafián že jo? emoticon
Ad kamera - shoduji se s Corsicankou, taky jí nechci, nesnáším se na sebe koukat, fotky bohatě stačí emoticon
8. led 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katiz (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
katiz (34 r.)
 Holky tak to ja kameru chci emoticon , nejsem žádná exhibicionistka, ale říkám si že to bude hezká vzpomínka.
Oznámka máme vybrané, a máme doma i návrh jen se čeká na schuzku s panem farářem, nědky po 20.1. kdy nám na 100% potvrdí čas. máme ho slíbený na 99% ale to je pro mě málo, jelikož oznámka nejsou za babku emoticon
Nemůžu se dočkat až si znovu vyzkouším šaty co jsem si vybrala a zaplatím zálohu a budu vědět, že jsou jen a jen moje emoticon Zatím se nějak ne a ne dohodnout jaký bude prstýnek, žluté nebo bílé zlato nebo kombinace??? To se asi budem muset rozhodnout na místě u zlatníka, protože ty domácí debaty nad obrázky nikam nevedou emoticon
Taky ještě nemám botky, tady nikde bílé nejsou emoticon a ženich taky ještě nemá oblek emoticon tady je zase problém v tom že ne a ne se dostat do nějakého obchodu emoticon ale jdednou se mi to povede emoticon
Holky končím, mám padla a hurá domůůůůůů emoticon emoticon emoticon
8. led 2007 v 16:58  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
masja
fotoportrét
fotoportrét
masja
 Ahojky všem emoticon
boty mám naštěstí aspoň já vyřešené, mám jedny krémové z léta, tak snad to v nich zvládnu i na svatbě. jen se děsím počasí a modlím se, aby v dubnu nebyl sníh, když je to teď všechno nějaké posunuté emoticon uvažuju, jestli si nezajít do salonu a nevzít si ještě nějaký kabátek (budu mít toiž holá ramena), ale to jen zatím tak přemýšlím, protože nějak doufám, že už v dubnu nebude potřeba a těch pár minut bez něj zvládnu emoticon

my máme prstýnky v kombinaci s bílým a žlutým zlatem + na tom mém je kamínek. až bude chvilka času, dám je k sobě do alba, ať tam něco taky mám emoticon

jinak díky za typ s těma kalama na svatební kytici, uvažuju o kytičce z kal v kombinaci s malýma bílýma růžičkama, tak uvidím, co mi ukáží v květinářství emoticon

jinak hodně zdaru do příprav nám všem, já už letím spát, jinak ráno asi nevstanu do práce emoticon
8. led 2007 ve 23:02  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jjjb (37 r.)
Registrovala se 9. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 3 přátele.
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
jjjb (37 r.)
Registrovala se 9. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 3 přátele.
    Region Olomouc
 Ahojky ženský, až dnes jsem narazila na tyto stránky a jsem velice ráda, že se mužu s někým podělit o mé zážitky - nezážitky při přípravách svatby. Doufám, že mě vezmete mezi sebe. Když to tu čtu, tak zjištuji, že bych měla něco začít pořádně dělat, jinak taky nemusí vše klapnout. Jsem na tom tak, že máme pouze na sto procent termín, oznámení, šaty a boty pro mě, pro ženicha taky, ale musí se ještě nechat upravit délka, zaplacenou zálohu na prstýnky, a domluvenou hospodu(od října, tak doufám, že to platí). To je vše!!!! Cukroví, hudba, výzdoba, košile, kosmetička, kadeřnice, fotograf, květiny a buh ví co ještě nás teprve čeká. emoticon Nějak z toho začínám mít obavy emoticon . Jinak mě zajímá, jestli máte někdo jasno v tom co budete mít na jídlo, myslím odpoledne.... Nějak nevíme, jestli budou lepší obložené mísy a švédské stoly, nebo teplé rozdávané jídlo - večeře.
9. led 2007 v 01:38  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
 Ahoj jjjb, jsme jenom rádny, jak se pěkně rozrůstají naše řady emoticon
normálně takhle u netu ponocuješ nebo nemůžeš spát kvůli svatebním přípravám?
Jsme na tom myslím podobně a věřím, že do dubna se všechno zvládne. My třeba ještě s ženichem nemáme ani oblečení ani boty. a to už šaty vybírám někdy od září. ženich navíc nemá vůbec konfekční velikost (trochu narostl), takže si bude muset nechat oblek ušít. Jsem zvědavá, jaký výběr košilí na něho budou mít.
Jinak my chceme na večeři řízky s bramborovým salátem. a podávat se nejspíš budou na táce a salát v míse, ať si každý nabere, kolik sní. Je to tradice. Dost holek tu psalo, že zas chtějí obložené mísy. záleží i na počtu hostů a stylu vaší svatby.

Tak mě napadá, holky, už máte vymyšlené jakou bude mít váš partner kravatu? mě by se líbila nějaká tmavší jednobarevná, ale nějaká lesklá, prostě slavnostní. všude mají jenom vzorečky.
9. led 2007 v 08:52  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
 Ve fotoalbu mám novou fotku s kabelkou na svatbu. Tak mi písněte, jak se vám můj výtvorek líbí.

katiz, nejlepší je prstýnky vybrat opravdu ve zlatnictví. nám se taky něco na fotce líbilo a ve skutečnosti nebyly nic moc. Zašli jsme v Brně do jednoho specializovaného zlatnictví a vybrali jsme z toho, co tam měli.
nejvíc se nám líbila kombinace bílého matného a červeného zlata. Zítra pro ně jedu. celkově kombinace dvou barev byly zajímavější. A váhali jsme nad bílým zlatem s tmavě modrým proužkem z porcelánu. Byla to nějaká novinka. Vypadalo to hodně zajímavě, ale takový prstýnek nejde už zvětšit a nechtěli jsme riskovat.
9. led 2007 v 09:08  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dask
Registrovala se 14. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 48 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Praha.
    V Kostelci n.Č.l., Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
dask
Registrovala se 14. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 48 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Praha.
    V Kostelci n.Č.l., Region Kolín
 corsicanka:já řeším se skoro manželem to samé emoticon Tím, že má svůj oblek s menším výstřihem (4 knoflíky), tak řeším kravatu a nebo se mě teď dost libí taková ta košile s větším límcem-nevím, jak se přesně jmenuje emoticon Kravata se k nim nenosí a vypadá to docela hezky. Vestička a vázanka u nás nepřipadá v úvahu... Nemáte s tím někdo zkušenost?
9. led 2007 v 09:14  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
 dask, nemáš nějakou fotku té košile? nedokážu si to představit. že by jako vůbec neměl kravatu?
Vestu jsme taky rezolutně zamítli. i tak si myslím, že mu bude horko. I proto jsme nechtěli svatbu v létě.
9. led 2007 v 09:23  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kri
fotoportrét
fotoportrét
kri
 corsicanko ta kabelka je naprosto uzasna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emoticon Fakt se ti moc povedla! Ja jsem sice sikovna na vsechny mozne rucni prace, ale sit bohuzel neumim emoticon . Je fakt super.

Zdravim jjjb. My jsme se zrovna vcera s pritelem dohodli, ze budeme vecer delat obcerstveni formou rautu - at si kazdy vybere sam na co ma chut. Jako prekvapeni planujeme cokoladovou fontanu, takze by to ani jinak neslo. Pritel je kuchar, ma za sebou uz spoustu svateb a tohle reseni se ukazalo jako nejlepsi.
9. led 2007 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš